Kurgu: Loinkaos - Yıl: 1971 - Hava: Yağmurlu - Tema: Gündüz
 
AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 ¤ Alain Marque Verne ¤

Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Alain Marque Verne
Gelecek Postası Yazarı
Gelecek Postası Yazarı
avatar

Mesaj Sayısı : 170
Yaş : 27
Nerden : Fransa-Bordeaux
Tarafı : L'azienda
Kan Durumu : Puresang
RP Yaşı : 27
Patronus : Puma
RP Sevgilisi : E.L.T.Lewis
Galleon : 36421
Kayıt tarihi : 14/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: ¤ Alain Marque Verne ¤   C.tesi Şub. 14 2009, 14:40

Alain Marque Verne

---------------------------AMV

---------Qui suis-je?

¤ Durmstrang Enstitüsün’de okudu
¤ Saminy Slithersnake mezun
¤ Gelecek Postası Yazarı
¤ Yirmi yedi yaşında
¤ Safkan soyundan
¤ Fransız uyruklu
¤ Başak burcu
¤ Büyücü

---------Personnalité

∞ Fazlasıyla etrafına dikkat eden ve sessiz, soğuk biridir. Ağzından zor çıkan laflar bazen karşısındakini çileden çıkarabilir. Önemsediği fazla insan olmasa da karşısındakini iyi tahlil etmeye ve ona göre davranmayı bilen biridir. Fazlasıyla içini öfke kaplasa da, dışarıdan onu gözlemleyenler onu sakin biri olarak nitelendirebilir. Kendini düşünen, bencil biridir; bencillik yapmadığı insanlar sınırlıdır ve bu insanlar onun için önem teşkil eden birkaç insandan ibarettir. Biri ile sohbettense tek başına kafa dinlemeyi yeğleyen biridir. Onunla konuşurken kelimelerin arkasındaki yatan anlamı anlamak mümkün değildir. Kinci bir yapısı yoktur, çünkü birine kin bağlanması için hayatın ve o kişinin umursanması gerektiğine inanır. Zaten şuana kadar onun alt etmeye çalışan kimse olmamıştır. Sabırlı ve kararlıdır; ama bu huyları kaçık olmasını engellememiştir. Oldukça kurnazdır ve tılsımlar konusunda engin bilgilere sahiptir. İkna kabiliyeti bir hayli yüksektir. Dingin sesi sayesinde bir çok kadını baştan çıkarmaya eğilimlidir.

---------Physical

∞ Marque uzun boylu ve beyaz tenli bir Fransız’dır. Uzun ve omuzlarına kadar inan gece karanlığını andıran siyah saçları vardır. Saçlarını genellikle dağınık bırakır ve oldukça kirli gözükür. Yeşil gözleri ve bir o kadar büyük siyah göz bebekleri ile korkunç bakışlara sahiptir. Zayıf ama dayanıklı bir vücudu vardır. Kollarında rahatlıkla görülebilecek damar hatlarına sahiptir. Ve vücudunun birçok kısmında farklı anlamlı desenlerden oluşan dövmeler vardır.

---------General Connaissances

Sevdikleri:

∞ Kibir
∞ Bilgi
∞ Hırs
∞ Güç
∞ Zafer

∞ Dolunay
∞ Gece
∞ Defne Ağacı
∞ Kitaplar
∞ Sükunet
∞ Zevk
∞ Deney
∞ Tılsımlar

Sevmedikleri:

∞ Yaşam
∞ Aydınlık
∞ Güneş
∞ Soluk
∞ Çığlık
∞ Kahkaha
∞ Gürültü
∞ Hatalar
∞ Boş ve amaçsız varlıklar
∞ Kayıplar
∞ Yanılgılar
∞ Hatalar


