Accio-Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurgu: Loinkaos - Yıl: 1971 - Hava: Yağmurlu - Tema: Gündüz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Phoebe Loisa Cest'ev

+4
Marlyssa L. F. Majere
Gabriel Diego Sylar
Kitiara Psyche Majere
NemesiS
8 posters
YazarMesaj
NemesiS
Lanetli Role Player
NemesiS

Tarafı : L'azienda
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 23
Patronus : Su Samuru
RP Sevgilisi : Beyza'm var, Naz'm var.. Sayılırlar mı? xD
Asa : Gizli Seçim
Evcil Hayvan : Bella adlı sümüklü böcüğüm var xD
Özel Yetenek : Metamorfmagus ^^
Galleon : 56887

Bilgilerim
Sağlık:
Phoebe Loisa Cest'ev Img_left100/100Phoebe Loisa Cest'ev Empty_bar_bleue  (100/100)
Güç:
Phoebe Loisa Cest'ev Img_left100/100Phoebe Loisa Cest'ev Empty_bar_bleue  (100/100)
Seviye:

Phoebe Loisa Cest'ev Empty
MesajKonu: Phoebe Loisa Cest'ev   Phoebe Loisa Cest'ev Icon_minitimeSalı Mart 10 2009, 13:57

***BEN KİMİM?***

Adım ve Soyadım ~ Phoebe Loisa Cest'ev

Mezun Olduğum Bina ~ Slytherin

Yaşım ~ Bayanların Yaşı Sorulmaz

Mesleğim ~ Mitoloji Prof. & Slytherin B.S

Phoebe Loisa Cest'ev Shy_by_byluluka

Cinsiyetim ~ Adımdan belli olduğunu sanıyordum? Neyse, Kızım...

Doğum Günüm ~ 1 Nisan'da doğdum. Şaka gibiyim öyle değil mi?

Savaş Tarafım ~ L'azienda

Phoebe Loisa Cest'ev Violetbaudelaireibybyluxu9
~Çocukluğum~

Biz 4 kardeşiz[Yuhluk bi durum]. 1tane abim bir tanede küçük kardeşim var. Bir tane de ikizim. Tahmin edin nasıl bir küçüklük dönemi yaşadım? Stamla hep kavga ederdim. Küçüklüğüm onun kavgalarıyla geçti hep. Ama ne olursa olsun hep sevmişimdir onu ^^ Küçük kardeşim doğduktan sonra da sürekli ona bulaştım. Bu sataşma artık bende alışkanlık durumuna gelmişti. Sürekli birilerine sataşma gereksinim duyuyordum nedense(!). Okul yıllarımda çalışkan bir öğrenci olmama rağmen bütün profesörler sevmezdi beni. Sonuçta belalı öğrencilerinden biriydim canım Hogwarts'ın. Eşek şakalarımla ün bile salmıştım bir zamanlar. Eh Slytherinliydik olsun o kadar. Neyse geçmişim bu kadar sanırım. Şimdi de genç olduğum için uzun bir geçmişim yok xD

Phoebe Loisa Cest'ev Mayitakeaphotobybylulukxm0

~Kişiliğim~

Kendiğini Beğenmişlik: Kabul ediyorum,kendimi beğenmiş biriyim. Ama beğenilmeyecek gibi biri de değilim ki? Güzelim, zekiyim, harikayım...

Zeka: Aptal ve saf biri gibi durabilirim uzaktan. Ama kurnazlığım ve zekam epey ün salmıştır. Kolay kolay oyuna gelmem, muggleların matematiğinde üstüme yoktur. Hafızamsa mükemmeldir.

Aşk:
Aşk mı, o da ne? Çocukluk yıllarımda tattığım şu duygu mu yoksa? Yok, o duygu aşk olamazdı, sadece hoşlanma veya sevme... Hiç aşık olmadım, birisini sevdim ama o... Neyse işte, başıma bir şey geldi ve sevgiden nefret ettim. Bu yüzden aşka hiç inanmam. İnanlar saf ve güçsüz insanlardır bence.

Çapkınlık: Çapkınlık mı? İkizim ve benim ikinci mesleğimiz o! Bana göre en eğlenceli iştir. Hele ikizimle çapkınlığa çıkmamız... Yer yerinden oynar, süper gün geçiririz. Bize karşı koyabilecek pek erkek de yok nasıl olsa...

Yalan: En güzel yaptığım şeylerden biri, kitabını falan çıkartmalıyım sanırım. Sıksık söylemeye karşıyım, ama gerektiğinde de söylemeye son derece katılıyorum. Belki ben gerektiğinden fazla söylüyorum ama neyse.

Cesaret: Çok cesurumdur. Kafama bir şey koysam, ölümden bile korkmaz yaparım o istediğim şeyi. Arkadaşlarımı bile karşıma alırım gerekirse. Korkmanın ecele faydası yok demiş mugglelar, tamamen katılıyorum.

