Kurgu: Loinkaos - Yıl: 1971 - Hava: Yağmurlu - Tema: Gündüz

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

AccioH için...

YazarMesaj
Grønkjær
Admin
Admin

Galleon : 44498

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: AccioH için...   Çarş. Eyl. 02 2009, 00:57

Uzunca bir aradan sonra kavuştuğunuz AccioH için düşüncelerinizi uzun uzun bu başlıktan yazın. Bakalım ne kadar özlemişsiniz Smile
Kullanıcı profilini gör
Pénolopé Bella Cest'ev
Yarı Ölü Role Player

Kan Durumu : Safkan.
RP Yaşı : 23.
Patronus : Macar Boynuz Kuyruk
RP Sevgilisi : Macias Antúnez Láerod ^^ & Çise'm Beyza'm
Asa : Soğuk Ölüm.
Evcil Hayvan : Eray.
Galleon : 36438

Bilgilerim
Sağlık:
105/100  (105/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: AccioH için...   Çarş. Eyl. 02 2009, 01:52

İyi günde, kötü günde, hastalıkta, sağlıkta, arkadaşlarlai zevkle. Ah, Accio Hogwarts, sen ölme emi! Razz Benim rp yapmaktan zevk aldığım tek sitesin sen Accio. Sen benim için ilk ve sonsun. Senin gibi bir site hiçbir zaman olmayacak. Gün gelecek, yeniden dönecek Accio. Tüm kalbimle inanıyorum buna, başka çarem de yok gibi. Kendimi geliştirdiğim, arkadaşlıkların en güzellerini edindiğim bir sitesin sen! Çisem, Ümit, Seda, Beyza, Kıvılcım, Ömer, Burak, Ergun, Emre, Senem, Hande, Salih, Tarık, Adnan, Uğurcan, Mehmet... Ve aklıma isimleri gelmeyen bir sürü insan. Bir sürü rpci. Hepinizin yeri ayrı, bazılarınızla dargın olsak da sizden kopamam ben. Buranın açılmasını bekliyordum, belki de en çok ben istiyordum. Umutluydum, içimden bir ses yeniden Accio olacak diyordu. Belki boş kuruntulardı sadece, yine de emindi içimdeki ses. Şimdi, kısa süreliğine açılsa da nasıl mutlu olduğumu anlatamam size. Bugün uyuyamam ben herhâlde. Şimdi Ümit'le yaptığım rplere baktım da, vay be ne günlermiş. Ne çok gelişmiş rplerim, ne çok rp yapmışım meğer. Üşengeç sanırdım kendimi, sınırlarımı zorlamışım burada. Ne çok eğlenmişim, ne çok bağlanmışım buraya. Hiçbir yer bura gibi değil, her yer Accio'yu aratıyor bana. Ah, Sonra 'Jull'ün Salih'le yaptığı rpleri tekrar tekrar okudum, gülümsedim. Ne güzel rpler yapmışız meğer... Regina'yı es geçemem, tam bir Slytherinmişim. Accio, rp yapmayı sende öğrendim ben, tam anlamıyla. Arkadaşlıklarımın en güzellerini sende kurdum. Gerek geyik yapmama izin verdin, gerek güldürdün, gerek de ağlattın beni. Yine de seni asla unutmam ben. Tekrar tekrar söylüyorum ve gerekirse açılana kadar söyleyeceğim, Accio yeniden rp ve geyik yaptığımız bir numaralı mekân olmalı.
Accio Hogwarts, ne zaman unuttuk ki?
Naz, nam-ı değer Pénolopé Bella Cest'ev.

Alessandra kimseye senin kadar yakışmadı Bells, ahah ^^
[size=18]Çapkın kız çapkın kız benim adım çapkın kız,
Aşk yalan inanmam benim adım çapkın kız.
Pénolopé Loisa, unutulmaz!

Spoiler:

[/size]

En son Pénolopé Bella Cest'ev tarafından Çarş. Eyl. 02 2009, 13:43 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Okyanus
Dengesiz Admin
Dengesiz Admin

Galleon : 44482

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: AccioH için...   Çarş. Eyl. 02 2009, 12:59

Geçen sene bu vakitler;

Sitede bulunan bir takım adminler, ßüyülüßoyuTR nin kapanmasının ardından bu sitenin temellerini atıyordu.ßüyüLüßoyuTR nin hala ölmediğini savunan ben, AccioHun açılmaması ve ßßnin toparlanması için yönetici kardeşlerimi ikna etmeye çalışıyordum.Nitekim ßßTRnin durumu gerçekten içler acısıydı.Toparlanması güçtü.Şimdi mantıklı düşününce oradaki kardeşliğin yeni bir sitede daha güzel bir ortamda devam ettirilmesi fikri daha sıcaktı o zaman için.Ama işte ßßTR ve dostlarımın sevgisinden görememişim o zamanlar.AccioH açıldı.Monitörümde olan arıza nedeniyle kurulma aşamasında AccioHda değilldim.Tamam itiraf ediyordum kinliydim o sıralar; Bence ßßTR kapatılmamalıydı.Sonra bir gün cafede boş boş Arctic Monkeysin canlı performanslarını izlerken Alex Turnera dikkatli baktım.Bunu bir sitede ünlü olarak kullanmalıyım ben dedim.O sıra şimşekler çaktı ve msnimde bulunan kişilerin iletilerinde yazan "Accio Hogwarts" yazısını gördüm.Bir dostuma link atar mısın? dedim ve üye oldum.Kardeşlerim gözlerini kırpmadan yöneticilik verdiler bana.Kırgınlık kalmamıştı artık.Yeni bir ortamda ßßTR kardeşliğine devam ediyorduk.Fakat bir sorun vardı.Eskiler, ßßTRden Accioha gelen ve kardeşliğin içinde bulunan kişilerde soğukluk vardı.Bizden uzaklaşıyor, ileride sitede hüküm sürecek olan bir toplulukla haşır neşir oluyorlardı.

Bir sorun daha..

O soğukluğu farketmemden kısa bir süre sonra, ailevi sorunlarım yüzünden görevimi uzunca bir süre askıya aldım.Arada yönetici arkadaşlarla konuşup bilgi almayı ihmal etmiyordum tabii..O sıralar ilgisizlik yine gözlerimi kapadı ve Acciohu kısa bir süre sonra aklımdan çıkardım.

Bundan 7-8 ay öncesi.

