Accio-Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurgu: Loinkaos - Yıl: 1971 - Hava: Yağmurlu - Tema: Gündüz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sarah Blaine Rushton

2 posters
YazarMesaj
Sarah Blaine Bugned
Slytherin 2. Sınıf
Slytherin 2. Sınıf
Sarah Blaine Bugned

Tarafı : Karanlık
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 14
RP Sevgilisi : yok
Asa : Dişe Diş !
Galleon : 55049

Bilgilerim
Sağlık:
Sarah Blaine Rushton Img_left100/100Sarah Blaine Rushton Empty_bar_bleue  (100/100)
Güç:
Sarah Blaine Rushton Img_left100/100Sarah Blaine Rushton Empty_bar_bleue  (100/100)
Seviye:

Sarah Blaine Rushton Empty
MesajKonu: Sarah Blaine Rushton   Sarah Blaine Rushton Icon_minitimeCuma Nis. 10 2009, 18:39

Hogwarts'ta seçmeli olarak girebileceğin tek bir ders ve önünde dört tane seçeneğin var. Bunlar; Sihir Tarihi, KsKs, SYB ve İksir'dir. Hangisini seçerdin? Neden?
KsKs'yi seçerdim.Çünkü öyle durumlar vardır ki,bazen kendimizi korumamız gerekebilir,ama iksir yapacak malzeme yoktur,Sihir Tarihi'nde öğrendiklerimiz işimize yarayamayabilir ve bir düelodaysak veya savaşıyorsak,Sihir Tarihi,SYB,İksir işimize yaramaz.Kendimizi savunmak her zaman daha önemlidir.

II. Yılsonu sınavında yakın arkadaşlarından biri kopya çekti ve şans eseri profesöre yakalanmadı. Büyük ihtimalle çektiği soru iyi bir puan almasını sağlıyacak ve belki de seni geçecek. Kopya çektiğini profesöre söyler miydin? Neden?

Söylerdim.Çünkü o kopya çekerek iyi puan alacak ve ben ondan daha düşük alabilirim.Asla birinden aşağı olmayı sevmem.

III. Bir çatışmanın ortasındasın. Yanında seninle birlikte savaşan arkadaşın yenilmek üzere. Onu kurtarmak için bir şansın var. Ama onu kurtarırsan sen kesinlikle yaralanıcaksın. Bu durumda ne yapardın?

Onu kurtarmazdım.Kendimi düşünürdüm.Ama eğer rakibimi yendiysem onu da kurtarırdım.

IV. Arkadaşınla bir oyun oynuyorsun ve seyirci yok (Örneğin; Satranç). Sıra sende ve oyunu kaybediyorsun. Arkadaşının bir an dikkati dağılıyor ve gözünü başka yöne çeviriyor. Hile yaparak oyunu kendi yönüne çevirir miydin? Neden?

Çevirirdim.Çünkü yenilmekten nefret ederim ve herhangi birşeyde ne yapmam gerekirse gereksin,yenilmemi önleyecekse yaparım.

Örnek Rp;

Hava çok soğuktu.Aşırı derecede yağmur yağıyordu.Çakan şimşekler,Sarah'ın kulağında bin kat daha artarak gürlüyordu.Esen fırtına,ortadaki çalı çırpı parçalarını hızla üzerine sürüklüyor,tozdan gözleri ortalığı görmüyordu.Nihayet,yaşlı bir çam ağacının yanına geldiğinde,fırtına diner gibi olmuştu.Yaşlı çam ağacı dostça bir tavırla ona bakıyordu.Gözlerini kapattı ve o sesi bekledi.Bekledi,ama o sesi duyamadı.Gözlerini açtı.Tam karşısınca genç yaşlarda,oldukça yakışıklı bir kişi duruyordu.Yeşil gözleri,siyah saçlarıyla mükemmel bir uyum içerisinde Sarah'ı süzüyordu.Gayet sakin bir ses tonuyla sordu:

-Burada ne arıyorsun Sarah?Senin bu saatte dışarıda olmaman gerekmiyor mu?

Sarah telaş içinde,sanki bir cevap ararmış gibi çevresine bakındı.Sonra cevabın nerde olduğunu anlayarak gayet açık bir şekilde tehdit eden ses tonuyla:

-Ben burada olmamam gerektiğini gayet iyi biliyorum.

dedi.Sonrada tanımadığı,ama tahmini dorultusunda 7. sınıf bir Slytherinli sandığı kişiye baktı.Kendisi henüz bir binaya seçilmemişti.Ama kimsenin ona böyle davranmasına asla izin vermezdi.Bunu düşünerek söylediklerine ekledi:

-Ama sen bilmiyormuş gibi görünüyorsun.

Karşısındaki oğan,bu lafa bozulmuş görünüyordu.Ama aniden yüzü ışıltıyla parladı:

-Vay vay!Küçük hanım tam bir Slytherinli öyle mi?Ama kusura bakma küçük,senin için seçmelere katılamam,yürü hadi geç kalacaksın.

Sarah bu laflara çok alındı.Aslında ailesi safkandı.Ve hepsi Slyherinliydi.Ancak Sarah,küçük duruma düşmüştü.İçinden"Amaan,ne de olsa az sonra bir binaya seçilmiş olacağım"dedi.Ama birden orada bulunuş amacını hatırladı.Etrafa bakındı,ortalık hala toz duman içindeydi ve Sarah'ın görebildiği kadarıyla hiçkimse yoktu.Derin bir nefes aldı ve önündeki oğlana baktı.Bu eziyeti daha fazla çekmeye niyetli değildi.Sinirli bir şekilde:

-Çekil önümden,seni budala büyük!

diye bağırdı."O küçük diyorsa bende büyük derim" diye düşünmüştü.Sinirli öğretmenlerin kendisine kızacak olduklarını hatırlayığ oğlanın önünden geçip gitti.Şatoya yöneldi.Birkaç dakika sonra muhteşem görkemi ile,pırıl pırıl altın tabakları ile,herşeyi ie büyük salondaydı.Salon tıka basa doluydu.Sarah umutla Slytherin masasına baktı.Sonra da yürümeye başladı...
Erica Luciana T. Lewis
Café Angéla Sahibesi
Café Angéla Sahibesi
Erica Luciana T. Lewis

Tarafı : L'azienda
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 23
RP Sevgilisi : A.M.V'mm ^^
Evcil Hayvan : Phoneix(Köpek)
Özel Yetenek : Metamorfmagus
Galleon : 56741

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

Sarah Blaine Rushton Empty
MesajKonu: Geri: Sarah Blaine Rushton   Sarah Blaine Rushton Icon_minitimeCuma Nis. 10 2009, 19:19

Slytherin II. Sınıf

Sarah Blaine Rushton
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sarah Blaine Bugned~~
» Sarah Blaine Bugned~~
» Sarah Beckham