Safkanlık:
En değer verdiğim şeylerden biri. Safkan takıntım az çok vardır. Ama dışa vurmam. Bu özellik daima içimde kalmıştır. Böyle bir özelliğim olduğunu yalnızca ikizim bilir.

Metamorfmagus: Bu pek kişiliğe girmiyor sanırım? Ama belirmek gerekir... Metamorfmagus'um ben. İstediğimde başka bir görünüm alabiliyorum yani. Bu harika bir şey emin olun. Çapkınlığı daha da kolaylaştırıyor.

Phoebe Loisa Cest'ev Fimdetardebybylulukamx9

~~~~~~~~~~~~~~

--Meta Görünümü--

Phoebe Loisa Cest'ev Deepbyymeanemary

Phoebe Loisa Cest'ev Findmebyymeanemary

Phoebe Loisa Cest'ev Youregonnamissmebyymean

--Meta Icon--

Phoebe Loisa Cest'ev 38172330xPhoebe Loisa Cest'ev 68608615xPhoebe Loisa Cest'ev 59935133xPhoebe Loisa Cest'ev 57134446

~~~~~~~~~~~~~~

***İlişki Seviyeleri***

~~İlk Olarak Büyüklerden Başlayalım~~

[En Değerli Arkadaşım]
[Dostlarım]
[Sırdaşlarım]
[Kankam]
[Öylesine Bir Arkadaşım İşte]
[Tanışsam İyi Olur Sanırım]
[Arada Selam Veriyorum]
[Adını Duymuştum Sanki?]
[O da kim? Tanımam etmem]
[Iyy... Hiç Sevmem]
[Gıcık Oluyorum]
[Nefret Ediyorum!]
[Düşmanım. Ölsün de Nasıl Ölürse Ölsün]
[Onu Ben Öldürmeliyim!]

Phoebe Loisa Cest'ev 27188358np7

~~Sıra Geldi Veletlere~~

[Niye Benim Çocuğum Değilsin ki?]
[Korumam Altındasın]
[Seviyorum Onu]
[Arada Selam Veriyorum]
[Adını Duymuştum Sanki?]
[O da kim? Tanımam etmem]
[Ukala Bücür]
[Sevmiyorum Onu]
[Benim Olduğum Yerden Uzak Dur]
[Okuldan Atılsa Göbek Atıcam]
[Baş Belası,N'olucak!]

~~Benim İçin Özeller~~

[Yakışıklıymış^^]
[Hoşlanıyorum,ama o kadar]
[Off,Gözüm Kaldı]
[Kullandığım Kişilerden Biri]
[Beni Seven,Karşılık Yok,Üzgünüm]
[Sevgilim,Birtane O]
[Kesinlikle Evleneceğim,Kaçışın Yok Benden]
[Aşık Olduğum,Sen Bir İstisasın]

~~Benim de Bir Ailem Var~~

[Küçük Kız Kardeşim]
[Küçük Erkek Kardeşim]
[Ablam]
[Abim]
[Kuzenim]
[Amca/Teyze/Hala/Dayı]

--------------------------------
Adınız ve Soyadınız ~
Mesleğiniz ~
Yaşınız ~
Icon ~
Lejant Linki ya da Kişiliğiniz ~
Benim Hakkımda Ne Düşünüyorsunuz ~

En son Phoebe Loisa Cest'ev tarafından Salı Mart 10 2009, 14:34 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Kitiara Psyche Majere
Sihirli Kazalar ve Felaketler Dairesi Başkanı
Kitiara Psyche Majere

Patronus : Griffin
RP Sevgilisi : yok
Asa : Sıcak Merhamet
Özel Yetenek : Zihnefendar ~ Zihnebendar
Galleon : 55733

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Phoebe Loisa Cest'ev   Phoebe Loisa Cest'ev Icon_minitimeSalı Mart 10 2009, 14:02

Phoebe Loisa Cest'ev 710 Phoebe Loisa Cest'ev 610

Yaşından ötürü aynı döneme tekabül ediyoruz(: Ama lejantıma yazdığına göre L'azienda toplantısında karşılaştık. İstersen bu kurguyu değiştirelim ve okul -ve hatta bina- arkadaşı olalım.

"L'azienda dan... İlk tanışmamız da toplantılar sayesinde oldu. Tanıştığım için mutsuz muyum? Hayır. İyi ki seni tanımışım. Ara ara seninle takılmak güzel oluyor. Gerçekten eğlendiğimi farkediyorum. Eğlenmeyi, dışarı çıkmayı pek sevmem. Sevmediğimi unutturan yegane insanlardan birisin. Hogwarts'ta kaldığın için çok şanslısın. "

şeklinde ekliydin (:
NemesiS
Lanetli Role Player
NemesiS

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Phoebe Loisa Cest'ev   Phoebe Loisa Cest'ev Icon_minitimeSalı Mart 10 2009, 14:05

