Accio-Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurgu: Loinkaos - Yıl: 1971 - Hava: Yağmurlu - Tema: Gündüz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mezarlığın Derinleri

+3
Grønkjær
A. Sévérus Black
aren black
7 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Mezarlığın Derinleri Empty
MesajKonu: Mezarlığın Derinleri   Mezarlığın Derinleri Icon_minitimeSalı Eyl. 09 2008, 14:38

Tim mezarlığın girişinde iki çoçuk gördüğü için mezarlığın derinlerine kadar ilerlemeyi tercih etti...

Asasını çıkarıp yeni üye adayını beklemeye başladı.
aren black
Slytherin 1. Sınıf
Slytherin 1. Sınıf

Tarafı : Karanlık Taraf
Evcil Hayvan : Yılan
Galleon : 57200

Bilgilerim
Sağlık:
Mezarlığın Derinleri Img_left100/100Mezarlığın Derinleri Empty_bar_bleue  (100/100)
Güç:
Mezarlığın Derinleri Img_left5/100Mezarlığın Derinleri Empty_bar_bleue  (5/100)
Seviye:

MesajKonu: Geri: Mezarlığın Derinleri   Mezarlığın Derinleri Icon_minitimeSalı Eyl. 09 2008, 14:41

Aren kendisini neyin beklediğini bilmeden mezarlığın derinliklerine gitti.Ve onu gördü.
aren black
Slytherin 1. Sınıf
Slytherin 1. Sınıf

Bilgilerim
Sağlık:
Mezarlığın Derinleri Img_left100/100Mezarlığın Derinleri Empty_bar_bleue  (100/100)
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Mezarlığın Derinleri   Mezarlığın Derinleri Icon_minitimeSalı Eyl. 09 2008, 14:45

Öylece durmuş ona bakıyordu.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Mezarlığın Derinleri   Mezarlığın Derinleri Icon_minitimeSalı Eyl. 09 2008, 14:48

Hmm... Aren Di.Değil mi?...

Tim Ona kuşkulu bakıyordu ama içinde hiçbir sertlik ifadesi yoktu...
aren black
Slytherin 1. Sınıf
Slytherin 1. Sınıf

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Mezarlığın Derinleri   Mezarlığın Derinleri Icon_minitimeSalı Eyl. 09 2008, 14:51

Tam üstüne bastın
dedi aren
aren black
Slytherin 1. Sınıf
Slytherin 1. Sınıf

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Mezarlığın Derinleri   Mezarlığın Derinleri Icon_minitimeSalı Eyl. 09 2008, 14:52

öylece durmuş ona bakıyordu
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Mezarlığın Derinleri   Mezarlığın Derinleri Icon_minitimeSalı Eyl. 09 2008, 14:54

Beni tanımana gerek olduğunu düşünüyorum...

Ben Timothy Albert Georgean.Bu ismi hiç unutma.İstersen sınavına başlayalım.

Dedi Tim.Asası elinde hazır duruyordu....
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Mezarlığın Derinleri   Mezarlığın Derinleri Icon_minitimeSalı Eyl. 09 2008, 14:55

-Tabi hazıırr deilsen sana bir kaç gün verebilirim....

Dedi Tim Biraz Küçümseme edasıyla...
A. Sévérus Black
Gryffindor 1. Sınıf
Gryffindor 1. Sınıf
A. Sévérus Black

Tarafı : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Kan Durumu : Safff !
RP Sevgilisi : Oda olur
Asa : Can Dost
Evcil Hayvan : Goral isminde bir yarasa
Galleon : 57220

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Mezarlığın Derinleri   Mezarlığın Derinleri Icon_minitimeSalı Eyl. 09 2008, 15:06

Out: Açıklama gayet yerinde ve mantıklı olduğu için mesajı silmiyorum. - F. T.

Out: Boğaçhan ve Aren Black ismini bilmiyorum . Bir kere böyle kısacık rp yapılmaz ! Ayrıca üst üste iki mesaj atılmaz ! Size örnek rp yazıyorum buyrun ! Benim görevim değil ama çıldırdım rp'leri görünce !

İn: Arthur üstüne gelen bir büyüden kılpayı kurtulduktan sonra ölümyiyenlere iyice sinir olmaya başlamıştı. Atriyum tamamen yok olmuştu. Duvarlara çarpan büyüler onları acımasızca delip geçerken parıltılar insanların gözlerini alıyordu , bir süre sonra alışacağınız bir türden parıltılardı ama o süreye sahip olamama gibi bir şansınız da vardı. Arthur bunu bildiğinden kendisini ve arkadaşlarını kollamaya da çaba harcıyordu.

