Accio-Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurgu: Loinkaos - Yıl: 1971 - Hava: Yağmurlu - Tema: Gündüz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Erica Luciana Tamara Lewis

+6
Stesha Irina Láerod
Seana Cloris Loreille
Clementine Schmitz
Dawnielle Cloussy
Andy Chandler Bones
Erica Luciana T. Lewis
10 posters
YazarMesaj
Erica Luciana T. Lewis
Café Angéla Sahibesi
Café Angéla Sahibesi
Erica Luciana T. Lewis

Tarafı : L'azienda
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 23
RP Sevgilisi : A.M.V'mm ^^
Evcil Hayvan : Phoneix(Köpek)
Özel Yetenek : Metamorfmagus
Galleon : 56651

Bilgilerim
Sağlık:
Erica Luciana Tamara Lewis Img_left100/100Erica Luciana Tamara Lewis Empty_bar_bleue  (100/100)
Güç:
Erica Luciana Tamara Lewis Img_left100/100Erica Luciana Tamara Lewis Empty_bar_bleue  (100/100)
Seviye:

Erica Luciana Tamara Lewis Empty
MesajKonu: Erica Luciana Tamara Lewis   Erica Luciana Tamara Lewis Icon_minitimePtsi Nis. 06 2009, 19:42

~Kimliğim~

* Adım&Soyadım ~ Erica Luciana Tamara Lewis
* Yaşım ~ 23
* Doğum Tarihim ~ 28 Şubat
* Mesleğim ~ Cafe Angéla Sahibesi
* Savaş Tarafım ~ L'azienda
* Cinsiyetim ~ Bayan
* Mezun Olduğum Bina ~ Slytherin

Erica Luciana Tamara Lewis L3081e7c1ea6d4a9d8c99f3

~Ailem~

1500'lü yılların başında ortaya çıkan keşif tutkusunun ortasında sivrelen Lewisler, Liverpool ve çevresinde denizcilik konusunda büyük bir otoritedir. Yaptığı büyük keşiflerle adı muggle'lar tarafından da bilinen Kaptan Jonh Lewis, Liverpool limanlarında büyük bir üne sahiptir. Adı muggle ders kitaplarında da yer alan Kaptan, ailenin bu ününü körüklemiştir. Ailenin diğer fertleri muggle gemileriyle yolculuklar yaparak aşılmaz engelleri büyü gücüyle kolaylaştırmıştır. Safkanlığıyla övünen ailede, denizcilik dışında oldukça önemli bir yer tutar. Her zaman güçten yana olan aile, zaten bu tutkusuyla denizlere hakim olur. Genellikle karanlık tarafta savaş verselerde son zamanlarda L'azienda faaliyetlerinde aktif rol oynar. Aile üyeleri eğitimlerini Hogwarts/Slytherin'de tamamlarken Dumstrang mezunlarıda bulunur.

Erica Luciana Tamara Lewis Ld993e7dcc6544932999018

~Kişiliğim~

* Zeka ~ Einstein kadar olmasada gayet zekiyimdir. Muggleların teknolojisini bile kısa sürede öğrenmişimdir. Her ne kadar muggleları sevmesem de onların bilim alanlarında ve derslerinde kendimi geliştirdim. Fizik, Kimya, Biyoloji ve Matematik'te harikayımdır. Muggleları sevmiyor olabilirim ama onların zekasını gerçekten beğeniyorum. Büyü güçleri yokken bile telefon gibi icatlar yapıyorlar. İşte bu yüzden kendimi onların bilim alanında geliştiriyorum.

* Kendini Beğenmişlik ~ Kabul kendimi beğeniyorum, ama başkaları da beni beğeniyor. Bu durumda kendimi beğenmekte haksız değilim sanırım? Hem güzelim, zekiyim... Beğenilmicek birisi değilim ki. Ayna karşısında kendi güzelliğimi seyretmek en sevdiğim şeylerden biridir hatta.

* Cesaret ~ Neredeyse Gryffindor'a giriyordum bu yüzden. Fazlasıyla cesurumdur. Olmadık yerlerde macera oluştururum. Macera ve tehlike yoksa bile sayemde olur. Hogwarts yıllarında başım epey yandı bu yüzden. Ama yinede seviyorum bu özelliğimi. Kimseden ve hiçbir şeyden korkmamak güzel bir şey.

* Yalan ~ Çok fazla yalan söylerim. Ama hiç anlaşılmaz bu. Seviyorum yalan söylemeyi, n'apıyım? Beyaz yalan falan bahane... Yalanın beyazı karası olmaz. Kötü bir şey de değildir yalan söylemek. Herkese tavsiye ederim.