---------Caractère Histoire

Verne Ailesi Geçmişi

Fransız kökenli safkan bir ailedir. Fransa-Bordeaux’un yakınlarında Pauillac şehrinin bir ucuna hakim olan bu aile köklü bir yapıya sahiptir. İspanyol ve Fransız ailelerle kurulan ilişkiler ön plandadır. Hala orada birçok Fransız aileler büyük malikanelerde yaşamaktadırlar. Jacques adındaki bir büyücü bu ailenin kurucusudur. Fransa’nın dışında da döneminin önemli bir büyücüsüdür. Onunla başlayan bu soy zamanla büyücü dünyasında önemli bir yer edinmiştir ve bu dönemlerde dahi adını belli yerlerde duyurabilmektedir. Atalar bilgi birikimini torunlara aktarmıştır. Bu yüzden Verne Ailesi bilge kişilerin mensup olduğu bir toplum olarak bilinir. Aile birbirine son derece bağlıdır ve koruma eylemi yüksektir. Ailenin bir bölümü tamamen karanlık tarafa kendini adamışken diğer bölümü bu konudan uzak olup sadece büyücü dünyasında başarılı olmaya uğraş vermiştir.

ALAIN MARQUE VERNE’ NİN GEÇMİŞİ

Pauillac’ta bir kış sabahı korkunç bir şekilde dünyaya gelmiştir. Annesi onu doğururken acılı bir şekilde hayata veda etmiştir. Bu yüzden ailenin en sevilen güçlü ve değerli güce sahip gelinin ölümüne neden olan çelimsiz beyaz çocuk daima nefret edilen bir konuma laik görülmüştür. Ona tek yardımcı olan büyük babasıdır ve tüm güçlü tılsımları onun nezaretinde öğrenmiştir. Babası ise taptığı karısını öldüren katile hiçbir duygu beslememiştir. On beş yaşına kadar büyükbabasının korumasında olan Margue büyükbabasının ölümüyle birlikte Verne ailesinin yanına dönmemiştir. Babası onu en gözde yatalı haneye vererek ondan kurtulmuştur. Okuldan mezun olup kendi hayatını kazanmaya başladığında Fransa’ya dönmesine rağmen bir daha ailesinin yakınlarında hiç dolaşmadı.

Okul çağı geldiğinde Durmstrang Enstitüsün’e gönderildi. Saminy Slithersnake binasına seçilen Marque sessizliğinden ötürü hiçbir zaman göze batmamasına rağmen en iyi derece ile okulu bitirdiğinde tüm gözler ona çevrilmişti. Tüm Tılsımları ve Karanlık Sanatların en gözdelerini en iyi şekilde yapabilmektedir. Daha sonra kısa süre Fransa’da bir sahil kasabasında barmenli yapmaya başladı ve Gelecek Postası ile karşılaşması aynı yerde verilen ilanla başlamış ve yirmi iki yaşında yazar olarak göreve başlamıştır. Taraflar arasında bir yer seçmek yerine çıkarları doğrultusunda savaşmaya başladı. Kim onu katil olarak tutarken şartları zorluyorsa Marque onun yanındaydı. Hala Gelecek Postası işinde de kimliğini hem gizliyor hem de haberler buluyor.


En son Alain Marque Verne tarafından C.tesi Şub. 14 2009, 14:48 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Alain Marque Verne
Gelecek Postası Yazarı
Gelecek Postası Yazarı
avatar

Mesaj Sayısı : 170
Yaş : 27
Nerden : Fransa-Bordeaux
Tarafı : L'azienda
Kan Durumu : Puresang
RP Yaşı : 27
Patronus : Puma
RP Sevgilisi : E.L.T.Lewis
Galleon : 36421
Kayıt tarihi : 14/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: ¤ Alain Marque Verne ¤   C.tesi Şub. 14 2009, 14:41-----------Lejant

Yetişkin

Sevgilim +
Yakın+
Değer Verdiğim +
Hoşlandığım +
Çekici Buluyorum +
Yeni Tanıştığım +
Sıradan ~
Hoşlanmadığım -
Nefret Ettiğim –
Çıkar ~
Zararsızlar ~
İşe yaramazlar -
Baş Belası ~

Öğrenci

Değer Verdiğim +
Hoşlandığım +
Çekici Buluyorum +
Yeni Tanıştığım +
Sıradan ~
Hoşlanmadığım -
Nefret Ettiğim –
Çıkar ~
Zararsızlar ~
İşe yaramazlar -
Baş Belası ~
__________________________________________________________


İlişkilerI

Erica Luciana Lewis
Sevgilim +
Değer Verdiğim +
Çekici Buluyorum +
Baş Belası ~

Ahh, baş belası sevgilim. Nasıl da tanıdım seni? Hızlı ve atik hareketlerin miydi zihnime kazınan yoksa güzelliğin mi? Evet, seni çekici kılan bir sürü noktan var bende... O ilk gece yarısı mekanına daldığımda daha sonra gelişecek ilişkiden habersizdim. Konuşmalarımız nasıl da akıp gitti bilmiyorum. Café Angéla'nın o hoş güzelliğinin yanındaki sen bir bütün oluşturup oyun oynadınız bana! Şimdi seninle mutluyum daha önce hiç olmadığım kadar... Ve bana yer zaman yeteceğine emin peki ben sana?