'' Avada Kedavra ! '' Arthur'un asasından bir yeşil ışık parıltısı çıkıp 2 ölümyiyene doğru giderken Arthur bir arkadaşının zor durumda olduğunu görüp yanına koştu.Yanına varır varmaz 2 ' ye 1 dövüşme ye son verip durumu 2 ' ye iki yaptı. '' Dövüşme vakti ha Percy ? Expelliarmus ! " Percy kafasını '' Evet '' anlamında sallayıp cevap veririken Arthur'un yaptığı büyü soldaki ölümyiyen in kukuletasını kaydırarak yüzünü açık halde bıraktı. Adam panikledi , tam o sırada da Percy düzgün bir Beden-Kilitleme-Laneti ile adamı olduğu yere çivi gibi çaktı. Tek kişi kalan ölümyiyen ise 2 ' ye bir karşısında fazla dayanamayıp Arthur'un asasından çıkan kırmızı bir ışık tarafından sersemletilmişti.

Gibi gibi abicim birazcık gayret Wink

Edit: Ayrıca da o sınav dediğin şey düello ise dostum 1 . sınıf ile düello edilmez. 1 . sınıf öğrencisi daha Büyünün B'sini bilmiyor. Düello yapacaksan yetişkin veya 4 - 5 . sınıf öğrencileriyle falan yapmalısın ..
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Mezarlığın Derinleri   Mezarlığın Derinleri Icon_minitimeSalı Eyl. 09 2008, 15:41

Out: Birincisi yaklaşık 9.5 yıldır Rp yapan birine bunu söylemen saçma.Ve Bunu neden yaptığımı söyleyeyim.Edit vb. butonlara bilgisayarımda tıklayamıyorum doğal olarak edit yapamadığım mesaja ikinci birtanesini yazmak zorunda kalıyorum.

İkincisi: Her sınıfa Göre Ayrı Sınavlarım Var.Ve Tarikat Benim olduğuna Göre Sana Sınavlar hakkında Bilgi vermek zorunluluğunda değilim.İnan bana senin tarikatıma girmek istediğinde sınavlarda pek başarılı olamayacağını söylüyor içimdeki...(Sen Zaten İçimdeki sesin kime ait olduğunu biliyorsun... Ve şu anda kontrol tam olarak bana ait değil...)

ve son olarak Aytaç'a Abi deyip bana büyüklük yapma gibi bir hakkın yok gibi geliyor.Çünkü nerdeyse Aytaç'la aynı yaştayız.

Bukadar açıklama yetmezse eğer bana Pm t ordan evam ederim Wink
A. Sévérus Black
Gryffindor 1. Sınıf
Gryffindor 1. Sınıf
A. Sévérus Black

Kan Durumu : Safff !
RP Sevgilisi : Oda olur
Asa : Can Dost
Evcil Hayvan : Goral isminde bir yarasa
Galleon : 57220

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Mezarlığın Derinleri   Mezarlığın Derinleri Icon_minitimeSalı Eyl. 09 2008, 15:46

Out: Bir kere 9 , 5 sene rp yaptığın yalan ! En azından 9 , 5 sene rp yapan adam 7 - 8 satır rp yapmaz. Yapsa bile bu kadar saçma rp yapmaz ! Neymiş efendim tarikat , Hp - Sitesinde gördüğüm ilk tarikat Wink Yaşıon 15 - 16 olabilir bende 14'üm.. Gördüğüm kadar sana büyüklük yaptığımı sanmıyorum ve rp seviyen tartışılacak durumda ( 9 , 5 sene için )

Ayrıca Klayve tuşlarının ne kadar bozuk olduğu ve 9 , 5 senenin doğruluğuna da bilmiyorum Smile
Grønkjær
Admin
Admin
Grønkjær

Galleon : 64388

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Mezarlığın Derinleri   Mezarlığın Derinleri Icon_minitimeSalı Eyl. 09 2008, 15:55

OUT: Tartışmaya devam ederseniz ikinizde uyarı alacaksınız.
Tim, arkadaşa biraz hak veriyorum. Edit konusunda bilgisayarını bilemem ama rp yaptığın yıl konusunda biraz uçmuşsun. 16 yaşındaysan 9,5 yıl önce 6,5 yaşındaydın. 6,5 yaşında nasıl rp yapabilir bir insan? Azıcık mantık Smile Tarikat meselene gelince orasını ben bilemem. Daha sonra konuşuruz. Ama öğrencileri tarikatına çekemessin. Çünkü yakında okul açılacak ve tarikat dediğin şeyi çocuklar üzerinde kullanamayacaksın. Ayrıca onlara büyü öğretmen bizim büyü yasalarımıza aykırıdır. Bunuda bilesin..