Yeniden AccioHa dönmüştüm.Arkadaşlarım arasındaki o soğukluk iyice artmıştı ve sanırım nedenini anlamıştım.Ard arda gelen bir olaylar dizisi sonrasında soğukluğun adını tamamen koymuştum artık : Sitede birileri kendilerine yandaş toplayıp, -ki o yandaşlar bizim içerimizden, adeta şah damarımız kadar kıymetli kişiler- kendileri bir oluşum içerisine girip AccioHu yüz üstü bırakmak.Beyin yıkamalar, accio üzerinde emek iddia etmeler.Ama Okyanus yer mi? Yemez Smile Bir bomba patlatıp, AccioH & ßßTR ortak msn grubundan o kişileri ve yandaşlarını uzaklaştırdım.Orası yetmedi, siteden de uzaklaştırdım.O sıralar o kişilerin yan karakterleriyle birlikte yaklaşık 250 üye kayıbımız oldu.Diğer yönetici arkadaşlarım bu site toparlanmaz dedi.Ama Okyanus farkıyla, site toparlandı.Kısa sürede 900 küsür üyeye tekrar ulaştık.O kişilerin yaptığı oluşum bizim üye sayımızın 3te 1ine anca varabilmekte.Okyanus "Yapacağız" dedi. Okyanus "Bizim kardeşlerimiz bize yeter, bu site kalkınacak" dedi.Öyle oldu.Yepyeni bir yönetici kadrosu ve artık sadece kardeşimiz olan ve içlerinde artniyet olmayan üyelerle AccioH o zamanların RP sitelerinin yakalaması güç başarılara imzasını arttı.Bunu sizler yaptınız, biz yöneticiler sadece yardım ettik.1-2 ay sonra, Okyanusun gözlerini yine ilgisizlik bağladı, siteyle alakayı kesti.

Bundan yaklaşık 3 ay önce..

Sitede yine bir karmaşa hakimdi döndüğümde.Kendilerine yöneticilik ve değer verilmiş bazı kişiler kendilerini afedersiniz bir şey* sanıp uygunsuz RPler yaptılar ve yöneticilik sistemine fesat karıştırdılar.Okyanus yine döndü.İyi ya da kötü bir şekilde, o kişileri yöneticilikten de siteden de uzaklaştırıp siteyi kapadı.Ama bu yüzden mi siteyi kapadı ? Hayır.Çok olaylar yaşayan AccioH artık yorgundu.Bir tatile ihtiyacı vardı.Belki de kapanmaya.Ama devrinin en mükemmel RP sitesiydi.Üyeleriyle birlikte.Mükemmel bir RP topluluğuna sahipti.Güler yüzlü ve sıcak yönetici takımına sahipti.Bu kapatma kararı kapatılmadan çok önceleri konuşulan bir karardı yönetici takımı tarafından.Olaylar sadece ateşleyici olmuştu.AccioH dönecekti ve eskisinden daha dinç ve yıkılmaz bir şekilde.Sadece zamana ihtiyacı vardı ve üyelerin sadıklığına.Öyle oldu.Belki site tam anlamıyla açılmadı ama üyeler hala sadık ve hala çok değerli.Kardeşlerim..

Şimdi..

AccioH 1 yaşında.Üyeler hala eskisi gibi bakıyorum da.Bu Acciohu mutlu eder.Biz yöneticilerinde içini sızlatır.Şu sıralar size AccioH açıldı haberini vermeyi planlıyordum 2-3 ay önce.Doğumgününde tekrar doğacaktı belki de AccioH ama talihsizlikler bırakmadı yakamızı.Hala sızlayan bir gururum var ve bu kadar dost ve kardeş kazandığım bir siteyi üyelerden yeterli desteği görürsem, kendim, gerekirse çok çalışarak, sınıfta kalmam ya da reel hayatımın başarısız gitmesi umrumda olmadan, yeniden açarım.Okyanus yapar, yaptı dedirtirim.Hep bizimle kalın kardeşlerim.Pişman olmayacaksınız.

Okyanus & Sirius

Acımıyor yaram artık, hissiz aşkın nefesini tattık.
Kullanıcı profilini gör http://acciohogwarts.yetkin-forum.com
Destiny R. Thallimar
Psikopat Role Player

Tarafı : Aydınlık.
RP Yaşı : 16
RP Sevgilisi : --
Asa : Doğruluk Kanatları~
Galleon : 36571

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
5/100  (5/100)
Seviye:
5/100  (5/100)

MesajKonu: Geri: AccioH için...   Çarş. Eyl. 02 2009, 13:53

Accio benim için bir nevi 'ilk adımdı.' Her şeyin başlangıcıydı bu mekan. Nedendir bilinmez,hiçbir sitede olmayan bir sıcaklık hakimdi. Ne yazık ki benim bu aileye katılmam aksaklıklar dönemine denk gelmişti. Önce,site için önemli bazı üyeler asla öğrenemediğim bir sebepten ötürü terk ettiler bizi. Kendilerince geçerli sebepleri vardı belki de;ancak bu bütünün bölünebildiğine tanık olmak üzücüydü. Site toparlanma aşamasında olunca,benim rp'ye başlamam da bir-iki ay gecikmişti. Bu süreçte beklemekten başka hiçbir şey gelmiyordu elden. Fakat bu bekleyişe değdi. Yepyeni üyeler ve bambaşka bir sistemle karşıladı bizi Accio. Alışmam zaman aldı elbette;ancak zamanla o kadar da değişmediğini fark ettim. Aynı samimiyet,aynı sıcaklık varlığını korumuştu besbelli. Bunun üzerine hayatımda role play dönemi tam anlamıyla başlamış oldu. Günden güne kendimi geliştirirken -en azından geliştirmeye çalışırken- sorunlar devam ediyormuş meğer. Oysa ben yarattığım karaktere,siteye,dostlarıma daha sıkı bağlanıyordum. Yazdıklarım yazı olmaktan çıkıp,anılarımı içine alıyordu. Şunu yazarken şunu yemiştim,şu son paragrafı yetiştireyim diye sınava geç kalıyordum gibi düşünceler vardı aklımda. Role play böyle bir şey demek ki? Bir süre sonra yazdıklarında kayboluyorsun. Hele ki ben,başlangıç için fena sayılmazdım sanırım? Bu,burada kalıcı olmam için yeterliydi. Ne yazık ki kalıcı olamayan ben değil,siteydi. Başlıkların teker teker kilitlendiğini gördüğümde üzüntü&şaşkınlık karışımı bir duygu yaşadım. Bunca emek verildikten sonra böyle sonlanmamalıydı. Öte yandan,bir üyenin siteye sağlayacı katkı yalnızca yazacağı rp'lerdi.Site hakkındaki kararları vermek bana düşmezdi. Sitenin eriyip gitmesine şahit oldum böylece.