Aethra Margeaux Verne
Yakın+
Değer Verdiğim +

Kardeşim+

Hayatıma değer yükü yüksek olan bu kadının kardeşi oldğuma inanamıyorum. Babamın ilk eşinden olma ablam o benim. Üvey annesi ile pek iyi anlaşamasa da gariptir benimle iyi anlaşır. Sanırım sadece anneme garezi var ve ben onu öyle kabullenmeyi öğrendim. Çok zeki ve bir o kadar yetenekli bir cadıdır. Büyüceşura Başhakimi olmak kolay mı? Farklı okullarda okuduğumuz için iletişimiz daha kuvvetli oldu sanırım okul dönemimiz özlemle geçtiği için birbirimize bağlamış olmalıyız. Şimdi en yakın sırdaşım konumunda...

William Teodor Lewis

Sıradan ~
Değer Verdiğim +

Lewis'leri tanımak güzel ona saygı duyduğum da kesin yetenekli bir adam doğrusu! Gözümden kaçmadığı önemli bir nokta kendini gizlemeyi de iyi biliyor. Seherbazlıkta usta olması birazda bu yeteneğine bağlı sanırım. Çok iletişimiz yok onunla ama değerli bir insan benim için...

Vincent S. Gaillard

Yakın+
Değer Verdiğim +

Vincent benim için dosta yakın bir yerde duruyor. Ona güvenmediğim nokta aramızdaki çekişmeden kaynaklanıyor ama onun dışında iyi geçiniyoruz. Ne zaman mı tanıştım çok oluyor. Sihir Basını için düzenlenen davette güzel bir sohbetin ardından devam eden bir arkadaşlığımız var.

Stesha Irina Alston
Çekici Buluyorum +
Sıradan ~
Dırdırcı editörü olan bu kadına birkaç kez rastlasa da onunla hiç konuşmamıştır. Ama bazı toplantılarda ve davetlerde sesini duyma şerefine nail olmuştur. Ama artık hayatta yok...

Phoebe Loisa Cest'ev
Çekici Buluyorum +
Yakın+
Loisa Hogwarts'ta profesördür. Hogwarts hakkında bulmak istediğim bir haber peşinde koşarken tanıştım onunla! Okulda bana çok yardım etmiş ve fazlasıyla bilgi almasını da farkında olmadan sağlamıştır. Ardından Londra'da birbirlerine rastlamışlardır ve tatlı bir sohbetin içine dalarak aralarında farklı bir yakınlaşma doğmuştur.

Pénolopé B. Leia Cest'ev
Çekici Buluyorum +
Yeni Tanıştığım +
Sıradan ~

Marque bir seferinde uğrak yeri haline getirmişti. Leia'nın dükkanı olduğunu da bu sayede öğrendi. Oturup,birkaç bardak içki içmişlerdir. O günden sonra birbirlerini bir daha görmemişlerdir. Çünkü Marque Üç Süpürge'ye bir daha gitmemiştir.

Kaitlynn Lara Andy
Hoşlandığım +
Çekici Buluyorum +

Bakanlıkta koştuğu bir haber nedeni ile tanıştığı çekici sarışını Marque aklından bir süre atamamıştır. Konuşmaları onu etkilemiştir ama bir daha ne bakanlıkta ne de başka bir yer ona rastlamamıştır.

Brett Callie Darknes
Değer Verdiğim +
Aynı meslek ve aynı gazatede çalıştığı Brett ile iyi geçinmektedir ve onun düşüncelerine önem verir. Ama onun iş dışında hiç bir dialoğa girmemiştir.

