Accio-Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurgu: Loinkaos - Yıl: 1971 - Hava: Yağmurlu - Tema: Gündüz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bakanlık Çalışanı Salonu

4 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Anthony Pharaoh
Seherbaz & Admin
Seherbaz & Admin
Anthony Pharaoh

Tarafı : Zümrüdü Anka Yoldaşlığı
Kan Durumu : Safkan
Asa : Çift çekirdekli, kemik asa
Galleon : 57430

Bilgilerim
Sağlık:
Bakanlık Çalışanı Salonu Img_left100/100Bakanlık Çalışanı Salonu Empty_bar_bleue  (100/100)
Güç:
Bakanlık Çalışanı Salonu Img_left100/100Bakanlık Çalışanı Salonu Empty_bar_bleue  (100/100)
Seviye:

Bakanlık Çalışanı Salonu Empty
MesajKonu: Bakanlık Çalışanı Salonu   Bakanlık Çalışanı Salonu Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30 2008, 21:29

...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bakanlık Çalışanı Salonu   Bakanlık Çalışanı Salonu Icon_minitimePerş. Ara. 25 2008, 19:07

Hızlı adımlarla yürüyordu William..Bakanlığın kargaşasından sıyrılmak istiyordu..Ardarda gelen kayıp haberleri,karanlık işaretler,öldürülen cadı ve büyücüler ve masum muggle'lar..Çalışan salonunun kapısını aralarken bu düşüncelerden sıyrılmıştı..İçeri girdiğinde kendini rahatlamış hissediyordu..Salonun kenarındaki mini bardan kendine bir içki aldı ve köşedeki koltuklardan birine çöktü..İçkisinden büyük bir yudum alırken ailesini düşünüyordu..Kuzenleri ve küçük kardeşleri Hogwartstaydı..Hogwarts'ın tehlikeden uzak ve standartların üstündeki eğitimini biliyordu fakat kendi bu eğitimden yararlanamamıştı..Annesinin isteği üzerine Dumstrang'a giden William herşeyin farklı olduğunu şimdi anlıyordu..Dumstrang çok daha farklıydı..Çok daha sert ve disiplinliydi..Profesörlerden yediği dayakları sayamazdı bile..Bunları düşünürken cebinden sigara paketini çıkardı..İçinden bir tane aldı ve yaktı..Bu da Dumstrang'da kazandığı bir alışkanlıktı..Sigarasını bir kere daha çekerken okulda nasıl sigara içtiklerini hatırladı..Son sınıfta okulun her yerinde içiyorlardı..Malikanede babasına yakalandıktan sonra içmeyi azaltan William bir türlü bırakamamıştı..İçkisini yudumlarken anıları,acıları,sevinçleri ve üzüntileri..; hepsi gözünün önünmden geçiyordu şimdi..
James Tommy Parker
Sadık Role Player
James Tommy Parker

RP Yaşı : 26
Patronus : Çöl Tilkisi
RP Sevgilisi : Sylvia Eleanor Parker
Asa : Kurnazlık Ateşi
Evcil Hayvan : Rubeus(Baykuş)
Özel Yetenek : Zihinfendar & Zihinbendar
Galleon : 57724

Bilgilerim
Sağlık:
Bakanlık Çalışanı Salonu Img_left117/100Bakanlık Çalışanı Salonu Empty_bar_bleue  (117/100)
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Bakanlık Çalışanı Salonu   Bakanlık Çalışanı Salonu Icon_minitimeCuma Ara. 26 2008, 18:17

Biraz mola vermişti.Ama bu molayı odasındaki rahatsız sandalyesinde geçirmek pek akıl işi değildi.Bakanlık Çalışanı Salonu'ndaki kanepeler biraz daha rahattı.Ayrıca biraz içki içmek istedi.

İçeri girdikten sonra direk mini bara yönelmişti ama William'ı görüp biraz duraksadı,daha sonra "Selam William,n'aber?" diyip yürümeye devam etti.
https://acciohogwarts.yetkin-forum.com/lejant-f15/james-tommy-par
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bakanlık Çalışanı Salonu   Bakanlık Çalışanı Salonu Icon_minitimeCuma Ara. 26 2008, 18:31

Salonun kapısının açılması William'ı düşüncelerinden söküp almıştı..James içeri girdi..Dalgın bir şekilde mini bara doğru ilerlerken William'ı anca farketmişti..

-Selam William,n'aber?

-Selam..Terfi haberini biraz geç duydum..Hayırlı olsun..Bu aralar biraz yoğundum..Daireye malzeme stoklamak gerektide..Artık bu işler çok yorucu olmaya başladı..Heryerde bir saldırı düzenleyen ölüm yiyenler,gökyüzüne tehdit mesajları yazan Karanlık Lord..Bunların kökünü birlikte kurutacağız..

Biten sigarasının eksikliğini hisseden William paketten bir tane daha çıkardı..Birini de James'e uzatarak..:

-Bu Grenouille bizim için bir tehdit oluşturmaya başladı..Bu aralar ortalıkta görünmüyor..Ailemi büsbütün tehdit ediyor..Artık onu Azkapan felan paklamaz..Kesinlikle öldürülmesi gerekiyor ve bunu ikimizden biri yapacak..