* Hayvan Sevgisi ~ Hayvanları çok severim. Benim de bir köpeğim var. Adı Phoneix. Küçüklüğümden beri ona bakıyorum. Çok şeker bir şey. Onun sayesinde hayvanları sevmeyi öğrendim. Ama gözümde yılan ve köpek daima torpillidir.

* Müzik ~ Müzik benim hayatım. Gitar çalmaya bayılırım. Boş olduğum her vakit beni elimde gitarla görebilirsiniz. Sesim harikadır. İlerde ünlü olmayı hevesliyorum.

* Metamorfmagus ~ Oyuncak gibi kullandığım bir özellik... Canım sıkıldıkça başka bir görünüme geçiyorum. Bana göre gayet eğlenceli bu ^^

Erica Luciana Tamara Lewis L81c7027afb0e406da0f8a6

~Iconlar~

Erica Luciana Tamara Lewis 17458581xErica Luciana Tamara Lewis 23355421xErica Luciana Tamara Lewis 65913593xErica Luciana Tamara Lewis 31583125xErica Luciana Tamara Lewis 37949019
Erica Luciana Tamara Lewis 91077462xErica Luciana Tamara Lewis 33049728xErica Luciana Tamara Lewis 39948126xErica Luciana Tamara Lewis 95179706xErica Luciana Tamara Lewis 54772419
Erica Luciana Tamara Lewis 11691758xErica Luciana Tamara Lewis 43434364xErica Luciana Tamara Lewis 13405558xErica Luciana Tamara Lewis 67408330

~~~~~~~~~~~~~~

^^Metamorfmagus^^

Erica Luciana Tamara Lewis EndurancebycreateillusixErica Luciana Tamara Lewis Littlestarbycreateillusm

~Meta. Iconlar~

Erica Luciana Tamara Lewis CsmxErica Luciana Tamara Lewis Csm2xErica Luciana Tamara Lewis Csm3xErica Luciana Tamara Lewis Csm4x
Erica Luciana Tamara Lewis Csm5xErica Luciana Tamara Lewis Csm6xErica Luciana Tamara Lewis Csm7xErica Luciana Tamara Lewis Csm8
Erica Luciana Tamara Lewis Csm9xErica Luciana Tamara Lewis Csm10xErica Luciana Tamara Lewis Csm11xErica Luciana Tamara Lewis Csm12

***İlişki Seviyeleri***

~~İlk Olarak Büyüklerden Başlayalım~~

[En Değerli Arkadaşım]
[Dostlarım]
[Sırdaşlarım]
[Kankam]
[Öylesine Bir Arkadaşım İşte]
[Tanışsam İyi Olur Sanırım]
[Arada Selam Veriyorum]
[Adını Duymuştum Sanki?]
[O da kim? Tanımam etmem]
[Iyy... Hiç Sevmem]
[Gıcık Oluyorum]
[Nefret Ediyorum!]
[Düşmanım. Ölsün de Nasıl Ölürse Ölsün]
[Onu Ben Öldürmeliyim!]

~~Sıra Geldi Veletlere~~

[Niye Benim Çocuğum Değilsin ki?]
[Korumam Altındasın]
[Seviyorum Onu]
[Tanışsam İyi Olur Sanırım]
[Arada Selam Veriyorum]
[Adını Duymuştum Sanki?]
[O da kim? Tanımam etmem]
[Ukala Bücür]
[Sevmiyorum Onu]
[Benim Olduğum Yerden Uzak Dur]
[Okuldan Atılsa Göbek Atıcam]
[Baş Belası,N'olucak!]

~~Benim İçin Özeller~~

[Yakışıklıymış^^]
[Hoşlanıyorum,ama o kadar]
[Off,Gözüm Kaldı]
[Kullandığım Kişilerden Biri]
[Beni Seven,Karşılık Yok,Üzgünüm]
[Sevgilim,Birtane O]
[Kesinlikle Evleneceğim,Kaçışın Yok Benden]
[Aşık Olduğum,Sen Bir İstisasın]

~~Benim de Bir Ailem Var~~

[Küçük Kız Kardeşim]
[Küçük Erkek Kardeşim]
[Ablam]
[Abim]
[Kuzenim]
[Amca/Teyze/Hala/Dayı]

--------------------------------
Adınız ve Soyadınız ~
Icon ~
Benim Hakkımda Ne Düşünüyorsunuz ~

En son Erica Luciana T. Lewis tarafından Ptsi Nis. 13 2009, 15:57 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Erica Luciana T. Lewis
Café Angéla Sahibesi
Café Angéla Sahibesi
Erica Luciana T. Lewis

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Erica Luciana Tamara Lewis   Erica Luciana Tamara Lewis Icon_minitimePtsi Nis. 06 2009, 19:44

^^Büyükler^^

Erica Luciana Tamara Lewis 2mm9z4jbh0
Brett Callie Darknes
Callie... Seninle Dark Dream'de tanışmıştık. Hakkında fazla bilgi sahibi değilim