Aurora de la Poer
Çekici Buluyorum +
Değer Verdiğim +
Hoşlandığım +

Birkaç ay önce tesadüfen dükkanına uğrayarak bir fincan kahvesini içtiğim gizemli kadın Marque'nin bir hayli ilgisini çekmiştir. İki tarafında sohbetten hoşlanmayışı ilk başlarda sohbeti duraksa da hayatla ilgili konuşmalar aralarında ki ilişkiyi geliştirmeye başladı.

Aphrodisia Dorés Taro
Sıradan ~
Dorés ile pek bir konuşmam yok ama şifacı olmasından dolayı ve benim biri ile alakalı haber peşinde koşturmamdan dolayı bu kadınla kısa bilgi alışverişi yapıyorum. Bana göre olmayan bir tip, sıcak kanlı gibi! Ama güzel hatun.

Morwen Arsiãna Lewis
Değer Verdiğim +
Küçük kızı nasıl tanıyacağım belli yoksa benim Hogwarts'taki öğrencilerle pek işim olmaz. Morwen'i Lucy ile tanıdım, her gördüğümde kısa bitr konuşma aramızda geçer ve alımlı bir kızdır. Büyüyünce nasıl bir kadın olacağını hayal etmek zor değil...


Yvonné Ann Maritime
Sıradan ~
Onu haber peşinde koşarken tanıdım Aethra ile yakın zamanda olan mevki atlaması ile bir haber yaptığım sırada konuşma fırsatı bulmuştum. Biraz garip ve bir o kadar da alımlı bir bayan. Daha sonraları kısa muhabbetlerimiz oldu ama hep haber içerikli ve onun hakkında pek bilgi sahibi değilim...______________________

Eklenmek için ;
Kurgu;
İlişki türü yeterli


En son Alain Marque Verne tarafından Paz Nis. 05 2009, 12:26 tarihinde değiştirildi, toplamda 11 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Stesha Irina Alston
Öldü
avatar

Mesaj Sayısı : 1372
Yaş : 28
Nerden : Monté Carlo
Tarafı : Zay
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 24
RP Sevgilisi : Robert West Phelps
Asa : Aksi Kalp
Evcil Hayvan : Yarasa .. Amma evcil xD
Galleon : 36445
Kayıt tarihi : 01/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: ¤ Alain Marque Verne ¤   C.tesi Şub. 14 2009, 14:48

Stesha,Dırdırcı Editörü olduğundan basın dünyasında Alain ile çok karşılaşmaktadır.Fakat şu ana kadar hiçbir diyalogları olmamıştır. Cool

Not:İcon istiyorsan yollayabilirim.İlişki durumunu sen belirle istersen Wink

_________________


* Kar yağarken mor dağların ucundan
Sol yerinde sessiz bir inilti ile
Yastığın yüzüne yaşlar dökerek
Ve akşamdan gizlice bir ah çekerek
Beni düşün, beni düşün, unutma
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
NemesiS
Lanetli Role Player
avatar

Mesaj Sayısı : 2097
Yaş : 23
Tarafı : L'azienda
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 23
Patronus : Su Samuru
RP Sevgilisi : Beyza'm var, Naz'm var.. Sayılırlar mı? xD
Asa : Gizli Seçim
Evcil Hayvan : Bella adlı sümüklü böcüğüm var xD
Özel Yetenek : Metamorfmagus ^^
Galleon : 37467
Kayıt tarihi : 22/12/08

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: ¤ Alain Marque Verne ¤   C.tesi Şub. 14 2009, 14:56

Kurgu: Loisa Hogwarts'ta profesordur. Marque'nin bir haber için Hogwarts'a geldiği bir sırada tanışmışlardır. Loi okulda Marque'ye yardım etmeye çalışmıştır[bir yerlere götürme veya birilerini çağırma gibi...]. Bu sırada tanışmış ve iyi anlaşmışlardır.

İstersen iyi anlaşmışlar bölümünü değiştirebilirsin ^^ Nereye eklemek istersen oraya ekle. Karışmıyayım ben...