İçkisinden büyük bir yudum daha alırken içinde bir öfke uyanmıştı..Daha doğrusu nefret..Bu psikopatı bulup öldürecekti..
James Tommy Parker
Sadık Role Player
James Tommy Parker

Bilgilerim
Sağlık:
Bakanlık Çalışanı Salonu Img_left117/100Bakanlık Çalışanı Salonu Empty_bar_bleue  (117/100)
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Bakanlık Çalışanı Salonu   Bakanlık Çalışanı Salonu Icon_minitimeCuma Ara. 26 2008, 18:56

"Selam..Terfi haberini biraz geç duydum..Hayırlı olsun..Bu aralar biraz yoğundum..Daireye malzeme stoklamak gerektide..Artık bu işler çok yorucu olmaya başladı..Heryerde bir saldırı düzenleyen ölüm yiyenler,gökyüzüne tehdit mesajları yazan Karanlık Lord..Bunların kökünü birlikte kurutacağız.."

Teşekkür ettikten sonra dolu bardağıyla William'ın karşısındaki koltuğa yayıldı.Uzatılan sigarayı kibarca reddetti.Sigaradan hiç hazetmezdi.

"Umarım bunu yapabiliriz.Diğer ülkelerle sürekli bağlantı içindeyim.İleride yardım gerekebilir." dedikten sonra içkisinden bir yudum aldı.Üzerine yüklenen sorumluluğu en iyi biçimde yerine getirmeye çalışıyordu.Ve bunun -en azından- bir kısmını yerine getirdiğini düşünüyordu.

"Bu Grenouille bizim için bir tehdit oluşturmaya başladı..Bu aralar ortalıkta görünmüyor..Ailemi büsbütün tehdit ediyor..Artık onu Azkapan felan paklamaz..Kesinlikle öldürülmesi gerekiyor ve bunu ikimizden biri yapacak..."

Gülümseyerek kadehini kaldırdı:

"Benden hızlı olman lazım dostum.Onu öldürmek için birçok şeyimi veririm.Bu arada sana söylemiş miydim?Bir kaç gündür bana garip mektuplar yolluyor.İlk başlarda Bakanlık içinde kalmasını istiyordum bu durumun ama sonra Gelecek Postası'na anlatmaya karar verdim." dedi düşünceli bir şekilde.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bakanlık Çalışanı Salonu   Bakanlık Çalışanı Salonu Icon_minitimeCuma Ara. 26 2008, 19:10

-Benden hızlı olman lazım dostum.Onu öldürmek için birçok şeyimi veririm.

William bu söz üzerine gülümsemişti..Sigarasını yakmıştı ve en son duyduklarını düşüyordu..James birçok şeyini verebilirdi ama William için bu söz konusu değildi..Elinde olan tek şey ailesiydi zaten..Bunuda asla kaybetmeyi düşünmüyordu..

-Bu arada sana söylemiş miydim?Bir kaç gündür bana garip mektuplar yolluyor.İlk başlarda Bakanlık içinde kalmasını istiyordum bu durumun ama sonra Gelecek Postası'na anlatmaya karar verdim.

William'ın yüzüne daha da büyük bir gülümseme gelmişti..James'in buna bir anlam veremediğini yüzünden anlamıştı..Aslında bu kaçağın başkası tarafından öldürülmemiş olması William'a büyük bir haz vermişti..Fakat bir yandanda ailesi için endişeleniyordu..Yüzündeki gülümseme tekrar silinmişti..Boş bardağını görünce asasının bir hareketiyle mini bardaki içki şişesini oturdukları yöne doğru getirdi ve bardağını doldurdu..İçkisini yudumlamaya başlarken..:

-O pisliğin hala sağ olarak dolaşması benim onu öldürmem için iyi bir şey ama ailem için endişeliyim dostum..Karanlık Lord'a sürekli Davislerden can almak istediğini söylüyor..Onlar için endişelerim var..Ama ailem Hogwarts'da..Onları orada güvende hissetmek istiyorum..

James Tommy Parker
Sadık Role Player
James Tommy Parker

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Bakanlık Çalışanı Salonu   Bakanlık Çalışanı Salonu Icon_minitimeCuma Ara. 26 2008, 19:22

William'ın gülümsemesini pek anlamamıştı ama buna pek önem vermedi.Vermezdi de zaten.İçkisinden büyük bir yudum aldı.

"O pisliğin hala sağ olarak dolaşması benim onu öldürmem için iyi bir şey ama ailem için endişeliyim dostum..Karanlık Lord'a sürekli Davislerden can almak istediğini söylüyor..Onlar için endişelerim var..Ama ailem Hogwarts'da..Onları orada güvende hissetmek istiyorum..."

Bir süre dalgın dalgın karşısına baktı.Sonra sessizce bir küfür salladı.Ailesinden ayrı bir eve çıktığından beri onları düşündükçe kalbine bir ağırlık çöküyordu.