Epey zaman geçti aradan. Rp'ye devam ettim tabii,ara ara tıpkı ilk günkü gibi misafir olarak girip bakıyordum siteye. Deneyimlerimin meyvesi olan rp'lere bakıp gülüyordum, "Haha. Ben mi yazmışım bunu? Öğğ." Geçenlerde de şöyle bir baktım. Dikkatimi en çok çeken şey,kapanalı aylar geçmesine rağmen hala üyelerin online oluşuydu. Islık çalmayı bilseydim,çalardım kesin. Sitenin tam anlamıyla ölmediğinin kanıtı gibiydi. Ama ben,umudu zaten kesmiştim. Öylesine bir anı olarak kalacaktı site. Düne kadar... Ölümüne dostum,çocukluk arkadaşım Pelin -Dinah Bones,daima hazır xD- Accio'nun doğum günü nedeniyle birkaç gün açık kalacağını söylediğinde sevinç çığlığı attım. Babam dönüp şöyle bir baktı,ehem neyse. Ayrı konu. Ve aylar sonra,farklı bir yerde -taşınmış olarak yine aynı sitenin sayfasını inceliyorum. İnanılası zor,belki birkaç güncük. İdare ederiz dedim baştan,ama onca üyenin birden akın edişini görünce üç ay önce söylediklerimi yineledim: Kesinlikle böyle sonlanmamalı.

Des&Simy.
Psikopat Role Player.
Kullanıcı profilini gör
Miselya Hotaru T. Takai
Parıldayan Role Player

Tarafı : Aydınlık
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 14
RP Sevgilisi : ***Lucas Tom Evans***
Asa : ***Uysal Benlik***
Evcil Hayvan : Güzeller güzeli kedim Kaysa
Galleon : 36239

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
5/100  (5/100)
Seviye:
5/100  (5/100)

MesajKonu: Geri: AccioH için...   Çarş. Eyl. 02 2009, 16:44

Siteye üye olduğumda aylardan Aralık'tı. Bu siteyle yakın dostum Simay (Sizin bilebileceğiniz adıya, Destny Rosé Thallimar. Soyadına bayılıyorum. Very Happy Bana bazı güzel şeyleri hatırlatıyor.) ve yine çok sevdiğim dostum Pelin (Dinah Bones) sayesinde tanışmıştım. Bana sitenin adresini verdiklerinde, açıkcası ilk başta anlayamamıştım. Aklım karışmıtı. Sitenin konusunu, işlevini vb. çözememiştim. Ama sitedeki insanların yardımları sayesinde kısa zamanda olayı kavradım. Sitenin işlevini çözdükten sonrada çok etkilenmştim. Site benim için artık bir 'Vakit geçirmek için girilen' bir siteden çok farklı olmaya başlamıştı. Burada birçok iyi dost kazanmıştım. Bunlarında en başında Kardelen (Demetria) bulunmakta. Neler olduğunu bile anlamadan siteyle yatıp kalkmaya başlamıştım. Hergün okuldan gelir siteye girerdim. Uzun bir sürede çıkmazdım. Annemi ayağı kırıldığı içinde 'Haydi bilgisayarı kapat!' diyen kimse yoktu ortalıka. ( Küçük kardeşimm hariç. O her zaman bu lafı söyler. *-*) Tamam, bu oldukça sağlıksızdı. Ama zamanla bunu da aştım. Belirli bir süreden sonra artık sadece boş zamanlarımda giriyordum. Tüm bunların yanında hâlâ beceremediğim bir şey vardı. Rp... Rp yapmayı bir türlü beceremezdim. Yazdıklarımsa abuk sabuk olurdu. Ama arkadaşlarım ve azmim saysinde zamanla rplerimin düzeldiğini hissettim. Site kapandıktan kısa bir süre onra rplerimde gelişme olmaya başlamıştı. Bu iyidi. Bu siteden sonra girdiğim tüm sitelerde rp kalitem hep yüksek olmuştu Kısacası site sayesinde rplerim düzelmişti. Ama sitenin tek ararı rplerimi düzeltmk değildi. Kötü olan dil bigimi düzeltmiş; sınavlardan daha iyi puanlar almaya başlamştım. Bu siteye ne kadar teşekkür etsem azdır.

Mutluluğum uzun bir süre sürmüştü. Tâki site kapanıncaya kadar. Bu haberi -aynı zamanda beni siteyle ilk tanışıranlardan biri olan- arkadaşım Pelin sayesinde öğrenmiştim. Duydularıma inanamamıştım. Yıkılmıştım. Çok önemsediğim bu site kapanıyordu... Uzun bir süre şoku atlatamamıştım

Ama bugün... Bana bu haberleri vermesiyle alıştğım arkadaşım Pelin, bana sitenin açıldığını söyledi. Doğum günü şerefine... O cümleleri duyduğum an... Mutluluğum kelimelere sığmaz. Sevincimde kardeşime bile sarıldım. ( Sonra bana tip tip bakıp, annemin yanına koştu. xD) Evet, şu anda buradayım ve kısa süreliğine de olsa açık olmasından gayet memnunum. Ama şunu biliyorum ki böyle bir site, asla kapanamaz!

Sevgilerimle, sitenin daha nice yıllarına...
xoxo
Miselya Hotaru Talsia Takai... (Uzun olsa da sevdiğim ismiyle karşınızda. Very Happy)
Kullanıcı profilini gör http://cruciohogwarts.turkforumpro.com/
Nil
Güzel Role Player

Tarafı : Tarafsız
Kan Durumu : Melez
RP Yaşı : 24 der ama gerçek yaşını kimse bilmez....
RP Sevgilisi : Hıh!
Asa : "Tatlı Güç"
Evcil Hayvan : Lumpy [Kedi]
Galleon : 37367

Bilgilerim
Sağlık:
105/100  (105/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: AccioH için...   Çarş. Eyl. 02 2009, 19:32

Ben çok uzun yazamam, yani yeteneğim yok, ne yapalım. Onur olsaydı güzel güzel yazardı.
Açık söyleyeyim, ben bu site kapandığında BüyülüBoyuTR'nin kapandığı zamankinden daha az üzülmüştüm. Çünkü bu site açıldığında bir sürü farklı admin, bir sürü tanımadığım admin vardı, site karışık gelmişti falan.Eski sıcaklığı bulamamıştım yani (Bunun admin olmamamla bir ilgisi yok. Lütfen.). Nitekim sonra zaten bir kaç olay oldu, adminlerin bir kaçı ayrıldı. Tam onlara alışmıştım aslında.
Sonra bir kaç haddini bilmez kişi tarafından rencide edildim, RP'lerim kötülendi, yanlış anlaşılma yüzünden banlandım falan, bunlar da böyle anılar olarak kaldı yani.
Neyse, en azından bunları yazacak bir yer oldu. Ki hala BüyülüBoyuTR'ye girerim bazen, eskisi gibi yok. Gerçekten. Aytaç, Mehmet ve Furkan ile beraber yönettiğimiz BüyülüBoyuTR benim için hala farklı bir anlam taşır...