-henüz-. Ama sanırım iyi anlaşırız. Yani Gryffindor mezunu falan değilsen iyi anlaşırız. Gelecek Postası yazarıymışsın. Güzel meslek. Henüz hiçbir yazın gözüme çarpmadı ama. Yinede iyi bir yazarsındır sanırım. Şimdilik hakkında önyargıda bulunmayayım. Her şey tanıştıktan sonra belli olucak.
[Öylesine Bir Arkadaşım İşte]x[İyi Anlaşacağım Birine Benziyor]

Erica Luciana Tamara Lewis William
Jared Déan Vincent
Déan? Adını duydum sanırım ama hiç karşılaşmadık. Yakışıklısın, tatlısın... Ama benden küçüksün. Bir büyük boyun var mı senin? Daha Hogwarts'tan yeni mezun olmuşsun... Bir ara seninle oturup Hogwarts hakkında konuşmak lazım, yeni hali nasıl çok merak ediyorum. Yakında tanışmak umuduyla... xD
[Adını Duymuştum Sanki?]

Erica Luciana Tamara Lewis Avatar11059223n
Michael Scofield
Michael... Dores'in sevgilisiydin sanırım. Onun sayesinde tanıştık diye
hatırlıyorum. İyi anlaşmıştık. Dores'i mutlu eden biriyle iyi anlaşmamam pek mümkün değil zaten. Dores'i üzmediğin müddetçe seni iyi biri olarak görücem. Muhabbetin hoş. Gördüğüm yerde selam veriyorum ama o kadar. Henüz Dores'siz oturup muhabbet etme evresine gelemedik.
[Arada Selam Veriyorum]~[Dostumun Sevgilisi]

Erica Luciana Tamara Lewis Josh-icone-josh-holloway-2945850-100-100
William Teodor Davis
Abicikk... Bitanem bii bii xD Hayatta en sevdiğim insan. Abiden öte dostum. Bir insan nasıl bu kadar muhteşem olabilir ki? Aramızda 4yaş farkı var ama
sanki yaşıtmışız gibi davranıyorsun. Doğa üstü yaratık. Benim yaratık'ım *xD* Annemin ve babamın ölümünden sonra bana sen baktın, benimle sen ilgilendin. Hakkını asla ödeyemem eminim. Durmstrangın gözde öğrencisii ^^ Sonsuza dek peşindeyim abicik. Seni başkasına da bırakmam, haberin olsun ^^ Yenge seçiminde epey mızmızlanırsam şaşma, paylaşamam kimseyle seni.
[Abicikk]~[Hayatımdaki En Önemli Yaratık xD]~[Dostum]

Erica Luciana Tamara Lewis Ville_valo_027
Alain Marque Verne
Biricik sevgilim benim. Senin sayende imkansız denen bir şey olmadığını
anladım. Daha seninle tanışmadan hoşlanıyordum ben seninle. Şuanki durumumuz benim için bir hayaldi. Eyer bu bir rüyaysa rüya hiç bitmesin n'olur. Seninle birlikteyken, hiç olmadığım kadar mutlu oluyorum. Cafe Angéla senin sayende benim için daha önemli bir yer oldu. O gece tanışmamızı hiç unutmuyorum. Hayatımın en güzel günlerinden biriydi. Tam anlamıyla beni kendimden almıştın o gün. O kadar mükemmel birisin ki! Seni ölesiye seviyorum. Hayatta en değer verdiğim ikinci kişisin, umarım sonsuza kadar da öyle olursun.
[Birtanecik Sevgilim Benim]~[Dünyanın En Tatlı İnsanı]

Erica Luciana Tamara Lewis Casta62
Aethra Margeaux Verne
Verne soyundakiler hep böyle tatlı, sempatik ve çekici olmak zorunda mı ya o.O Dünya da gördüğüm en güzel ve en harika insanlardan birisin. Alain ile aranda kan bağı olmadığına şaşıyorum. Öyle olsa, bu mükemmeliğini senden aldığını rahatlıkla söyleyebilirim. Seninle onun sayesinde tanışmıştık. Ah biricik sevgilim, sonunda güzel bir işe yaradı ^^ Seninle tanıştığım için çok mutluyum. Seninle sohpet etmek beni rahatlatıyor. Aramızda yaş farkı falan var ama abladan öte dostum gibisin. İyiki varsın.
[Dertleştiğim Mükemmel Cadı]~[Biricik Dostum]~[Sevgilimin Ablacığı xD]

Erica Luciana Tamara Lewis Untitled-6-25
Drawnielle Cloussy
Draw^mm... Hayattaki en iyi dostum ve vazgeçilmezim benim. Hogwarts yıllarından bir tek sen kaldın yanımda. Diğer herkes beni unutma evresine girdiler. Ama sen daima yanımdaydın, umarım sonsuza kadar da yanımda olursun. Zaten dükkan sayesinde de seni kendime bağladım, kaçışın yok benden ^^ Hayatta en sevdiğim 3 kişiden birisin. Ama en iyi anlaştığım kişi sensin. Sen olmadan bir gün bile geçmiyor, bir dakika bir saat gibi geliyor inan bana. Abimi bırakıp seninle aynı eve mi taşınsam ne? ^^
