Accio-Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurgu: Loinkaos - Yıl: 1971 - Hava: Yağmurlu - Tema: Gündüz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Scott Faulkner

YazarMesaj
Scott Faulkner
Ravenclaw 1. Sınıf
Ravenclaw 1. Sınıf

Tarafı : aydınlık
Kan Durumu : melez
RP Yaşı : 13
Galleon : 23363

Scott Faulkner Empty
MesajKonu: Scott Faulkner   Scott Faulkner Icon_minitimePerş. Ara. 28 2017, 23:46

Scott Faulkner
13
Erkek
Londra
15/10/1956
Hogwarts/Ravenclaw
Seherbaz bir anne ve muggle babanın 2 erkek çocuğundan büyük olanıyım. Yaşıtlarımdan kilo ve boy olarak pek bir farkım olduğu söylenemez. Omuzlarıma kadar uzunlukta koyu kumral saçlara, Kehribar rengi gözlere ve buğday tene sahibim. Nispeten kemikli olan yüzüm çeneme doğru sivrilen bir yapıya sahip.

Bir melez olduğumdan dolayı hiçbir zaman kendimi ne Muggle'lara nede büyücülere yakın hissedemedim. Fakat bu durum her zaman olumsuz durumlara sebep olmadı tabi. Ebeveynlerimin sorunlarını çözerken bir muggle gibi yaklaşıp, çözülemeyen sorunlarda büyüye başvurmaları bana bir yandan çaba göstermeyi, çalışkanlığı aşılarken diğer yandan pratik çözümlere ve kıvrak bir zekaya sahip olmamı sağladı.

Küçük yaşlarımdan beri en öne çıkan özelliğim meraklı olmam sanırım, en azından çevremdeki insanlar öyle söylüyor. Annem Muggle öykülerine, romanlarına gerçekten hayran biri ve babam da lisedeyken çok fazla kitap okurmuş zaten annemle de bu kitap sevdası sayesinde tanışmışlar. Yaşadığımız bungalov'un bir odasının sadece kitaplıktan oluşması da ister istemez beni meraklı biri yapıyor gibi görünüyor. Bu kitaplığın ciddi bir bölümünün form değiştirebilen canlılara ait bilgiler içermesi ve annemin en sevdiği profesörünün bir biçim değiştirme hocası olması, onun derslerinde yaşadıklarını sürekli anlatmasından kaynaklandığını düşünüyorum.

Scott Faulkner
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Scott Lincoln