Accio-Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurgu: Loinkaos - Yıl: 1971 - Hava: Yağmurlu - Tema: Gündüz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cam Kenarındaki Masalardan Biri..

4 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Rosemary Monteque
Şifacı
Şifacı
Rosemary Monteque

Tarafı : Aydınlık / Zay
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 21
RP Sevgilisi : Yok ..
Evcil Hayvan : Baykuş
Galleon : 57360

Bilgilerim
Sağlık:
Cam Kenarındaki Masalardan Biri.. - Sayfa 3 Img_left100/100Cam Kenarındaki Masalardan Biri.. - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (100/100)
Güç:
Cam Kenarındaki Masalardan Biri.. - Sayfa 3 Img_left100/100Cam Kenarındaki Masalardan Biri.. - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (100/100)
Seviye:

Cam Kenarındaki Masalardan Biri.. - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Cam Kenarındaki Masalardan Biri..   Cam Kenarındaki Masalardan Biri.. - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ara. 19 2008, 21:22

"Aslında tanımı...Ha...Hapşu!!!" Tanımıyorum diyecekken hapşurmuştu. Yalan söylüyordu. O halde bu kimdi. Kimlikteki resimle bu kadın aynı değildi. En iyisi Mary'nin yanına gitmek diye düşündü. " Peki, anladım ben. " dedi. Tam o sırada Monica bir şişe düşürmüştü. Görünüşünden ne iksiri olduğu belliydi. Çok özlü iksirdi bu. Rose çok şaşırmıştı. Ama belli etmedi. Arkasına bakıyormuş gibi yaptı, hemen Mary'nin yanına gitmeliydi. Monica'ya gitmesi gerektiğini söyleyip hemen oradan ayrıldı.
Monica D. Andié
Bakanlık Müsteşarı
Bakanlık Müsteşarı
Monica D. Andié

Tarafı : Tarafsız
RP Yaşı : 21
RP Sevgilisi : ...
Asa : ...
Evcil Hayvan : ...
Galleon : 57005

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

Cam Kenarındaki Masalardan Biri.. - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Cam Kenarındaki Masalardan Biri..   Cam Kenarındaki Masalardan Biri.. - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ara. 19 2008, 21:27

"Ay ejderha dışkısına bastım resmen...."

dedi Jennifer ve oradan buharlaştı.

Cam Kenarındaki Masalardan Biri..
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
 Similar topics
-