Accio-Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurgu: Loinkaos - Yıl: 1971 - Hava: Yağmurlu - Tema: Gündüz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

* Bar kısmı

+2
Anthony Pharaoh
Gellert G. Majere
6 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Gellert G. Majere
Gelecek Postası Yazarı
Gelecek Postası Yazarı
Gellert G. Majere

Tarafı : Çoğunluğun İyiliği İçin
Zümrüdü Anka Yoldaşlığındayım
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 25
RP Sevgilisi : Melissa Katy Loreille
Asa : 28 cm ardıç ve tek boynuzlu at kılı(-Sonsuzluğun Gücü)
Evcil Hayvan : yok
Galleon : 55523

Bilgilerim
Sağlık:
* Bar kısmı - Sayfa 2 Img_left100/100* Bar kısmı - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Güç:
* Bar kısmı - Sayfa 2 Img_left100/100* Bar kısmı - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Seviye:

* Bar kısmı - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: * Bar kısmı   * Bar kısmı - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 28 2009, 15:16

Gellert şaşkın ve öfkeli gözlerle barın sahibesine döndü.

"Pekala o zaman"

dedi.Cebinden ödeyeceği parayı çıkarttı.Masaya koydu.Wolf denilen adama ateş saçan gözlerle bir bakış attı.Sonra barın sahibine döndü.

"Anthony gitmek zorunda olduğum için özürdilerim.Ha bu arada içkiler için teşekkürler bayan."

dedi.Kapıya doğru giderken Wolf denilen adama bir bakış daha attı.Sonra kapıdan hızlıca çıktı.
Wolf Arsenic
Borgins&Burkes Sahibi
Borgins&Burkes Sahibi
Wolf Arsenic

Tarafı : ~L'azeinda~
Kan Durumu : SafkaN*
RP Yaşı : 24
RP Sevgilisi : Yok^^Ama bu oLmıcak demek deqiL ; )
Asa : SaF üsTünLük^^En ii büyü AvadA KedavrA*
Evcil Hayvan : Köpek'm Spike*
Galleon : 55523

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: * Bar kısmı   * Bar kısmı - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 28 2009, 15:35

Wolf adamı öldürecekti, asasını çekmek üzereyken Ian onu engelledi.Çok sinirlenmişti, adamın ani çıkışı onu delirtmişti.Adam onu tanımıyordu, Wolf onun tahmin edemiyeceği şeyler yapabilirdi ona.Ne yazık ki Ian araya girmişti.Ian Olay çıkmasını istemiyordu sessizce Wolf'a ;

"Burada olay istemiyorum Wolf. Yeni buldum seni, kaybetmek istemiyorum, böyle basit bir nedenden dolayı."

dedi.Wolf sakinleşmeye çalıştı, adamla daha sonra yine karşılaşacaktı.Mutlaka bunun hesabını ödetecekti.Adam korkmuş gibi görünüyordu.Adam;

"Pekala o zaman"

diyerek cebinden parayı çıkarttı ve tezgaha koydu.Wolf'a pis bakışlar atıyordu.Wolf'un yüzüne bir tebessüm yayıldı, başka zamanda başka bir yerde onu öldürecekti.Adam birşeyler daha söyledi fakat Wolf onu duyamadı.Adam mekandan hızlıca çıktı.Wolf, Ian'a anlamlı şekilde bakarak;

"Bıraksaydın da o salağı gebertseydim." dedi.Ian'a dikkatlice baktı.Artık gitmesi gerekiyordu, gitmek istemiyordu ama gitmesi gerekiyordu.Ian'a gülümsedi "Tatlım benim şimdi gitmem gerek, kusura bakma.Çok fazla işim var, herşeyi daha sonra konuşuruz." dedi.Yüzünde hafif bir gülümseme vardı.
Regina Tia J. Bell
Slytherin 4. Sınıf
Slytherin 4. Sınıf
Regina Tia J. Bell

Tarafı : Daha küçük bir çocuk o aklına bunları sokmayın. xP
Kan Durumu : Safkan,hiç şüphen olmasın.
RP Yaşı : 17. Sınıfta kaldı. xP
RP Sevgilisi : Macias Antúnez Láerod. Zorla güzellik olmazmış. xP *Craig,beni yakalayamaz ki. xP
Asa : Sol Taraftaki Taşlaşmış Cisim. *Bu kalp oluyor galiba? ^^
Evcil Hayvan : Sen olsanaa? ^^
Galleon : 55713

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: * Bar kısmı   * Bar kısmı - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 18 2009, 17:36

Ah,Hogwarts! Beni gerçekten de çok sıkıyordu. Hep aynı yüzler,her sabah aynı şey. Bir derse gir,öbüründen çık. Arkadaş desen,Miriam ortalarda yok. Benim için iyi olacağını düşündüğüm yer,sıkıcı bir yerdi. Tamam,belki son senemdi ama bir sene sınıfta kalmıştım ve artık katlanabileceğimi sanmıyordum. Havanın yağmurlu olduğunu,gerek buğulu camlardan gerek de yağmur taneciklerinin seslerinden anlayabiliyordum. Sanki bugün her şey beni Hogwarts'tan uzaklaştırmak için uğraşıyordu. Çabuk gaza gelen biriydim. Gerçi bir şizofren konumuna düşüyordum,kimse beni gaza getirmeye çalışmıyordu. Sadece hayal ediyordum ve belki istediğim buydu. Evet,bunu aklıma koymuştum. Hogwarts'tan kaçacaktım!