[En Değerli Dostum]~[Vazgeçilmezim]~[Çocukluk Arkadaşım]

Erica Luciana Tamara Lewis Tammins401
Seana Cloris Loreille
Cloris Loreille, Loreille... Aileni sevmediğimi açıkça söylemeliyim. Ama sana karşı bir yakınlık hissediyorum. Zaten ne gariptir ki bütün dergi yazarlarına karşı bir ilgim var xD Cafe Angéla'da tanışmıştık. İyi de anlaşmıştık, yani sanırım. Sürekli benim ve kafem hakkında sorular soruyorsun. Sanırım senin için iyi bir haber olucağımı düşünüyorsun? Eh, tanınan biri olsam öyle olabilirdi ama haber konusunda yanlış duvara çarptın sanırım. Ama bundan rahatsız değilim. Tabii bundan emin de değilim ya neyse ^^
[Öylesine Bir Arkadaşım İşte]

Erica Luciana Tamara Lewis 4
Stesha Irina Làerod
Irina... Dost mu düşman mı nötr mü? Bunu ben de çözemedim. Tanıştığımızda ilk başta iyi anlaşıyorduk. Ama sonra taraf konusu yüzünden tartıştık. Eh bu durum da ne oluyoruz? Dost olmadığımız kesin. Düşman da olamayız, iki özellik birbirini nötrlüyor. Ama nötr de olmadığımızı düşünüyorum. İçimde sana karşı olan bir yakınlık var. Tarafı yok saymış ve sana ısınmışım sanırım. Eh fizik kuralları bile böyle diyor; "zıt kutuplar birbirini çekerler"
[Kafam Karışık]~[Seviyorum ama Sevmiyorum]~[Taraf Zıtlığı]

Erica Luciana Tamara Lewis 82607056
Ludmillã Owston

Taş hatunum? Drawnielle'den sonraki en iyi dostum benim. Birbirimize ne kadar çok benziyoruz. Özel yeteneklerimiz bile aynı, o derece yani. Kendine beğenmişliğin bana sökmüyor ama hıh. Ben senden daha mükemmelim işte xP Ya da yok yok... İkimizde eşit mükemmeliz. Bu konuda seni hafife almak olmaz. Cafe Angéla'ya çok sık geliyorsun. Şikayetçi değilim tabii ki. Ama içkilerimi mi yoksa sohpetimi mi beğeniyorsun bir türlü çözemedim. Neyse, geliyorsun ya önemli olan o.
[Dostlarım]~[Bitaneğğmm]~[Manevi İkiz ^^]

En son Erica Luciana T. Lewis tarafından Cuma Nis. 17 2009, 17:32 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Erica Luciana T. Lewis
Café Angéla Sahibesi
Café Angéla Sahibesi
Erica Luciana T. Lewis

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Erica Luciana Tamara Lewis   Erica Luciana Tamara Lewis Icon_minitimePtsi Nis. 06 2009, 19:45

^^Küçükler^^

Erica Luciana Tamara Lewis Taylor-taylor-swift-1161578_100_100
Morwen Arsiãna Lewis
Kuzim benim. Bizim ailenin istisnası tabii ki benimde istisnam ^^ Sülaleden gelen tek Gryffindorlusun. Ama yine de çok seviyorum seni. Kardeşim gibisin. Annenin ismini vermişler bana... İstersen bana da anne diyebilirsin yani xD Sürekli beni cafe'mde ziyaret etmen beni çok memnun ediyor emin ol. İlerde seni kardeşim olarak annemlerin nüfusuna almayı düşünüyorum *ki itiraz kabul etmem xD* Muah... Çok seviyorum seni =)
[Kuziimm]~[Sevdiğim Tek Gryffindorlu]~[Kardeşim Gibi...]

Erica Luciana Tamara Lewis Brenda_Song_024
Miselya Hotaru Talsia Takai
Miselya? Pek tanımıyorum seni. Hiç konuşmuşluğumuz yok sanırım. Bazı kişiler konuşurken duydum adını ve birkaç kez de yüzünü gördüm. Tatlı bir kıza benziyorsun. Senin hakkında konuşulanlara bakılırsa da çevren tarafından seviliyorsun. Umarım yakında tanışma fırsatı buluruz.
[Adını Duymuştum Sanki?]~[Tanışmayı Umuyorum]

Erica Luciana Tamara Lewis 001-1
Iris Marleen Rafaél
