Accio-Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurgu: Loinkaos - Yıl: 1971 - Hava: Yağmurlu - Tema: Gündüz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Vincent Hill

2 posters
YazarMesaj
Vincent Hill
Esrar Dairesi Çalışanı
Esrar Dairesi Çalışanı
Vincent Hill

Tarafı : Çoğunluğun İyliği
Kan Durumu : Melez
RP Yaşı : 23
Asa : Asa ismi:Büyük Büyücü
En iyi büyü:Aveda Kedavra
Galleon : 55314

Bilgilerim
Sağlık:
Vincent Hill Img_left100/100Vincent Hill Empty_bar_bleue  (100/100)
Güç:
Seviye:

Vincent Hill Empty
MesajKonu: Vincent Hill   Vincent Hill Icon_minitimeC.tesi Mart 14 2009, 23:23

Ad:Vincent Lupus Aeternitos
Soyad:Hill
Bina ve Okul (Öğrenciler İçin):-
Mezun Olduğu Bina ve Okul: (Yetişkinler İçin):Hogwarts-Slytherin binasından mezundur.
Meslek (Yetişkinler İçin):Bakanlık Görevlisi-Esrar Dairesi Çalışanı
En Başarılı Ders (Yetişkinler İçin):Karanlık Sanatlara Karşı Savunma İksir Biçim Değiştirme dersleri Vincent ın en başarılı dersleriydi.Genelde tüm derslerinde başarılı olan Vincent ın öğrencilik hayatı zaferler ve başarılarla doludur.
En İlgi Duyduğu Ders (Öğrenciler İçin):-
Kişisel Özellikler: Vincent Hill çok hırslı,tutkulu ve istediklerini elde eden güçlü bir büyücüdür.Fakat sihirlerini kötüye kullanmaktan ya da güç gösterileri yapmaktan çekinmeyecek kadar kendini beğenmiş bencil ve kindardır.Hayatı boyunca karanlık sihire çok büyük bir ilgi duyan Vincent ın en büyük arzusu diğer insanların ona itaat etmesi ve saygı duyması olmuştur.İnsanlar üzerinde çok büyük bir etkileyiciliğe sahip olan Vincent karanlık sihirin sınırlarını zorluyor.
Aile Geçmişi:

Aile Adı:Hill
Aile Lideri:Barney Julius Hill(Hindistan Sihir Bakanı)
Aile Üyeleri:Vincent Hill (alıma açıktır)

Ailenin Özgeçmişi:
-Başlangıç:İngiltere'de Uzun Bir Sonbahar
Yıl:1692 (Bu notlar ailenin bilinen en eski atası Julius Bernand Hill'in kardeşine yazdığı mektuptan alınmıştır.)

"Bu yıl nedense hayat ben ve ailem için hiç de hoş olmayan sürprizlerle dolu bir yıl oldu taştı sevgili kardeşim.Londra da henüz yeni imzalanan Uluslararası Büyücülük Sırları Tüzüğünün hepimizin yaşamını alt üst ettiği aşikar tabii.Londra'da büyücülük dünyası şokta ve tek bir isim konuşuluyor;Efane bakan Orion Generus.Aslında sevgili kardeşim bu mektubu sana gönderip göndermemek konusunda çok ciddi tereddütler yaşıyorum.Sen yeni evin Hindistan’da bizden çok daha mutlu ve huzurlu bir yaşam sürerken kendi sorunlarımla seni boğmak istemem.Ama burada işler gerçekten karışık.Orion Generus un öne sürdüğü ve kabul edilen bu anlaşma daha çok karışıklıklara yol açacak bu açık ve net.Bizse her yerdeki muggle lara yakalanmamanın yeni yollarını geliştiriyor ve bunun için ciddi çabalar harcıyoruz.Eski köyümüzün bulunduğu Gorion tepesinden namı değer Hill’den ayrılmak zorunda kaldık sevgili kardeşim.
Şimdi de efsane(!) başkan yeni saçmalıklara imza atmadan önce Londra’dan ayrılma planları yapıyoruz.Ah sevgili Minevra ailemizin yüzlerce yıllardır yaşadığı topraklardan ayrılmak bana öylesine acı verecek ki bunu en iyi sen anlarsın herhalde…Hindistan’da durum ne bilmiyorum ama sevgili kardeşim burada durumlar çok karışık.Evsiz barksız kaldık.Küçük Lo hastalandı.Ah Minevra çok haşarı bir çocuk bir adam otunu yemeye kalkmış!İnanabiliyor musun?Onu St.Mungo dan çıkarır çıkarmaz yeni bir yer aramaya başlayacağız ve Kat ele düşündükte Hindistan bizim için en uygun yer olacak herhalde.Bu fikri uygulamak için senin cevabını bekleyeceğiz.