^^Küçükler^^

Phoebe Loisa Cest'ev 18
Regina Tia J. Bell
Tia... En sevdiğim öğrencilerden biri... Hatta en sevdiğim öğrenci. Sorumlu olduğum, mezun olduğum binada okuyorsun; Slytherin. Bu yüzden sana ayrı bir yakınlığım var. Kişiliğin çok hoşuma gidiyor, tek bir şey hariç; feministliğin. Çok güzel birisin ve bu şekilde bir çok erkeğin kalbini kırabilirsin. Bana ve ikizime benzeyebilirdin yani... Zaten şu Hogwarts bitsin seninle abla kardeş gibi olucam. Şimdi okul sebebiyle fazla yakın olamıyorum sana, şüphe çeker. Ama ilerde seni ben büyütücem, bana güven. Dersimi sayende sabırsızlıkla bekliyorum, bakalım nasıl bir öğrencisin?
[Korumam Altındasın]~[En Sevdiğim Velet]~[Abla/Kardeş Gibiyiz]

Phoebe Loisa Cest'ev Hannahhannahmontana2870
Swieata Miranda Andié
Hufflepuff'lısın... Ama seviyorum seni nedense. Hareketlerini takip ettim de... Hiç de iyilik meleği gibi durmuyorsun. Araştırmalarıma göre Karanlık Taraf'taymışsın. Sanırım Hufflepuff'ta tek seveceğim öğrenci sensin. Dersime de gireceksin... Bu beni gayet memnun etti. Sen de özel ilgi gösterceğim öğrenciler arasındasın. Tabii ders esnasında değil, ders dışında. Sarışınları zaten sevmişimdir. Tek kötü yanın fazla güleryüzlüsün. Onun dışında çok sevdim gerçekten. Kızım olmanı isterdim.
[Niye Benim Çocuğum Değilsin ki?]~[Korumam Altındasın]~[Tek Sevdiğim Huff'lı]

Phoebe Loisa Cest'ev Elisha_cuthbert_020_0
Amélié Monica Bennet

Hmm.Ravenclaw'dansın. Zekisin yani. Bak bunu sevdim. Sanırım dersime gireceksin bu yıl. Seni tanımak için önümde uzun seneler var yani. Adını fazla duymadım. Ama birkaç kere görmüşlüğüm var. Doğal olarak hakkında biraz bilgi sahibiyim. Tarafsızmışsın. Ama iyiliğe yatkınmışsın. Bu bende bir - puan yarattı. Gelelim fiziksel görünümüne. Sarışınsın. Sarışınların içinde ufakta olsun bir kötülük yatar, iyi bilirim. Bu yüzden gözümde bir de + puan kazandın. Mavi gözlüsün. Neyse bizim tarafta olsan seni kendim gibi yetiştirebilirdim. Her şeyin tam olarak uygun. Neyse, zaten kişiliğimi bilen 3-5 öğrenciden birisi sensin. Bu yüzden sana n'olursa olsun iyi davranmam gerekiyor. Öyle olmasa bile sevdiğim öğrencilerden biri olucaktın zaten...
[Seviyorum Onu] ~

Phoebe Loisa Cest'ev Icon2e
Andy Chandler Monteque
Hufflepufflısın. Seni fazla sevmiyeceğim binandan belli zaten. Kesinlikle iyi birisin. Öğğ. Küçüklüğümde senin gibilerle az kavga etmemiştim. Neyse, n'olursa olsun öğrencimsin. Mecburen iyi davrancam. Ama çok iyi davranmamı bekleme boşuna. Hatta sana takık bile olabilirim belki. Nerdeyse hiç konuşmadım seninle ama tavırlarından kişiliğini az çok tahmin ediyorum. Umarım beni fazla sevmezsin, çünkü seversen sevgine karşılık alamıyacaksın.
[Sevmiyorum Onu]

Phoebe Loisa Cest'ev Taylor11
Evangeline Larissa Raphaela Bennet
Hmm... Slytherinli güzel öğrencilerimden birisin. Seni sevmemem mümkün değil. Hem dersime gireceksin, hem Slytherindesin. Uzun bir süre görüşeceğiz yani seninle. Şuanda hakkında fazla bilgi sahibi değilim. Ama önümüzde en azından bir yıl var. Seni iyi tanımaya çalışacağım.
[Seviyorum Onu]

Phoebe Loisa Cest'ev Ls1302_by_amber_km
Victoria Lynn Enfield
Lynn... Hmm, duydum sanki ismini. Slytherinliydin değil mi sende? Evet evet öyleydin. Seni bir kaç kere uzaktan görmüşlüğüm var. Neşeli biri gibi gözüküyorsun. Ama Seçmen Şapka seni Slytherin seçtiğine göre içinde bir şeyler gizliyor olmalısın. Seni uzaktan gördüğümde, gözlerindeki yalanı da gördüm. Ama belli etmemekte usta gibisin, fakat benden kaçmaz. Ne olur ne olmaz... Beni çok iyi tanıyan öğrencilerimden olamıycaksın sanırım. İyi biri gibi gözüksem en iyisi olur.
[Adını Duymuştum Sanki?]

Phoebe Loisa Cest'ev Hannabeth5
Trinette M. Majere
Ah benim güzel, biricik, Ravenclawlı öğrencim. Dersim seçmeli olmasına rağmen 4 yıldır dersimi alıyorsun. Sınıfımın en başarılı öğrencilerinden birisin ve tabii ki en sevdiğim öğrencilerdensin. Buna rağmen seninle hiç konuşmuşluğumuz olmadı. Ama artık seninle konuşup iyice anlaşmanın vakti geldi. Okuldan mezun olucaksın ama benimle muhabbetin yok, çok şey kaybedersin valla-egoist mod xD-. Çok zeki birisin ayrıca. Her şeyi hemencecik anlıyorsun. Bana derslerde hiç problem yaratmadın. Belki de bu yüzden seni bu kadar seviyorum. Neyse ne fark eder? Sonuç:Favori öğrencimsin.

[Favori Öğrencimsin]~[Gördüğüm En Zeki ve Çalışkan Öğrenci]

Phoebe Loisa Cest'ev Summer_glau_002
Lynette Joella Bones
Duygular karşılıklıdır ha? Birbirimizi sevmediğimiz su götürmez bir gerçek. Sen Hufflepufflısın. Bu bana göre tiksinç bir durum. Binandan nasıl iğrenmiyorsun şaşıyorum doğrusu. Adaletmiş, peh... Kim adalete önem verir ki? Neyse, sevmiyorum işte. Ama maalesef işimi seviyorum. Bu yüzden bu kötü düşüncelerimi derslerime yansıtmıyorum; şimdilik!
[Benim Olduğum Yerden Uzak Dur]

Phoebe Loisa Cest'ev Aslienver2jx2d
Jessie Tamara Andié
Gryffindor ikinci sınıf öyle değil mi? Geçen yıl dersine ben girmedim, nasıl bir öğrencisin bilmiyorum. Derslerde başarılısındır belki, ama bu gözümde değerli olmanı sağlayamayacak maalesef. Gryffindor'da olduğun için hakkında epey önyargılıyım. Kesinlikle nefret ettiğim bütün özelliklere sahipsindir. Umarım fazla diyaloğumuz geçmez seninle.
[Sevmiyorum Onu]

Phoebe Loisa Cest'ev Leicons100x100033
L.J. Maxine Blaikie
Maxine... Adını duymadım. Büyük Salondayken duymuştum sadece heralde. Evet... Hatırlıyorum; Maxine Blaikie... GRYFFINDOR! Ahh. Hayatın bence oradakaydı. Gryffindor'muş, peh! Daha dersine girmedim. Dersimde var mısın onu bile hatırlamıyorum. Umarım yoksundur. Gyrffindorlulardan pek haz etmem. Neyse, tanımadan yorum yapmıyayım... Yakında tanışırız.
[Adını Duymuştum Sanki?]

Phoebe Loisa Cest'ev Th_larajade20
Marlyssa L. F. Majere

Marlyssa... En sevdiğim öğrencilerden biri daha. Slytherinin en başarılı öğrencilerinden biri. Yani öyle duydum. Bütün öğrencilerimin geçmişini araştırdım tabiiki. Derslerin çok iyiymiş. Buna sevindim, dersimde eğleniceğini tahmin ediyorum. Sınıfta gözdelerimden biri olacağını açıkça söylemeliyim. En beğendiğim özelliği ne biliyor musun? Dikkat çekici olman... Mavi gözlerle epey dikkat çekiyorsun. Küçüklüğümü gördüklerimden birisin. Sorumlusu olduğum binada senin gibi süper öğrenciler olduğu için öyle mutluyum ki...

Phoebe Loisa Cest'ev Th_larajade15a
Crysania J. F. Majere

Senin hakkında da, ikizin hakkında düşündüklerimle aynı şeyleri düşünüyorum. Sonuçta birbirinizin tıpkısının aynılarısınız ^^

Phoebe Loisa Cest'ev Brenda_Song_014
Miselya Hotaru Talsia Takai

Ravenclawlı bir öğrencisin. Hakkında pek bir bilgim yok. Fazla görmüşlüğüm de yok aslında. Zeki birine benziyorsun. Tavırlarında yapmacıklık göremedim. Ama sanırım aydınlık taraftasın. Çok fazla gülümsemenden anladım bunu. Ve tabii herkese iyilik yapma çalışmalarından. Seninle çok da iyi anlaşacağımızı söyleyemem.
[Arada Selam Veriyorum]

En son Phoebe Loisa Cest'ev tarafından Paz Mart 15 2009, 14:24 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
NemesiS
Lanetli Role Player
NemesiS

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Phoebe Loisa Cest'ev   Phoebe Loisa Cest'ev Icon_minitimeSalı Mart 10 2009, 14:11

^^ Büyükler ^^

Phoebe Loisa Cest'ev 70977440sa1
Sylvia Elle Alston
Hmm. Şifacısın demek? Mesleğini sevdim. İksirde iyi olduğunu gösterir. Ama insanları iyileştiriyor olmasan daha çok severdim. Z.A.Y'dandın dimi sen? Yazık. Senin gibi birisini kaçırmışız. Bizden biri olsan çok işe yarardın. Öğrencileri kolaylıkla zehirleyebilirdin. Ah tabii ki Gryffindor ve Hufflepufflıları sadece. Neyse kısmet değilmiş. Şu taraf dışında bana benziyorsun. Yani tam anlamıyla olmasada kişiliğin benziyor. Tatlı birisin ve güzelsin. İdeal arkadaş tipime nerdeyse uyuyorsun. Muhabbetinde güzel. Sık sık muhhabet edebilirim aslında seninle. Güzel moral oluyor. Neyse, sevdim ya seni. Umarım bir gün en yakın arkadaş konumuna gelebiliriz. İyi bile olsan seninle gayet iyi anlaşabilirim ben.
[Dostlarım]

Phoebe Loisa Cest'ev Alessandra_ambrosio_040
Pénolopé Bella Leia Cest'ev
Anağmm.... Biricik ikizim benim. Hayatımda ki en değerli varlık ^^ Daha doğrusu şakalaşmalarımız üzerine en değerli "yaratıııkk" demem lazım xD Çok seviyorum be seni. Küçüklüğümde hep yanımda oldun. Tabii başka şansın da yoktu ya neyse xD Bütün sırlarımı tuttun ve beni sabırla dinledin, derdime daima ortak oldun. Belki tek yumurta ikizleri gibi birimize iğne battığında diğerimizin canı yanmıyordu... Çift yumurta ikiziyiz diye bizi çok yakın görmemişti kimse. Ama bizi tanıyanlar iyi bilir dimi Leia'm? Seninle daima tek beden gibi yaşadık. Ben de senin dertlerini dinleyip yardım ettim hep. Hayatta en iyi ve en yakın davrandığım kişi sensin. Hem abimiz Stam'a sataşmakta az yardımcı olmadın sen bana ^^ 20 küsür yılımızı[sayı vermek istemiyorum xD] seninle birlikte geçirdik. Sen benim için kardeşten ve dosttan da ötesin. Seninle yakınlığımı anlatmak için kelimeler yetmez. Daima
yanımda olursun umarım İkizimm..

[En Değerli Arkadaşım]~[Can Dostum]~[İkizimm]

Phoebe Loisa Cest'ev Brad-brad-pitt-2525083-100-100
James Tommy Parker
Bakanlıkta çalışan bir ezik daha. Az kavga etmedim seninle. Ama senin gibi biri yüzünden elimi kana buluyacak değilim. İyi bir mesleğim var sonuçta. Senin gibi boş boş bakanlıkta çalışıp, dükkan işletmiyorum ben. İyilik meraklısı insancık n'olcak. Ayy, nefret ediyorum senden. Nefretime kelimeler yetmez. Senin sevgilin ölümyiyendi dimi birde? Kıza acıdım bir an. İyilerden benimde arkadaşım var. Ama hiç biri senin gibi değil. Kendini mesleğine adamış biri işte. Peh... Gösteriş budalası. Umarım yakın bir zamanda öldürülürsün. Öldürüleceğin zaman orada olursam bunu zevkle izliyeceğime emin olabilirsin.

[Düşmanım. Ölsün de Nasıl Ölürse Ölsün]

Phoebe Loisa Cest'ev Scarlett_adamwolf_0901018
Kaitlynn Lara Andy
Hm... Seninle Sihir Bakanlığı'nda tanışmıştık. Büyük şanstı ama. Odaları karıştırıp senin odana girmesem kesinlikle tanışamıyacaktık seninle. O salaklığımdan dolayı seviniyorum açıkçası. Gerçekten güzel bir gün olmuştu. Sohpet etmiştik seninle. Sohpetin harika. Zamanın nasıl geçtiğini anlayamamıştım. Eh bir de hangi taraftam olduğunu anlayabilsem tam süper olurdu. Bizden birine benziyorsun, fakat iyiye doğru yönlerinde var. Neyse, zamanla o da çıkar meydana. Şimdilik sıradan arkadaşlarımdansın.