Bu arada AccioH sitesinin kapanmasıyla beraber Marilyn Tonks karakterine de bir son verdim, eğer kesin bir yeniden doğuş yoksa karakterin hayatına da son vereceğim. Sevgiler
Smile

Nil

son ekleme: Kiminle tanıştığımı söylememe gerek yok. Çoğu kişi beni biliyor(du) zaten...

En son Marilyn Tonks tarafından Çarş. Eyl. 02 2009, 19:44 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
NemesiS
Lanetli Role Player

Tarafı : L'azienda
RP Yaşı : 23
Patronus : Su Samuru
RP Sevgilisi : Beyza'm var, Naz'm var.. Sayılırlar mı? xD
Asa : Gizli Seçim
Evcil Hayvan : Bella adlı sümüklü böcüğüm var xD
Özel Yetenek : Metamorfmagus ^^
Galleon : 36907

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: AccioH için...   Çarş. Eyl. 02 2009, 19:36

Bu sitenin daha doğrusu ßß/Accioh olayının temellerinden beri varım sayılır. ßß'den beri olan bi'kaç kişiden biriyim galiba. ßüyülüboyut benim ilk rp yaptığım yerdi. Benim için anlamı büyüktü yani. Bi'kere Mémyk'mle orda tanıştıydım. Sonuna kadar güvendiğim dostumla... Sonra nedenini hatırlamadığım bi' sebepten dolayı bırakmak zorunda kalmıştım rp'yi. Uzun süre girmedim. Tekrar girmek istediğimde orasının kapalı olduğunu gördüm. Accioh açılmıştı. Merakla girdim ve üye oldum. Diğer hiçbir sitede alışamadığım kadar hızlıca alışıverdim burdaki üyelere de. Yeni yeni insanlarla tanıştım. Sara'yla daha yakın olduk. Handeyle iyi arkadaş olduk. Geyik yaptığımız bi' 5li bile olmuştu. Sonra site bölündü. Bizim 5li de biranda dağılıverdi. En azından ben dağılıverdim o 5liden diyelim. Siteyi ayakta tutmak için ben de yardımcı oldum elimden geldiğince. Mémyk'm sağolsun, admin bile yaptı. Bana güvendiği için tekrar teşekkür iletiyorum buradan ona. Neyse, siteyi yine kaldırdık. Hoş kurgular oluştu, epey genişledik. En iyi rp sitelerinden biri, hatta belki de en iyisi olduk. Bu arada hayatımdaki en değerli insanla, Beyza'mla tanıştım. Fazla rp yapamamış olsam da onunla, gayet eğlenceli kurgular düzenledik. Naz, ben ve Beyza'nın yapmak üzere olduğu(xD) bir rpyi gayet güzel hatırlıyorum. Sonra sitede yine olay çıktı. Aptalca bir şeydi. O sırada adminlerden biri, beni özel hayatım gereğiyle yargıladı gibi bir şey. Bana güvenmediğini belli etti, adminliği ve siteyi bıraktım. Ondan birkaç gün sonra site zaten kapandı. Kabul ediyorum, o zaman sitenin kapanmasının doğru olduğunu düşünmüştüm, hâlâ da azbuçuk düşünüyorum. Çünkü küçük olaylar çok çabuk büyütülüyor. Onlar atlatılmadıkça site eski haline dönemez. Ama Mémyk'le konuştuğum sıralarda bunun yavaşça atlatılmaya başladığını gördüm. Site yeniden açılsa, eskisinden daha sağlam bir hale gelebilir belki de. Niye açmıyorlar anlamış da değilim ama(?).. Neyse... Bu site sayesinde rplerim gelişti, gayet eğlenceli rpler yaptım. Hatta bi'ara Naz'a süper uyuz oldum(xD). Kabul et Naz, beni feci uyuz ediyordun.

Ama en önemlisi.. Ben burda iyi rp'den daha önemli şeyler kazandım. Beyza'mı, Mémyk'imi, Aytaç'ımı(4 yaştan abi demem ben x.x en azından artık demiyorum), Naz'ımı, Sara'mı, Hande'mi, Salih'imi, Ömer'imi, Ümit'imi, Seda'mı, Ztam'ımı, Ergün'ümü, Kıvıl'ımı, diğer Seda'mı, Tarık'ımı... Hayatımdaki en değerli kişilerle burada tanıştım ben. Kabul, şuan çoğuyla adam gibi konuşmuyorum. Ama hepsi her zaman aklımdalar. Mémyk'imin kız tavlama hikayeleri, Aytaç'ın akıl ve güven vermeleri, Naz'ın esprileri ve camdaki halleri, Sara'mın matematik manyaklığı, Hande'nin küfürkarşıtlığı, Ergün'ün hikayeleri vs. vs... Hiçbiri unutulmaz benim için. Hepsi hayatımda önemli yer kaplıyorlar. Bana bunları sağlayan Accio oldu. Accio'ya büyük bir teşekkür borçluyum. Teşekkürler Accio.

Çisem

~ Çapkın kız çapkın kız benim adım çapkın kız
Aşk yalan inanmam benim adım çapkın kız. xD xD ~

xx
Kullanıcı profilini gör
damLa ~ ßßTR
AccioH Role Player

Galleon : 33690

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: AccioH için...   Çarş. Eyl. 02 2009, 20:22

bende seviyorum burayı iyiki var (: Cöm falan diyip adamı hasta etmeyin cöm degilim rp yapmayı sevmiyorum ama burada öyle takılmak hos .d
Kullanıcı profilini gör
Sabrina Cecilia Black
Daima Cadı Role Player

Tarafı : Tarafsız..
RP Yaşı : 13
RP Sevgilisi : Yok ..
Asa : Tarafsızlık Güneşi
Evcil Hayvan : Baykuş
Galleon : 37511

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
10/100  (10/100)
Seviye:
10/100  (10/100)