Sevgilerle:Biricik Kardeşin

Not:Baykuş ısırabilir dikkat et.

Bölüm 2:Hindistanda Hogwarts Yok Mu?
-Bölüm 2:Hindistan'da Hogwarts Yok Mu?!
-Yıl:1698(Lilly(Lo) Hill'in mektuplarından alınmıştır)
Tanrım!Seni o kadar çok özledim ki Ernest bunu anlatamam.Ama sana iyi haberlerim var.Bu sene Londra’ya geri dönüyorum.Biliyorsun okulum başlıyor.Hogwarts’dan davet mektubu geldi ve bütün aile hazırlıklara başladı bile…Sanırım birkaç aya orda oluruz.Burayı hiç sevemedim Ernest.Yağmur da yağmasa Londra’yı bana anımsatacak hiçbir şey yok burada..Neyse ki öbür ay ordayım.En kısa zamanda görüşmek üzere…

Lily Hill

Bölüm 3:Minevra Hill'in Araştırmaları ve Hindistanda Büyücü Birliği
Yıl:1702 (Hindistan Sihir Tarihi ve Hill Ailesi adlı kitapdan alınmıştır)

Hindistan da sihirsel bütünlük tam anlamıyla 1702 yılında Minevra Hill in bölgedeki İngilizce konuşabilen tüm büyücüleri bir çatı altına toplayarak Ganj için Sihir birliğini kurmasıyla başlamıştır.Bundan önce bölgede sihirsel güçleri eğitilmemiş bir çok büyücü bulunuyordu fakar bunlar muggle larla birlikte yaşayıp onlar tarafından saygı görmeyi tercih ediyorlar ve sihirsel güçlerini başka amaçlarla kullanmıyorlardı.Minevra Hill’in kurduğu bu birlik kısa sürede bu insanları toplayıp eğitim veren bir dernek kurdu.Aslında Ganj için Sihir ve kurulan bu dernekler Hindistan Sihir Bakanlığının temelini oluşturur.1712 yılına gelindiğinde Hogwarts da eğitim görmüş Lily Hill gördüğü eğitim sistemiyle Hindistan’da yepyeni bir okulun kurulmasında temelleri attı.India Hill ismini koydukları bu yapı 1740 yılına gelindiğinde tam bir okul olarak işlemeye başlamış ve Londra’dan onay almıştı.Minevra Hill de bu dönemlerde Hindistan sihir bakanlığını nın ilk kadrosunu Ganj için Sihir topluluğundan kurmuş ve başkanlığa geçmişti.1692 yasasını kabul etmeleriyle Londra’dan onay alındı ve bu bölge yeni bir sihirsel bölge ilan edildi(1739)

Bölüm 4:Hill Ailesi'nin Hindistan için Önemi ve Hindistan'a katkıları
Kuşkusuz ki Hill ailesi Hindistan da sihrin düzene girmesini sağlayan ailedir.Hindistan’ın dünyanın en düzenli sihir yaşamlarını barındırması da rastlantı değildir.Bu nizam Hindistan Sihir Bakanlığını kuşaklardır ellerinde barındıran Hill ailesi sayesinde olmuştur.1702 yılından 1971 yılına kadar geçen sürede Hindistan Sihir Tarihini şöyle sıralayabiliriz:

1702:Ganj için Sihir birliği kuruldu
1712:Indian Hill’in temelleri atıldı.
1713:Minevra Hill Muson Asya’sındaki gezisine başladı
1716:Indian Hill ilk 4 yıllık mezunlarını verdi.
1722:Minevra Hill bu geziden döndü.Bu gezi Sihir tarihine Asya’nın Keşfi olarak geçti.Minevra Asya’nın bir çok ücra köşesinde yeni büyücülerle tanıştı ve bunlardan bir çok mistik sihir öğrendi.
1723:Minevra sihir tarihinin o güne dek çıkarılan en mistik kitabını “Asya’nın Binlerce Yıllık Sihri” adıyla 1.Bu kitap Indian Hill de okutulmaya başlandı.
1731: Julius Bernand Hill'in ölümü.
1736:Minevra Londra’ya geri dönüyor.
1739:Hindistan Sihir Bakanlığı kuruldu.İlk başkanı:Minevra Hill
1740:Indian Hill resmi bir okul oluyor.
1743:Hindistan’ın ilk düzenli büyücü şehri Farajan Hallow
1756:Minevra Hill’in ölümü.
1756:Yeni başkan Hoola Farajan.(Ganj için Sihir birliğinin kurucularından.)
1758:Lily Hill’in ölümü.
1762:Yeni bir dönem:Barny Hill Yönetimi
1763:Barny Devrimleri
1766:Barny Londra Anayasasını örnek alarak ilk anayasayı yazdı