Phoebe Loisa Cest'ev Ville_valo_021_0
Alain Marque Verne
Marque... Adını bile zor hatırlıyorum aslında. Ama tipini unutmam imkansız. 1/4 korkunç 3/4 yakışıklı bir tipin var xD Seninle Hogwarts'ta tanışmıştık, az çok hatırlar gibiyim. Bir haber için gelmiştin sanırım Hogwarts'a? Yardım etmek için kendimi ne kadar kastığımı iyi hatırlıyorum. Daha doğrusu hatırlamaya başladım. Bir haber için kaç kişiyi bulup ayağına getirmeye çalışmıştım. Off, ne yorucu bir gündü ya o. O arada biraz da muhabbet etmiştik. Muhabbetin güzel. Tekrar karşılaştık. Ama bu seferkini unutcağımı sanmıyorum. Meğersem bana benzer yönlerin varmış. sana kendimi yakın hissettim. Beden olmanın dışında ruhen de yani ^^ Londra... Orayı sakın unutma Marque =]
[Tanışsam İyi Olur Sanırım]~[Yakışıklıymış^^]~[Yakınlaşma Oldu]

Phoebe Loisa Cest'ev 74109240gd1
Mikayla M. Cyrus
Mikayla... Öğrencilik yıllarımda en yakın arkadaşlarımdan biri. Biricik arkadaşım ve sırdaşım. Hogwarts'ta hep birlikte takılırdık. Yani sen, ben ve Leia... Birbirimize çok benzerdik. Yani kişiliğimiz çok benzerdi. Fakat hobilerimizi bir türlü tutturamamıştık. Başka dersleri, başka meslekleri, başka uğraşları severdik. En sonunda da farklı mesleklere girdik. Ama ikimizde Hogwarts'tan kopamadık. Acaba bu bir tesadüf mü?
[Dostlarım]

Phoebe Loisa Cest'ev Km3cd9
Gabrielle Monteque
Gelecek Postası yazarısın... Güzel yazılar yazdığını biliyorum. Birkaç kez muhabbet etmişliğimiz var. Kafa dengimsin. Tarafzısın sanırım, yani laflarında tam bir taraf belirtisi göremedim. Bu iyi bir şey, yani aydınlıktan olmaktansa... Neyse, çok iyi tanımasamda seviyorum seni. Umarım tekrar karşılaşırız.

Phoebe Loisa Cest'ev Natalie_Portman_083
Urainé Xetha Valensîa
İkizimin en iyi arkadaşıymışsın[benden sonra xD]... Biraz kıskanıyorum tabii. Ama yine de çok iyi anlaşıyoruz. İkizim seni bu kadar seviyorsa gerçekten harika biri olmalısın. İkizim kadar yakın değilim sana, ama yine de o kadar yakın olmaya çalışıyorum. İkizim anlata anlata bitiremiyor seni. Sanırım birbirimize çok benziyoruz...
[Dostlarım]~[İkizimin Dostu Benim De Dostumdur]

--ICON YOK--
Kyan Caver Andie
Tılsım profesorüsün... Hakkında az çok bilgi sahibiyim. Andié ailesini severim normalde ama sana pek kanım kaynamadı açıkçası. Çok iyi birisin birkere... Normalde senden tiksinmem lazım ama aramızda ufak bir bağ var, Mikayla... Onunla sevgiliymişsin. Bu yüzden hakkında pek kötü laf edemiyorum. Yani en azından başkalarının yanındayken. Ama içten içe sana karşı garip bir anti-sevgim var.
[Iyy... Hiç Sevmem]

Phoebe Loisa Cest'ev Josh-icon-josh-holloway-2945729-100-100
William Teodor Davis
Ah Will... Çocukluk arkadaşlarımdan, büyüklük düşmanlarımdan birisin. Oysa ki gençlik yıllarında birbirimizden ne kadar hoşlanırdık. Ben gerçek sevginin anlamını senin sayende öğrendim. O zamanlar böyle çapkında değildim sanırım? Yani bu kadar değildim... Ama sen n'aptın? Benim seni sevdiğimi bile bile başkasına gittin. Hoşlandığnı söylerdin oysaki. Ayrılmak istediğini söylediğin günün öğleninde seni başkasıyla öpüşürken görmüştüm. Bunu hiç bilemedin tabi. O an işte senden nefret etmeye başladım. Kalbimi taşa çeviren o öpüşmeydi Will! Şimdi sayende erkeklerden de senden de nefret ediyorum. Seni bulup, hesaplaşacak kadar bile değerin yok gözümde. Benden uzak ol da nasıl olursan ol.
[İlk Defa Sevdiğim Erkek]~[Nefret Ediyorum!]~[Onun Yüzünden Erkeklere Düşmanım]

Phoebe Loisa Cest'ev 710
Kitiara Psyce Majere

Psyce... Aynı yaştayız, yani Hogwarts'tan bu yana tanıyoruz birbirimizi. Hattta aynı binadaydık. Ama nedense o zamanlar fazla muhabbetimiz geçmedi. Sanırım sebebi, sürekli ikizimle takılıyor olmamdı. L'azienda toplantısında seni iyi tanıma fırsatına eriştim neyse ki. Kişiliğin harika. Güzelliğin daha bir harika. Sana da söylerim biliyorsun, güzelliğini çok kıskanırım. Sana özenip saçımı kızıla boyatmayı bile düşünmüşlüğüm vardır. Neyse, çok eğlenceli birisin. İyiki arkadaşım hatta dostumsun ^^
[Dostlarım]~[En Eğlendiğim Kişilerden Biri]~[Çocukluktan Tanıdıklarım]

