Accio-Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurgu: Loinkaos - Yıl: 1971 - Hava: Yağmurlu - Tema: Gündüz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gizli Toplantı Odası

YazarMesaj
Robert West Phelps
Müdür Yardımcısı & Admin & Gryffindor Bina Sorumlusu
Müdür Yardımcısı & Admin & Gryffindor Bina Sorumlusu
Robert West Phelps

Tarafı : Zümrüdü Anka Yoldaşlığı
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 24
Evcil Hayvan : Ares ( Köpek )
Özel Yetenek : Zihnefendar ~ Zihnebendar, Vampir
Galleon : 63966

Bilgilerim
Sağlık:
Gizli Toplantı Odası Img_left100/100Gizli Toplantı Odası Empty_bar_bleue  (100/100)
Güç:
Gizli Toplantı Odası Img_left100/100Gizli Toplantı Odası Empty_bar_bleue  (100/100)
Seviye:

Gizli Toplantı Odası Empty
MesajKonu: Gizli Toplantı Odası   Gizli Toplantı Odası Icon_minitimeCuma Kas. 21 2008, 22:11

Aaron'un odasından geçilen toplantı odası.
Misafir
Misafir

Gizli Toplantı Odası Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Toplantı Odası   Gizli Toplantı Odası Icon_minitimePerş. Şub. 05 2009, 09:30

Jose gizli odaya girdiğinde etrafına son kez baktı...
bunu daha önce çok düşünmüştü bu yüzden vicdanı sızlamıyordu daha önceden yazdığı mektubu da toplantı masasının üstüne bırakıp etrafına son bir kez daha baktıktan sonra geri dönüp odadan çıktı.. Aklındaysa mektupta yazılanlar vardı;

" Aaron,
Seni yarı yolda bıraktığımı düşünme benim görevim bitti, amacımız rupertı devirmek ve yapabilirsek geriye kalanların yeniden örgütlenmesini engellemekti ki kısmen başarılı olduk.. artık spes salutiste pek bi faydam dokunmayacak hem üye toplama işine de başladık artık gizliliğin bir önemi yok ve bana da ihtiyaç yok. Ayrıca yeni lord başıma ödül koydu ve ülkeyi terk etmek durumunda kalıyorum, bu cuma günü ingiltereden ayrılıyorum...

Ave Atque Vale"

Gizli Toplantı Odası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gizli Oda
» Gizli Kuyu..