Sévérus sana gelince lütfen rplere müdale etme. Ayrıca tartışmayı ateşleme. Biz gerekeni yaparız..
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Mezarlığın Derinleri   Mezarlığın Derinleri Icon_minitimeSalı Eyl. 09 2008, 15:55

Tim asası elinde Aren'in hazırlanmasını bekliyordu.Ama içinden ona karşı bir yakınlık hissetmişti...
Ona sanki birini anımsatıyordu.Tim biraz düşündükten sonra onun kime benzediğini hatırlamıştı....
Kendisine benziyordu.Ama bunu ona söylememeyi tercih etti.Aksine onu kendine benzettiği için birazcık daha zorlayacaktı...

Tim asasını hışımlı bir şekilde havaya kaldırdı...
Etraf sarsılıyordu.Aniden mezarlığın ortası yarılmış içinden bitkiler çıkıyordu.Sonunda bitkiler birleşerek ufak ta olsa bir kapı oluşturdu...

-Ever Aren bu kapının içinden geçeceksin.İlk sınavın bu.Eğer geçebilirsen ikinci sınavına başlayacağız.Tabi sınava başlamadan önce bırakıp istediğin yere gidebilirsin.Ama eğer kalıp Yanımda olmak istiyorsan bunu yapmanı tavsiye ederim...

-Birde! İçeride neler olacağına dair hiçbir fikrim yok.Ona Göre!...

Tim arkasını döndü ve yavaşca ilerledi.Üzerine orturabileceği bir bank yarattı ve sınavın bitimini o bank üzerinde beklemeye başladı...

En son Tim A. Georgean tarafından Salı Eyl. 09 2008, 16:03 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Mezarlığın Derinleri   Mezarlığın Derinleri Icon_minitimeSalı Eyl. 09 2008, 15:58

Out: Tamam Bro kazandın susuyorum.Ama SAKIN bir daha zekamı küçümsemeyin.Size bir söz verdim.Ve o sözün içinde yalan söylememek de vardı.İnanmıyorsanız bile Lütfen yorum yapmayın bana inanmak isteyen inanıyor.Şimdi Rp yapıyorum.Yukarıdakide Örnektir.Lütfen beni yanlız bırakın...
aren black
Slytherin 1. Sınıf
Slytherin 1. Sınıf

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Mezarlığın Derinleri   Mezarlığın Derinleri Icon_minitimeSalı Eyl. 09 2008, 16:14

Aren yurumeye basladı.İçinde bir tedirginlik vardı.Ama o kapıdan gececekti.Emin adımlarla kapıtya yurudu ve kapıyı geçti.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Mezarlığın Derinleri   Mezarlığın Derinleri Icon_minitimeSalı Eyl. 09 2008, 16:35

Tim Aren'e Bakıyordu.İçindeki tereddütü yenmeye çalışıyordu ki , Aren kapıyı geçmişti.Tim Birden Ayağı Kalktı.Kendisine yaptığı testi geçtiğine inanamıyordu.11 yaşında bir çocuğun kaçıp gitmesini bekliyordu.Tim Aren'e doğru yaklaştı.Elini uzattı ve Aren'in elini sıktı.

-Aren! Başardın.Şimdi sıra ikinci sınavında.Bu sınav diğerinden daha zor olacak...

-Hiçbirşey olmasa bile ilerleyebilen Tek Sey nedir?

Tim Sorusunu Sormuştu ve cevabı bekliyordu.Bu cevap yanlış gelirse Aren'i almayacaktı ama diğer başaramayanlar gibi hafızasını silmeyecekti...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Mezarlığın Derinleri   Mezarlığın Derinleri Icon_minitimeSalı Eyl. 09 2008, 16:58

Tim Aren'in sınavı geçtiği için şoka girdipğini anlamıştı ki,onu konundan tutup.topuklarının üzerinde dönerek ufak bir "pop" sesiyle gecenin karanlığına karıştılar...