1772:Indian Hill yangını.Yeni binaya geçiş

1780:Barny Hill’in ölümü

1802:Karanlık büyücü Graptan’ın doğumu

1812:Indian Hill mezunu Sally Tasty Hindistan’daki fantastik yaratıklar üzerine yazdığı makale ile yılın büyücüsü oldu.

1816:Londra başkanı Grogan Stump Yeni Delhi’yi ziyaret etti.

1823:Graptan Indian Hill’den mezun oldu.

1825:Hindistan güvenlik teşkilatı güçlendirildi.

1827:Sihir Dünyası Farajan Hollow u yılın şehri seçti.

1830:Graptan ın ilk darbesi ve isyanlar

1830-1846:Karanlık dönem Graptan Hindistan’da büyücü üstünlüğü kurma çabaları göstererek 1692 anlaşmasını ihlal etmiştir.Bu dönem Hindistan tarihinde karanlık dönem olarak anılır.

1846:Kurtarıcı yine bir Hill:Lauren Hill

1847:Karanlık Sihri yendikten sonra Lauren Hill,yasalarda düzenlemeye gitti ve Hindistan Sihir bakanlığını arındırdı.Indian Hill de kadrolaşmalar bozuldu.Yönetime Gan için Sihir birliğinin üyeleri getirildi.

1860:Hindistan yine eski düzeninde.

1862:Yeni bir hapishane ve hastane kuruldu.(Jarnozgama hapishanesi ve Minevra Hill hastanesi)

1876:Albus Dumbledore’un Hindistan ziyareti

1881:Muggle dünyasının en büyük lideri dğuyor:Mustafa Kemal ******

1902:Bu dönemden sonraki kayıtlar Hindistan Tarihi departmanında tutlmaktadır.

Bölüm 5:
Hill Ailesinin bir kısmı Londra'ya geri dönüyor:
Yıl:1932(Vincent Hill'in babası Freddy Hill'in çocukken tuttuğu günlüklerden bir sayfa)

[/size]Senin gibi cansız bir varlığa hissetiklerimi anlatmam mantıksız değil mi?Bence de öyle ama yine de yazıcam…Hindistan’daki evimizi bırakmamız gerektiğini sana daha önce söylemiştim…Ancak olay şu ki buradaki olaylar karışıyor ve sanırım ailemizin bir ana önce Londra ya geri dönmesi gerekiyor.Babam beni şimdiden Londra’da Hindistan’daki gibi bir şana ve şöhrete sahip olmadığımıza alıştırmaya çalışıyor.Orada her büyücü çocuk gibi Hogwarts’a gidicekmişim.Orayı daha önceden duymuştum.Köklü bir okulmuş…Sanırım Indian Hill’den çok daha köklü bir okul…Bilemiyorum,umarım her şey daha iyi olur.Beni tek üzen şey ise bir daha buraya dönemiyecek olmam…İşte beni asıl üzen şey bu.
Anakin J'ames Láerod
Ölü&Admin
Ölü&Admin
Anakin J'ames Láerod

Tarafı : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Kan Durumu : Bilinmiyor.
RP Yaşı : 34
Patronus : Ejderha
RP Sevgilisi : Yok , İstemez Wink
Asa : Kan Pıhtısı !
Evcil Hayvan : Yok
Özel Yetenek : Kurtadam , Zihinbend & Zihinfendar
Galleon : 56168

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

Vincent Hill Empty
MesajKonu: Geri: Vincent Hill   Vincent Hill Icon_minitimeC.tesi Nis. 04 2009, 17:36

Asa Adı : Büyük Büyücü

En İyi Büyü : Avada Kedavra

Vincent Hill
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-