Accio-Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurgu: Loinkaos - Yıl: 1971 - Hava: Yağmurlu - Tema: Gündüz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sessizlik ve aşk...

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Sessizlik ve aşk... Empty
MesajKonu: Sessizlik ve aşk...   Sessizlik ve aşk... Icon_minitimeC.tesi Ara. 27 2008, 13:58

Sharpella evınden cıkmıs, Uc Supurgeye gelmisti. Ne zamandir Kaymak Birasi icmiyordu. Ozlemisti. Hemen bir masaya oturdu ve garsondan bir Kaymak Birasi istedi. Kaymk birasi gelene kadar da en sevdigi sarkiyi mirildanmaya basladi...

( klavyem Q klavyesi degil. Bu yuzden Turkce olarak yazamiyorum. Kusura bakmayin... )

En son Sharpella Evans tarafından Çarş. Ocak 14 2009, 18:25 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sessizlik ve aşk...   Sessizlik ve aşk... Icon_minitimeC.tesi Ara. 27 2008, 14:06

Artis bir fincan kahve içtikten sonra evinden çıktı.Üç süpürgeye doğru geldi.Orada biraz kafasını dağıtmak istedi.Hemen bir masaya oturdu ve garsondan bir brendi istedi.O da brendi gelene kadar göz gezdiriyordu.Bir yüz onun gözlerinin tutulmasına yol açtı.Karşısında sarışın kahverengi gözlü çok güzel bir kızı gördü ve yanına giderek

''-Merhaba Tanışabilirmiyiz.Ben Artis.Hogwarstta bitkibilim Profesörüyüm ya siz? '' dedi.

Artis çok heyecanlıydı.Heyecanın etkisi ile cümleleri düzgün söyliyemiyordu.Sanırım ilk aşk kıvılcımları ortaya çıkıyordu.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sessizlik ve aşk...   Sessizlik ve aşk... Icon_minitimeC.tesi Ara. 27 2008, 14:14

Sharpella ilk defa bir yakisikli profosorle tanisacakti

'' Merhaba. Bende Sharpella Evans. Dirdirci yazariyim. Tanistigimiza memnun oldum.'' dedi. Sanki hayatinda hic bu kadar yakisikli bir profosorle tamismamisti.

'' Oturmaz misiniz? '' dedi ve Artisin oturmasini bekledi...
Sharpella, Artise asik olmustu. Ama bunun imkansiz olacagini dusunuyordu. Hem o bir profosor, hemde cok yakisikli... KEsin bir sevgilisi vardir diye dusunuyordu. O sirada Kaymak Birasi geldi ve bir yudum aldi...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sessizlik ve aşk...   Sessizlik ve aşk... Icon_minitimeC.tesi Ara. 27 2008, 14:28

Artis ilk defa çok güzel bir kızla tanışıyordu.

'' Merhaba. Bende Sharpella Evans. Dirdirci yazariyim. Tanistigimiza memnun oldum.'' dedikten sonra sanki hayatında hiç bu kadar güzel bir kızla tanışmamıştı.

Sharpella
'' Oturmaz misiniz? '' dedikten sonra Artis:

''Tabiki.Sizinle oturmak beni çok mutlu eder.''
dedi.
Artis Sharpellanın güzel gözlerine ve saçlarına bakıyordu.Sharpellada Artisi bakıyordu.Sharpellanın kaymak birazsı geldikten sonra Artisinde brendisi geldi.Sharpella bir yudum aldıktan sonra Artis hala Sharpellayı izliyordu.Daha sonra oda bir yudum aldıktan sonra Artis:

''Hayatımda kimseden böyle bir elektrik almamıştım.Ama sizden alıyorum ve sanırım sizden hoşlanmaya başladım.Sevgilim yok ayrıca.Güzelliğiniz beni adeta büyüledi.''
dedi.

Artis gerçekten Sharpelleya aşık olmuştu...

Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sessizlik ve aşk...   Sessizlik ve aşk... Icon_minitimeC.tesi Ara. 27 2008, 14:35

'' Tesekkur ederim. Sanirim ben de sizden elektirik aldim ve sizden hosladim. Ama sizin gibi bir insanin sevgilisinin olmamasi biraz garip gercekten. Ama buna mutlu oldum.'' dedi Sharpella, Artise...

Acaba dediginin diogru mu, yanlis mi oldugunu dusunurken eli kaymak birasina carpti ve bira Sharpellanin usytune dustu...

'' Hay aksi. Pek bir sakarim bu aralar. '' dedi Artise...