(not: Çıkmam lazım geldi u yüzden bukadar kısa rp yaptım...What a Face )
Jennifer A. T. Barker
Steole Bar Sahibi
Steole Bar Sahibi
Jennifer A. T. Barker

Tarafı : Karanlık
Kan Durumu : Melez
RP Yaşı : 25
RP Sevgilisi : Yok
Asa : ..
Evcil Hayvan : Giggles [Siyah Köpek]
Galleon : 56390

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Mezarlığın Derinleri   Mezarlığın Derinleri Icon_minitimeC.tesi Ocak 03 2009, 21:23

Gecenin karanlığında iki Monica Davis görünüyordu sadece...Tabii ki birisi gerçek Monica,diğeri ise Çok Özlü İksir marifetiydi...

Dolunay vardı, ve dolunay iki Monica'nın da yüzlerini aydınlatıyordu...Gecenin karanlığında bir kurt uluması-veya kurtadama dönüşen bir adamın acı çığlıkları-,sert rüzgar ve yoğun ağaç hışırtısı vardı...Dolunayın zor göründüğü kara bulutlar,ve nemli bir hava...

Yerde yatan Monica'nın saçının önü beceriksizce kesilmişti-ki Jennifer'den daha güzeli beklenmezdi...O saç da hiçbir işine yaramamıştı.

Nereden geldiği belirsiz bir çan sesi duyuldu.Saat tam gece 12'yi vurmuştu.Yerde yatan Monica uyandı...

*Jennifer

*Monica

"Ne oldu?Kararından vaz mı geçtin?Yoksa her şeyi yüzüne gözüne mi bulaştırdın?"

dedi Monica.Ayaktaki Monica'nın saçları uzuyordu...

"Bak!Değişiyorsun işte!"

Ayaktaki Monica,Jennifer olmuştu,yani kendine dönmüştü sonunda...Yüzünde hala yaralar olsa da,bu şimdiye kadarki en iyi görünümüydü.

"Ya,bak işte,en sonunda düzgün bir yüzün oldu..."

"Bir sus...Hem,sen bana nasıl hala iyi davranabiliyorsun,saçını kestim,seni bayılttım,haftalarca öyle kaldın,senin yerine geçip bütün Londra'yı dolaştım...Bana nasıl iyi davranabiliyorsun?"

"Mayamda var galiba...Ablamı umarım görmemişsindir...Zira kendimi ona kendim tanıtmak isterdim..."

"Ablan mı?Ablan mı vardı senin?İsmi ne?"

"Medusa...Medusa Davis..."

Jennifer donakaldı.Haftalardır okul müdiresinin kızkardeşi olarak mı dolaşmıştı yani?Yakalansaydı mahvolurdu...Amacına ulaşamadan Azkaban'ı boylardı...En iyisi şu an Monica'dan kurtulmak,ve kendisi olarak bir yerlere gitmekti...Şifacılığı düşünüyordu...
İlk önce başbelası kardeşi Mary'den kurtulmalıydı tabii ki...Ondan kurtulup tüm parasının üzerine konacak,sonra İtalya'ya yerleşip mutlu bir hayat sürecekti...

İntihara kalkışmasının da tek sebebi Mary idi zaten...Onun gibi hiç bir zaman olamamıştı...Çocukluğunda,okul hayatında,gençliğinde...Onun yeteneklerine,Metamorfmagus'luğuna hiç bir zaman sahip olamamıştı...Dahası,intihara kalkışmış,onu da becerememişti...Şimdiki planında bile,gidip bir şifacıya rezil olmuştu...

Neyse,bunları bir kenara atıp şu anki işini yapacaktı...Karşısındaki Monica'ya baktı...Asasını çıkardı.

"Obliviate!"

diye bağırdı.Sesi kocaman mezarlıkta yankılanmıştı...

"Şu kalan saçlarını da al,postiş falan yaptırırsın..."

dedi ve Monica'yı ilk geldiği yere,yani 3 Süpürge'ye bırakmak için kolundan tuttu.Büyük bir gümbürtüyle buharlaştı...Arkasındaki ağaç oldukça görkemli bir mezar taşının üzerine devrildi.Buharlaşmayı hiç bir zaman olağanüstü bir şekilde yapamamıştı ki zaten...
Stefany Lily Andié
Hufflepuff 1. Sınıf
Hufflepuff 1. Sınıf
Stefany Lily Andié

Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 13
RP Sevgilisi : []_-_[]
Asa : ¨Sabrın Gücü¨
Evcil Hayvan : Miyuki
Galleon : 56170

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Mezarlığın Derinleri   Mezarlığın Derinleri Icon_minitimeCuma Ocak 23 2009, 12:42

