Accio-Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurgu: Loinkaos - Yıl: 1971 - Hava: Yağmurlu - Tema: Gündüz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ludmillã | Liu

YazarMesaj
Ludmillã Owston
Dansçı
Ludmillã Owston

Tarafı : Araf *-* Erkek Yiyen Yani EY Razz
Kan Durumu : 0 Rh - | Ölecek olsam kan verecek misin? x)
RP Yaşı : Daha On Yedi *-*
RP Sevgilisi : Erkek Yiyici | Hrrr Razz
Asa : Param yok züğürtüm bana bir tane alsana?
Evcil Hayvan : Clitus | Kıwanç *-* İtim olur Razz
Galleon : 55782

Bilgilerim
Sağlık:
Ludmillã | Liu Img_left100/100Ludmillã | Liu Empty_bar_bleue  (100/100)
Güç:
Seviye:

Ludmillã | Liu Empty
MesajKonu: Ludmillã | Liu   Ludmillã | Liu Icon_minitimeÇarş. Nis. 15 2009, 19:04

Ludmillã Owston
17 | Beauxbatons ~ Phoenixfeather
Dansçı
Biçim Değiştirme

Geçimsiz, ukâla ve biraz çılgındım hep. Gece uyumaz, gündüz kalkmazdım. Derse zamanında girdiğim hiç olmadı. Bu da beni çoğu Profesörün gözünde sorumsuz bir öğrenci yapıyordu. Yine de kendim gibi olmalıydım, kendini zeki sanan çoğunluğa inat aptalı oynamalıydım. Bu hayatımın temel taşı haline gelmeliydi. Gelmişti de. İksir dersinde çıban iyileştirme iksiri yerine aşk iksiri yapmıştım. Çok özlü iksir yaparken de kıza kendi saç telimi vermek yerine baykuşhaneden derlediğim bir kahverengi tüy vermiştim. Sonuç felaketti. Biçim Değiştirme derslerini asla kaynatmazdım. Biçim Değiştirmeye fazlasıyla değer veriyordum. Bir metamorphmagus olduğumu öğrenene kadar kimse bu ilginin sebebini bilmiyordu. Veelaların yanında büyümek normal bir genç cadı için ızdıraptır. Benim için de öyle olmuştu. Güzel olduğumu düşünenler vardı ancak veelaların yanında güzelliğim anlamını yitiriyordu. Kendimi sevimsiz bir ucube gibi hisssediyordum. Kompleks de vardı sanırım biraz. Ön planda olmak istedim hep. Çoğu yerde de başarabilmiştim. Londra ise bana hala yabancı. Bu şehri sevmesem de burada yaşamak zorundayım.

Sydney doğumluyum, annem ve babam hala orada yaşıyorlar. Aslına bakarsan annemle de babamla da görüşmüyorum. Hatta ne yaptıklarıyla bile ilgilenmiyorum. Cadı olduğumu öğrendiğim anda o lanet evden kurtulacağım için sevinmiştim. Fransa bana çok iyi gelmişti. özellikle annesiz ve babasız yaşamak beni daha güçlü ve bir o kadar da hırçın yapmıştı. Ailemden daha önce hiç cadı ya da büyücü çıkmadı. Zaten ben de tek çocuktum. Gönderip göndermemekte kararsız kalsalar da büyü ile ilgili eğitim görmeme razı olmuşlardı. En son bıraktığımda ufak bir kulubeyi andıran bir yerde yaşıyorlardı. Son mektuplarında onlara yolladığım paralarla bir apartman dairesine geçtiklerini öğrendim. Eh, onlar adına sevindiğimi söyleyebilirim. Onları seviyorum, ailem benim için değerli ancak onları kendimle eşit göremiyorum. Sanki hep onlardan bir farkım varmış hissine kapılıyorum. Bu kendimi bildim bileli böyledir. Sanırım onları biraz özledim. Lanet patrondan izin alabilirsem bu yaz onları birkaç günlüğüne görebilirim.

Midilli

Ludmillã | Liu
1 sayfadaki 1 sayfası