"Benim annem ve babam,onlar için çok endişeleniyorum.Her an ölüm haberlerinin geleceği korkusuyla yaşıyorum.Abim ise başının çaresine bakabilir sanıyorum.Öff boşver bunları,ir sevgilin var mı?" diye sordu konuyu değiştirmek için.İçkisini bitirip bir yenisini doldurdu.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bakanlık Çalışanı Salonu   Bakanlık Çalışanı Salonu Icon_minitimeCuma Ara. 26 2008, 19:31

-Benim annem ve babam,onlar için çok endişeleniyorum.Her an ölüm haberlerinin geleceği korkusuyla yaşıyorum.Abim ise başının çaresine bakabilir sanıyorum.Öff boşver bunları,ir sevgilin var mı?

James'inde ailesini özlediğini anlamıştı..Oda William gibi aklını sonradan başına getirmişti..Belkide James için herşey geçmişti..Bu düşünceler arasında sigarasını içerken şu esrar dairesinde işe başlayan kızı düşünüyordu..Adının Lilith olduğunu biliyordu..Ama daha konuşamamıştı..Kızın güzelliği karşısında büyülendiğini anımsıyordu William..James'in sorusunu biraz düşünmüştü..Ne cevap verecekti..

-Şey..Yok galiba dostum..Zamanında az ceviz kırmadım ama..Şimdide bir kız var..Şu yeni gelenlerden..Esrar Dairesi'nde çalışan..Onu Noel Balosu'na davet etmeyi düşünüyordum..Sence nasıl olur..? Ne yapıyım..?

William her zaman barındırdığı soğukkanlılığını yitirmişti..Kalbini bir heyecan kaplamıştı..Bu fazla başına gelen birşey değildi..James ona yardım edebilirdi belki...
James Tommy Parker
Sadık Role Player
James Tommy Parker

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Bakanlık Çalışanı Salonu   Bakanlık Çalışanı Salonu Icon_minitimeCuma Ara. 26 2008, 21:01

"Şey..Yok galiba dostum..Zamanında az ceviz kırmadım ama..Şimdide bir kız var..Şu yeni gelenlerden..Esrar Dairesi'nde çalışan..Onu Noel Balosu'na davet etmeyi düşünüyordum..Sence nasıl olur..? Ne yapıyım..?"

Kimi kastettiğini anlamamıştı.Biraz düşündü ama yine de hatırlayamamıştı.Daha sonra Olivia olabilir diye düşündü ama yine de soracaktı.

"Hiç düşünme.Direk davet et." dedi gülümseyerek.İçkisinden bir yudum aldı.Kendisine bir partner edinme düşüncesi doğdu birden kafasında ama direk sildi attı beyninden.Olsa olsa Clare'le gidebilirdi baloya ama o da okuldaydı.Daha demin kafasına takılan şeyi William'a sordu.

"Adı ne peki?"
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bakanlık Çalışanı Salonu   Bakanlık Çalışanı Salonu Icon_minitimeCuma Ara. 26 2008, 21:07

-Hiç düşünme.Direk davet et..

William bu cevapla tatmin olmamış gibi gözüküyordu..Hala kafasında soru işaretleri vardı..Ya kızın sevgilisi varsa ya da kız William'ın teklifini kabul etmezse..Ama bu kız farklıydı..İlk göz göze gelişlerinde anlamıştı..Artık sonucu ne olursa olsun baloya davet edecekti..

-Lilith..Belki görmüşsündür..

İçkiler yudumlanırken kız muhabbetinden daha çok saracak şey yoktur diye düşünüyordu William..James de birini düşünüyordur diye içinden geçirirken sigarasını söndürdü..:

-Dostum..Sen kimi davet etmeyi planlıyorsun..?
James Tommy Parker
Sadık Role Player
James Tommy Parker

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Bakanlık Çalışanı Salonu   Bakanlık Çalışanı Salonu Icon_minitimeCuma Ara. 26 2008, 21:20

William aşık olmuşa benziyordu.'Umarım bu güne lanet etmez ileride.' diye düşündü.

"Lilith..Belki görmüşsündür.."

Hayır anlamında kafasını salladı.İçkisini bitirip yeni bir içki koydu.

"Dostum..Sen kimi davet etmeyi planlıyorsun..?"

İşte kilit soruyu sormuştu.Kİmi davet edecekti Tom?Önce Nyx aklına geldi.Ama anında vazgeçti bu düşünceden.En son Grenouille'le düellolarında düşünmüştü Nyx'i.Ondan sonra hiç aklına gelmemişti.Belki bir daha aşık olmamak için beyni onu unutmasını sağlıyordu.Biraz sessiz kaldıktan sonra acele cevap verdi.

"Hiç kimseyi,davet edecek kimsem yok." dedi çabucak. "Aslında okulda parti yapmayı tercih ederim.Orada öğrencilerle daha çok eğlenirim.Okulumu çok özledim."