Ne işi olduğunu bilmiyordu orada.Canı sıkındı.Babası yada annesi burda olduğunu bilmiyorlardı.Biriyle karşılaşmak umudunu taşırken bir anda içindeki ürpertiyle cüppesinin içindeki asasına sarıldı...
Jacenia Shina Ossén
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
Jacenia Shina Ossén

Tarafı : Sadece izle ve gör
Kan Durumu : Bulanık
RP Yaşı : 14. Ama eğer ki akıl yaşta değil baştaysa, daha bir gerilerde seyrediyor..
RP Sevgilisi : Sevgili değil ama yaşadığı platonik aşkların sahipleri, bilinçsizce hazırlanmış tehlikelerle yüzyüze gelmişlerdir.
Asa : Korkunun Günlüğü. O adı kim koymuşsa, asıl korku günlüğü yazarının minik bir kızın bedenine hapsolmuş şeytan nefesine eşit olduğunu bilmiyor..
Evcil Hayvan : Geçen sene kanlı işkenceler ardından ölmüş bulunan kardeşi Charles idi.
Galleon : 57211

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Mezarlığın Derinleri Img_left15/100Mezarlığın Derinleri Empty_bar_bleue  (15/100)
Seviye:
Mezarlığın Derinleri Img_left15/100Mezarlığın Derinleri Empty_bar_bleue  (15/100)

MesajKonu: Geri: Mezarlığın Derinleri   Mezarlığın Derinleri Icon_minitimeCuma Ocak 23 2009, 13:00

Issız bir derinlikte sessiz dakikalar, çökmüş soluk yüzler ve onların gelecekteki masum cesetlere dönüşümleri... Kısa aralıklarla attığı sık adımlar onu gökyüzünün açıklığına karşın, ortamın havası nedeniyle etrafının kararıp sise büründüğü bir ölüler diyarına doğru sürüklüyordu. Kafasında yüzlerce düşünce, milyonlarca melodi, sonsuz sayılar.. Sayılar... Çevreyi irdeleyerek süzen epey kan çökmüş gözleri ani hamlelerle seyirmeye başladı. İçinden bir şeyler çekilip, enerjisinden faydalanılıyormuşçasına soluğu kesildi. Üç kez daha kendini zorladıktan sonra nihayet her zamanki anormal -onun için normal- haline geri dönebildi. Attığı titrek adımlar biçimsiz toprağa tutunuşunda problemler yaratsa da daha fazla güç bulamayacağı hissindeydi.. Revire gittiği ilk günden beri üzerinde asılı kalan bu bozukluğun sebebini tahmin etmeye korkuyordu. Ama ilk defa emindi bir şeylerden; parçalanıyordu... Hey J, sana böyle diyorlar değil mi? Chloe'ye selam ver... Ve önümde eğil ki üzerine basarak tepeye yükseleyim. Hepimizin iyiliği için tercihler yapmak zorunda kalıyoruz ve senin tercihin benim yükselişimden yana olmalı. Sanki içindeki her şey J.'nin sadece zihnini ele geçirmekten memnun olmayıp, bedenini de hğkmetmek istiyormuşçasına zorluyordu onu. Ve o bunu bilerek, ne kadar korkunç bir sona sürüklendiğinin ayırdında olarak kendini ıssızlığına bırakmayı seviyordu..

"Charles.." Bir anda kafası yana düştü, gözleri hızlı hızlı açılıp kapanırken bir yandan da enine boyuna genişlemeye başladı. Yırtılmaya yaklaşana dek süren bu işlem beraberinde farklı durumlar da getiriyordu; dudak kıvrımları alevlenerek kontrolden çıkan bir titreme almaya başlamış, kafasını yerinde tutamayarak hareketlerine hükmedemez olmuştu. Seni istiyoruz.. İçindekilerden öte kalbinin kapaklarında bir melodi hissediyordu aslında. Charles'ın olası varlığına düşman Shina- ya da her kimse- onun umrunda değil gibiydi pek.. "Kardeşim.. Seni öz- özl-.. Seni bir kez daha öldürmek istiyorum." Çılgınca bir kahkaha attı. Fakat kendini kaybetmişti artık, yine her şey çığrından çıkana kadar hastalıklı bir hale gelecekti.. Yine başkalarının acımasına esir olacaktı.. "Charles dedim!" Çevredeki mezar taşlarında bedbaht bir titreme yaşandı ve uzak bir köşeden algılanması zor bir duman çıkarak havanın eşsiz kokusuna karışmaya başladı.. "İşte buradasın.." Yavaşça attığı adımlar Shina'nın kontrolünde olarak, dumanın çıktığı yuvaya yöneldi. Birkaç metreden sonra o'nun Charles dışında herhangi bir mahluka benzediği gerçeğiyle yüzleşti. Çığlıklar atarak yerden aldığı bir taşı ileriye doğru fırlattı. Henüz kriz moduna girmemişti fakat onu ateşlendirmek için epey neden var gibi görünüyordu. "Kimsin sen ha ?!"
Stefany Lily Andié
Hufflepuff 1. Sınıf
Hufflepuff 1. Sınıf
Stefany Lily Andié