Marleen. Hayatımda gördüğüm en zeki kişilerden biri. Ravenclawlı olduğunu bilmeden de böle düşünüyordum. Seninle sohpet etmek gerçekten eğlenceli. Yaşın küçük olmasına rağmen *ki 16 o kadar da küçük değil* benim yaşıtım gibi muhabbet ediyorsun. Senin yanındayken, yaşıtlarımın yanında olduğumdan daha fazla eğleniyorum. Yaşıtım olsan en iyi arkadaşım olurdun heralde. Arkadaşlarını kıskanıyorum, bütün gün seninle birlikteler. Onların yerinde olmak isterdim. Neyse, en sevdiğim küçük sensin. Sürekli cafemi ziyaret etmeni isterdim.
[Korumam Altındasın]~[En Sevdiğim Bücür]~[Küçük Dostum]

Erica Luciana Tamara Lewis 0135
Destiny R. Thallimar
Destiny... Hogsmeade'de çarpıştığım şu kız değil mi? Şeker biri olduğunu kabul etmeliyim. Ama fikirlerimiz uyuşmuyor. Eyer olaya iyilik/kötülük olarak bakmazsak seni gerçekten sevebilirim. Ama buna bakmamak benim için gerçekten de zor. Yine de başardığımı hatırlıyorum. Seni Café Angéla'ya davet etmiştim, oradaki konuşmamızda bir problem çıkmadı. Bir dahaki karşılaşmamızda o kadar samimi davranmasam da kötü de davranmayacağım, emin olabilirsin.
[Arada Selam Veriyorum]

Erica Luciana Tamara Lewis Seanseanfaris1120077100tk4
Andy Chandler Bones
Andy..? Tatlı çocuksun. Ama sana pek ısınamadım. Hufflepufflı olduğundan olabilir bu. Ama sen beni seviyorsun sanırım. Sürekli kafeme geliyorsun falan... Eh şikayetçi değilim ama açıkçası bu kadar sevmemeni tercih ederdim. Hmmnasıl desem, kişiliklerimiz uyuşmuyor.
[Arada Selam Veriyorum]~[İyi Davranmaya Çalışıyorum]

Erica Luciana Tamara Lewis 2lw7nrn
Clementine Schmitz
Clementine? Şu bücür mü? Ah nefret ediyorum senden. Gryffindorlusun bir kere. Cüppeni gördüğüm anda uyuz olmuştum sana. Karşıma çıkmazsan sevinirim. Ah ilerde umarım ZAY'a geçersin. Duyduğuma göre bu son yılınmış zaten... Seninle düello etme zevkine erişim...
[Baş Belası,N'olucak!]~[Nefret,nefret,nefret..!]

Erica Luciana Tamara Lewis Eveavatar4em2
Victoria Lynn Enfield
Lynn... Ya da Cünyır(Jn.) Lucy mi demeliyim? Tıpatıp küçüklüğüme benziyorsun. Arkadaşlarına oynadığın küçük oyunları gördüm. Hiçbiri anlamadı. Küçükken o numaraları ben de yapardım. Yalan konusunda ustalaşmamı bunlar sağladı zaten. İlerde benim gibi olacakmışsın gibi gözüküyor. Eh insan küçüklüğüne karşı bir sempati besler, o günlere dönmek ister ya... Ben küçüklüğüme sempati duymak yerine sana karşı sempati duyuyorum ve seninle konuşmak istiyorum. Pek fark yok gibi duruyor zaten.
[Seviyorum Onu]~[Tıpatıp Küçüklüğüm]

En son Erica Luciana T. Lewis tarafından Paz Nis. 12 2009, 20:42 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Erica Luciana T. Lewis
Café Angéla Sahibesi
Café Angéla Sahibesi
Erica Luciana T. Lewis

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Erica Luciana Tamara Lewis   Erica Luciana Tamara Lewis Icon_minitimePtsi Nis. 06 2009, 19:46

Değişmiş bir benle tekrar yanınızdayım ^^ eklenmek isteyenler?
Andy Chandler Bones
Hufflepuff 1. Sınıf
Hufflepuff 1. Sınıf
Andy Chandler Bones

Tarafı : Aydınlık
Kan Durumu : Melez
RP Yaşı : 13
RP Sevgilisi : Swieta Miranda Andié
Asa : ¨Saf Güç¨
Evcil Hayvan : Tottle adında Baykuş
Galleon : 56453

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Erica Luciana Tamara Lewis   Erica Luciana Tamara Lewis Icon_minitimePtsi Nis. 06 2009, 19:59

Beni eklermisin?Güzel bir yer olsu.İcon lejantta.Benimkine de bekliyorum Very Happy
Erica Luciana T. Lewis
Café Angéla Sahibesi
Café Angéla Sahibesi
Erica Luciana T. Lewis

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Erica Luciana Tamara Lewis   Erica Luciana Tamara Lewis Icon_minitimePtsi Nis. 06 2009, 20:32

Formu doldurursan eklerim canım ^^
