Accio-Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurgu: Loinkaos - Yıl: 1971 - Hava: Yağmurlu - Tema: Gündüz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sahne Önündeki Sandalyesiz İçki Masaları 2

5 posters
YazarMesaj
Grønkjær
Admin
Admin
Grønkjær

Galleon : 64388

Bilgilerim
Sağlık:
Sahne Önündeki Sandalyesiz İçki Masaları 2 Img_left100/100Sahne Önündeki Sandalyesiz İçki Masaları 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Güç:
Sahne Önündeki Sandalyesiz İçki Masaları 2 Img_left100/100Sahne Önündeki Sandalyesiz İçki Masaları 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Seviye:

Sahne Önündeki Sandalyesiz İçki Masaları 2 Empty
MesajKonu: Sahne Önündeki Sandalyesiz İçki Masaları 2   Sahne Önündeki Sandalyesiz İçki Masaları 2 Icon_minitimePtsi Kas. 03 2008, 21:32

...
Lyra Simone Andié
Gryffindor 1. Sınıf
Gryffindor 1. Sınıf
Lyra Simone Andié

RP Yaşı : 13
RP Sevgilisi : Aranıyor..
Asa : | Değişken Çehre |
Evcil Hayvan : [Lola] Adında Bir köpek
Galleon : 55760

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Sahne Önündeki Sandalyesiz İçki Masaları 2 Img_left5/100Sahne Önündeki Sandalyesiz İçki Masaları 2 Empty_bar_bleue  (5/100)
Seviye:
Sahne Önündeki Sandalyesiz İçki Masaları 2 Img_left5/100Sahne Önündeki Sandalyesiz İçki Masaları 2 Empty_bar_bleue  (5/100)

MesajKonu: Geri: Sahne Önündeki Sandalyesiz İçki Masaları 2   Sahne Önündeki Sandalyesiz İçki Masaları 2 Icon_minitimeCuma Ocak 30 2009, 14:03

Lyra sonunda varabilmişti Dark Dream'e .Burada Jenny ile buluşacaktı.Çok sevinçli,Birazda enerjik bir tavırla sandalyeye oturdu Jenny her an gelebilirdi..
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sahne Önündeki Sandalyesiz İçki Masaları 2   Sahne Önündeki Sandalyesiz İçki Masaları 2 Icon_minitimeCuma Ocak 30 2009, 14:06

Lyra ile buluşacağı aklına yeni gelmişti.Jenny hemen yolunu değiştirdi.Gözlerini sildi ve içeri girdi.Lyra çoktan gelmişti.Onun yanına gidip çok neşeli bir ifadeyle:

"Selam Lyra,umarım çok bekletmemişimdir"

dedi
Lyra Simone Andié
Gryffindor 1. Sınıf
Gryffindor 1. Sınıf
Lyra Simone Andié

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Sahne Önündeki Sandalyesiz İçki Masaları 2   Sahne Önündeki Sandalyesiz İçki Masaları 2 Icon_minitimeCuma Ocak 30 2009, 14:14

Lyra çok beklememişti.Kuzenini gördüğüne sevinmişti.Yüzünde hafif bir tebessüm ile
-Hayır çok beklemedim.Oturmazmısın ?* Diye sordu.
Jen nefes nefese kalmıştı.Aynı zamanda telemişti.Lyra Jen in eline bir bez verip:
-Nasılsın Kuzen ! Diye sordu.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sahne Önündeki Sandalyesiz İçki Masaları 2   Sahne Önündeki Sandalyesiz İçki Masaları 2 Icon_minitimeCuma Ocak 30 2009, 14:18

"İyi işte,nolsun,sıkılıyorum biraz o kadar.Peki sen?"

kuzenin bu enerjik tavrı hoşuna gitmişti.
Lyra Simone Andié
Gryffindor 1. Sınıf
Gryffindor 1. Sınıf
Lyra Simone Andié

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Sahne Önündeki Sandalyesiz İçki Masaları 2   Sahne Önündeki Sandalyesiz İçki Masaları 2 Icon_minitimeCuma Ocak 30 2009, 14:29

"Bende iyiyim" dedi.Tam olarak konusması zordu.İyiyim diye.Kafasında baska seylerle alakalı bir sürü şey vardı...

Rp out:Çıkıorum sonra devam ederiz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sahne Önündeki Sandalyesiz İçki Masaları 2   Sahne Önündeki Sandalyesiz İçki Masaları 2 Icon_minitimeCuma Ocak 30 2009, 14:34

Jenny bir an kendi düşüncelerinden sıyrılıp Lyra üzerinde yoğunlaştı.