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Mezarlığın Derinleri   Mezarlığın Derinleri Icon_minitimeCuma Ocak 23 2009, 13:13

Lil bu çığlığı duyduğunda;karşısındaki yerde sürünen yaşayan cesedin konuştuğunu anladı.Buraya gelmesi bir hataydı.Kaçmayı düşündü am kendine bunu yediremezdi.

"Ben Lil!Eğer yardıma ihtiyacın varsa..."dedi ve birden konuşamadı.

Boğazına birşey olmuştu.Yutkundu.Bu tat...Bu kan tadı!Elini boğazına götürdü.Kendi kanıydı.Cebindeki eşarp benzeri şeyi boğazına sarıp cübbesiyle örtbas etti.Yerdeki yaşayan ölünün yanına doğru sendeleyerek yürümeye başladı...
Jacenia Shina Ossén
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
Jacenia Shina Ossén

RP Yaşı : 14. Ama eğer ki akıl yaşta değil baştaysa, daha bir gerilerde seyrediyor..
RP Sevgilisi : Sevgili değil ama yaşadığı platonik aşkların sahipleri, bilinçsizce hazırlanmış tehlikelerle yüzyüze gelmişlerdir.
Asa : Korkunun Günlüğü. O adı kim koymuşsa, asıl korku günlüğü yazarının minik bir kızın bedenine hapsolmuş şeytan nefesine eşit olduğunu bilmiyor..
Evcil Hayvan : Geçen sene kanlı işkenceler ardından ölmüş bulunan kardeşi Charles idi.

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Mezarlığın Derinleri   Mezarlığın Derinleri Icon_minitimeCuma Ocak 23 2009, 13:26

Ani bir şekilde tam anlamıyla suskunluğa büründü, ta ki düzene giren nefes alışverişi de doğasına uyum sağlayana kadar.. Sonra sakinleşmiş beyaz bedeni sallanarak yere düştükten sonra fısıltılı bir şekilde konuşmaya başladı. "Charles.. Seni görmek istiyorum kardeşim.. Senin tadını özledim.. Kan kokun yıllardır burnumdadır bilirsin.. Ama bugün sana kavuşacağım gün.. Ya da en azından senin bu avcıya bir kez daha kurban gideceğin gündür." İğrenç bir kıkırtı koyverdi ve sonra anlamsız bir şekilde yeniden sustu. Yerden el yordamıyla kaptığı bir kalın dal parçasını incelemeye başladı. Gözleri kıza dikili onu sorgularken yeniden oynadı parçalanmış etin siyahlıklarıyla süslenmiş dudakları, "Anna, benimle oynar mısın ? Bak bu oyun böyle oynanır.." Dal parçasının en sivri yerinin koluna isabet edeceği şekilde bir düzen sağladı ve yavaşça dalın bileğindeki ete batmasını izledi. Çok yavaş ve bir o kadar da can yakıcıydı. Soluk tenin yüzülen derisinin altından, daha fazla içeride durmayı kaldıraman kan pıtırcıkları* çıkmaya başladı. Yüzündeki hissiz ifade yerini acı çeken ve aynı zamanda bundan zevk alan bir psikopatın deney yaptığı anlardaki halini aldı. Dal biraz daha dibe girdi ve grisinde kıymıklarla bezeli kararmış bir ten bırakarak daha çok kan fışkırmasına neden oldu. Uzun tırnakları parmakları dalı geri çekerken çirkin bir ses çıktı, oluk oluk akan kanlar kızın tükürüğüyle karışarak cüppesini rezil ediyordu. "İşte bizim en heyecanlı oyunlarımızdan." Siyah ve epey sivri dişleriyle gülümsedi, gözleri büyümüştü yine. Kanlı dalın kopan parçaları etinin içinde sıkışıp ona mükemmel derecede feci bir acı yaşatırken kızı tehdit edercesine konuştu ve aynı zamanda dalı az buçuk öne doğru uzatırken gücünün yeteceğini düşündüğü küçük bir kısmını kullanarak sıkıca kavradı. "Al ve derini deş.."