MesajKonu: Geri: AccioH için...   Çarş. Eyl. 02 2009, 21:22

Doğrusu AccioH yerine Büyülüboyut’un açılmasını tercih ederdim. Ama yine de hoş açılmış AccioH. Burayı her zaman ßüyülüßoyut gibi görmek istedim ama maalesef olmadı. Çünkü bu siteye geldik geleli aksilikler peşimizi bırakmadı buna herkes tanık oldu tabi ki. Olmayan da var ama neyse. Ne yazacağımı ne diyeceğimi bilmediğimden saçmalamaya devam ediyorum her zamanki gibi. Ama yine de yazımın *başlangıcına* iyi ki doğdun Accioh diyerek başlamak istiyorum.
Sitenin neredeyse 4-5 ayında yoktum. Siteyi bıraktığım güne lanet ediyorum. Neden böyle olduğunu bilmiyorum. Yukarıda sayın adminimizin de bahsettiği gibi beyin yıkamalara aldandım. Aslında aldanmadım o zamanlar ne yaptığımı bilmiyordum. Ama sanırım hayatımda ilk defa pişman olduğum bir şey yaptım. Yanınızdayım deyip iki gün sonra çekip gittim. Niçin bunu yaptım şu anda anlam veremiyorum ama o zaman anlam verebiliyormuşum demek ki. Bu site için, benimle olan dostluğu için emek harcayan, siteden ayrıldığımda ve sonradan pişman olup geri dönmek istediğimde bana kapılarını sonuna kadar açan insanlara teşekkürlerimi sunuyorum ve yaptıklarım için tekrar özür diliyorum. Bilmiyorum abarttığımı düşünenler olacak mı ama ben sevmenin ne demek olduğunu bu sitenin insanlarıyla öğrendim. Bazı insanların dediklerini yalanlamış oldum. Netten tanıştığın birine hiçbir zaman güvenme lafını. Benim hayatım hep tam tersine gelişti. Ne zaman net geldi eve sanki o zaman sevilmeye başladım ben. Mehmet, Aytaç abi, Furkan, Hande, Damla, Emre, Ali, Çisem, Ayşe ve şuan ismini hatırlayamadıklarım varsa bağışlasın. AccioH’da olmasa da Büyülüboyutta çok güzel zamanlarımız geçti. Arkadaşlıktan öte kardeş olduk hepimiz neredeyse. AccioH’ya gelmeden de bazı aksilikler oldu ama biz her zaman birbirimize destek olduk. Sadece iyi günlerde değil, kötü günlerde de daima yanımızdaydık. Şimdi düşünüyorum bu kadar birbirimizi seviyorduk niçin bırakıp gittim ben bu siteyi? Neden bu siteye geldiğimizden beri herkes birbirinden soğumaya başladı? Neden soğuk buz gibi bir ortam vardı rplerde, sonradan anladım. Mehmetlerin eskiden bahsettiği şeyler yüzünden. Siteyi ayırmaya çalışan insanlar olduğunu söylediler, ama onlara da arkadaşım dedim inanmadım öyle olduğuna. Siteyi resmen ayırdıklarında doğru olduğunu anladım. Mehmetlerin sert tepkisine dayanamayıp gitmiştim belki de. Ama tekrar diyorum keşke o gün yaşanmasaydı da gitmeseydim. İçlerine girince anladım. Hiçbiri için değmezmiş. Kötü günlerimizde yanımızda olmadılar, yanlarında olmamıza izin vermediler. Bize değer vermediler. O zamandan bu zamana o kadar çok şey değişti ki. İyi ki tekrar buradayım ve Mehmet, iyi ki senin gibi bir kardeşe sahibim ve banımı kaldırmanı istediğimde tereddüt bile etmeden bilmesen bile yapmaya çalıştın ve başardın. Seni çok seviyorum kardeşim, iyi ki tekrar buradayım.
Ama keşke her şey ßüyülüßoyuttaki gibi olsaydı. İçimize onlar hiç karışmasaydı ve hep ßüyülüßoyut’un açıldığı zamanlardaki gibi kısa, saçma, ama eğlenceli rpler yapabilseydik. AccioH’da rp’ye yeni başlayanlar var, ßüyülüßoyut’a gelmeyip ilk AccioH’dan başlayanlar ve ne olursa olsun siteyi bırakmayanlar var. Sitenin admini olmasam da çok sevindim, nedendir bilmiyorum.
Her zaman ßüyülüßoyuttaki rplerimizi hatırlayacağım. 4 karakterimle aynı anda rp yaptığım zamanları. 4 karakterimi de toplayıp canım sıkıldığı zamanlar kimsenin benle rp yapmadığı zamanlar kendi kendime rp yaptığım zamanları hep hatırlayacağım. Simon Harper karakterimle sitedeki kızları tavlamaya çalışmamı, kimle çıkarsam çıkayım Avelaine’e (Mehmet’in karakter xD) sürekli geri dönüp özür dilememi her zaman hatırlayacağım. Vanessa ile ev cinini yediğim zamanları ve Emre’nin lord karakterine hizmet edip aynı zamanda Hogwarts’ta profesör olduğum zamanki rpleri hiç unutmayacağım. Ve tabii Sabrina’nın, sitedeki ilk karakterimin ablam Cassandra ve kardeşim Mehmet’in Sirius karakteriyle bana suikast (=P) girişiminde bulundukları ve beni öldürdükleri zamanı da hiç unutmayacağım. Ondan sonra uzun bir süre ikisine de çok sinirliydim. Özellikle o sitenin saflığını çok özleyeceğim. Rütbesi ölüm yiyen olan herkese bilen bilmeyen herkesin gördüğü ilk yerde saldırıp öldürmeye kalktığı zamanları ise hep gülerek hatırlayacağım. Aytaç abi, Mehmet, Furkan, Ayşe, Ali, Nil.. vs hep birlikte yaptığımız toplu konuşmaları ise unutursam ne olayım =P . Keşke AccioH’da da her şey büyülüboyuttaki gibi olsaydı. Ama yine de devamı olduğu için saygı duyuyorum ve ne pahasına olursa olsun, uzun zaman sitede olamasam da hep takip ettiğim siteye tekrar tekrar teşekkür ediyorum.
Son olarak Çisem, manyak sensin ..xD

~~ Sara ~~
Kullanıcı profilini gör
Demyx
Admin
Admin

Galleon : 40714

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: AccioH için...   Çarş. Eyl. 02 2009, 21:46

Kim bilir bir gün belki bu etkinliği Buyuluboyutr de de yaparız Very Happy
Kullanıcı profilini gör
James Tommy Parker
Sadık Role Player

Tarafı : Zümrüdü Anka Yoldaşlığı
RP Yaşı : 26
Patronus : Çöl Tilkisi
RP Sevgilisi : Sylvia Eleanor Parker
Asa : Kurnazlık Ateşi
Evcil Hayvan : Rubeus(Baykuş)
Özel Yetenek : Zihinfendar & Zihinbendar
Galleon : 37734

Bilgilerim
Sağlık:
117/100  (117/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: AccioH için...   Çarş. Eyl. 02 2009, 22:51

Çok güzel şeyler yazılmış, duygulandım vallahi. Hatta estetik özürlü olmama rağmen ben de bi' şeyler yazıcam.