Daha cümlesini bitirmeden pencereden içeri bir baykuş girmişti.Yine Grenouille'in mektuplarından birisi olabileceğini düşündüyse de Clare'in el yazısını görünce gülümsedi.Mektupta Hogwarts'taki Noel partisine davet ediliyordu.Elbette Clare davet ettiyse zevkle katılacaktı partiye.Ama eve gidip biraz hazırlanması gerekiyordu.Hiç vakit kaybetmeden ayağa kalktı.William'a gştmesi gerektiğini söyledikten sonra evine gitmek için yola koyuldu.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bakanlık Çalışanı Salonu   Bakanlık Çalışanı Salonu Icon_minitimeCuma Ara. 26 2008, 21:53

James'in odadan çıkmasıyla William düşünceleriyle yeniden başbaşa kalmıştı..Kendi okulunda asla böyle şeyler olmazdı..Balo yapıldığını hiç duymamıştı..O karanlık ve kasvetli şatoda geçirdiği günlere lanet okuyordu içinden..William içkisinin son yudumundan sonra sigarasını söndürdü..Düşünceler uçup gitmişti şimdi..O da kalkıyordu şimdi..Asasının bir hareketiyle ortadaki bardakları,şişeyi ve izmaritleri ortadan kaldırdı..Kapıdan çıkmadan önce asasını tekrar savurdu ve odadaki duman dağaldı ve ferah ortam yeniden sağlandı..William kapıyı çekti ve kendini tekrar bakanlığın kargaşasında buldu..Artık malikanedeki yatağının özlemiyle yanıp tutuşuyordu..En alt kata indiğinde bir ıslık sesinden sonra hipogrifi Trax ona doğru koşuyordu..Asil hayvanın gagasını ve kanatlarını okşadıktan sonra sırtına bir hamlede çıktı..Ardından kendilerini soğuk Londra gecesinde gökyüzünde salınırken buldular...
Pénolopé Bella Cest'ev
Yarı Ölü Role Player
Pénolopé Bella Cest'ev

Kan Durumu : Safkan.
RP Yaşı : 23.
Patronus : Macar Boynuz Kuyruk
RP Sevgilisi : Macias Antúnez Láerod ^^ & Çise'm Beyza'm
Asa : Soğuk Ölüm.
Evcil Hayvan : Eray.
Galleon : 56441

Bilgilerim
Sağlık:
Bakanlık Çalışanı Salonu Img_left105/100Bakanlık Çalışanı Salonu Empty_bar_bleue  (105/100)
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Bakanlık Çalışanı Salonu   Bakanlık Çalışanı Salonu Icon_minitimeC.tesi Ara. 27 2008, 22:55

İş iş iş!
Bu bakanlık çok yoruyordu onu. Ama alışmak zorundaydı artık olgun bir kızdı. En azından olmalıydı. İşlerini bitirdikten sonra kafayı bulmaya karar verdi ama kafayı bulursa ertesi gün başı ağrıyacaktı ve bakanlıktaki yakışıklı erkekleri,dedikoduları özlerdi.. Onlardan eksik kalamazdı!
"Bakanlık Çalışanı Salonu!"
Salona girmesiyle birlikte salonun boş olduğunu görmesi bir oldu.Hemen pencere kenarındaki rahat puf'a oturdu,eline Gelecek Postası'nı aldı,cübbesindeki kaç galleon harcadığı "muggle" telefonunu yere koydu.
Gazetede kendisini gördüğünde şok olmuştu. Yeni gelen bir kız ile Esrar Dairesi'ne alındığı yazıyordu. Mesleği öğrenilmişti. Her gün çapkınlığa göre değişen adı soyadı da.. Belki de çapkınlık kariyeri berbat olmuştu..
"Olamaz!" diye uflamaya başladı. Sigarasını cübbesinin cebinden çıkararak yaktı,ve derin derin içine çekti..
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bakanlık Çalışanı Salonu   Bakanlık Çalışanı Salonu Icon_minitimeC.tesi Ara. 27 2008, 23:13

Yine aynı iş temposundan William'ın canı sıkılıyordu..Bu aralar işler yoğunlaşmıştıda..Kendi dairesinin masumane(!) Sihirli Oyunlar ve Sporlar Dairesi olmasına rağman her işi yapmalaraı gerekiyordu..Yeri gelince Seherbaz,yeri gelince en iyi getir-götür işi yapan eleman..Bu iş temposu her babayiğidin harcı değildi..