"Düşünceli görünüyorsun,bana anlatabilirsin,biliyorsun değil mi?"
Kashare Lina Brédy
Mezun
Kashare Lina Brédy

Galleon : 55038

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Sahne Önündeki Sandalyesiz İçki Masaları 2   Sahne Önündeki Sandalyesiz İçki Masaları 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 15 2009, 19:43

Kop, kop, kop...

Sonunda evde sıkıntıdan patladım ve hemen kendimi sokaklara attım. Eğlencelik bir yer olmalıydı buralarda? Şimdi yanımda Emilia'm olsaydı, hemen bizi eğlenceli bir yere götürürdü. Eğlence konusunda bir türlü onun kadar iyi olamadım. Sanırım ona göre biraz daha asosyalim. Eh insanın aklı tek bir kişide olunca başkalarını görmek istemez, yani öyle heralde. Doğru değil mi? Benim gözümde de o var, eğlence kraliçesi. Başkalarını n'apıyım. He bir de dostum(!) olan Giselle var tabii. 7/24 saat birlikteyiz. Onun yanında olmak cidden zor oluyor benim için. Taş gibi bir hatunun yanında dost olarak takılmak... Normalde benim için imkansız bir şey. Ama içimdeik ufak umut bu durumu kolaylaştırıyor.

O an farkettim de, bunları düşünürken epey yürümüşüm. Şimdi bir barın önünde duruyorum. İçerden bangır bangır müzik geliyor. İşte tam da istediğim gibi bir yer! Kafamla ve ayaklarımla müziğe tempo tutarak içeri giriyorum. Burayı ilk defa görmediğime eminim. Ama daha önce ne zaman geldiğimi hatırlamıyorum. Fakat, bir gerçekki, burası harika! Hemen sahnenin önüne doğru ilerliyorum. Burada daha fazla ses ve eğlence var. Can sıkıntımı unutturabilecek kadar eğlence hem de. Sahnenin önündeki masaları gözümle tarıyorum. Evet, şu içki masası güzel. Ayakta dikileceğim ama problem değil. Adımlarımı hızlandırıp masanın önüne geçiyorum. Kolumdaki ufak, siyah çantayı masaya bıraktıktan sonra elimi kaldırıp garsonu çağırıyorum. Garson geldikten sonra kaba bir ses tonuyla;

"Bir viski!" diyerek isteğimi(emrimi) dile getiriyorum. Barmen şaşkın ve sinirli bir ifadeyle bara ilelerken benim yüzüme müziğin verdiği hoşnutluk yayılıyor. Şimdi burada sadece bir kişi, bilemedin iki kişi eksik. Takım tamamlanmadan eğlencenin zevkine tam olarak varamıyacağımı anlamak zor değil.

Out: Anlaşmalı rp'dir... Kimse dalmasın -_-
Pénolopé Bella Cest'ev
Yarı Ölü Role Player
Pénolopé Bella Cest'ev

Kan Durumu : Safkan.
RP Yaşı : 23.
Patronus : Macar Boynuz Kuyruk
RP Sevgilisi : Macias Antúnez Láerod ^^ & Çise'm Beyza'm
Asa : Soğuk Ölüm.
Evcil Hayvan : Eray.
Galleon : 56341

Bilgilerim
Sağlık:
Sahne Önündeki Sandalyesiz İçki Masaları 2 Img_left105/100Sahne Önündeki Sandalyesiz İçki Masaları 2 Empty_bar_bleue  (105/100)
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Sahne Önündeki Sandalyesiz İçki Masaları 2   Sahne Önündeki Sandalyesiz İçki Masaları 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 15 2009, 20:19