Önce ßß'tan bir şeyler anlatıyım. Büyülüboyutr, benim ilk RP yağtığım siteydi. RP'lerim gayet iğrenç olsa da zevk almayı becerdim. Çünkü orada müthiş dostlar vardı. İnsanı çabucak bağırlarına basıyorlardı. Siteye kayıt tarihim bile hala ezberimde -12 Ocak. Neyse efendim, RPlerim giderek iyileşti. Öyle iyi insanlarla tanıştım ki, her biri pırlanta gibi insanlar anacım. Artık her online saniyemde neşeyle doluyordum. Ne yazık ki, henüz doyamadan yaz aylarında siteye veda ettik. Yaz boyunca sitedeki anılarımla vakit geçirdim. ßß'u asla unutmayacağım. Site kapandıktan sonra ßßtan çeşitli arkadaşlarla çeşitli site girişimlerimiz oldu ama hiç biri ßß gibi olamadı.

Neyse, geçen yıl dün AccioHogwarts açıldı. Ama benim bundan biraz geç haberim oldu. Site açıldıktan 14 gün sonra ben de damladım ortama. Burası da en az ßß kadar sıcak geldi. Ancak siteyi fazla tanıyamadan internetimdeki bir sorun yüzünden 1 - 1,5 ay siteye giremedim. Neyse ki internetim düzeldiğinde anında geri döndüm. Bu sitede ilk RP yaptığım kişi de Clare Johnson-Zeynep'tir bu arada Smile . Sitedeki kurgum, ßß'taki karakterimin devamı niteliğindeydi. Gryffindor'lu Tommy artık büyümüş, Bakanlık'ta çalışmaya başlamıştı. Neyse efendim, burada da RP'ler yaptık, o kadar haz aldım ki bu RP'lerden, anlatamam. Burada da harika insanlarla tanıştım. Site o kadar gelişti ki, bundan iyi site olmaz diyordum ama her gün ayrı sürprizlerle şaşırdım. Her şey rüya gibi gidiyordu. Derken sitenin derinliklerinden çatırdamalar gelmeye başladı. Resmen sitenin bölünmesini izliyordum, admin kadrosundan ve siteden ayrılan arkadaşlarımla uzun süre konuşmaya çalıştım, ne yazık ki bir şey yapamadım. 250 civarında kişi siteden üyeliklerini sildirdi. Ama geride kalanlar birbirlerine daha sıkı yapıştı. Artık sitenin toparlanamayacağına inananlar vardı, hepsi haksız çıktı. Çabucak kendimize geldik, aynen devam ettik. Site benim için güzelleşmeye devam etti. Sevgili admin kadrosu beni bazı rütbeleri emanet etmeye layık gördü. Önce Zümrüdü Anka Yoldaşlığı'na başkan oldum, sonra Aytaç abinin vekili olarak Sihir Bakanı ve nacizane admin oldum. AccioH admin olduğum ilk sitedir bu arada. Kardeşim gibi gördüğüm diğer adminler bana her zaman sahip çıktı. Ama fazla geçmeden ne olduğunu bile anlayamadan site kapanıverdi. Üstlerimin kanaatine bırakıp o günden beri sitenin açılmasını dört gözle bekliyorum.

Sitenin kısmen açılmasına ne kadar sevindim anlatamam. Umarım bu olay, bir çok güzel şeye önayak olur Smile

Yeniden burada olmak güzel Smile
Kullanıcı profilini gör http://acciohogwarts.yetkin-forum.com/lejant-f15/james-tommy-par
Pénolopé Bella Cest'ev
Yarı Ölü Role Player

RP Yaşı : 23.
Patronus : Macar Boynuz Kuyruk
RP Sevgilisi : Macias Antúnez Láerod ^^ & Çise'm Beyza'm
Asa : Soğuk Ölüm.
Evcil Hayvan : Eray.
Galleon : 36438

Bilgilerim
Sağlık:
105/100  (105/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: AccioH için...   Çarş. Eyl. 02 2009, 22:59

NemesiS demiş ki:
Bu sitenin daha doğrusu ßß/Accioh olayının temellerinden beri varım sayılır. ßß'den beri olan bi'kaç kişiden biriyim galiba. ßüyülüboyut benim ilk rp yaptığım yerdi. Benim için anlamı büyüktü yani. Bi'kere Mémyk'mle orda tanıştıydım. Sonuna kadar güvendiğim dostumla... Sonra nedenini hatırlamadığım bi' sebepten dolayı bırakmak zorunda kalmıştım rp'yi. Uzun süre girmedim. Tekrar girmek istediğimde orasının kapalı olduğunu gördüm. Accioh açılmıştı. Merakla girdim ve üye oldum. Diğer hiçbir sitede alışamadığım kadar hızlıca alışıverdim burdaki üyelere de. Yeni yeni insanlarla tanıştım. Sara'yla daha yakın olduk. Handeyle iyi arkadaş olduk. Geyik yaptığımız bi' 5li bile olmuştu. Sonra site bölündü. Bizim 5li de biranda dağılıverdi. En azından ben dağılıverdim o 5liden diyelim. Siteyi ayakta tutmak için ben de yardımcı oldum elimden geldiğince. Mémyk'm sağolsun, admin bile yaptı. Bana güvendiği için tekrar teşekkür iletiyorum buradan ona. Neyse, siteyi yine kaldırdık. Hoş kurgular oluştu, epey genişledik. En iyi rp sitelerinden biri, hatta belki de en iyisi olduk. Bu arada hayatımdaki en değerli insanla, Beyza'mla tanıştım. Fazla rp yapamamış olsam da onunla, gayet eğlenceli kurgular düzenledik. Naz, ben ve Beyza'nın yapmak üzere olduğu(xD) bir rpyi gayet güzel hatırlıyorum. Sonra sitede yine olay çıktı. Aptalca bir şeydi. O sırada adminlerden biri, beni özel hayatım gereğiyle yargıladı gibi bir şey. Bana güvenmediğini belli etti, adminliği ve siteyi bıraktım. Ondan birkaç gün sonra site zaten kapandı. Kabul ediyorum, o zaman sitenin kapanmasının doğru olduğunu düşünmüştüm, hâlâ da azbuçuk düşünüyorum. Çünkü küçük olaylar çok çabuk büyütülüyor. Onlar atlatılmadıkça site eski haline dönemez. Ama Mémyk'le konuştuğum sıralarda bunun yavaşça atlatılmaya başladığını gördüm. Site yeniden açılsa, eskisinden daha sağlam bir hale gelebilir belki de. Niye açmıyorlar anlamış da değilim ama(?).. Neyse... Bu site sayesinde rplerim gelişti, gayet eğlenceli rpler yaptım. Hatta bi'ara Naz'a süper uyuz oldum(xD). Kabul et Naz, beni feci uyuz ediyordun.