Phoebe Loisa Cest'ev 2305lf7tw1
Gabriel D. Sylar

Pek tanıdığımı söyleyemem. Ama sanırım ölümyiyenlerdensin. Aaa... Bu hiç iyi olmadı işte. Ben L'azienda'nın bir üyesi olarak ölümyiyenleri pek sevmem. Benden de 2yaş küçüksün zaten. Ama daha yaşlı gösteriyorsun. Durduk yere bulaşmam sana. Ama ölümyiyen&L'azienda çatışmasına denk gelirsek hedeflerimden birisin.
[Iyy... Hiç Sevmem]

Phoebe Loisa Cest'ev Ry07
Alexis Ciera Majere
Alexis... Bakanlıkta çalışıyordun hatırladım. Benden bir yaş küçüksün. Hogwarts zamanında birkaç kere görmüş olabilirim seni. Aynı binadandık diye hatırlıyorum. Ama nedense ilgimi çekmemişsin, neyse... L'azienda toplantıları sayesinde tanışma fırsatı bulduk. Çok sevdim seni. Eğlenceli bir kızsın. Bazı duyumlar da aldım, Lynchle birlikteymişsin, şanslı kız. Dikkat ediyim de senin yanındayken Lynch'e iltifat etmiyim (= Çok iyi arkadaş olabiliriz sanırım, değil mi?
[Eğlenceli]~[İyi Arkadaş]

En son Phoebe Loisa Cest'ev tarafından Paz Mart 15 2009, 14:30 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
NemesiS
Lanetli Role Player
NemesiS

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Phoebe Loisa Cest'ev   Phoebe Loisa Cest'ev Icon_minitimeSalı Mart 10 2009, 14:16

Psyce, ekledim... Kurguyu da değiştirdim, olmuş mu? ^^
Kitiara Psyche Majere
Kitiara Psyche Majere

Patronus : Griffin
RP Sevgilisi : yok
Asa : Sıcak Merhamet
Özel Yetenek : Zihnefendar ~ Zihnebendar
Galleon : 55733

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Phoebe Loisa Cest'ev   Phoebe Loisa Cest'ev Icon_minitimeSalı Mart 10 2009, 14:18

Tamam (: Ben de değiştiriyorum ^^
NemesiS
Lanetli Role Player
NemesiS

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Phoebe Loisa Cest'ev   Phoebe Loisa Cest'ev Icon_minitimeSalı Mart 10 2009, 14:24

Tamam ^^
Gabriel Diego Sylar
Borgins&Burkes Sahibi
Borgins&Burkes Sahibi
Gabriel Diego Sylar

Tarafı : L'azeinda^^
Kan Durumu : asiL ve TeMiz safkaN
RP Yaşı : 21
RP Sevgilisi : Yok öLe bishi xD
Asa : SaF üsTünLük^^En ii büyü AvadA KedavrA*
Evcil Hayvan : Yılan'M SiqNa
Galleon : 55509

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Phoebe Loisa Cest'ev   Phoebe Loisa Cest'ev Icon_minitimeSalı Mart 10 2009, 19:21

Gabriel Sylar
Borgin&Burkes Sahibi
Yaş 27

İmzada
https://acciohogwarts.yetkin-forum.com/lejant-f15/gabriel-diego-sylar-t3122.htm

En başta Slytherin'li ondan seviyorum.Karakter özellikleri dikkatimi çekti bana çok uygun.Kafa dengi biri gibi...
http://www.harrypottervemelezprensfilm.com
NemesiS
Lanetli Role Player
NemesiS

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Phoebe Loisa Cest'ev   Phoebe Loisa Cest'ev Icon_minitimeÇarş. Mart 11 2009, 18:41

Ölüm yiyen olduğun için iyi bir yere ekleyemedim.. İdare et xD
Marlyssa L. F. Majere
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
Marlyssa L. F. Majere

Tarafı : Tarafsız...
RP Yaşı : 15
Asa : Ruh-u Alem
Evcil Hayvan : SamaéL [Yarasa]//Lucifér [Kédi]
Galleon : 55635

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Phoebe Loisa Cest'ev   Phoebe Loisa Cest'ev Icon_minitimeÇarş. Mart 11 2009, 18:45

"Profesör Cest'ev'in yeri ayrıdır kesinlikle Marlyssa için. Nedenini bilmediği bir şey diğer profesörlerden ayırmaktadır onu. Bina sorumluları olmasından hoşnuttur Marlyssa."

diye eklisin benim lejantta,
Phoebe Loisa Cest'ev Th_larajade22xXxPhoebe Loisa Cest'ev Th_larajade20xXxPhoebe Loisa Cest'ev Th_larajade15a

eklersin işte kafana göre
NemesiS
Lanetli Role Player
NemesiS

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Phoebe Loisa Cest'ev   Phoebe Loisa Cest'ev Icon_minitimeÇarş. Mart 11 2009, 18:59