Hava o kadar soğuktu ki iliklerime kadar donmuştum adeta. Yanımda ise kimse yoktu,boş sokakta turluyordum sürekli. Arada sırada dar sokaklardan geçiyor ve garip bakışlara mâruz kalıyordum. Nereye gittiğim hakkımda hiçbir fikrim yoktu. Sürekli dönüp,dolaşıp aynı yere geliyordum. Diskoların parlayan ışıkları en kuytu köşelere kadar uzanıyordu. Yeşil ışıklar gözümü alırken,ellerimi gözlerimin üzerine götürmeyi de ihmâl etmiyordum. Yeşil rengini oldum olası sevememiştim,bunu Slytherin'e bağlamıyordum sadece yeşil negatif enerjiydi bana göre. Aklımda sadece Stesha vardı. Kafam cidden çok karışmıştı. Stesha'yı ilk tanıştığımızdan beri çekici buluyordum ama olaya hiç bu açıdan bakmamıştım. Stesha'nın birkaç ay önce beni öpüp,benden etkilendiği söylemesi beni düşündürüyordu. Tamam,feminizm ilkesindeydim ama bu kızlara ilgili duymamı mı gerektiriyordu? Hiçbir şeyi bilmiyordum ama hayatı bir kere yaşayacağıma göre istediğim gibi yaşamalıydım. Gerçi,isteğim bu muydu? Ondan bile emin değildim. Boyumdan en az beş santim uzun gösteren topuklu ayakkabılarım,sokakta en çok ses çıkaran şeydi. Arada sırada tökezliyor gibi oluyordum ama sonra büyük bir profesyonellikle eski halime geliyordum. Bu topuklu ayakkabı meselesine sonunda alışmıştım. Etek giymeye de öyle... Aslında mantıklı düşündüğümde,bir kızla bir kız... İğrenç! Ama artık mantıklı olacak halim kalmamıştı,artık cici Livënia yoktu. Giselle olarak tanınacaktım. En azından bir sürelik. Peki Hogwarts,orada böyle biri olduğum öğrenilirse? Öğrenilmeyecekti,en azından diğerlerinin de adlarının böyle yayılmasını istemeyeceklerini biliyordum. Düşüncelerimden olduğunca uzaklaşmaya çalıştım. Şu an Stesha'yı görmeye ihtiyacım vardı. Tabiki bunun olmayacağını biliyordum. O şu an Derek'leydi. Derek'e bunu hiç söylememesini umuyordum,sonuçta ikimizde profesördük ve beni tanıyordu. Gerçi Stesha bunu söyleyecek kadar aptal bir kız değildi. Boş yürüyüşlerim beni Hogsmeade'de Dark Dream adlı bir bara götürdü. İçeri girdiğinde gözü ortamdan çok birine takılmıştı. Yoksa bu? Evet,bu Kashare'ydi. Ona böyle demeyi sevmiyordu,daha çok ona Lina diyordu. Bugün çok güzel görünüyordu. Acaba,artık 'onlardan' mı olmuştum? Kime neydi bundan? Böyle olmayı istiyordum ve olacaktım! Kararımdan beni kimse geri döndüremeyecekti. Hızlı adımlarla ayakta,bir masanın önünde duran Lina'nın yanına yaklaştım. Topuklu ayakkabılarım sayesinde Lina'dan daha uzun görünüyordum. Kulağına eğilip,usulca fısıldadım;

"Acaba birini bekliyor musunuz bayan?"

Ardından yüzüme garip bir gülümseme yayıldı. Bu gülümseme biraz alaycıydı,şimdi Stesha gibi olmayı deneyecektim galiba. Sadece biraz ağırdan alıyordum. Lina'nın kafasını kaldırıp,bana bakmasını beklemeye başladım.
Kashare Lina Brédy
Mezun
Kashare Lina Brédy

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Sahne Önündeki Sandalyesiz İçki Masaları 2   Sahne Önündeki Sandalyesiz İçki Masaları 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 15 2009, 20:35

Bu ses..? Cidden beklediğim kişilerden biri mi gelmişti? Heyecan ve merak karışımı bir ifadeyle arkamı dönüp sesin kaynağına baktım. Evet, oydu. Giselle şuan karşımda duruyor. Yüzünde ise her zamanki alaycı ifadesi var. Ama eskisine göre biraz daha... Nasıl desem, samimi gibi. Cinsel tercihim yüzünden az da olsun korkar ve uzak dururdu benden. Ama şimdi bu sınırlama yokmuş gibi gözüküyor. Buna memnun kaldım tabii. Değer verdiğim birinin benden korkmasını istemem. Hazır bu rahatlığı yakalamışken Giselle'yi de sıkıntıdan öldürmemeliydimki susmak yeterince sıkıcı olmalıydı? Yüzüme tatlı bir gülümseme yerleştirdikten sonra konuşmaya başladım.