Ama en önemlisi.. Ben burda iyi rp'den daha önemli şeyler kazandım. Beyza'mı, Mémyk'imi, Aytaç'ımı(4 yaştan abi demem ben x.x en azından artık demiyorum), Naz'ımı, Sara'mı, Hande'mi, Salih'imi, Ömer'imi, Ümit'imi, Seda'mı, Ztam'ımı, Ergün'ümü, Kıvıl'ımı, diğer Seda'mı, Tarık'ımı... Hayatımdaki en değerli kişilerle burada tanıştım ben. Kabul, şuan çoğuyla adam gibi konuşmuyorum. Ama hepsi her zaman aklımdalar. Mémyk'imin kız tavlama hikayeleri, Aytaç'ın akıl ve güven vermeleri, Naz'ın esprileri ve camdaki halleri, Sara'mın matematik manyaklığı, Hande'nin küfürkarşıtlığı, Ergün'ün hikayeleri vs. vs... Hiçbiri unutulmaz benim için. Hepsi hayatımda önemli yer kaplıyorlar. Bana bunları sağlayan Accio oldu. Accio'ya büyük bir teşekkür borçluyum. Teşekkürler Accio.

Çisem

Beni daha fazla anamadın mu hatun? Böyle naznaznaznaznaznaznaznaz diye falan. Kulaklarım çınlamaktan ...! Razz Neyse kocaman bir mucuk sana, seni uyuz etmeyi seviyorum hayatım. Bütün Accio'yu çok seviyorum, evet. Yaşasın biz.

Sıpoylır http://acciohogwarts.yetkin-forum.com/dark-dream-f72/sahne-onundeki-sandalyesiz-ycki-masalary-2-t1007.htm#84388 ashuashuasu

Alessandra kimseye senin kadar yakışmadı Bells, ahah ^^
[size=18]Çapkın kız çapkın kız benim adım çapkın kız,
Aşk yalan inanmam benim adım çapkın kız.
Pénolopé Loisa, unutulmaz!

Spoiler:

[/size]
Kullanıcı profilini gör
Serenity Cyrus
AccioH Role Player

Tarafı : Tarafsız..
RP Yaşı : 21
RP Sevgilisi : Sır gibi saklarım onu..
Asa : ...
Evcil Hayvan : Bubbles adında bir baykuşu..
Chip adında bir köpeğim var..
Galleon : 36123

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: AccioH için...   Perş. Eyl. 03 2009, 14:52

Ben ilk Rp meselelerine Çisem sayensinde başladım ve ona çok teşekkür ediyorum. Çok iyi hatırlıyorum geçen yılın Nisan ayında Çisem beni hiç zorlamadan "xD" Büyülü Boyut TR sitesine üye yapmıştı. Gerçekten görüntüde güzel bir siteydi ve teması kendine çekiyordu bir bakıma cana yakınlık hissi veriyordu. İlk başta lejant yapı Çisem oraya buraya tıklıyordu ve ben hiç birşey anlamıyordum. Çisem her yere tıklarken bir yandan anlatıyordu... Ben de ayıp olmasın diye anlamış numarası yaparak "Evet Çisem, anladım. Süper birşeymiş bu yahu... Çok beğendim çok..." diyordum. Neyse lejant bitmişti ve Çisem'in marifetli elleri kısa bir süre içerisinde güzel bir lejant hazırlamıştı.

Sonra da bana bir kaç tane Rp okutmuştu öğreneyim diye... Yorum yapmamı da istedi benden... Gerçekten çok güzeldi. Çisem'in Rpleri resmen bana o anı yaşatmıştı. Sonra dersaneye gitmek için bilgisayarı kapattık ve ben bir daha uzun süre bakmadım.

Bir gün Büyülü Boyut aklıma tekrar geldi ve bende siteye gireyim dedim. Girdiğim de site boştu ve bir süredir etkinlik yoktu. Bende dost sitelerden Accio'yu bulup girdim ve üye oldum. Gerçekten güzeldi. İlk kullanıcı adım Ashley Bolton'dı çok iyi hatırlıyorum. Vay be ! Bir yıl olmuş siteye gireli... Hiç Rp yazmayı bilmezdim buradaki Rpleri okuyarak geliştirdim. Rp yazarak falan... Bu site benim ilk sitemdi ve bu site benim vazgeçilmezim ! İlk kilitlendiği anda şok yaşadım. Çünkü, diğer siteler hep insanların onurlarını kırıcı şekilde yorumluyorlardı. Çünkü, onlar süperdi biz onlardan kötüydük. Ama bu sitede böyle birşey yoktu. Kimse kırılmıyordu. Adminler kibardı...

Açıkcası, bu site en iyisiydi ve herkes birbirini tanımasada aile gibiydi... Bana Rp yazmayı öğreten AccioH sitesine ve Çisem'e teşekkür ediyorum...

Nice mutlu yıllara AccioH. ! Seni unutmayacağız.

Serenity Cyrus xD

Accio'yu geri istiyorum ! Burası kimseyi kötü Rp yaptığı için yargılamayan bir yerdi !
Kullanıcı profilini gör
Nil
Güzel Role Player

Tarafı : Tarafsız
Kan Durumu : Melez
RP Yaşı : 24 der ama gerçek yaşını kimse bilmez....
RP Sevgilisi : Hıh!
Asa : "Tatlı Güç"
Evcil Hayvan : Lumpy [Kedi]
Galleon : 37367

Bilgilerim
Sağlık:
105/100  (105/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: AccioH için...   Perş. Eyl. 03 2009, 20:31

Alıntı :
Accio'yu geri istiyorum ! Burası kimseyi kötü Rp yaptığı için yargılamayan bir yerdi !