Koridorun sonundaki odaya hızlı adımlarla ilerliyordu..Burası Bakanlık'taki en sevdiği odaydı..Herşeyden uzak,sessiz ve sakin..Kapıya yaklaştıkça özlemi git gide artıyordu..Kapının açtığında ise hafif şaşırmayla birlikte müthiş de mutlu olmuştu..Çünkü köşedeki rahat puflara oturmuş olan Lilith'i gördü....Dalgın dalgın sigara içiyordu ve William'ı farketmemişti..Kalbinin yerinden fırlayacağını sanmıştı bir an..Birde Lilith'în geldiğini farketmesi ve yüzüne bakarak gülümsemesi William'ın düşüpte bayılmasına bile sebep olurdu..Bu yüyme anı hiç bitmeyecek sanmıştı bir an..Ama nasıl olduğunu anlayamadan kızın yanına ulaşabilmişti..Nazikçe elini uzatarak..:

-Merhaba..Ben William,William Teodor Davis..Sihirli Oyunlar ve Sporlar Dairesi'nden.Sen de Lilith olmalısın..
Pénolopé Bella Cest'ev
Yarı Ölü Role Player
Pénolopé Bella Cest'ev

Bilgilerim
Sağlık:
Bakanlık Çalışanı Salonu Img_left105/100Bakanlık Çalışanı Salonu Empty_bar_bleue  (105/100)
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Bakanlık Çalışanı Salonu   Bakanlık Çalışanı Salonu Icon_minitimeC.tesi Ara. 27 2008, 23:21

Dalgın dalgın sigarasını içerken bir ses duydu Lilith..
"Merhaba..Ben William,William Teodor Davis..Sihirli Oyunlar ve Sporlar Dairesi'nden.Sen de Lilith olmalısın.."
"Vihu! Bir yakışıklı daha!" diye geçirdi içinden karşısındaki adamı süzerken.
"Selam.. Adımı biliyorsun işte.. Lilith Joa Midnight.. Lil diyebilirsin veya Joa veya herneyse !! Neyse memnun oldum..!"
dedi güldükten sonra William'ın elini sıkıp..
Terlemişti cübbesini pufun arkasına bıraktı. Adını nerden biliyordu acaba. Tabii ya Gelecek Postası !
Sigara içtiğinin bir sorun olup olmayacağını merak etmişti.
"Hey,sigara içmem bir sorun mu ? Eşlik etmek ister misin ?" dedi mahçupça elindeki içinde en fazla 2 tane kalmış sigara paketini. İçmesinde ısrar eden bir kedi gibi masum mavi gözleriyle baktı ona.. Hiçbir erkek buna dayanamazdı!
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bakanlık Çalışanı Salonu   Bakanlık Çalışanı Salonu Icon_minitimeC.tesi Ara. 27 2008, 23:35

-Selam.. Adımı biliyorsun işte.. Lilith Joa Midnight.. Lil diyebilirsin veya Joa veya herneyse !! Neyse memnun oldum..!"

William Lilith'in elini tutmasıyla afalladı..Hala göz gözeydiler..Galiba ölüyorum diye düşündü içinden..Bir ömür gibi süren bu göz göze kalmanın ardından Lilith'in cüppesini çıkarmasından yararlanan William kendini bir pufa bıraktı..Hala Lilith'i süzüyordu..Çok güzeldi..

-Hey,sigara içmem bir sorun mu ? Eşlik etmek ister misin ?

Lilith'in masmavi gözleriyle William'a bakıyor olması...Uzun bir süre cevap verememişti William..Sadece bu anın tadını çıkarıyordu..Sonra cevap vermesi gerektiğini anlamıştı..

-Ben şey..Tabiki sorun olmaz..Bende kullanıyorum bu laneti..

Bitmek üzere olan paketten bir sigara aldı..Bunu üzerine bir jest niteliğinde cüppesinin cebinden kendi pakedini ve çakmağını çıkardı..Sigarasını yakarken Lil'in gözlerine bakmaya devam ediyordu..İlk nefesinden sonra böyle boş boş oturmanın saçma olacağını anladı..Biraz sohpet edip bu güzel kızla konuşmalıydı..

-Ne zamandır bu iştesin..? Seni daha önceleri buralarda görmemiştim..

Bu abes bir cümle olmuştu..Kız zaten burda olsa bile onu göremeyecekti..Sanki 15 yıldır uzakta yaşamamış gibi..
Pénolopé Bella Cest'ev
Yarı Ölü Role Player
Pénolopé Bella Cest'ev

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Bakanlık Çalışanı Salonu   Bakanlık Çalışanı Salonu Icon_minitimeC.tesi Ara. 27 2008, 23:47

"Ben şey..Tabiki sorun olmaz..Bende kullanıyorum bu laneti.."
"Sevindim desem yanlış olacak. Ama bağlılık işte! Hayatımın 3 anlamından biri bu!" dedi gülerek. Büyük ihtimalle William anlamları arkadaş-aile sanıyordu. Halbuki onun sebepleri sigara-alkol-yakışıklılar(çapkınlık) olmuştu her zaman. İlkesi buydu! Ona filmlerde kötü kız rolü düşüyordu.. Ama kötü olamayacak kadar güzeldi. Tabiki bunu eski pis muggle sevgilisi söylüyordu!
"Ne zamandır bu iştesin..? Seni daha önceleri buralarda görmemiştim.."
"Arrgh! Ne kadar sıkıcı bir konu şimdi nostalji mi yaşayacağız!?" diye geçirdi içinden Lil. Tabiki de ağzından dökülenler bunlar değildi. Gülmekle yetindi ..
"Gelecek Postası'nı okumadın sanırım,bu hafta başladım.. Ama bütün yük bende!" dedi bitmiş sigarasını kültablasının üzerine bastırıp. Sonra ağzından:
"Sizde burada değilsiniz,eğer burada olsaydınız sizin gibi birini unutmazdım!"
kelimeleri döküldü..
Ne kadar saçma sapan konuşuyordu. O burada çalışmıyordu ki! Ama William'a:
"Pardon William,ben alkolik,sigara içen,erkek meraklısı,pis kötü bir kızım! Buralarda olsaydın çoktan seninle tanışmış olurduk ve numaran bende olurdu.." mu diyecekti?
Asla.. Sigara paketindeki son sigarayı paketten çıkardı gözleriyle çakmağı aradı tabiki bir yandan da William'ı süzmeyi ihmal etmiyordu...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bakanlık Çalışanı Salonu   Bakanlık Çalışanı Salonu Icon_minitimePaz Ara. 28 2008, 00:01

