Kurgu: Loinkaos - Yıl: 1971 - Hava: Yağmurlu - Tema: Gündüz
 
AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Kitiara Psyche Majere

Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Kitiara Psyche Majere
Sihirli Kazalar ve Felaketler Dairesi Başkanı
Sihirli Kazalar ve Felaketler Dairesi Başkanı
avatar

Mesaj Sayısı : 298
Yaş : 26
Tarafı : L'azienda
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 23
Patronus : Griffin
RP Sevgilisi : yok
Asa : Sıcak Merhamet
Özel Yetenek : Zihnefendar ~ Zihnebendar
Galleon : 36313
Kayıt tarihi : 26/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Kitiara Psyche Majere   Salı Mart 10 2009, 11:36


Yaş: 23
Cinsiyet: Cadı
Meslek: Sihirli Kazalar ve Felaketler Dairesi Başkan Yardımcısı
Mezun Olduğu Okul/Bina : Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu /SlytherinBina Seçilişi

Kitiara çevresini sessizce inceliyordu. Hogwarts'a ilk gelişiydi ve çevresi hakkında hiç bir bilgisi yoktu. Yanında konuşabileceği birileri de yoktu. Evden ayrıldığına çok üzülmüştü, en azından evdeyken sorular sorabileceği birileri vardı ama burada -şimdilik- yoktu. Profesörler mi? Hayır, Kit onlarla konuşmak için çok çekingendi, belki zamanla üstündeki kabuğu yırtardı ama bu şimdi olmayacaktı. 1. Sınıfların beklediği yere doğru ilerledi, içinde garip bir heyecan vardı, bu önceki heyecanlarından farklıydı. Birazdan kaderini belirleyecek olan seçim yapılacaktı ve onun nereye seçileceği konusunda pek bir fikri yoktu. Halbuki babası onun için binasını seçmişti bile: Gryffindor! Ama Kit'in içine pek de yatmamıştı. Evet cesaretliydi ama yeenekleri o doğrultuda değildi. En iyisinin bunları bir kenarı bırakıp seçmen şapkanın seçimini beklemek olduğunu düşündü.
Seçimler başlamıştı. Her yeni büyücü ve cadı, tüm masaların görebileceği bir yerdeki sandalyeye oturuyor ve seçmen şapkanın kafasına geçmesini ve hangi binaya seçileceğini söylemisini bekliyordu. Seçim yapılınca ise, bir binaya seçilmenin gururuyla, coşkulu bina masasına ilerliyordu.
"Majere, Kitiara Psyce"
Adını duyduğu anda dikildi. Kızıl saçları dalgalanarak sandalyeye doğru ilerledi. Heyecandan terlemiş ellerini cübbesine silmeye uğraşıyordu ve sandalyeye oturdu. Profesör eskimiş, tozlu şapkayı Kit'in kafasına oturttu. Kitiara bir an önce karar verilmesini umuyordu ama şapka onun gibi düşünmüyordu:
"Mmm... Zor bir seçim olacağa benziyor. Bir Gryffindor kadar cesaretli, bir Rawenclaw kadar zekisin."
Lütfen Gryffindor olmasın, lütfen.
"Ama aynı zamanda bir Slytherin olabilecek kadar liderlik gücüne sahipsin. Sanırım kararımı verdim."
Kalbi olağan dışı atmaya başlamıştı. Hufflepuff a seçilmeyeceğini biliyordu daha önce ailesinden bir tek Hufflepuff bile çıkmamıştı. Gryffindor olmak hiç ama hiç istemiyordu. Gurur delisi bir budala gibi yaşamak ona göre değildi.
"Slytherin!!"
Birden yeşiller bezenmiş masadan çığlıklar ve alkışlar duyulmaya başladı. Kit, yüzünde bir tebessümle sandalyeden indi ve seçmen şapkaya teşekkür edercesine baktı. İşte Slytherin'e seçilmişti. Babası bunu öğrendiğinde ne düşünecekti kim bilir. Babasının ve başkalarının ne düşüneceği umrunda bile değildi. O artık bir Slytherinliydi ve bundan sonraki yıllarında onu, istediği gibi şeyler bekleyecekti.