_________________


~ Çapkın kız çapkın kız benim adım çapkın kız
Aşk yalan inanmam benim adım çapkın kız. xD xD ~


xx
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Alain Marque Verne
Gelecek Postası Yazarı
Gelecek Postası Yazarı
avatar

Mesaj Sayısı : 170
Yaş : 27
Nerden : Fransa-Bordeaux
Tarafı : L'azienda
Kan Durumu : Puresang
RP Yaşı : 27
Patronus : Puma
RP Sevgilisi : E.L.T.Lewis
Galleon : 36421
Kayıt tarihi : 14/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: ¤ Alain Marque Verne ¤   C.tesi Şub. 14 2009, 14:59

Söyleyin ilişki türünüzü zora sokmayın beni hadi...

Ekleniyorsunuz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
NemesiS
Lanetli Role Player
avatar

Mesaj Sayısı : 2097
Yaş : 23
Tarafı : L'azienda
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 23
Patronus : Su Samuru
RP Sevgilisi : Beyza'm var, Naz'm var.. Sayılırlar mı? xD
Asa : Gizli Seçim
Evcil Hayvan : Bella adlı sümüklü böcüğüm var xD
Özel Yetenek : Metamorfmagus ^^
Galleon : 37467
Kayıt tarihi : 22/12/08

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: ¤ Alain Marque Verne ¤   C.tesi Şub. 14 2009, 15:00

Yeni tanıştığıma ekleyebilirsin istersen?

_________________


~ Çapkın kız çapkın kız benim adım çapkın kız
Aşk yalan inanmam benim adım çapkın kız. xD xD ~


xx
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Alain Marque Verne
Gelecek Postası Yazarı
Gelecek Postası Yazarı
avatar

Mesaj Sayısı : 170
Yaş : 27
Nerden : Fransa-Bordeaux
Tarafı : L'azienda
Kan Durumu : Puresang
RP Yaşı : 27
Patronus : Puma
RP Sevgilisi : E.L.T.Lewis
Galleon : 36421
Kayıt tarihi : 14/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: ¤ Alain Marque Verne ¤   C.tesi Şub. 14 2009, 15:03

sağol eklendiniz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Pénolopé Bella Cest'ev
Yarı Ölü Role Player
avatar

Mesaj Sayısı : 703
Nerden :
Tarafı : Taraf tutmamaya karar verdi.
Kan Durumu : Safkan.
RP Yaşı : 23.
Patronus : Macar Boynuz Kuyruk
RP Sevgilisi : Macias Antúnez Láerod ^^ & Çise'm Beyza'm
Asa : Soğuk Ölüm.
Evcil Hayvan : Eray.
Galleon : 36998
Kayıt tarihi : 20/12/08

Bilgilerim
Sağlık:
105/100  (105/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: ¤ Alain Marque Verne ¤   C.tesi Şub. 14 2009, 15:13

Çekici bulduklarım olabilir.^^
Ben de o tarz bir yerlere eklerim.
Dur kurgu;
Leia Alain'i dükkanında birkaç kez görmüştür. Oturup,birkaç bardak içki içmişlerdir. O günden sonra birbirlerini bir daha görmemişlerdir.
Yapı olarak böyle biri Leia da o yüzden. xP

_________________

Alessandra kimseye senin kadar yakışmadı Bells, ahah ^^
[size=18]Çapkın kız çapkın kız benim adım çapkın kız,
Aşk yalan inanmam benim adım çapkın kız.
Pénolopé Loisa, unutulmaz!

Spoiler:
 
[/size]
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Ardyne Laycie Ecstein
Uluslarası Sihirsel Ticaret Standartları Kurulu Çalışanı
Uluslarası Sihirsel Ticaret Standartları Kurulu Çalışanı
avatar

Mesaj Sayısı : 231
Yaş : 24
Tarafı : Taraf çatışmalarıyla ilgilenmiyor...
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 24
Patronus : Geyik
RP Sevgilisi : William Teodor Lewis ^^
Asa : ~Acılar Salıncağı~
Evcil Hayvan : Yok^^
Galleon : 37937
Kayıt tarihi : 03/09/08

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: ¤ Alain Marque Verne ¤   C.tesi Şub. 14 2009, 15:14

İcon gerekmiyor sanırım. İyi anlaştıklarım filan gibi biryer olabilir. Kurguyuda sana bırakıyorum. Ama yazamam dersen birşeyler karalarım xD
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Alain Marque Verne
Gelecek Postası Yazarı
Gelecek Postası Yazarı
avatar