-Gelecek Postası'nı okumadın sanırım,bu hafta başladım.. Ama bütün yük bende!

Kesinlikle sıkıcı bir konuşma girişi olmuştu..Bunu telafi etmesi gerekecekti..Bu kadar güzellik diye geçiriyordu içinden..

-Sizde burada değilsiniz,eğer burada olsaydınız sizin gibi birini unutmazdım!

William bir an için etrafı süzme gereksinimine kapılmıştı..Etrafta başka erkek varmıydı acaba..Olmadığı kesindi ve bunlar William'a söylenmişti..William sevinçten uçabilirdi..Lilith'in yeni sigara aldığını gördü ve centilmence kendi çakmağıyla sigarasını yaktı..Umarım çok demode ve aptalca olan bu hareketime gülmez diye geçiriyordu içinden..William şimdi Lilith'in tatlı bakışları altında birşeyler söylemeye çalışıyordu..

-Bende aslında çok eski sayılmam,birkaç ay oldu..Başka ülkelerde farklı işlerde çalıştım..Zaten okulumda Dumstrang..

Artık gözlerini Lilith'in gözlerinden alamıyordu..İmkansız gibi birşeydi..Adeta kenetlenmişti..William'a birşeyler oluyordu besbelli..Artık sonucu ne olursa olsun bunu sormak zorunda hissediyordu kendini..

-Ben aslında..Şey..Lilith,Benimle noel balosuna gelir misin ?
Pénolopé Bella Cest'ev
Yarı Ölü Role Player
Pénolopé Bella Cest'ev

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Bakanlık Çalışanı Salonu   Bakanlık Çalışanı Salonu Icon_minitimePaz Ara. 28 2008, 10:28

William Lil'in sigarasını yaktı. Lil sadece göz kırptı. Eğer yakmasaydı sigarasızlıktan ölecekti!
"Bende aslında çok eski sayılmam,birkaç ay oldu..Başka ülkelerde farklı işlerde çalıştım..Zaten okulumda Dumstrang.."
"Dumstrang mı? Ahh.. Ne yakışıklılar vardır orada!" diye geçirdi içinden Lilith.
"Dumstrang ha.. Ben Slytherin'deydim. Fransa'da ailemin yanındaydım. Taa ki lanet olası seherbazlar annemle babamı öldürene kadar.." dedi üzgündü ama belli etmiyordu. Saçlarını sağa sola savurdu Lil.
Bir an sessizlik oldu William sözleriyle sessizliği bozdu.
"Ben aslında..Şey..Lilith,Benimle noel balosuna gelir misin ?"
"Noel balosu mu? Ne yakışıklılar vardır şimdi orada!" diye geçirdi içinden Lil. Ahh!! Ama çapkınlık hayalleri suya mı düşecekti!? Kararsız kalan Lil'in ağzından sadece bir kelime çıktı.
"Memnuniyetle.."
Düşündüğünde belki eski sevgililerini kıskandırabileceği aklına geldi. Sonuçta Lil'in böyle olmasını sağlayan ve onu aldatan onlardı. Düşüncelerinden sıyrılıp gülümsedi William'a.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bakanlık Çalışanı Salonu   Bakanlık Çalışanı Salonu Icon_minitimePaz Ara. 28 2008, 10:42

-Dumstrang ha.. Ben Slytherin'deydim. Fransa'da ailemin yanındaydım. Taa ki lanet olası seherbazlar annemle babamı öldürene kadar..

Seherbazlar mı diye geçirdi içinden..Ailevii bir karanlıklık vardı Lilith de..Ama bunun hiç önemi yoktu..William teklifinin cevabını sabırsızlıkla bekliyordu ve hala gözleri Lilith'inkilerdeydi..Aşık mı oluyordu acaba..? Bu duyguyu yıllardır tatmıyordu..Yıllardır da böyle güzeller güzeli bir kızla karşılaşmıyordu..Lilith'in cevabını sabırsızlıkla bekleyen William gözlerini bir an olsun onun gözlerinden ayırmıyordu..

-Memnuniyetle..

