Accio-Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurgu: Loinkaos - Yıl: 1971 - Hava: Yağmurlu - Tema: Gündüz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Evelyn Lydie D'Amore

2 posters
YazarMesaj
Evelyn Lydie D'Amore
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
Evelyn Lydie D'Amore

Tarafı : Karanlık
Kan Durumu : Melez
RP Yaşı : 16
RP Sevgilisi : Donétello Darkness Bugned |Ouz'm hayat'm ...|
Asa : Keskin Kelepçe
Evcil Hayvan : Kedi'm Puffy
Galleon : 55042

Bilgilerim
Sağlık:
Evelyn Lydie D'Amore Img_left100/100Evelyn Lydie D'Amore Empty_bar_bleue  (100/100)
Güç:
Evelyn Lydie D'Amore Img_left100/100Evelyn Lydie D'Amore Empty_bar_bleue  (100/100)
Seviye:

Evelyn Lydie D'Amore Empty
MesajKonu: Evelyn Lydie D'Amore   Evelyn Lydie D'Amore Icon_minitimePerş. Nis. 16 2009, 20:39

Adı ve Soyadı: Evelyn Lydia D'Amore
Rp Deneyimi: 4 sene

Sorular

I. Hogwarts'ta seçmeli olarak girebileceğin tek bir ders ve önünde dört tane seçeneğin var. Bunlar; Sihir Tarihi, KsKs, SYB ve İksir'dir. Hangisini seçerdin? Neden?
+İksiri seçerdim. Bazı zamanlar büyülerin yapamadıklarını iksirle yaparız.. Ve iksirle güzel bir şaka ortaya çıkartabilirim de.

II. Yılsonu sınavında yakın arkadaşlarından biri kopya çekti ve şans eseri profesöre yakalanmadı. Büyük ihtimalle çektiği soru iyi bir puan almasını sağlıyacak ve belki de seni geçecek. Kopya çektiğini profesöre söyler miydin? Neden?
+ Söylerdim yaa. Asla geri planda kalmaya dayanamam. Her şeyde en iyisi ben olmalıym. Hem banane arkadaşlarımdan. Ben sadece kendime önem veririmIII. Bir çatışmanın ortasındasın. Yanında seninle birlikte savaşan arkadaşın yenilmek üzere. Onu kurtarmak için bir şansın var. Ama onu kurtarırsan sen kesinlikle yaralanıcaksın. Bu durumda ne yapardın?
+ Benimle birlikte mi savaşıyor ? O zaman işler değişir tabi. Ardakaşımı kurtaaırım.. Yaralanmam önemli değil, zaten acı çekmeye bayılıyorum.IV. Arkadaşınla bir oyun oynuyorsun ve seyirci yok (Örneğin; Satranç). Sıra sende ve oyunu kaybediyorsun. Arkadaşının bir an dikkati dağılıyor ve gözünü başka yöne çeviriyor. Hile yaparak oyunu kendi yönüne çevirir miydin? Neden?
+ Kesinlikle evet. Kaybetmek m ? Asla.. Kazanmak için her türlü yola başvururum ben. Hile bile olsa. Bundan hiç pişman da olmam. Karşımdaki dikkatsizce çevresine bakınmamalıydı. Bana güvenmemeli ..
Örnek Rp;
Spoiler:
Robert West Phelps
Müdür Yardımcısı & Admin & Gryffindor Bina Sorumlusu
Müdür Yardımcısı & Admin & Gryffindor Bina Sorumlusu
Robert West Phelps

Tarafı : Zümrüdü Anka Yoldaşlığı
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 24
Evcil Hayvan : Ares ( Köpek )
Özel Yetenek : Zihnefendar ~ Zihnebendar, Vampir
Galleon : 63776

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

Evelyn Lydie D'Amore Empty
MesajKonu: Geri: Evelyn Lydie D'Amore   Evelyn Lydie D'Amore Icon_minitimeCuma Nis. 17 2009, 17:35

Slytherin !

Evelyn Lydie D'Amore
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Evelyn Lydie D'Amore
» Evelyn Lydie D'Amore