Operasyon başlıyordu! En başta kaçmanın imkânsız olduğunu düşündüm. Zaten bunu herkes söylüyordu. Ama denemekten bir zarar çıkmazdı. En fazla Hogwarts'tan atılırdım,istediğim de buydu değil mi? Düşündüm,düşündüm. Aklıma bir Metamorfmagus olduğum,neden daha önce gelmemişti ki. Ah,tabi unutuyordum az kalsın. Bunu Miriam'dan bile saklamıştım. Bunun kesinlikle güvenle alakası yoktu. Ama bunun sadece bana özel bir sır olmasını istiyordum. Kılık değiştirmek,gerçekten de eğlenceliydi aslında. Yine de bu özelliği sürekli kullanarak,asıl Regina'yı kaybetmek istemiyordum. Sadece işe yarayan durumlarda. Zaten bu özelliği ikinci sınıfta öğrenmiştim. Aynaya baktığımda,tamamen farklıydım. Araştırdım ve işte sonucu.

~ Kaçıştan Sonra;

Eski halime geri döndüm. Moskova'da buldum kendimi. Sanırım,bu cisimlenme işine daha fazla çalışmam gerekiyordu. Gelmişken,gezmenin de mantıklı olduğunu düşündüm. Her halimle Regina'ydım. Sadece üzerimde Slytherin cübbesi yerine,yırtık bir kot pantolon ve sloganlı bir t-shirt vardı. Boş boş turladım sokakları. Elim de asamı kavramıştı. Her türlü tehlikeye karşı hazırdım. Gerçi,Hogwarts'tan kaçmıştım daha ne olabilirdi ki? 'Steole Bar' yazısı ilgimi çekmişti. Burası... Bu ad... Çok,gereğinden çok tanıdık geliyordu. Evet,burası Stesha'nın barıydı. İçeri girip,onla sohbet etmek ne güzel olurdu şimdi. Ama... O,bunu görünce Hogwarts'tan kaçtığımı anlardı. Buraya girmemeyi seçmişti aklım ama bedenim tamamen zıttı aklıma. Hızlı adımlarla,bara doğru ilerlerken buldum kendimi. *Olan oldu artık!* diye düşündükten sonra bir bar taburesine oturdum. Garsonu beklemeye başladım umutsuzca. Belki de Stesha çıkacaktı karşıma. Ve bir sürü nasihat dinleyecektim.

OUT: Profesör,Giselle'nin kılığına girerek kaçtım. Giselle de ben olduğumdan problem yok kanımca. xP
Craig A. Andre
Steole Bar Çalışanı
Steole Bar Çalışanı
Craig A. Andre

Tarafı : Yoldaşlık, Ulan Hani Tarafsızdım xD
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 18
RP Sevgilisi : Yok Ulan xD - Olabilir Her An -
Asa : Herkül'ün Gücü (!) (ÜNLEME DİKKAT xD ! )
Evcil Hayvan : Akamaru - Canım Köpeğim -
Galleon : 55169

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: * Bar kısmı   * Bar kısmı - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 18 2009, 18:15

"Bunu kimse hoşgörmeyecek, Mr.Andre"

"Bu sizi ilgilendirmez, bay Lightning"

Soğuk bir Moskova gününde, sadece onun üzerinde dirseğinin üzerine kadar sıvanmış bir gömlek vardı. Altında, her zaman ki gibi düşükbel buz mavisi pantolonu duruyordu. Elleri ile, son kez dağınık saçlarını kaşıdıktan sonra; adama birşeyler demeye hazırlanıyordu. Kapının gıcırtısı mavi gölerini, adamın üstünden çekmesine sebep olmuştu. Ellerini, cebine attıktan sonra; Yüzüne yaydığı o şeytan gülüşü ile birlikte konuşmaya başladı.

"Sanırım size yol gözüktü. Görüşürüz"

dedi. Ellerini cebinden cıkarmadan kapıyı itmişti. Barın kısmına çıktığında, kendisinden çok küçük olmayan birini görmüştü. Bu kızı ilk defa burda görmüyordu. Stesha ile bir kaç defa konuşmaya geldiklerinden beri tanıyordu kızı. Kendisi pek fazla, Stesha'nın yanına gelmediğinden; Kızın onu pek fazla, hatta hiç görmediği bile söylenebilirdi. Barın, küçük kapısını açtıktan sonra, ilk yaptığı; o sahte ve yapmacık güler yüzünü takınarak konuşmaya başlamak olmuştu.

"Buyrun, ne alırdınız ?"

* Bar kısmı
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-