Dawnielle Cloussy
Café Angéla Sahibesi
Café Angéla Sahibesi
Dawnielle Cloussy

Tarafı : Tarafsız
RP Yaşı : 22
Asa : Bilge Teli Düşmüş Güzellik
Galleon : 54994

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Erica Luciana Tamara Lewis   Erica Luciana Tamara Lewis Icon_minitimeSalı Nis. 07 2009, 20:24

Erica Luciana Tamara Lewis Untitled-7-25 Erica Luciana Tamara Lewis Untitled-6-25 Erica Luciana Tamara Lewis Untitled-5-31 Erica Luciana Tamara Lewis Untitled-4-41

Erica Luciana Tamara Lewis 68335527 Erica Luciana Tamara Lewis 17689661 Erica Luciana Tamara Lewis 29829896 Erica Luciana Tamara Lewis 81400466

Bendeki kurgu;
Luciana ve Dawnielle arasında 1 yaş fark vardır. Fakat bu fark, onları hayatları boyunca etkilememiştir. İkili, Hogwarts'ta tanışmıştır. Binalarının yakınlığı sayesinde de bu arkadaşlık devam etmiştir. İkili, Hogwarts'ın ardından Café Angéla adında bir Café'de ortak olmuştur. Birbirlerini en iyi anlayan iki kişidir Dawnielle ve Luciana. Bu yüzden birbirlerinin en yakınıdırlar.
Erica Luciana T. Lewis
Café Angéla Sahibesi
Café Angéla Sahibesi
Erica Luciana T. Lewis

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Erica Luciana Tamara Lewis   Erica Luciana Tamara Lewis Icon_minitimeSalı Nis. 07 2009, 20:45

ekledim, beğenmezsen söyle xD
Andy Chandler Bones
Hufflepuff 1. Sınıf
Hufflepuff 1. Sınıf
Andy Chandler Bones

Kan Durumu : Melez
RP Yaşı : 13
RP Sevgilisi : Swieta Miranda Andié
Asa : ¨Saf Güç¨
Evcil Hayvan : Tottle adında Baykuş
Galleon : 56453

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Erica Luciana Tamara Lewis   Erica Luciana Tamara Lewis Icon_minitimeSalı Nis. 07 2009, 21:33

Adınız ve Soyadınız ~Andy Chandler Bones
Icon ~

Erica Luciana Tamara Lewis 53676351 Erica Luciana Tamara Lewis Seanseanfaris1120077100tk4 Erica Luciana Tamara Lewis 36894435

Benim Hakkımda Ne Düşünüyorsunuz ~Sizin iyi bir olduğunuzu düşünüyorum.Sizel kanım ısınık ama daha çok sevebilirim.Bazen okul gezilerinde sizinle konuşmak için Cafe'ye geliyorum.

Lejantıma bekliyorum!!! Very Happy
Clementine Schmitz
Gryffindor 4. Sınıf
Gryffindor 4. Sınıf
Clementine Schmitz

RP Yaşı : 16
Evcil Hayvan : Milly -siyam kedisi-
Galleon : 54986

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Erica Luciana Tamara Lewis   Erica Luciana Tamara Lewis Icon_minitimeCuma Nis. 10 2009, 16:42

Clementine Schmitz

Erica Luciana Tamara Lewis 2lw7nrn

Sana gerçekten uyuz oluyorum. Kendini beğenmiş tavırların beni çileden çıkartıyor. Karşılıklı olarak bir nefretimiz var.
Erica Luciana T. Lewis
Café Angéla Sahibesi
Café Angéla Sahibesi
Erica Luciana T. Lewis

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Erica Luciana Tamara Lewis   Erica Luciana Tamara Lewis Icon_minitimeCuma Nis. 10 2009, 17:03

ikiniz de eklendiniz ^^
Seana Cloris Loreille
Dırdırcı Editörü
Dırdırcı Editörü
Seana Cloris Loreille

Tarafı : Taraf? Yok öyle bişey...
RP Yaşı : Son karar 20 herkes yaşlanırken ben gençleşiyorum =)
RP Sevgilisi : [İster (vazgeçtim =P)] Platonikleri sayayım mı? (Sizi hep seveceğim..)
Asa : Saklı Gerçek..
Evcil Hayvan : Yok. Gerek de yok. Hayvan sevmem. Gerçi hayvanları sevmeyen insanları da sevemezmiş Razz
Galleon : 55227

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Erica Luciana Tamara Lewis   Erica Luciana Tamara Lewis Icon_minitimeCuma Nis. 10 2009, 17:35

Seana seni ve arkadaşlığını beğeniyor. Cafe Angela'da birçok kez karşılaşmış olmanın yanı sıra kendisini bu kadar az tanırken ona karşı sıcakkanlı tavırların hoşuna gitmiş. Dırdırcıda da senin ve mekanının adını duyurmaya oldukça niyetli.