"Ah sen varken beklediğim kişiyi bile kovardım yanımdan"

Doğruya doğru... -Emilia hariç- yanında kim varsa kovarım Giselle için. Tabii ki bunu bu şekilde açıklayamam ona. Ardniyetim olmasa bile yanlış anlar kesinlikle. Adım çıkmış dokuza inmez sekize... Eh yalan da değil, böyle bir düşüncem var. Ama bu lafımda öyle bir düşünce yok. Sadece dost -şimdilik-. Hem biliyorum bu ilgi sadece bende yok. Emilia da bir şeyler hissediyor ona karşı. Yani böyle bir şeyler demişti. Bizim gibi yapmak falan... Ne kadar zor olduğunu ona anlatmam o kadar uzun sürmüştü ki. Şimdi, Giselle'yi karşımda görünce, bunun imkansız olmadığına kendimi inandırmak için çabalıyorum. Sonuçta o... Çok güzeldi! Hem de fazlasıyla güzel. İnsanın aklını başından almaması mümkün müydü? Gözleri, dudakları, vücudu... Şuan bunları düşünmemeliyim! O sadece bir dost, sıradan bir dost!

Pénolopé Bella Cest'ev
Yarı Ölü Role Player
Pénolopé Bella Cest'ev

Bilgilerim
Sağlık:
Sahne Önündeki Sandalyesiz İçki Masaları 2 Img_left105/100Sahne Önündeki Sandalyesiz İçki Masaları 2 Empty_bar_bleue  (105/100)
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Sahne Önündeki Sandalyesiz İçki Masaları 2   Sahne Önündeki Sandalyesiz İçki Masaları 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 15 2009, 21:19

"Ah,sen varken beklediğim kişiyi bile kovardım yanımdan."

Lina bunu dedikten sonra gülümsemişti. Ben de dilimi hafifçe yana doğru çıkardım. Dudaklarım o kadar şişmişti ki tâhrik edici olduğundan kesinlikle emindim ama istediğimin bu olup,olmadığından hala emin olamıyordum. Fakat,şu an Lina'yla birlikte olmak beni mutlu ediyordu. Öyle ya da böyle... Gerçekleri Lina'ya anlatacaktım. Beni en iyi onun anlayacağını biliyordum. Sonuçta o da böyle doğmamıştı,bu sorunları onun da yaşadığına emindim. Belki biraz daha zamandı ihtiyacım olan. Evet,zamana ihtiyacım vardı. Bu olaylar her gün yaşanmazdı veya bu kararlar... Nasıl bir işe düşmüştüm,hala anlayamıyordum. Beni bu işe yönelten o muydu? Yıllardır adını anmaktan ve onu hatırlamaktan korktuğum insan mı? Beni hıçkırıklara boğan erkek mi? Hayır,erkeklerle birlikte olmaktansa,Lina'yla olmak daha mantıklıydı... Ya da Stesha'yla. Konuşmak şimdi için uygun gelmiyordu. Hem zaman uygun değil gibiydi hem de ortam... Yanlızken konuşmak daha mantıklıydı. Şimdi başka şeyler yapmalıydım. Elimi kaldırmamla,garsonun yanıma gelmesi bir oldu. Sanki beni etkileyebilecekmiş gibi saçlarını düzeltmesi,koca bir kahkaha patlatmama yeterli bir sebepti bence. Biraz daha ciddileştim. Garson ise bozulmuş gibi duruyordu. Sanki onu çok takan varmış gibi... Yüksek sesle konuştum;

"Çabuk bir bira getir,sağlığın için hızlı ol."

Adam dik dik bana bakarken sadece gülmekle yetindim. Yanımızdan uzaklaştığında ise,konu açmaya çalışıyordum.

"Ah şu erkekler,ne kadar salaklar!"
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sahne Önündeki Sandalyesiz İçki Masaları 2   Sahne Önündeki Sandalyesiz İçki Masaları 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 15 2009, 22:11

Out:Bu kafenin herhangi bir çalışanına kötü davranmak yürek isteyen bir iş Wink What a Face What a Face
Pénolopé Bella Cest'ev
Yarı Ölü Role Player
Pénolopé Bella Cest'ev

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Sahne Önündeki Sandalyesiz İçki Masaları 2   Sahne Önündeki Sandalyesiz İçki Masaları 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 15 2009, 22:41

Out: Batmışım batacağım kadar. xP
Kashare Lina Brédy
Mezun
Kashare Lina Brédy

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Sahne Önündeki Sandalyesiz İçki Masaları 2   Sahne Önündeki Sandalyesiz İçki Masaları 2 Icon_minitimePerş. Nis. 16 2009, 14:17