En son Jacenia Shina Ossén tarafından Cuma Ocak 23 2009, 13:38 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Stefany Lily Andié
Hufflepuff 1. Sınıf
Hufflepuff 1. Sınıf
Stefany Lily Andié

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Mezarlığın Derinleri   Mezarlığın Derinleri Icon_minitimeCuma Ocak 23 2009, 13:31

"Sen...Sen iyi değilsin...Yardıma ihtiyacın var..."dedi ve gözünden boşanan yaşlarla elinde sınsıkı tuttuğu asasını biraz daha gevşetti.

Amacı kızı yerden kaldırark ona yardım etmesi için birilerini bulmaktı.Ama ortalık saadece ama saadece ürkünç ve koyu mezar taşlarıyla kaplıydı.Her ne akla hizmet yaptıysada yere çömelip kızı kaldırmaya yeltendi.Ama önce elindeki dalı kendine zarar vermemesi için almalıydı.Ve aklı bulandı.İçine yine o istemsiz hareketleri yaptıran yaratık girmişti.Kanını çekildiğini hissetti.

Uzanıp dalı aldı ve ayağa kalktı.Arkasını dönüp kanayan boğazına başladığı eşarbı çözdü.Cübbesinin öünü açıp onun görmeyeceği şekilde durdu ve bir çığlık tüm mezarlığı inletti.Yüzünde ona benzer bir ifadeyle sadistçe dalı fırlatıp boynundan süzülen kanı su doldururcasına eline doldurdu ve soğuk anlamsız bir ifadeyle yerdeki hayatsızın yüzüne fırlattı.

Birden bire başı döndü ve korkunç birşey görüp koşarak oradan uzaklaştı...

En son Stefany Lily Curtis tarafından C.tesi Ocak 24 2009, 17:32 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Jack Demyx Sephiroth
Slytherin 1. Sınıf
Slytherin 1. Sınıf
Jack Demyx Sephiroth

Galleon : 55780

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Mezarlığın Derinleri   Mezarlığın Derinleri Icon_minitimeCuma Ocak 23 2009, 15:43

out:Sildim getti devam Wink
Jacenia Shina Ossén
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
Jacenia Shina Ossén

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Mezarlığın Derinleri   Mezarlığın Derinleri Icon_minitimePaz Ocak 25 2009, 12:54