Devamını sen ayarlarsın böyle bir şeyler... Olmadı değiştirebilirsin de...

Erica Luciana Tamara Lewis Tammins401 Erica Luciana Tamara Lewis Tammins491 Erica Luciana Tamara Lewis Tammins432 Erica Luciana Tamara Lewis Tammins485
Erica Luciana T. Lewis
Café Angéla Sahibesi
Café Angéla Sahibesi
Erica Luciana T. Lewis

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Erica Luciana Tamara Lewis   Erica Luciana Tamara Lewis Icon_minitimeCuma Nis. 10 2009, 17:40

eklendin Seana ^^ Beğenmezsen söyle
Stesha Irina Láerod
Steole Bar Sahibi
Steole Bar Sahibi
Stesha Irina Láerod

Tarafı : Zay [L
Kan Durumu : Safkan ...
RP Yaşı : 24
RP Sevgilisi : Derek Ross.. Her ne kadar yasal olmasa da Giselle Livënia Dimetrus { evimin kadınısın } Kashare Lina Brédy ve Evelyn Lydie D'Amore ! Doluyuz *-*
Asa : Aksi Güzel o.O
Evcil Hayvan : Anakin Laerod (=
Galleon : 55344

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Erica Luciana Tamara Lewis   Erica Luciana Tamara Lewis Icon_minitimeCuma Nis. 10 2009, 17:43

Erica Luciana Tamara Lewis 4

Canım,kurgu zaten bende var (=
Seana Cloris Loreille
Dırdırcı Editörü
Dırdırcı Editörü
Seana Cloris Loreille

Tarafı : Taraf? Yok öyle bişey...
RP Yaşı : Son karar 20 herkes yaşlanırken ben gençleşiyorum =)
RP Sevgilisi : [İster (vazgeçtim =P)] Platonikleri sayayım mı? (Sizi hep seveceğim..)
Asa : Saklı Gerçek..
Evcil Hayvan : Yok. Gerek de yok. Hayvan sevmem. Gerçi hayvanları sevmeyen insanları da sevemezmiş Razz
Galleon : 55227

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Erica Luciana Tamara Lewis   Erica Luciana Tamara Lewis Icon_minitimeCuma Nis. 10 2009, 17:50

Erica Luciana T. Lewis demiş ki:
eklendin Seana ^^ Beğenmezsen söyle

çok güzel olmuş işte aradığım kelimeler Very Happy
Erica Luciana T. Lewis
Café Angéla Sahibesi
Café Angéla Sahibesi
Erica Luciana T. Lewis

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Erica Luciana Tamara Lewis   Erica Luciana Tamara Lewis Icon_minitimeCuma Nis. 10 2009, 17:52

beğendiğine sevindim Seana...Sedağ^mm... Senin içinbir ayrıcalık yaptım. Benim için yerin epey ayrı oldu xD Üstte bulunan (İyi,kötü,nötr) yerlerinden hiçbirinde değilsin xD bak bakiyim beğencen mi ^^
Stesha Irina Láerod
Steole Bar Sahibi
Steole Bar Sahibi
Stesha Irina Láerod

Tarafı : Zay [L
Kan Durumu : Safkan ...
RP Yaşı : 24
RP Sevgilisi : Derek Ross.. Her ne kadar yasal olmasa da Giselle Livënia Dimetrus { evimin kadınısın } Kashare Lina Brédy ve Evelyn Lydie D'Amore ! Doluyuz *-*
Asa : Aksi Güzel o.O
Evcil Hayvan : Anakin Laerod (=
Galleon : 55344

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Erica Luciana Tamara Lewis   Erica Luciana Tamara Lewis Icon_minitimeCuma Nis. 10 2009, 17:56

oyy meleğim.. daş gibi yerim xD

[Kafam Karışık]~[Seviyorum ama Sevmiyorum]~[Taraf Zıtlığı]

süper bu kısım xD
Erica Luciana T. Lewis
Café Angéla Sahibesi
Café Angéla Sahibesi
Erica Luciana T. Lewis

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Erica Luciana Tamara Lewis   Erica Luciana Tamara Lewis Icon_minitimeCuma Nis. 10 2009, 17:57

Aklıma gelen ilk şeyleri yazdım xD kassam felsefi sözler bile gelirdi oraya xD
Victoria Lynn Enfield
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
Victoria Lynn Enfield

Tarafı : Karanlık
RP Yaşı : 15
Asa : Sinsi Soy
Galleon : 55480

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Erica Luciana Tamara Lewis   Erica Luciana Tamara Lewis Icon_minitimePaz Nis. 12 2009, 20:22