Out: Emre, çok istiyorsan sen garson olarak gel sana kötü davranalım o.O batırmayın burayı outla beeğğ xD

In:

Güzel, hatta mükemmel bir kadının yanında böyle oturmak ne berbat bir şey! Dayanılmasının ne kadar güç olduğunu anlatamam. Gülümseyerek Giselle'ye bakarken bir yandan da o görmeden sol yumruğumu var gücümle sıkıyorum. Biraz fazla sıkmış olmalıyım, çünkü birkaç dakika kadar sonra canım yanmaya başladı. Yumruğumu hafifçe genişletirken yüzümdeki ifadenin ekşidiğine eminim. Şöyle bir elime baktım. Tırnaklarımın izi sol avucumda dört tane hilal şeklinde duruyordu. İçime çektim ve gözlerimi tekrar Giselle'ye çevirdim. Ben gözlerimi ona çevirirken, o kahkahalar atıyordu. Neler olduğunu anlayamıyorum. Gülünecek ne vardı ki? Bu sırada yanımızda bir adam olduğunu farkettim. Yüzünde komik bir ifade var. Bir şeye bozulmuş sanki? Biraz daha dikkatli bakınca anladım, o bir garson. Ve Giselle'nin soğuk tavırları onun moralini bozmuş. Bunun üstüne gülümsemeden edemedim. Garsona bakmayı kestim ve Giselle'ye döndüm. Şuan onun güzle yüz hatlarını inceliyorum, bir ahmakmışım gibi! Alkolik gibiyim sanki? Zararlı olduğunu bile bile alkol içmeye çalışmak... Bu durumda alkol Giselle, daha doğrusu bütün kadınlar mı oluyor? Kesinlikle, evet. Güzel bir benzetme olmuş ve cuk diye oturmuştu durumuma.

Giselle tam o sırada "erkekler" gibi bir laf etti. Anında kafamı ona çevirdim. Yüzünde tatlı bir gülümseme ve nasıl desem... Bir şey bekler bakışlar var. Ne dediğini anlayamadım, daha doğrusu anlayabilmem biraz uzun sürdü. Farkettim ki erkeklere salak diyordu. Hah, doğru bir laf işte! Yine de erkekler konusunda konuşmak istemiyorum. Bu yüzden konuyu kısaca kesip atsam en iyisi olur sanırım?

"Eh tabii ki öyleler. Ayrıca %99'u da tipsiz..."

Erkekleri kötülemeden edemiyorum. Hem belki Giselle de böylece onlardan nefret edebilir? Pek umudum yok aslında. Eski sevgilisine epey bağlıydı diye biliyorum. Eski sevgilisinin adını söylemişti galiba ama hatırlamıyorum şuan. Önemsediğim de yok zaten. Banane onun eski sevgilisinden, önemli olan Giselle.

Emiliä Nissy Ukarinã
Mezun
Emiliä Nissy Ukarinã

Tarafı : Tarafsız.
Kan Durumu : Safkanım, zoruna mı gitti?
RP Yaşı : 19 :Ç Gencim, güzelim, seni üzerim. Zaten benim manitalarım var, seni de çizerim xD
RP Sevgilisi : Giselle'm ve Kashare'm <3 Hayatımındaki aşklarım. Yasak masak dinlemez bizde ki sevda. Öyle bir vurdu ki aldı götürdü uzaklara. Benimsiniz nan *-*
Evcil Hayvan : Sensin; daha ne xD
Galleon : 54985

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Sahne Önündeki Sandalyesiz İçki Masaları 2   Sahne Önündeki Sandalyesiz İçki Masaları 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 18 2009, 23:21