O gerilim dakikaları yerini sevinç ve mutluluğa bırakıyordu şimdi..Uzun zaman sonra böylesine güzel bir kızdan randevu almıştı..Hem bu kız diğerlerinden farklıydı da..William'a daha yakın,daha sevecen ve sempatik gelmişti..Uzun zaman sonra tekrar seviniyordu..Sevinebiliyordu daha doğrusu..Bunu Lilith'e borçluydu bir bakıma..Aklındaki diğer önemsiz düşünceler siliniyordu adeta..Lilith'e doğru biraz daha yaklaşmıştı..Ağzından kelimeler dökülüvermişti..

-Güzel bayan..Ben size aşık oldum galiba...

Artık neler olup bittiğini kendi de anlayamıyordu..Sadece dudaklarında bir sıcaklık hissetti..Lilith'in güzel dudaklarında olduğunu farketmesi biraz zaman almıştı...
Pénolopé Bella Cest'ev
Yarı Ölü Role Player
Pénolopé Bella Cest'ev

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Bakanlık Çalışanı Salonu   Bakanlık Çalışanı Salonu Icon_minitimePaz Ara. 28 2008, 11:30

"Güzel bayan..Ben size aşık oldum galiba..." diyiverdi William.
"Doğaldır." diye geçirdi içinden Lil. Tabiki bunu demedi gülümsemekle yetindi herzamanki gibi..
Sonuçta bütün erkekler Lil'in güzelliğinden etkileniyordu.. "Meraba güzel fıstık,yemeğe çıkalım mı?" gibileri de "Çok güzelsiniz bayan,beni çok etkilediniz,sizi öpebilir miyim?" gibi tipler de çıkıyordu.
Birden dudaklarında William'ın dudaklarını hissetti. William'ın dudakları çok yumuşaktı.. Bu duyguya alışkındı gerçi ama son zamanlarda öptüğü en güzel dudaklardan biriydi..
"Uygun yer değil William! Daha ilk haftamdan işten kovulmak istemem!" dedi göz kırparak William'a.
William'ın dudaklarından ayrılmak zorunda kaldı.. Ama onun sarı saçlarıyla oynamayı da ihmal etmiyordu. Yanağına küçük bir öpücük kondurdu. Yanakları pespembe olmuştu Lil'in. Bakanlıktaki ilk öpüşmesini yaşıyordu! Emindi ki Gelecek Postası'nda bu öpüşmenin resimleri olacaktı..
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bakanlık Çalışanı Salonu   Bakanlık Çalışanı Salonu Icon_minitimePaz Ara. 28 2008, 12:02

-Uygun yer değil William! Daha ilk haftamdan işten kovulmak istemem!

Lilith'in dudaklarından ayrıldığında muhteşem bir rüyadan uyanmışçasına mutluydu William..Lilith'e aşık olmuştu..Ama bu rüyanın bitmesini istemiyordu..William saçlarıyla oynayan Lilith'in dudağına bir öpücük daha kondurdu..Artık burada geçirdiği dakikaların bitmesini istemiyordu..Ömrünü bu kızla geçirmek isteği doğdu içine..Önündeki dünyalar güzeli kızın dudağından ayrıldı..:

-Lil..Şu anki mutluluğumu bir bilsen..Keşke burada geçirdiğimiz dakikalar geçmese..Hep seninle kalsam..

Ellerini Lilith'in beline dolamıştı ve dudakları tekrar birleşti..Artık gökyüzünde uçtuğunu hissedebiliyordu William..Aynı Trax'in üzerindeki duyguydu fakat bu daha sıcak ve tatlıydı..Bu uçuş hissi hiç bitmese diyordu içinden..O sıcak dudaklardan tekrar ayrılmıştı..

-Keşke sonsuza kadar böyle sürüp gitse...
Pénolopé Bella Cest'ev
Yarı Ölü Role Player
Pénolopé Bella Cest'ev

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Bakanlık Çalışanı Salonu   Bakanlık Çalışanı Salonu Icon_minitimePaz Ara. 28 2008, 12:15

"Lil..Şu anki mutluluğumu bir bilsen..Keşke burada geçirdiğimiz dakikalar geçmese..Hep seninle kalsam.."
Dudakları birkaç kez daha birleşti William'la. Sadece güldü.
"Keşke sonsuza kadar böyle sürüp gitse..."
"Bazen hayat adil davranmıyor!" dedi Lil üzgünce.
"Çıkışta görüşürüz!" dedi gülümseyerek Lil,salondan ayrılması gerekiyordu yapması gereken işleri vardı William'ın yanağına masum bir öpücük kondurduktan sonra salondan ayrıldı.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bakanlık Çalışanı Salonu   Bakanlık Çalışanı Salonu Icon_minitimePaz Ara. 28 2008, 12:25

-Bazen hayat adil davranmıyor! Çıkışta görüşürüz!