Adınız ve Soyadınız ~ Victoria Lynn Enfield
Icon ~
Erica Luciana Tamara Lewis Eveavatar4em2

Benim Hakkımda Ne Düşünüyorsunuz ~
Kendini beğenmiş , yalancı ...  Bu özellikleri Victoria'da barındırıyor. İyi anlaşacağımızı umuyorum.

Olumlu bir yere eklersen sevinirim.  (:
Erica Luciana T. Lewis
Café Angéla Sahibesi
Café Angéla Sahibesi
Erica Luciana T. Lewis

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Erica Luciana Tamara Lewis   Erica Luciana Tamara Lewis Icon_minitimePaz Nis. 12 2009, 20:42

Ekledim, beğenmezsen söyle ^^
Ludmillã Owston
Dansçı
Ludmillã Owston

Tarafı : Araf *-* Erkek Yiyen Yani EY Razz
Kan Durumu : 0 Rh - | Ölecek olsam kan verecek misin? x)
RP Yaşı : Daha On Yedi *-*
RP Sevgilisi : Erkek Yiyici | Hrrr Razz
Asa : Param yok züğürtüm bana bir tane alsana?
Evcil Hayvan : Clitus | Kıwanç *-* İtim olur Razz
Galleon : 55632

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Erica Luciana Tamara Lewis   Erica Luciana Tamara Lewis Icon_minitimeCuma Nis. 17 2009, 09:10

Erica Luciana Tamara Lewis 74573396 Erica Luciana Tamara Lewis 82607056 Erica Luciana Tamara Lewis 10942607 Erica Luciana Tamara Lewis 10ar Erica Luciana Tamara Lewis 11a
Erica Luciana Tamara Lewis 16a Erica Luciana Tamara Lewis 17a Erica Luciana Tamara Lewis 18aq Erica Luciana Tamara Lewis 19a Erica Luciana Tamara Lewis 20a

Çisem'm yine sen yea *-* Mitişsin
Tarzın Ludmillã'nın hoşuna gidiyor. Tıpkı Lud gibi kendini beğenmiş ve metamorphmagus'sun. Bizim çok ortak noktamız var ha? Café Angela'ya sık sık uğruyorum. Sevdiğim bir yer sahibesinden ötürü xP
Erica Luciana T. Lewis
Café Angéla Sahibesi
Café Angéla Sahibesi
Erica Luciana T. Lewis

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Erica Luciana Tamara Lewis   Erica Luciana Tamara Lewis Icon_minitimeCuma Nis. 17 2009, 17:32

Kıwıl^mm, ekledim, beğenmezsen söyle
Serenity Cyrus
AccioH Role Player
Serenity Cyrus

Tarafı : Tarafsız..
RP Yaşı : 21
RP Sevgilisi : Sır gibi saklarım onu..
Asa : ...
Evcil Hayvan : Bubbles adında bir baykuşu..
Chip adında bir köpeğim var..
Galleon : 55883

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Erica Luciana Tamara Lewis   Erica Luciana Tamara Lewis Icon_minitimeCuma Nis. 17 2009, 20:04

Al canım seninim xD... Çiğsem,(Osman) beni de ekle yiğğrum xD...
Erica Luciana T. Lewis
Café Angéla Sahibesi
Café Angéla Sahibesi
Erica Luciana T. Lewis

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Erica Luciana Tamara Lewis   Erica Luciana Tamara Lewis Icon_minitimeC.tesi Nis. 18 2009, 13:38

Yiğğrum, icon reca ediciiğim Very Happy
Donétello Darkness Bugned
Sihirli Kazalar ve Felaketler Dairesi Başkan Yardımcısı
Sihirli Kazalar ve Felaketler Dairesi Başkan Yardımcısı
Donétello Darkness Bugned

RP Yaşı : 19
RP Sevgilisi : |<3|Evelyn Lydie D'Amore|<Aslımmm Bitanem>||<3|
Asa : Acı Sessizlik/En İyi Büyü:Imperio
Evcil Hayvan : Sasha(Dişi Aslanım)
Galleon : 55116

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Erica Luciana Tamara Lewis   Erica Luciana Tamara Lewis Icon_minitimePaz Nis. 19 2009, 18:29

Erica Luciana Tamara Lewis 80070287Erica Luciana Tamara Lewis 86837710Erica Luciana Tamara Lewis 18053012

Dost canlısı dima yardım etmeyi seven yeri geldiğinde herşeyi yapan kafasına buyruk birisin xD

ekle işte istediğin yere xD

Erica Luciana Tamara Lewis
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» William Teodor Lewis
» Victoria Lewis