Marlyssa eklendin ^^ beğenmezsen söyle
Crysania J. F. Majere
Ölü Role Player
Crysania J. F. Majere

Tarafı : Tarafsız...
Asa : Tılsımın Gizémi
Evcil Hayvan : Cassiél [Yarasa]// Icé [Kédi]
Galleon : 57370

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Phoebe Loisa Cest'ev Img_left10/100Phoebe Loisa Cest'ev Empty_bar_bleue  (10/100)
Seviye:
Phoebe Loisa Cest'ev Img_left10/100Phoebe Loisa Cest'ev Empty_bar_bleue  (10/100)

MesajKonu: Geri: Phoebe Loisa Cest'ev   Phoebe Loisa Cest'ev Icon_minitimeÇarş. Mart 11 2009, 19:04

Béndé...

"Okuldaki tek anlaşabileceğini düşündüğü profesördür, ilgisini çekebilen nadir derslerden biri olan mitoloji dersinin profesörü ve bina sorumluları olmaları sayesinde tanımak için uğraştığı kişiliklerden biridir."

diyé ékLisin béndé... İconLar aynı Marlyssa'yla
NemesiS
Lanetli Role Player
NemesiS

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Phoebe Loisa Cest'ev   Phoebe Loisa Cest'ev Icon_minitimeÇarş. Mart 11 2009, 19:09

Eklendin
Miselya Hotaru T. Takai
Parıldayan Role Player
Miselya Hotaru T. Takai

Tarafı : Aydınlık
RP Yaşı : 14
RP Sevgilisi : ***Lucas Tom Evans***
Asa : ***Uysal Benlik***
Evcil Hayvan : Güzeller güzeli kedim Kaysa
Galleon : 56219

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Phoebe Loisa Cest'ev Img_left5/100Phoebe Loisa Cest'ev Empty_bar_bleue  (5/100)
Seviye:
Phoebe Loisa Cest'ev Img_left5/100Phoebe Loisa Cest'ev Empty_bar_bleue  (5/100)

MesajKonu: Geri: Phoebe Loisa Cest'ev   Phoebe Loisa Cest'ev Icon_minitimeÇarş. Mart 11 2009, 19:21

Adınız ve Soyadınız ~Miselya Hotaru Talsia Takai
Mesleğiniz Öğrenci

Yaşınız ~14
Icon ~Phoebe Loisa Cest'ev Brenda_Song_014Phoebe Loisa Cest'ev Brenda_Song_015
Lejant Linki ya da Kişiliğiniz ~https://acciohogwarts.yetkin-forum.com/lejant-f15/myselya-hotaru-talsya-takay-t2157.htm#52906
Benim Hakkımda Ne Düşünüyorsunuz ~En sevdiğim profosörlerden.Her zaman görevini tam yerinde getiriyor.
http://cruciohogwarts.turkforumpro.com/
Alexis Ciera Majere
Bakan Yardımcısı
Bakan Yardımcısı
Alexis Ciera Majere

Tarafı : L'z
RP Yaşı : 22
Patronus : Timsah
RP Sevgilisi : O artık yaşamıyor Very Happy
Asa : Hızlılığın Zevki
Evcil Hayvan : Kendime zor bakıyorum bir de hayvan mı? o.O
Özel Yetenek : Metamorfmogus
Galleon : 55654

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Phoebe Loisa Cest'ev   Phoebe Loisa Cest'ev Icon_minitimePerş. Mart 12 2009, 12:30

Bende

Alıntı :
Kendisinden 1 yaş büyük olan Loisa'yı okul sırasında tanıma fırsatı olmadı. L'azienda toplantılarından sonra gerçekten arkadaş olmaya başladılar. Loisa'nın fikirlerini ve davranışlarını sıcak buluyor. Alexis'e göre daha çok görüşme fırsatları olsa en yakın arkadaşlarından biri olabilecek biri...

olarak eklisin.. İstersen değişiklik yapabiliriz. Sen de eklersen sevinirim (:
Teasel Hérion Majere
Gryffindor 3. Sınıf
Gryffindor 3. Sınıf
Teasel Hérion Majere

Tarafı : Tarafsız(Öğrencilik bitsin KARANLIK)
RP Sevgilisi : (L) Miesha Anya E. Freaky (L)
Asa : *-*Agresif Cesaret*-*
Galleon : 55800

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Phoebe Loisa Cest'ev   Phoebe Loisa Cest'ev Icon_minitimePerş. Mart 12 2009, 13:00

Phoebe Loisa Cest'ev Lotr-l10 Eklermisin =))
http://www.royalecs.com
NemesiS
Lanetli Role Player
NemesiS

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Phoebe Loisa Cest'ev   Phoebe Loisa Cest'ev Icon_minitimePaz Mart 15 2009, 14:31

Alexis ve Miselya eklendiniz. Hérion, formu doldur lütfen ^^

Phoebe Loisa Cest'ev
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-