Yüzüne serpilen birkaç damla halindeki kanı hissizce, cüppenin yeni yardımıyla temizleyerek kızın kaçışını; uzaklaşarak sisin içerisine yutuluşunu izlemeye koyuldu. Kısa zamanda bir nokta gölgeden de küçük bir hale gelerek yok oldu görüntüsü. Ölülerin diyarında, onların arasına karışmıştı. Tıpkı onun ellerinde Charles'ın hayatının kırıntılara dönüşmesi gibi, Shina'nın içerilerde bir yerde J'yi bitirmek için verdiği çaba gibi ve annesinin, babasının son soluğunu vermesini sağlaması gibi.. Yenabisi belirsiz bir nur'un yavaş yavaş, karanlık yanlıları tarafından emilip söndürülmesine benzer şekilde...
"Gelmene sevindim."
Hareketten yoksun, bağdaş kurmuş halde bulunan beden kısa bir titreme geçirdi. İnce birer siyah çizgi görünümündeki gözlerini kızın yarışının bittiği uzak noktadan ayırmaksızın konuşmuştu; yakınına gelen bir esintiden öte olan ruha hitaben.
"Merak ediyordum ne zaman ortaya çıkacağını." Yavaşça yana döndü. Karşısında vücudu çeşitli morluklarla bezeli, azgın yaralarla çevrili, çekmiş olduğu acıların sadece küçük bir kısmını sergileyen bir ceset duruyordu. Bembeyaz rengi ışıltı ya da parlaklıktan uzaktaydı. Hüzünlü bir havası vardı, sessizdi. Göz bebeği denemeyecek birer şerit yerleşmiş gibi duran gözleri her türlü histen uzaktaydı. Anlaşıldığı üzere onun güneşi çoktandır batıktı, onun özündeki soluğu yıllardır toprağa karışmış haldeydi. "Charles, benim. Senin ab- abl- pff.. Benim işte, Shina ve J. Her zamanki gibi, senin hastalıklı ablaların." Çehresinin melodisi değişime uğruyordu şimdi. Önce biraz üzgündü, sanki küçük bir parça pişmandı.. Tam bir şeyleri itiraf edip zihninde yoktan var ettiği cesede sarılıp ağlamaya başlayacaktı ki.. Yine ters giden -artık bunların normal bile sayılabileceği- bir şeyler oldu. Belki Shina'ydı, belki de artık takıntılı ve problemli olduğuna inanmaktan başka çare göremeyen gerçek özüydü, kimbilir. Ama bunu yapan birileri vardı ve hep olacaktı. Lanet olası.. Çirkinleşen yüz hatlarının her bir detayına yerleşen nefret ve sinir belirtileri ile bir anda ayağı fırlayıverdi. Nereye kadar sürecek bu tekrarlar.. Cüppesinin iç cebinden çıkardığı jileti ileriye doğru sallayarak onu yaralayabilecek reel hamlelerden çok sözleriyle acı çektirmeyi planlar bir halde bağırmaya başladı, "Senin gibi bir aşağılığın yerini bulmasına ne denli sevindik biz, nasıl zevkten kudurduk, biliyorsun değil mi ? Sen bir pisliktin hep Charles, annemiz seni sevmedi. Hep Shina'm dedi, hep tatlı J. dedi. Ama Charles çok normaldi, sadeydi, basitti ve bil bakalım zekası ne derece düşüktü! Ne kadar salak ve adiydi. Senin tabutunu elleriyle yerin dibine sokmak isteyen annemiz şimdi bile aramızda bir yerlerde gülüp duruyor." Bu kısımda tüm iğrençliklerini ortaya çıkaran, tasviri zor ve bir o kadar da rahatsız edici kıkırtısından faydalandı ve devam etti, "Senden iğreniyorum, bu beyaz halin bile yaşarkenkinden daha iyi görünüyor. Ama hep sen acizdin, senden faydalandık, seni sevmi- sev-" Gözleri seyirmeye başladı, artık bitime yaklaşmış bir robotun devrelerinin yanmasını andıran belirtilere ev sahipliği yapıyordu bedeni; titreyen dudağı, kıpırtısız tutamadığı elleri, oynayıp duran kafası ve hızlı hızlı alıp verdiği soluğu ile.. "Tiksinç mahluk J'den nefret ediyor! J. de tinksinç mahluktan nefret ediyor! Sevmiyorum seni Charles!" Dozu aşılmış bir iksirden içmiş gibiydi zavallı kız. Artık kendini tutamıyordu, kontrolü dışında gelişen olaylara tanık oluyordu sadece. Elinde sıkı sıkı tuttuğu jileti ani bir şekilde göbek deliğinin biraz yukarısına batırıverdi. "Ağğh." İçlerde parçalanan organların kendilerini salıverişleri, tüm varlıklarını ortaya koyarak dışarıya çıkan kanın mat rengi.. çok yanıyordu canı, fena halde acıyordu karın bölgesi. Sivri kısmın parçaladığı kasların ilerisine geçmesi dayanılamayak bir acıyı beraberinde getiriyordu. Her yeri kanlanırken karnının içinde kalmış jiletin içine yaydığı soğukluk hissi iyice kendinden geçmesine neden oluyordu. İşte bu anda dudak kıvrımları çehresine yayılacak sinsi ve illetli bir sırıtışın ilk adımları attı. Eğleniyordu, kesinlikle bu çektiği acının ötesinde, iğrençliğin dışında bir zevk vardı. Açlığını gidererek kendisine verdiği bir ödüldü belki de ya da sadece basit bir eğlenceydi işte. "Harika." İçeri girdiğinden çok daha acı verici bir şekilde çekti kız jileti. Bu yüzden elleri de parçalanmıştı, her yeri kanlarla çevrili bir şekilde, kararmış diş etlerini ortaya çıkararak yeniden sırıtmaya başladı. Kendiyle övünüp, onu küçümser bir halde Charles'a baktı. Gözleri feci derecede büyümüş ceset emri anlarcasına kaybolmaya başladı, belirsizleşerek görüntüye yansıyan titreşimlerine bir son verdi. Bu durum J'nin orada daha fazla işi olmadığını anlamasına neden oldu. Koşar adımlarla o da sisin içine karıştı. Mezarlıkta bu ziyaretten rahatsız olan bir takım güçler de yuvalarından ayrılarak kızın peşine takılacaktı muhtemelen..

Mezarlığın Derinleri
1 sayfadaki 1 sayfası