Benim için öyle değildi işte Very Happy Daha doğrusu kötü değil de, b.k gibi rp yaptığımı iddia eden arkadaşlar olmuştu. Olsun, takmadım tabii ki, seviyorum bu siteyi yahu Very Happy
Kullanıcı profilini gör
James Tommy Parker
Sadık Role Player

Tarafı : Zümrüdü Anka Yoldaşlığı
RP Yaşı : 26
Patronus : Çöl Tilkisi
RP Sevgilisi : Sylvia Eleanor Parker
Asa : Kurnazlık Ateşi
Evcil Hayvan : Rubeus(Baykuş)
Özel Yetenek : Zihinfendar & Zihinbendar
Galleon : 37734

Bilgilerim
Sağlık:
117/100  (117/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: AccioH için...   Perş. Eyl. 03 2009, 22:36

Çisem'in yazısına küçük bir yorum;

Sen de bizim için çok çok değerlisin iğrenç kardeşim ^^ En eski RP dostum benim -ağlamaklı oldum ... Neutral .

Yeniden burada olmak güzel Smile
Kullanıcı profilini gör http://acciohogwarts.yetkin-forum.com/lejant-f15/james-tommy-par
Stesha Irina Láerod
Steole Bar Sahibi
Steole Bar Sahibi

Tarafı : Zay [L
Kan Durumu : Safkan ...
RP Yaşı : 24
RP Sevgilisi : Derek Ross.. Her ne kadar yasal olmasa da Giselle Livënia Dimetrus { evimin kadınısın } Kashare Lina Brédy ve Evelyn Lydie D'Amore ! Doluyuz *-*
Asa : Aksi Güzel o.O
Evcil Hayvan : Anakin Laerod (=
Galleon : 35584

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: AccioH için...   Cuma Eyl. 04 2009, 00:36

Zaa Accio xD Kapanmasına rağmen yeri bir türlü dolmayan site. xD Allahın cezası kapanışıyla baya bir olay yaratsa da geri de kaldı o günler demiiğ ? Herkes dost artık asd. xD Siteye biraz geç giriş yapmış olsam da yazmaktan üşenmiyorum walla. O kadar güzel anılarımız var ki bu site de. Kapanmasına ne kadar sinirlenmiş olsam da şimdi Mémyk ve Emrecik'e teşkür ediyorum < Şımarmaın > Geçte olsa yavaş yavaş toparlayacaklar inşallah. xD Tam kadroyu bilmiyorum ama site bu iki deliye kalmışsa işimiz yaş. Birisi tembel admin, diğerisi de bacasız sanayi =D Okyonus'm yaparım derse yapar diyip sıvışıyorum burdan. Yoksa açılmadan atılıcam. XD Yukarıda adımı veren arkadaşlarıma da kocaman muah anam. Hepinizi çok seviyorum. Accio seni apayarı seviyorum anam. xD İnşallah eskisi gibi sağlam oluruz.

Seda ..
Kullanıcı profilini gör
NemesiS
Lanetli Role Player

Tarafı : L'azienda
RP Yaşı : 23
Patronus : Su Samuru
RP Sevgilisi : Beyza'm var, Naz'm var.. Sayılırlar mı? xD
Asa : Gizli Seçim
Evcil Hayvan : Bella adlı sümüklü böcüğüm var xD
Özel Yetenek : Metamorfmagus ^^
Galleon : 36907

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: AccioH için...   Cuma Eyl. 04 2009, 15:23

Pénolopé Bella Cest'ev demiş ki:
NemesiS demiş ki:

Çisem

Beni daha fazla anamadın mu hatun? Böyle naznaznaznaznaznaznaznaz diye falan. Kulaklarım çınlamaktan ...! Razz Neyse kocaman bir mucuk sana, seni uyuz etmeyi seviyorum hayatım. Bütün Accio'yu çok seviyorum, evet. Yaşasın biz.

Sıpoylır http://acciohogwarts.yetkin-forum.com/dark-dream-f72/sahne-onundeki-sandalyesiz-ycki-masalary-2-t1007.htm#84388 ashuashuasu

Hiç anmıcaadım da.. Ayıp olmasın didim. xD

James Tommy Parker demiş ki:
Çisem'in yazısına küçük bir yorum;

Sen de bizim için çok çok değerlisin iğrenç kardeşim ^^ En eski RP dostum benim -ağlamaklı oldum ... Neutral .

İltifatın (iğrenç şeysi yani) sağol Salih'im xD İlk rp'mi seninle ve Ouz'la yapmıştım ya... Ne güzel günlerdi be x.x

~ Çapkın kız çapkın kız benim adım çapkın kız
Aşk yalan inanmam benim adım çapkın kız. xD xD ~

xx
Kullanıcı profilini gör
Evangeline L.R. Bennet
Slytherin 4. Sınıf
Slytherin 4. Sınıf

Tarafı : Yok*Sistemden hoşnut değil...
RP Yaşı : 16
RP Sevgilisi : Tyson (:
Asa : Kararlı Yürek
Evcil Hayvan : Greenwick (kurbağa)
Galleon : 36014

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: AccioH için...   Paz Eyl. 06 2009, 18:48

Sınav zamanı, sabahın beşi, servise on dakika kala, Tarihçinin kızgın bakışları altında labda boş bırakıldığım zamanlarda bile beni adresini yazmaya zorlayan, okuldan gelip çantam sırtımdayken açma düğmesine bastıran bir başka yer yoktur sanırım. Bir iki günlüğüne de olsa açıldığını duyunca nasıl sevindiğimi anlatamam. Evet, sanal ortamla aramdaki bağı koparmaya çalıştığım, bilgisayar başına geçmekten kendimi alıkoyduğum için biraz geç kaldım ama yine de buraya yazmamı engellemedi. xD
Burayı bulmamı sağlayan kutsal Blue Jean sayısı diğerlerinden daha ayrı bir öneme sahiptir benim için. Kendini bilmez çelimsiz cümlelerimin güç kazandığı, Zahomla yeniden kaynaşmamı sağlayan, kendimi geliştirdiğim yer burası. Hiç bir zaman buradaki tadı alamadım, almamıştım da. Ayrıca burada tanıdığım insanlar da unutulacak cinsten değil. 'İstenilese' de 'hiç birini' unutmam, 'unutamam'. Kitiara ve Eva'nın can bulduğu, Alétha'nın bulmaya çalışırken söndüğü Accio, umarım yeniden tüm başlıkların açılmış bir şekilde görürüm. (:

Evangeline, Kitiara, Sena.

AccioH için...
1 sayfadaki 1 sayfası