William puftan kalakan Lilith'e eşlik etmeyi planlıyordu..Ama Lilith ondan önce davrandı ve yanağına bir öpücük kondurdu..Onun çıkışını izleyen William dalgın dalgın bakınıyordu etrafa..Herşey çok hızlı gelişmişti..Şu an Lilith'in gitmesi onu üzmüştü ama yinede mutluydu..Belkide hayatının kadınıyla tanışmıştı..Dağılan saçlarını düzeltmeye çalışıyordu şimdi..Sigarasını söndürürdü..Artık onunda işi bitmişti burda..Kalktı ve kapıya yöneldi..Aklında hala Lilith vardı..Kapıya varmak üzereyken asasını çekti ve zarif bir hareketiyle odadaki dumanın yerini hoş ve ferah bir kokunun almasını sağlamıştı..Dalgın dalgın kapıyı açtı..Çıkmadan önce döndü ve bir kez daha odaya baktı..Burayı daha da sevmeye başlamıştı sanki..Odadan dışarı çıktı ve uyuşuk adımlarla Daire'ye doğru ilerlemeye başladı..Hala tek düşündüğü Lilith'di...
James Tommy Parker
Sadık Role Player
James Tommy Parker

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Bakanlık Çalışanı Salonu   Bakanlık Çalışanı Salonu Icon_minitimePerş. Ocak 01 2009, 09:55

Mektupları rapor haline getirip en yakınındaki dolaba,diğer dosyaların yanına yerleştirdikten sonra biraz dinlenmek ve bir şeyler içmek için Bakanlık Çalışanı Salonu'na yöneldi.Belki salondaki geniş kitaplıktan okuyacak bir kitap bulurdu.

İçeri girip mini bara yöneldi ve kendine bir içki koydu.Sonra kitaplığa dönüp ona uygun bir kitap aradı.Biraz göz gezdirdikten sonra 'Aile Soyağaçları' diye bir kitap gördü.Oldukça kalındı ve yeni basılmış gibi gözüküyordu.İlgisini çekebilceğini düşünüp kitabı eline aldı.Diğer elinde bardağıyla okuma koltuğuna oturana kadar kitabın kapağını inceledi.

Bardağından bir yudum alıp onu yanındaki sehpanın üzerine koyduktan sonra kitabın kapağını açıp aile listesinden kitaptaki aileleri inceledi.Allison ailesi ilk dikkatini çeken olmuştu.Bulunduğu sayfayı içıp incelemeye başladı.Josh,tanımadığı karısı,Nyx,Tomi,Grenouille...

Tekrar kapağa dönüp bu sefer Davis ailesinin bulunduğu sayfayı açtı.Medusa'yı tanıyordu sadece buradan.Tanışmasalar da Hogwarts'ta profesör olduklarını bildiği Lucy Eva ve Sophia Kristin de bu ailedendi.Sayfayı çevirecekti ki gördüğü bir şey buna mani oldu.

Medusa'nın dedesinin kardeşinden çıkan bir çizgi 'Lisa Parker' diye bir kadında bitiyordu.O an şaşkınlığını önleyemeyerek ağzından sıyrılan bir nida yükseldi.Lisa Parker Tom'un annesiydi.Bir benzerlik olabileceğini düşünüp Lisa Parker'ın kocasına baktığında bu sefer babasını gördü.Anthony Parker...İyice şaşkına dönmüştü.Davis ailesiyle akrabaydı demek.Medusa'nın dedesiyle Tom'un dedesi kardeşti.

Annesiyle babasının birleştiği çizgiden uzanan bir çizgi de abisi Eric'te bitiyordu.Ama kendisi yoktu bu ağaçta.Sayfanın arkasını çevirip aile üyelerinin bilgilerinin bulunduğu sayfayı açtı.Lisa Parker'ı bularak Parker ailesiyle ilgili kısmı okumaya başladı:

'Parker ailesinden Anthony Parker,Davis ailesine damat olarak girdiğinde Lisa Davis oldukça gençti.Bir süre Davis malikesinde yaşayan bu çift,oğulları Eric dünyaya geldikten sonra ayrı bir eve taşındılar.Ailesiyle arası açılan Lisa Davis hakkında daha fazla bilgi yoktur.'

Okumayı bitirdikten sonra Parker ailesinin soyağacını açtı.Burada her şey yerli yerindeydi.Tanıdık akrabalarını görince nedensiz gülümsüyordu.Sayfanın arkasını çevirip Lisa Parker'ın buradaki bilgilerini okumaya başladı.Burada ailesinden ayrıldıktan sonra Parker ailesine daha çok bağlandığı yazıyordu.Daha sonra Tom'un doğumundan bahsediyordu.Davis ailesinden hiçkimsenin kutlamaya tenezzül etmediğinden...

Kitabı kapatarak kitaplığa koydu.Arkasını döndü.Daha sadece bir yudum aldığı içkisi öylece sehpada duruyordu.Kitabı incelemekten unutmuştu bardağını.Oturup içkisini yudumlamaya başladı.Bitirene kadar daha demin edindiği bilgiyi düşündü.Sonra bardağı mini bara koyup işine dönmek için salondan çıktı.

Bakanlık Çalışanı Salonu
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Yemek Salonu