Mesaj Sayısı : 170
Yaş : 27
Nerden : Fransa-Bordeaux
Tarafı : L'azienda
Kan Durumu : Puresang
RP Yaşı : 27
Patronus : Puma
RP Sevgilisi : E.L.T.Lewis
Galleon : 36421
Kayıt tarihi : 14/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: ¤ Alain Marque Verne ¤   C.tesi Şub. 14 2009, 15:22

Ekledik bakalım kurguyu salladım artık...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Brett Callie Majere
Gelecek Postası Yazarı
Gelecek Postası Yazarı
avatar

Mesaj Sayısı : 77
Tarafı : Karanlık
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 19
RP Sevgilisi : ilgilenenlerin PM'lerini bekliyorum
Galleon : 36468
Kayıt tarihi : 13/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: ¤ Alain Marque Verne ¤   C.tesi Şub. 14 2009, 19:18

Arkadaşlar olabilir
kurgu;
Yalnızca iş yerinden tanışmaktadırlar.Birbirlerini çok yakından tanımıyorlardır ve iş dışında görüşmemişlerdir.Yinede birbirlerinin fikirlerine değer vermektediler

_________________

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Alain Marque Verne
Gelecek Postası Yazarı
Gelecek Postası Yazarı
avatar

Mesaj Sayısı : 170
Yaş : 27
Nerden : Fransa-Bordeaux
Tarafı : L'azienda
Kan Durumu : Puresang
RP Yaşı : 27
Patronus : Puma
RP Sevgilisi : E.L.T.Lewis
Galleon : 36421
Kayıt tarihi : 14/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: ¤ Alain Marque Verne ¤   Paz Şub. 15 2009, 14:50

Ekledim Brett

_________________
Lejant
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Aurora de la Poer
Nox Shop Sahibesi
Nox Shop Sahibesi
avatar

Mesaj Sayısı : 190
RP Yaşı : 20
Evcil Hayvan : Nigger-man [Kedi], Lucifer [Kuzgun]
Galleon : 36726
Kayıt tarihi : 29/12/08

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: ¤ Alain Marque Verne ¤   Ptsi Şub. 16 2009, 18:02Aurora de la Poer
Aurora'nın ilgisini çekmeyi başaran az gazetecilerden biridir Mösyö Verne. Gündelik hayattaki olayları pek sık takip etmeyen biri olarak ilk defa eline geçen sayıda okuduğu yazıyla aklında bir köşe edindi ve birkaç ay önce tesadüfen dükkanına uğrayarak bir fincan kahvesini içtiniz. Sizde ki derin anlam ve zeka gibi kişiliğinde harmanlanan öğelerle Aurora'nın saygı duyduğu biri oldunuz. İki tarafında sohbetten hoşlanmayışı ilk başlarda yazar kimilğinizi açık etmese de zorunlu dialoglardan sonra ilgisini ikinci kere çekmeyi başardınız.-Kurgu aklınıza yatmazsa başka bir şekilde de yazabilirsiniz.-

İlişkiler olumlu olsun.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
NemesiS
Lanetli Role Player
avatar

Mesaj Sayısı : 2097
Yaş : 23
Tarafı : L'azienda
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 23
Patronus : Su Samuru
RP Sevgilisi : Beyza'm var, Naz'm var.. Sayılırlar mı? xD
Asa : Gizli Seçim
Evcil Hayvan : Bella adlı sümüklü böcüğüm var xD
Özel Yetenek : Metamorfmagus ^^
Galleon : 37467
Kayıt tarihi : 22/12/08

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: ¤ Alain Marque Verne ¤   Ptsi Şub. 16 2009, 18:40

Bu arada benim kurguyu değiştir bence biraz ^^

_________________


~ Çapkın kız çapkın kız benim adım çapkın kız
Aşk yalan inanmam benim adım çapkın kız. xD xD ~


xx
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Alain Marque Verne
Gelecek Postası Yazarı
Gelecek Postası Yazarı
avatar

Mesaj Sayısı : 170
Yaş : 27
Nerden : Fransa-Bordeaux
Tarafı : L'azienda
Kan Durumu : Puresang
RP Yaşı : 27
Patronus : Puma
RP Sevgilisi : E.L.T.Lewis
Galleon : 36421
Kayıt tarihi : 14/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: ¤ Alain Marque Verne ¤   Ptsi Şub. 16 2009, 20:31

Hallettim

_________________
Lejant
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Aphrodisia Dorés Nydeln
Şifacı
Şifacı
avatar

Mesaj Sayısı : 470
Tarafı : Tarafsızlık *-*
Kan Durumu : Melez *
RP Yaşı : 23
Patronus : Tavşan
RP Sevgilisi : Ali Ali Ali sadece Ali'yi seviyor!
Asa : Sahte Tehlike * En iyi Büyü de Avada Kedavra o.O
Galleon : 36358
Kayıt tarihi : 10/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: ¤ Alain Marque Verne ¤   Perş. Şub. 19 2009, 14:26

Açıkçası çok negatif bir karakter. Pek düşman edinmem, sevmem ama benim renkli hayatım seninkine uymuyor.Tanışmış olmamız da şu şekilde, St. Mungo'ya bir haber için gelmiş olabilirsin. Doğal olarak Aphrodisia ile karşılaşmışsınızdır. Aphrodisia senden hoşlanmaz, çünkü kin dolu insanlar Aphrodisia'da rahatsızlık uyandırır. Fakat fazla konuşmadığınız için iki taraf da sadece ilk izlenim ile birbirleri hakkında fikir sahibi olmuştur. Bla bla bla... Buna göre nötr bir yer olabilir.

Feci şekilde tanıdık geliyor karakter ama hadi hayırlısı o.O
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Alain Marque Verne
Gelecek Postası Yazarı
Gelecek Postası Yazarı
avatar

Mesaj Sayısı : 170
Yaş : 27
Nerden : Fransa-Bordeaux
Tarafı : L'azienda
Kan Durumu : Puresang
RP Yaşı : 27
Patronus : Puma
RP Sevgilisi : E.L.T.Lewis
Galleon : 36421
Kayıt tarihi : 14/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: ¤ Alain Marque Verne ¤   Paz Şub. 22 2009, 16:31

Çalıntıda ondan derdim de böyle karakterler çok değil mi negatiflik üstüne negatif adam işte xD

Ben seni tanımıyorum, sende tanımıyorsundur muhtemel onun için ekliyorum... xD

_________________
Lejant
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Vincent S. Gaillard
Trôjel Cirlaûs Sahibi
Trôjel Cirlaûs Sahibi
avatar

Mesaj Sayısı : 92
Nerden : Hadi bulun.
Tarafı : Tarafsız. Tüm tarafların saçma olduğunu düşünüyor.
Kan Durumu : Safkan. Bu konuda asla söz söylettirmez.
RP Yaşı : 26. Genç olmam zoruna gitti, değilmi?
Patronus : Sphinx
RP Sevgilisi : My lady, Chloé.
Asa : Acı Hatıra
Evcil Hayvan : Gabmoué. Daha bir güve.
Galleon : 36232
Kayıt tarihi : 19/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: ¤ Alain Marque Verne ¤   Ptsi Mart 02 2009, 21:58Her ne kadar farklı gazetelerde çalışak da, iyi dostlarız. Onunla ilk defa Sihir Basını için verilen bir davette tanıştık. Göründüğü kadar soğuk değil, eğlenceli biri.

Ekle artık iyi bir yere ^^ xD
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Alain Marque Verne
Gelecek Postası Yazarı
Gelecek Postası Yazarı
avatar

Mesaj Sayısı : 170
Yaş : 27
Nerden : Fransa-Bordeaux
Tarafı : L'azienda
Kan Durumu : Puresang
RP Yaşı : 27
Patronus : Puma
RP Sevgilisi : E.L.T.Lewis
Galleon : 36421
Kayıt tarihi : 14/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: ¤ Alain Marque Verne ¤   C.tesi Mart 07 2009, 00:09

Listenin başına alındın Vincent... xD

_________________
Lejant
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
William Teodor Lewis
BaşSeherbaz
BaşSeherbaz
avatar