Ustunu temizledikten sonra Artisten gelecek cevabi bekledi...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sessizlik ve aşk...   Sessizlik ve aşk... Icon_minitimeC.tesi Ara. 27 2008, 14:42

Sharpella:

'' Tesekkur
ederim. Sanirim ben de sizden elektirik aldim ve sizden hosladim. Ama
sizin gibi bir insanin sevgilisinin olmamasi biraz garip gercekten. Ama
buna mutlu oldum.''

dedikten sonra Artis böyle bir sorunun geleceğini biliyordu.

Tam cevap vericekken Sharpellanın kaymak birası üstüne döküldü.Sharpella üstünü temizlerken Artisde ona yardım etti temizlerken birden yüzüleri birbirine baktı.Sharpellanın üstü temizlendikten sonra Artis cevap verdi.

''Böyle bir şey diyeceğinizi biliyordum.Bu kadar yakışıklı olmama rağmen neden sevgilim yok.Ben gerçek aşkı arıyorum.Tabiki sevgililerim oldu.Fakat hiç birisi gerçek aşk değildi.Ama sanırım sizle ben gerçek aşk olabiliriz dedi kekeleyerek.Ben size sanırım aşık oluyorum.Bu biraz hızlı oldu ama kendimi tutamıyorum.Neredeyse size bağlandım.Bütün hayatım siz oldunuz.''dedi.Artis büyük bir heyecanla Sharpellanın söyleyeceklerini beklemeye başladı.

Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sessizlik ve aşk...   Sessizlik ve aşk... Icon_minitimeC.tesi Ara. 27 2008, 17:20

out= kusura bakmayin. Elektirikler kesildi. Yeni geldi daha. Ben devam ediyorum. Artis geldiginde devam eder.

Sharpella bu bakisma sonucunda Artis'e daha cok baglanmisti. '' Aslinda sizde haklisiniz bir yerde. Bende bundan once bir suru sevgilim oldu. Ancak hic birinde gercek aski bulamadim. Bende ariyorum. '' Sharpella bu cumlelerinde bir sey ifade etmek istemisti. Ancak kendi kendine '' Acaba anladi mi demek istedigimi? '' diye dusunuryordu ki cok carpici bir cevap geldi. Sharpella bu cevap sonucunda cok sasirdi...

out= artik sadete gel... Very Happy
Robert West Phelps
Müdür Yardımcısı & Admin & Gryffindor Bina Sorumlusu
Müdür Yardımcısı & Admin & Gryffindor Bina Sorumlusu
Robert West Phelps

Tarafı : Zümrüdü Anka Yoldaşlığı
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 24
Evcil Hayvan : Ares ( Köpek )
Özel Yetenek : Zihnefendar ~ Zihnebendar, Vampir
Galleon : 63966

Bilgilerim
Sağlık:
Sessizlik ve aşk... Img_left100/100Sessizlik ve aşk... Empty_bar_bleue  (100/100)
Güç:
Sessizlik ve aşk... Img_left100/100Sessizlik ve aşk... Empty_bar_bleue  (100/100)
Seviye:

MesajKonu: Geri: Sessizlik ve aşk...   Sessizlik ve aşk... Icon_minitimeC.tesi Ara. 27 2008, 19:21

Rpo :

Afedersin ama bu ne kadar saçma bir rp başlığı ? Bu tür şeyleri bir daha görürsem emin olun uyarı alacaksınız.Şimdi lütfen başlığı editleyin.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sessizlik ve aşk...   Sessizlik ve aşk... Icon_minitimeC.tesi Ara. 27 2008, 21:13

Peki Aaron bey editliyeceğiz rpme devam ediyorum.

Sharpella:

''Aslinda
sizde haklisiniz bir yerde. Bende bundan once bir suru sevgilim oldu.
Ancak hic birinde gercek aski bulamadim. Bende ariyorum. ''
dedikten sonra Artis çok sevindi ve bir şey diyemedi.İçi kıpır kıpır oynuyordu.

Sharpella:

'' Acaba anladi mi demek istedigimi? '' dedikten sonra

Artis:

''Gayet anladım.Sizinle bayağı ortak yönlerimiz var sanırım.İkimizde gerçek aşkı bulmaya çalışıyoruz.Ben ve sen belkide gerçekaşkı bulduk.Sizden çok hoşlandım.Beni çok etkilediniz ve sanırım size aşık olmaya başlıyorum ve Benimle Çıkarmısın?.''dedi ve Artisin yüzü biraz kızardı.Daha sonra Sharpellanın söyleyeceklerini beklemeye başladı.

Sessizlik ve aşk...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sessizlik
» SessizLik..