Fazla mı erkendi? Yoksa fazla mı geç? Uyandığım anda, ellerim yanımda olan güzelliği aradı. Yoktu, gitmiş olmalıydı. Fazla uyku, fazla güzellik teorisini mi uyguladım ne? Gözlerimin altı morarmıştı sanırım, bedenim fazla titremeden de halsiz düşmüş görünüyordu. Lina'm neredeydi kim bilir? Örtüyü hafifçe üstümden atarak, bacaklarımı süzdüm. Evet, Lina'm için tahrik edici. Hafifçe yere koyduktan sonra, banyoya doğru süzüldüm, âdeta bir kuğu gibiydim. Orada da kimse yoktu? Meleğim nereye gitmişti. Ah, aklıma Giselle geldi bir anda. O beyaz tenli, çekici bebeğim. Gözleri ve beni çeken o pürüzsüz teni. Endamlı kuyruk sallayışı mı demeliyim yoksa? *Hah ha…* Yetmişlik buruşuklar gibi kahkaha attığımı sezdim. Loş bir ortama sahip olan yatak odamızda çınlamıştı bu ses. Aynanın karşısına doğru geldim, boynumdaki izlere baktım. Tahriş olmuş gibilerdi. “ Suçlu Lina!” Hıı? “ Evet, o! Bende derin izler bıraktı hakim bey!” Vuhuu, bende saçmalama ve iğrenç espri partileri bu saatte başlamıştı işte! Lina’mın beni içine çeken teninin kokusunun hâkim olduğu yastığı kucaklarken, aklıma gelen birkaç şarkı mırıldanıyordum. “ I got you babee, owwww…” Kendimi kaptırmış mırıldanırken, odanın etrafına fırlatılmış kıyafetleri topluyordum. Giselle’yi istiyordum şu an, onu istediğimi seziyordum. Ona neden hâla sahip olamamıştım ki? Lina’m da istiyordu. Belki de ona anlatmalıydık artık, ona olan ilgimiz gözle görülür bir gerçekti. Kıyafet dolabını açarken gördüğüm resimler, beni doyumsuz bir tada ulaştırmıştı. Seçtiğim kıyafetleri üzerimde denerken, beğenmediklerimi az önce topladığım yatağımıza doğru sallıyordum âdeta. En sonunda vücut hatlarımı tamamen saran, zümrüt yeşili elbisemi beğenmiştim. Etekleri kısaydı ve beyaz bacaklarımı ortaya döküyordu. Lina’nın beğendiği bir durum; gözlerimin rengiyle uyum sağlamış olmasıysa benim beğendiğim durumdu. Siyah çantamı ve onlar uygun ayakkabılarımı giyip, uğurlu takılarımı taktıktan sonra; aynanın karşısında on beş dakika süren –makyaj- merasimim de bitmişti.

Kapıdan çıkmıştım şimdi. Nereye gidiyordum kim bilir. Aslında aklıma mükemmel bir yer vardı; bizim yerimiz, Dark Dream! Orada olmalıydı, ya da olmalılar. İçimden bir ses, istediklerimin gerçekleşeceğini söylüyordu. Yüzümdeki umut gülümsemeleri, beni daha da mutlu ediyordu. Bedenim zaferi şimdiden istiyor ve hazırlıklarını yapıyordu. Yolda gördüğüm gereksiz erkekler ve gereksiz hareketleri beni yine rahatsız etmişti. “Tipsiz budalalar, gereksizler…” Onlardan gerçekten sıkılmıştım, onlara gerek duymayacak derece de doyumluydum zaten; tanımım bu olmalıydı. Ayaklarımın hızıyla, kaldırımda hızlı hızlı ilerlerken etrafımdaki mahlûklara, anlamsız bakışlar atıyordum. Dark Dream’e ulaşmak üzereydim çok az kalmıştı. Ellerime baktım, ilgi çekici güzelliklerini hâla koruyorlardı. Giselle’ye susamıştım, o kızı istiyordum. Lina’m benim buraya geleceğimi tahmin etmiş olmalıydı, yüksek ihtimal. Kapıdan girerken, ortamın fısıltısı kulaklarımı zedelemişti. Parmak uçlarımla saçlarımın üzerinden kulaklarımı tıkarken, sahne önüne gözüm kaydı. Lina’m oradaydı. Tüm güzelliğiyle âdeta melek gibiydi; benim meleğim. Biraz daha yaklaşınca fark ettiğim şey, gözlerimi fal taşı gibi açmama sebep olmuştu. Giselle… Hayır, bu bir rüya olmalıydı. İsteklerimin istediğim zaman gerçekleşmesi, hafifçe tebessüm ettim kendi kendime. Onlara doğru yaklaşırken, adımlarımın sesini duyuyordum ve tabiî ki kalp atışlarım onu takip ediyordu.

“Selamm...” Sade; ama gösterişli bir giriş. Ses tonum, her zaman ayarlıyordu kendini. Mükemmel iki hatun ve ben… Mükemmel bir gün olmalıydı. Ah, seviyorum seni gün! Gözlerimi ikisinden de alamazken, yanıma gelen garsonu fark etmemiştim. Bulanık yüzlü ahmak!

Sahne Önündeki Sandalyesiz İçki Masaları 2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sahne