Mesaj Sayısı : 159
Yaş : 26
Nerden : Monté Carlo
Tarafı : L'azienda
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 27
Patronus : Sibirya Kurdu
RP Sevgilisi : Ardyne Laycie Ecstein
Asa : Keskin Pençe
Evcil Hayvan : Rax(Sibirya Kurdu)
Özel Yetenek : Zihnefendar ~ Zihnebendar, Animagus [ Sibirya Kurdu ]
Galleon : 36476
Kayıt tarihi : 12/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: ¤ Alain Marque Verne ¤   Paz Mart 08 2009, 09:37

ekler misin...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://avifors-rpg.yetkinforum.com
Erica Luciana T. Lewis
Café Angéla Sahibesi
Café Angéla Sahibesi
avatar

Mesaj Sayısı : 470
Yaş : 23
Tarafı : L'azienda
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 23
RP Sevgilisi : A.M.V'mm ^^
Evcil Hayvan : Phoneix(Köpek)
Özel Yetenek : Metamorfmagus
Galleon : 37451
Kayıt tarihi : 18/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: ¤ Alain Marque Verne ¤   C.tesi Mart 21 2009, 17:13Alain ve Lucy, Cafe Angela'da tanışmışlardır. Aralarında geçen tatlı sohpetin sonunda Lucy Alain'den para bile almamıştır. Bu sohpet sırasında Lucy, Alain'in yazılarını ne kadar beğendiğini ve onun ne kadar harika bir yazar olduğunu ballandıra ballandıra anlatmıştır.

Falan filan... Ekler misin Eray'cım xD
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Aethra Margeaux Verne
Büyüceşura Baş Hakimi
Büyüceşura Baş Hakimi
avatar

Mesaj Sayısı : 35
Nerden : Fransa-Bordeaux
Tarafı : L'azienda
Kan Durumu : Puresang
RP Yaşı : 29
RP Sevgilisi : oLmak üzere!
Galleon : 35974
Kayıt tarihi : 27/03/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: ¤ Alain Marque Verne ¤   Cuma Mart 27 2009, 15:28

Lejantta kız kaynıyor be Eray ekle bakalım ablanıda hoş bir kurguyla yanlız üvey kardeşiz unutma...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Erica Luciana T. Lewis
Café Angéla Sahibesi
Café Angéla Sahibesi
avatar

Mesaj Sayısı : 470
Yaş : 23
Tarafı : L'azienda
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 23
RP Sevgilisi : A.M.V'mm ^^
Evcil Hayvan : Phoneix(Köpek)
Özel Yetenek : Metamorfmagus
Galleon : 37451
Kayıt tarihi : 18/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: ¤ Alain Marque Verne ¤   Salı Mart 31 2009, 19:50

Kurguyu da ilişki türünü de sana bırakıyorum xD
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Alain Marque Verne
Gelecek Postası Yazarı
Gelecek Postası Yazarı
avatar

Mesaj Sayısı : 170
Yaş : 27
Nerden : Fransa-Bordeaux
Tarafı : L'azienda
Kan Durumu : Puresang
RP Yaşı : 27
Patronus : Puma
RP Sevgilisi : E.L.T.Lewis
Galleon : 36421
Kayıt tarihi : 14/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: ¤ Alain Marque Verne ¤   Cuma Nis. 03 2009, 13:18

En son üçlüyü ekledim...Buyrun

_________________
Lejant
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Morwen Arsiãna Lewis
Gryffindor 4. Sınıf
Gryffindor 4. Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 930
Yaş : 26
Nerden : Antalya^.
Tarafı : ~ L'azienda*
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : ~ 16*
RP Sevgilisi : ~ Bekar'ım o.O
Asa : ~ Olgun Yürek*
Evcil Hayvan : ~ Ölmüş bir kertenkele* [ Evcil mi bilemem; ama hayvan. Bir de cansız o kadar. ]
Galleon : 36697
Kayıt tarihi : 07/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: ¤ Alain Marque Verne ¤   Cuma Nis. 03 2009, 21:11

Enişteee^^ Ekler misin? Kuzenimin, bitaneciğimin sevgilisisin^^ En olumlusundan bir öğrenci lütfen^^.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
 
¤ Alain Marque Verne ¤
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Accio-Hogwarts :: - Karakter Kimliği - :: Lejant-
Buraya geçin: