Accio-Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurgu: Loinkaos - Yıl: 1971 - Hava: Yağmurlu - Tema: Gündüz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

[Bar]

2 posters
YazarMesaj
Anna Rexia Partov
Pub Unique Sahibi

Galleon : 55370

Bilgilerim
Sağlık:
[Bar] Img_left100/100[Bar] Empty_bar_bleue  (100/100)
Güç:
Seviye:

[Bar] Empty
MesajKonu: [Bar]   [Bar] Icon_minitimePerş. Mart 12 2009, 18:01

...
Alexander Lûis Black
Seherbaz & Admin
Seherbaz & Admin
Alexander Lûis Black

Tarafı : Tarafsız
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 24
Patronus : Şahin
RP Sevgilisi : Aranıorr sahibi ruhumun ??
Asa : Sonsuzluk Ateşi
Evcil Hayvan : -
Galleon : 57280

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

[Bar] Empty
MesajKonu: Geri: [Bar]   [Bar] Icon_minitimePerş. Mart 12 2009, 18:19

Her yeni açılan mekana girip bir gözükmek adeti olmuştu Alex'in.Kapıyı ayağıyla iterek açtı.Kesinlikle dikkat çekmek için değil, ellerini cebinden çıkarmaya üşenmişti.Güneşin içerideki karanlık ortamı aydınlatmasıyla ahşap bar gözünün önüne serildi.Güzeldi ve içerilerden bir yerlerden sesler geliyordu.Muhtemelen yeni açılması sebebiyle birileri çalışmaya devam ediyordu.En yakındaki sandalyeyi çekip oturdu.Knockturn yolu olması tedirgin etmiyordu onu birçok insanın tersine.Ayağıyla ahşap zeminde ritm tutarak şarkı söylemeye başladı..

"Oh, spending all of your money
On trendy haircuts that you read were cool
And you're probably alright
But under these lights you look beautiful
And i'm struggling
I can't see through your fake tan
Oh ya know it for a fact
That everybody's eating outta your hand"

Gelen ayak sesleri şarkıyı kesmesini sağladı...
http://www.metin2.org
Anna Rexia Partov
Pub Unique Sahibi

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

[Bar] Empty
MesajKonu: Geri: [Bar]   [Bar] Icon_minitimePerş. Mart 12 2009, 18:42

Barın arkasında eğilmiş bir kaç vodka şişesini birden kucaklamaya çalışıyordum böylelikle dün gece bitirdiğim bir tam şişenin boşluğu dolmuş olacaktı, hem de fazlasıyla. Eski ve boş olanların yerine yenisini koymak-her anlamda-alışkanlıklarımdan biriydi. Bu işle uğraşırken, yeni ve güzel olmasına rağmen hafif pejmürde barın kapısının iteklenerek açıldığını hissettim. Gelenin kim olduğuna bakmak için şişeleri barın altındaki dolaba sakince geri koydum ve kafamı kaldırıp doğrulduğumda, bir sandalye çekip çoktan yerleşmiş olan masum, dalgın ve pek de yakışıklı olmayan adamı gördüm. Şarkısı barda yankılandı. Sesi fena değildi ama benimki kadar güzel olamazdı. Aslında hiçbir şey benim sahip olduğum derecede bir güzelliğe sahip olmazdı. Sarı saçlarımı sağ elimin yardımıyla savurdum, sol dirseğimi yeni cilalanmış tahtaya koydum, yüzüme bir gülümseme yerleştirdim-bunu pek sık yapmam- ve sordum:

-Ne içmek istersiniz bayım?

Tam bu sırada bir toz bezi kaparak adamın oturduğu yerin önünde kalan kısmı bir hamlede sildim.

En son Anna Rexia Partov tarafından Perş. Mart 12 2009, 19:26 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Alexander Lûis Black
Seherbaz & Admin
Seherbaz & Admin
Alexander Lûis Black

Tarafı : Tarafsız
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 24
Patronus : Şahin
RP Sevgilisi : Aranıorr sahibi ruhumun ??
Asa : Sonsuzluk Ateşi
Evcil Hayvan : -
Galleon : 57280

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

[Bar] Empty
MesajKonu: Geri: [Bar]   [Bar] Icon_minitimePerş. Mart 12 2009, 18:55

Kadınların kendisine gülerek bakmasına alışkındı Alex.Gayet rahat davranıyordu.Ama bu kızda...Buram buram pişkinlik kokuyordu.Gözlüklerini indirdi.Kaşları havada kızı tepeden tırnağa süzdü.İnsan üstü bir çabayla sessiz kalmaya çalışıyordu.Sessizliği bozan kadın oldu.

"Ne içmek istersiniz bayım?"

Alex gözlüklerini çıkarıp cebine koydu.Oturduğu sandalyeye iyice yayılıp cebinden bir sigara çıkardı.Kadına bakmadan -bir yandan sigarasını yakmaya çalışırken-

"Su" ,dedi.Kadının arkasını dönüp su aramasını isterken Alex yarattığı ukalaca havayı bozmak istemezcesine sigara dumanını hayli artistik bir şekilde dışarıya doğru üfledi.Kızlarla oynamayı seviyordu.
http://www.metin2.org
Anna Rexia Partov
Pub Unique Sahibi

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

[Bar] Empty
MesajKonu: Geri: [Bar]   [Bar] Icon_minitimePerş. Mart 12 2009, 19:21

-Su.

Brr... Buz gibi bir ses, kendini ve yaralarını kabuğunda saklamak için en uygun yöntem... Verilen emri yerine getirip suyu olağanca hızla hazırlamaya çalışırken, karşımdakinin o aptal gözlüklerini çıkarmayı akıl etmesi, açıkçası, takdire şayandı diye düşündüm.

Ortamdaki hava çok sinir bozucuydu. Karşılıklı bir rekabet, birbirini alt etme çabası, bir kadın ve bir erkeğin onları sona götürecek ciddi bir başlangıç yapması. Sondan kasıt elbette bir savaştı. Adamın söylediği ilk kelimenin su olmasına rağmen kendi içimde bir savaş başlangıcı yapmıştım bile ve şu andaki tek düşüncem: O savaşı muhakkak kazanmaktı.

İlk fiziksel tepkimi biraz çabuk gösterdim ve bardağı çarparmışçasına adamın önüne koydum, hiçbir şey söylemedi. Sabah barın altındaki rafa bıraktığım boş ve pis bardağı elime aldım ve biraz viski doldurdum, çok geçmeden de bir sigara yaktım. Düşündüm de benimle ilgilemiyormuş gibi yapması ne kadar sürecekti acaba? Sinsice gülümsedim ve bir kez etrafa baktım. Gerçekten, ama gerçekten, ilginç bir gün olacağa benziyordu.

[Bar]
1 sayfadaki 1 sayfası