Fiziksel Betimleme

Gözlerini açtığı ilk günden beri bakınca göz alan kırmızı saçlara ve bembeyaz bir tene sahiptir Kit. Alevin ve buzun karşılaşması gibi... Doğduğunda gri olan gözleri, yıllar geçtikçe yeşil-maviye döndü. Bembeyaz vücudunun mermerimsi pürüzsüzlüğü, onu heykel gibi gösterecek olsa da gözleri buna engel olur. Çünkü hiç bir heykelin -hatta insanın- gözlerinde böylesine bir parıltı yoktur. Türlü zorluklar geçirse de parıltısını kaybetmemesinin tek sebebi belki güçlü bedeni belki de olaylar karşısındaki umursamaz tavrıdır. Normalde umursamazlık insanlara kibirli bir ifade katsa da onda kibirden eser yoktur. Ona göre kibirli insanlar neyin ne olduğunu bilmez, kendi kafalarına göre iş yaparlar ve hüsrana uğrarlar. Büyüyen burunları başlarına bela açar ve onları gülünç duruma düşürür.
Tek yönlü çarpık gülüşü umursamazlığının kuvvetlendirir niteliktedir. Fazla gülmemesine rağmen bu gülüş karşısındakini çıldırtabilir. Kimi zaman bu çılgınlık karşısındakinin kendisini önemsiz hissettirmesinden, kimi zaman da büyüleyiciliğinden kaynaklanmaktadır.
Genellikle tek tip giyinir. Omuzlarından başlayıp, ayaklarına kadar dökülen siyah bir elbise ve üzerine siyah bir cübbe. Üzerinde oluşturduğu esrarengiz görüntü Kit'in hoşuna gittiği için siyah giyinmeyi sever. Ayrıca siyah hiç bir rengin, düşüncenin olmadığı yerdir. Bir boşluk gibi...

Ruhsal Betimleme:

*Cesaret: Kit'in içindeki alevi körükleyen bu özellik, dozunu aştığı zamanlarda başa bela açar niteliktedir. Kimisi Kit'inkine 'deli cesareti' der. Çünkü en olmayacak işlere kalkışır ki görenler onun aklını yitirdiğini düşünebilir.
*Özgüven: Kit özgüveni ve kendisine saygısı olmayanların her türlü etki altında kalabileceğini düşünür. Özgüvenini kaybettiği zamanlarda insanlarla iletişime girmemeye özen gösterir. Çünkü bu 'çöküş' zamanları Kit'in en zayıf olduğu zamanlarıdr. Cesareti ve özgüveni bir ikili oluşturduğunda karşısındakini devirebileceğinden emindir.
*Merhamet:Merhametin insanları zayıf kıldığını söyler ve içindeki merhamet duygusunu sürekli bastırmak için öaba harcar. Ama başarılı olduğu söylenemez. Çünkü affedicilik kanına onu bastıramayacak kadar işlemiştir. Merhametini yok etmeyi başaramasa da onu sınırlandırmayı başarmıştır. Kendisini her kıranı affetseydi -kendisine göre- karakterinden ödün vermiş olurdu ve bu onun için dayanılmazdı.
*Dürüstlük: Doğru kullanıldığında işe yarayan bu özellik, Kit'in zaman zaman ihlal ettiği fakat karşısından görmeye ihtiyaç duyduğu bir özelliktir. Çevresinde güvendiği insan sayısı yok denecek kadar azdır.
*Şüpheci:Çevresinde az insanın bulunmasının nedenlerinden biri de budur aslında. Kimse yanında her olaya 'acaba' diye bakan birini istemez. Ama Kit de onlara muhtaç olmadığını düşünür. Ona göre kendisini şüpheci yapan, ona güven vermeyen yalancı insanlardır.
*Menfaatçi:Menfaatleri doğrultusunda iş yapar. Uğraştığı iş onu mutlu etmeyecekse veya ona yararı dokunmayacaksa neye yarayabilir ki? Hiç bir zaman başkası için bir iş yapmayı kabullenmemiştir ama bu onun başkası adına çalışmadığı/çalışmayacağı anlamına gelmez. Çıkarlarına uygun bir işi kapmak için kıyasıya mücadele eder.
*Hırslı/Mücadeleci: Bazen kendisini bitirir bu ikili. Kit'in hırsının verdiği kötülüğü fark etmesi uzun zaman aldı. Fark ettiğindeyse çok geçti. Çünkü çevresine bir çok rakip toplamıştı bile. Kimi zaman rakiplerinin arasından kolaylıkla sıyrılabilirken kimisiyle uzun mücadele vermek zorunda kaldı. Yenilse bile bir kez olsun bırakmayı düşünmedi ve geriye dönüş yapmayı düşünmedi.Aile Geçmişi:

Ailenin geçmişine dair en eski bilgiler 19. yy’dan gelmektedir. İyi-kötü çatışmadı ailenin kaderini belirlemiştir. Kötülüğe eğilim olmasına karşın ailenin ölümyiyen olmaya karşı sert tepkileri vardır. Bu tepki beraberinde sıkı kuralları ve yaptırımları getirmiştir. Aile özellikle safkan bir aile olma özelliğini korumuştur ve safkanlığı bozacak hiçbir davranışa tahammül yoktur.
Bina konusunda oldukça hassas olan bu aile Hufflepuf’a seçilen bir aile üyesini büyük bir tehdit olarak görmektedir. Kimi aile üyesine göre Hufflepuf safkanlığı bozma eğilimi olan bir binadır ve yine aynı aile üyeleri bu binanın öğrencileri doğuştan damarlarında melezlikle yaşayan büyücülerdir. Böyle bir düşünceye karşın bazı aile üyeleri bu konuda çok da seçici değildir.
Ailenin her yaz kimisi tarafından ‘sıkıcı’ olarak tabir edilen geleneksel aile toplantıları olur. Konuların ilk başında hep kurallardan bahsedilir; ancak daha sonra bu kurallar yerini tatlı sohbetlere bırakır. Aile üyeleri birbirlerine karşı ne kadar sert görünseler de dışarıya karşı büyük bir iş birliği içindedir. Bir tehlike karşısında birlikte çözüm ararlar. Ailenin korumacılığı en büyük özelliklerinden biridir. Bu yüzden olsa gerek aileye bu güne kadar dışarıdan hiçbir tehdit gelmemiştir. Aile bu zamana kadar bir çok koldan neslini devam ettirmektedir.[Animagus ~ Tilki]_________________


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Kitiara Psyche Majere
Sihirli Kazalar ve Felaketler Dairesi Başkanı
Sihirli Kazalar ve Felaketler Dairesi Başkanı
avatar

Mesaj Sayısı : 298
Yaş : 26
Tarafı : L'azienda
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 23
Patronus : Griffin
RP Sevgilisi : yok
Asa : Sıcak Merhamet
Özel Yetenek : Zihnefendar ~ Zihnebendar
Galleon : 36313
Kayıt tarihi : 26/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Kitiara Psyche Majere   Salı Mart 10 2009, 11:41
İLİŞKİLERPhoebe Loisa Cest'ev


Seçmen şapkanın binamızı seçmesi aynı güne rast geliyor. Hatta şapkanın
ağzından çıkanlar da aynıydı: "Slytherin!" Aynı binada olmamıza rağmen
fazla konuşmadık seninle, bunun nedeni muhtemelen senin sürekli ikizinle
takılmandı. Asıl birbirimizi tanımamız L'azienda toplantıları sayesinde oldu.
İyi ki seni tanımışım. Ara ara seninle takılmak güzel oluyor. Gerçekten
eğlendiğimi fark ediyorum. Eğlenmeyi, dışarı çıkmayı pek sevmem.
Sevmediğimi unutturan yegane insanlardan birisin. Senin yanında ben de
eğlenceli bir kişiliğe bürünüyorum. Hogwarts'ta kaldığın için çok şanslısın.


[Çocukluk Arkadaşı][Hayat Dolu][Dost][Fikirdaş]

Alexis Ciera Majere


Üvey kardeşim... Sana karşı içimde hep bir kin olacak, bunun sebebi hem
sen hem de annen. Eğer annen ortaya çıkmasaydı ne sen ne de
annemle babam arasında sorunlar olurdu. Ama yine de seninle iyi
geçinmek 'zorundayım'. Çünkü sonuç olarak Majere ailesinin diğer
bir liderisin ve zorlu işlerin altından benimle birlikte kalkmaya çalışacaksın.
Her ne kadar seni sevemesem de sırlarımı saklayacağını biliyorum, bu
yüzden sana güvenebiliyordum. Aslında itiraf etmem gerekirse beni
bırakmanı hiç istemem. Aramızda rekabet olsa da ben bunu seviyorum.

[Rakip][Sırdaş][Aileden/Aile Lideri/Üvey Kardeş]

William Teodor Davis


Bakanlıktaki ilk günlerimde, o kargaşa içinde seni görmüştüm. Ee sen de
görülmeyecek gibi değildin. Saçlarından vücuduna kadar her yerin
dikkatimi sana yöneltmemi sağlar nitelikteydi. Muhtemelen ben de senin
dikkatini çekmiştim ki daha sonraki L'azienda toplantıları sayesinde güzel
muhabbet kurduk ve bir kaç ay sevgili gibi takıldık. Senden hoşlananın tek
ben olmadığımı öğrenmem uzun sürmedi, senden ilk soğumam böyle oldu.
Ayrıca çapkın tavırların hoşuma gitmedi. Çapkınlıktan hoşlanmam, keşke
daha farklı olabilseydi ama sanırım böyle de iyi. Senin gibi bir arkadaşım
olduğu için mutluyum.

[Eski Sevgili][İyi Arkadaş][Onunla vakit geçirmekten hoşlanıyorum]


Hérion MajereBenim küçük, sonradan kavuştuğum kuzenim. Alexis ile seni ve aileni
bulduğumuzda çok sevinmiştik; ancak sevincimizi kursağımızda bıraktın. Hal
ve hareketlerini hiç beğenmemiştim ilk başta ama sonradan aslında bunların
yeni bir aile sürecine alışmanın yaptırdıkları olduğunu anladım. Bu yüzden
sana karşı olan tutumumu değiştirdim. Düşüncelerin, hareketlerin gerçekten
çok hoşuma gidiyor. Sen benim bir kardeşim olmalıydın. En azından aramızda
kan bağı var. Ne zaman istersen arkanda olmaya çalışacağım. Her derdini
dinlemeye hazır bir 'ablan' var.
[Düşüncelerini sevdim][Kardeşim olmalıydın][Aile/Kuzen]Marlyssa L. F. Majere & Crysania J. F. Majere


Biricik kardeşlerim benim onlar. İkisini birbirinden ayırmam çok zor, çünkü
görünüşleri kadar kişilikleri de birbirine benziyor ve seçmen şapka da bunu
biliyor olmalı ki ikisi de aynı binada, benim binamda. Aile konularında hep
yanımda olmanız aramızdaki bağı kuvvetlendiriyor. Siz benim vazgeçilmez-
lerimsiniz. İkinizi de çok seviyorum, biliyorum siz öyle görünen sevgiden
hoşlanmazsınız ama her defasında dile getirmekten hiç usanmıyorum.
Her zaman yanınzda olmaya gayret gösterip, elimden geldiğince sizi
koruyacağım.
[Onlardan başka hiç bir yerde yok][Aile/Kardeş][Ömür boyu koruma altındalar]

Miselya Hotaru T. Takai


Hmm... Seni pek hatırlayamıyorum. Sanırım kız kardeşlerimle birlikte Hogwarts
için alış-veriş yaparken Diagon Yolu'nda karşılaştık. Hogwarts ile ilgili bir kaç
soru sormuştun galiba, kardeşlerime. Yanımızdan ayrıldıktan sonra Rawenclaw
olduğunu öğrendim, zeki olmalısın ama etrafa saçtığın gülücüklerin pek
hoşuma gittiğini söyleyemem. Yine de seni tam olarak tanımadan yorum
yapmamalıyım sanırım.
[Tanımıyorum][Sana karşı bir görüşüm yok]

Eklenmek için icon yollamanız ve kısa bir kurgu oluşturmanız yeterlidir(:

_________________
En son Kitiara Psyche Majere tarafından Çarş. Mart 11 2009, 20:46 tarihinde değiştirildi, toplamda 12 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
NemesiS
Lanetli Role Player
avatar

Mesaj Sayısı : 2097
Yaş : 23
Tarafı : L'azienda
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 23
Patronus : Su Samuru
RP Sevgilisi : Beyza'm var, Naz'm var.. Sayılırlar mı? xD
Asa : Gizli Seçim
Evcil Hayvan : Bella adlı sümüklü böcüğüm var xD
Özel Yetenek : Metamorfmagus ^^
Galleon : 37467
Kayıt tarihi : 22/12/08

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Kitiara Psyche Majere   Salı Mart 10 2009, 12:54

Icon imzamda var... Kurguya gelince;

Psyche ve Loisa bir L'azienda toplantısında tanışmışlardır. Toplantı sonrası aralarında uzun bir muhabbet geçmiştir. Bu sohpetten sonra iyi anlaşmaya başlamışlardır.

Tanışma böyle =) İyi anlaşma bölümünü kendine göre değiştirebilirsin tabii. Loisa'ya göre sen; Kişiliği ve fiziği/güzelliği harika birisin. Seninle arkadaş olmak onun için çok iyi bir şey. Güzelliğini kıskandığını da gayet açık bir şekilde sana söyleyebiliyor ^^

_________________


~ Çapkın kız çapkın kız benim adım çapkın kız
Aşk yalan inanmam benim adım çapkın kız. xD xD ~


xx
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Kitiara Psyche Majere
Sihirli Kazalar ve Felaketler Dairesi Başkanı
Sihirli Kazalar ve Felaketler Dairesi Başkanı
avatar

Mesaj Sayısı : 298
Yaş : 26
Tarafı : L'azienda
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 23
Patronus : Griffin
RP Sevgilisi : yok
Asa : Sıcak Merhamet
Özel Yetenek : Zihnefendar ~ Zihnebendar
Galleon : 36313
Kayıt tarihi : 26/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Kitiara Psyche Majere   Salı Mart 10 2009, 13:31

Eklendin ^^ Beğenmediğin ya da eklemek istediğin yer varsa belirt (:

_________________


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
NemesiS
Lanetli Role Player
avatar

Mesaj Sayısı : 2097
Yaş : 23
Tarafı : L'azienda
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 23
Patronus : Su Samuru
RP Sevgilisi : Beyza'm var, Naz'm var.. Sayılırlar mı? xD
Asa : Gizli Seçim
Evcil Hayvan : Bella adlı sümüklü böcüğüm var xD
Özel Yetenek : Metamorfmagus ^^
Galleon : 37467
Kayıt tarihi : 22/12/08

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Kitiara Psyche Majere   Salı Mart 10 2009, 13:36

Yok, çok beğendim ^^ Teşekkürler...

_________________


~ Çapkın kız çapkın kız benim adım çapkın kız
Aşk yalan inanmam benim adım çapkın kız. xD xD ~


xx
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Kitiara Psyche Majere
Sihirli Kazalar ve Felaketler Dairesi Başkanı
Sihirli Kazalar ve Felaketler Dairesi Başkanı
avatar

Mesaj Sayısı : 298
Yaş : 26
Tarafı : L'azienda
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 23
Patronus : Griffin
RP Sevgilisi : yok
Asa : Sıcak Merhamet
Özel Yetenek : Zihnefendar ~ Zihnebendar
Galleon : 36313
Kayıt tarihi : 26/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Kitiara Psyche Majere   Salı Mart 10 2009, 14:23

Kurgu değişitirilip, düzenlendi (:

_________________


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
NemesiS
Lanetli Role Player
avatar

Mesaj Sayısı : 2097
Yaş : 23
Tarafı : L'azienda
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 23
Patronus : Su Samuru
RP Sevgilisi : Beyza'm var, Naz'm var.. Sayılırlar mı? xD
Asa : Gizli Seçim
Evcil Hayvan : Bella adlı sümüklü böcüğüm var xD
Özel Yetenek : Metamorfmagus ^^
Galleon : 37467
Kayıt tarihi : 22/12/08

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Kitiara Psyche Majere   Salı Mart 10 2009, 14:33

Dostum olduğuna göre Meta. olduğumu da biliyorsundur ^^ Ek olarak şu icolardan birini de ekle ^^

xxx

_________________


~ Çapkın kız çapkın kız benim adım çapkın kız
Aşk yalan inanmam benim adım çapkın kız. xD xD ~


xx
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Kitiara Psyche Majere
Sihirli Kazalar ve Felaketler Dairesi Başkanı
Sihirli Kazalar ve Felaketler Dairesi Başkanı
avatar

Mesaj Sayısı : 298
Yaş : 26
Tarafı : L'azienda
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 23
Patronus : Griffin
RP Sevgilisi : yok
Asa : Sıcak Merhamet
Özel Yetenek : Zihnefendar ~ Zihnebendar
Galleon : 36313
Kayıt tarihi : 26/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Kitiara Psyche Majere   Salı Mart 10 2009, 14:49

Eklendin (:

_________________


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Alexis Ciera Majere
Bakan Yardımcısı
Bakan Yardımcısı
avatar

Mesaj Sayısı : 249
Yaş : 26
Tarafı : L'z
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 22
Patronus : Timsah
RP Sevgilisi : O artık yaşamıyor Very Happy
Asa : Hızlılığın Zevki
Evcil Hayvan : Kendime zor bakıyorum bir de hayvan mı? o.O
Özel Yetenek : Metamorfmogus
Galleon : 36234
Kayıt tarihi : 25/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Kitiara Psyche Majere   Salı Mart 10 2009, 16:43

beni de ekler misin (:

_________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
William Teodor Lewis
BaşSeherbaz
BaşSeherbaz
avatar

Mesaj Sayısı : 159
Yaş : 26
Nerden : Monté Carlo
Tarafı : L'azienda
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 27
Patronus : Sibirya Kurdu
RP Sevgilisi : Ardyne Laycie Ecstein
Asa : Keskin Pençe
Evcil Hayvan : Rax(Sibirya Kurdu)
Özel Yetenek : Zihnefendar ~ Zihnebendar, Animagus [ Sibirya Kurdu ]
Galleon : 36476
Kayıt tarihi : 12/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Kitiara Psyche Majere   Salı Mart 10 2009, 17:42

ekler misin acaba? icon lejantımda fazlasıyla mevcut. Şöyle eski sevgili vb. biryer olursa daha iyi olur.

Bakanlık'ta her zamanki kargaşanın içinde tesadüfen karşılaşmışlar, daha sonrada L'azienda vasıtasıyla görüşmeyi sürdürdükleri sırada aralarında kısa süren bir elektriklenme süreci yaşanmıştır. Ancak ikilinin çapkınlıkları birkaç günlük ilişkilerine son vermiştir.(genişletilebilir..)
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://avifors-rpg.yetkinforum.com
Kitiara Psyche Majere
Sihirli Kazalar ve Felaketler Dairesi Başkanı
Sihirli Kazalar ve Felaketler Dairesi Başkanı
avatar

Mesaj Sayısı : 298
Yaş : 26
Tarafı : L'azienda
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 23
Patronus : Griffin
RP Sevgilisi : yok
Asa : Sıcak Merhamet
Özel Yetenek : Zihnefendar ~ Zihnebendar
Galleon : 36313
Kayıt tarihi : 26/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Kitiara Psyche Majere   Salı Mart 10 2009, 18:42

Eklendiniz ^^ Beğenmediğiniz yer varsa söyleyin (:

_________________


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Teasel Hérion Majere
Gryffindor 3. Sınıf
Gryffindor 3. Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 526
Yaş : 24
Nerden : Hogwarts
Tarafı : Tarafsız(Öğrencilik bitsin KARANLIK)
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 15
RP Sevgilisi : (L) Miesha Anya E. Freaky (L)
Asa : *-*Agresif Cesaret*-*
Galleon : 36380
Kayıt tarihi : 02/03/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Kitiara Psyche Majere   Salı Mart 10 2009, 20:51

Eklermisin.. =)

ıcon:
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://www.royalecs.com
Kitiara Psyche Majere
Sihirli Kazalar ve Felaketler Dairesi Başkanı
Sihirli Kazalar ve Felaketler Dairesi Başkanı
avatar

Mesaj Sayısı : 298
Yaş : 26
Tarafı : L'azienda
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 23
Patronus : Griffin
RP Sevgilisi : yok
Asa : Sıcak Merhamet
Özel Yetenek : Zihnefendar ~ Zihnebendar
Galleon : 36313
Kayıt tarihi : 26/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Kitiara Psyche Majere   Salı Mart 10 2009, 20:52

iconda bir sorun var sanırsam, tekrar yollayabilir misin (:

_________________


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Teasel Hérion Majere
Gryffindor 3. Sınıf
Gryffindor 3. Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 526
Yaş : 24
Nerden : Hogwarts
Tarafı : Tarafsız(Öğrencilik bitsin KARANLIK)
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 15
RP Sevgilisi : (L) Miesha Anya E. Freaky (L)
Asa : *-*Agresif Cesaret*-*
Galleon : 36380
Kayıt tarihi : 02/03/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Kitiara Psyche Majere   Salı Mart 10 2009, 20:54

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://www.royalecs.com
Kitiara Psyche Majere
Sihirli Kazalar ve Felaketler Dairesi Başkanı
Sihirli Kazalar ve Felaketler Dairesi Başkanı
avatar

Mesaj Sayısı : 298
Yaş : 26
Tarafı : L'azienda
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 23
Patronus : Griffin
RP Sevgilisi : yok
Asa : Sıcak Merhamet
Özel Yetenek : Zihnefendar ~ Zihnebendar
Galleon : 36313
Kayıt tarihi : 26/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Kitiara Psyche Majere   Salı Mart 10 2009, 20:58buna ne dersin (:

_________________


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Marlyssa L. F. Majere
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 78
Nerden : SatüRn
Tarafı : Tarafsız...
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 15
Asa : Ruh-u Alem
Evcil Hayvan : SamaéL [Yarasa]//Lucifér [Kédi]
Galleon : 36215
Kayıt tarihi : 17/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Kitiara Psyche Majere   Salı Mart 10 2009, 21:00

xXxxXx
Ben ve Crysia.'yı da ekler misin x) üşenmekten vazgeçtiğimde ekliycem seni lejantta
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Kitiara Psyche Majere
Sihirli Kazalar ve Felaketler Dairesi Başkanı
Sihirli Kazalar ve Felaketler Dairesi Başkanı
avatar

Mesaj Sayısı : 298
Yaş : 26
Tarafı : L'azienda
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 23
Patronus : Griffin
RP Sevgilisi : yok
Asa : Sıcak Merhamet
Özel Yetenek : Zihnefendar ~ Zihnebendar
Galleon : 36313
Kayıt tarihi : 26/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Kitiara Psyche Majere   Salı Mart 10 2009, 21:52

Eklendinizz (:

_________________


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Miselya Hotaru T. Takai
Parıldayan Role Player
avatar

Mesaj Sayısı : 472
Yaş : 22
Nerden : Zor bir soru değil...
Tarafı : Aydınlık
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 14
RP Sevgilisi : ***Lucas Tom Evans***
Asa : ***Uysal Benlik***
Evcil Hayvan : Güzeller güzeli kedim Kaysa
Galleon : 36799
Kayıt tarihi : 06/01/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
5/100  (5/100)
Seviye:
5/100  (5/100)

MesajKonu: Geri: Kitiara Psyche Majere   Çarş. Mart 11 2009, 19:25

benide ekler misin?lejantıma göre bir yer bulursun... xD
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://cruciohogwarts.turkforumpro.com/
Kitiara Psyche Majere
Sihirli Kazalar ve Felaketler Dairesi Başkanı
Sihirli Kazalar ve Felaketler Dairesi Başkanı
avatar

Mesaj Sayısı : 298
Yaş : 26
Tarafı : L'azienda
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 23
Patronus : Griffin
RP Sevgilisi : yok
Asa : Sıcak Merhamet
Özel Yetenek : Zihnefendar ~ Zihnebendar
Galleon : 36313
Kayıt tarihi : 26/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Kitiara Psyche Majere   Çarş. Mart 11 2009, 20:27

Nerde ve nasıl tanıştığımız hakkında bilgi versen (:

_________________


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Miselya Hotaru T. Takai
Parıldayan Role Player
avatar

Mesaj Sayısı : 472
Yaş : 22
Nerden : Zor bir soru değil...
Tarafı : Aydınlık
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 14
RP Sevgilisi : ***Lucas Tom Evans***
Asa : ***Uysal Benlik***
Evcil Hayvan : Güzeller güzeli kedim Kaysa
Galleon : 36799
Kayıt tarihi : 06/01/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
5/100  (5/100)
Seviye:
5/100  (5/100)

MesajKonu: Geri: Kitiara Psyche Majere   Çarş. Mart 11 2009, 20:35

diagon yolunda okul başlamadan 1 hafta önce
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://cruciohogwarts.turkforumpro.com/
Kitiara Psyche Majere
Sihirli Kazalar ve Felaketler Dairesi Başkanı
Sihirli Kazalar ve Felaketler Dairesi Başkanı
avatar

Mesaj Sayısı : 298
Yaş : 26
Tarafı : L'azienda
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 23
Patronus : Griffin
RP Sevgilisi : yok
Asa : Sıcak Merhamet
Özel Yetenek : Zihnefendar ~ Zihnebendar
Galleon : 36313
Kayıt tarihi : 26/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Kitiara Psyche Majere   Çarş. Mart 11 2009, 20:47

tamam ekledim, senin de eklemek istediğin bir yer varsa belirt (:

_________________


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Miselya Hotaru T. Takai
Parıldayan Role Player
avatar

Mesaj Sayısı : 472
Yaş : 22
Nerden : Zor bir soru değil...
Tarafı : Aydınlık
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 14
RP Sevgilisi : ***Lucas Tom Evans***
Asa : ***Uysal Benlik***
Evcil Hayvan : Güzeller güzeli kedim Kaysa
Galleon : 36799
Kayıt tarihi : 06/01/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
5/100  (5/100)
Seviye:
5/100  (5/100)

MesajKonu: Geri: Kitiara Psyche Majere   Çarş. Mart 11 2009, 21:23

yok gayet güzel teşekkürler

not:herkes beni ünlümün resimlerinedn dolayı güler yüzlü sanıyo ama aslında o kadarda güler yüzlü değilimm
neyse teşekkürler
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://cruciohogwarts.turkforumpro.com/
Kitiara Psyche Majere
Sihirli Kazalar ve Felaketler Dairesi Başkanı
Sihirli Kazalar ve Felaketler Dairesi Başkanı
avatar

Mesaj Sayısı : 298
Yaş : 26
Tarafı : L'azienda
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 23
Patronus : Griffin
RP Sevgilisi : yok
Asa : Sıcak Merhamet
Özel Yetenek : Zihnefendar ~ Zihnebendar
Galleon : 36313
Kayıt tarihi : 26/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Kitiara Psyche Majere   Çarş. Mart 11 2009, 21:33

İstersen gülümseme kısmını çıkartabilirim (:

_________________


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Miselya Hotaru T. Takai
Parıldayan Role Player
avatar

Mesaj Sayısı : 472
Yaş : 22
Nerden : Zor bir soru değil...
Tarafı : Aydınlık
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 14
RP Sevgilisi : ***Lucas Tom Evans***
Asa : ***Uysal Benlik***
Evcil Hayvan : Güzeller güzeli kedim Kaysa
Galleon : 36799
Kayıt tarihi : 06/01/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
5/100  (5/100)
Seviye:
5/100  (5/100)

MesajKonu: Geri: Kitiara Psyche Majere   Çarş. Mart 11 2009, 21:35

yok yok onuiçin söylemedim

gayet memnunu güzel biryer olmuş yeni tanıştığın birine göre çok güzel

çok teşekkür ederim

sadece herkes aynı lafıo diyoda söylemek istedim o kadar

Smile
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://cruciohogwarts.turkforumpro.com/
Kitiara Psyche Majere
Sihirli Kazalar ve Felaketler Dairesi Başkanı
Sihirli Kazalar ve Felaketler Dairesi Başkanı
avatar

Mesaj Sayısı : 298
Yaş : 26
Tarafı : L'azienda
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 23
Patronus : Griffin
RP Sevgilisi : yok
Asa : Sıcak Merhamet
Özel Yetenek : Zihnefendar ~ Zihnebendar
Galleon : 36313
Kayıt tarihi : 26/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Kitiara Psyche Majere   Çarş. Mart 11 2009, 21:41

hehhe peki o zaman (:

_________________


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
 
Kitiara Psyche Majere
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Accio-Hogwarts :: - Karakter Kimliği - :: Lejant-
Buraya geçin: