Kurgu: Loinkaos - Yıl: 1971 - Hava: Yağmurlu - Tema: Gündüz
 
AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Alexis Ciera Majere

Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Alexis Ciera Majere
Bakan Yardımcısı
Bakan Yardımcısı
avatar

Mesaj Sayısı : 249
Yaş : 26
Tarafı : L'z
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 22
Patronus : Timsah
RP Sevgilisi : O artık yaşamıyor Very Happy
Asa : Hızlılığın Zevki
Evcil Hayvan : Kendime zor bakıyorum bir de hayvan mı? o.O
Özel Yetenek : Metamorfmogus
Galleon : 35914
Kayıt tarihi : 25/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Alexis Ciera Majere   Perş. Şub. 26 2009, 21:19

Tam İsim:Alexis Ciera Petroniel
Yaş:22
Cinsiyet:Kız
Meslek: Sihirli Oyunlar ve Sporlar Dairesi Başkanı
Mezun Olduğu/Okuduğu Okul ve Bina: Slyhterin


--Ruhsal Tanım--

Kişiliği sıradanlıktan uzak ve beklenmeyenlerle doludur. Ruh hali, saniyeler içinde değişebilir. Bir an yüzü gülücükler saçıp, birilerini boynuna atlayıp onları öpücük yağmuruna tutarken, bir an sonra ise bir köşede somurtarak oturmuş, çiçeklerin yapraklarını yolar. Acil durumlarda kalbini değil beynini dinler. Her an mantığıyla hareket etse bile, içinden, nerden geldiğini bilmediği bir şeyden dolayı her zaman iyiye değil güçlüye daha yakındır.

Kurallara çok bağlı olmasına rağmen, kuralları her zaman bir şekilde kendi yönüne çevirmeyi başarır. Tam bir kontrol delisidir, her an her şeyin emrine amade olmasını ister. Liderlik dürtüsü ön plana çıkmıştır.

Acil bir durumda kontrolü hemen eline almakta üstüne yoktur, aslında bu özelliği bulunduğu grubun işine yarar çünkü dürtüsünün ön plana çıkmasının yanı sıra acil durumlarda verdiği kararların büyük bir kısmı grubun lehine sonuçlanır. Kurallara ve liderliğe olan bu bağlılığının aksine hayatında düzenden eser yoktur... Dağınıktır, pasaklıdır, ama pis değildir.

Lafını esirgemez ancak karşısındakinin onu küçük düşürmek için çabaladığı beyhude lafları, onu pek etkilemez. Sadece zevk için karşısındakinin yerin dibine batmasını bile sağlayabilir. Yinede bu onun kinci biri olmasını engelleyememiştir. İntikamını ya da planlarını genelde fark edilmeden sinsice uygular... Ender ve gerçekten rakip sayılabilecek kişilere karşı duyduğu bu katıksız nefret kine dönüştüğünde Alexis her şeyi olmasa bile hayatını kökünden değiştirebilecek birçok şeyi göz önüne almış demektir. Bu durumun bir benzeri de, genelde bu kişilere bağlı olarak oluşan hırslandığında görülür. Gözü elde edeceği şeye dikilmiş, başka hiçbir şey görmez bu durumda.
Kendi canı kıymetlidir. Acı çekmeyi sevmez, ancak bu acı çektirmeyi sevdiği gerçeğini ört pas etmez. Sadist olmasa en azından olduğunu düşünmese bile (Birçok insan Alexis’in bu fikrine katılmasa da.) bu tür huylara sahiptir işte. Aslında bazı konularda kendisine yapılmasını istemediği şeyi, başkasına yapan biridir. (Bazı, hepsi değil.)

Şımarık değildir. Pohpohlanma ihtiyacı hissetmez. Zaten popüler olanı değil, kendine yakışanı giyme taraftarıdır. (Bu onun kaliteden vazgeçtiği anlamına gelmez.) Bu, davranışlarına da yansımıştır. Kendi tarzı bütün tarzların ötesindedir onun için, kendi yarattığı bir şeydir.

Eğlenmek için ilk tercihi genelde arkadaşlarıyla birlikte yaptıkları gece partileridir. Geveze değil konuşkandır. Sevdikleriyle muhabbet etmeyi sever. Sosyal biri olup genelde güncel olayları takip ettiğinden muhabbet konusu bulmakta zorlanmaz.

Dışardan biri onu son derece olgun olarak görebilir. Büyük bir çoğunlukta davranışlarıyla bıraktığı izlenim de odur zaten ki yetiştirilme tarzı onun gibi olan bir insanın başka çeşit hareketler göstermesi beklenmedik bir sonuç olurdu.Bazen herhangi bir nedenden dolayı sinirleri bozuksa çok ters olabilir.

--İyi/Kötü Alışkanlıkları—

>>Yalan Söylememesi: Asla yalan söylemez. Çünkü yalanın sadece basit insanlar tarafından egoistçe kullanılan bir silah olduğunu düşünür. Ve en sinir olduğu konu ise birinin başka biri hakkında yalan yanlış konuşmasıdır. Ona yalan söyleyen birisini ise kesinlikle affetmez.

>>Kinci olması onun en önemli özelliğidir. Bu özelliği birçok kez iyi gibi görünse de genellikle sonunda ona acı verir. Çünkü insanları bazen tek seferde silebilmektedir.

>>İstikrarsızlık: Genelde bir dediği bir dediğini tutmaz. Duruma ve şartlara göre değişkenlik gösterir ve bunu bilinçli yapar. Sonunda pişman olsa da bu onun durduramadığı bir özelliğidir.

>>Şakalar: Her an için şakalar ya da sihirli oyunlarda onu görmek mümkündür. Bu da dozunu ayarlamadığı zamanlarda kötü bir alışkanlık değildir.


Güçlü Yönleri: Kolay kolay pes etmeyen inatçı bir yapısı vardır. Sevdiklerini içtenlikle ve sabırla karşılar ama eğer bir insandan hoşlanmamışsa onunla hiçbir zaman konuşmaz. Biraz karanlık bir cadı olsa da o tam bir eğlence insanıdır. Kendini hiçbir zaman sıkmadan her şeyi eğlence olarak görür. Kendisi hırsından olsa gerek pek inanmasa da karanlık büyülerde oldukça iyidir. En büyük ideallerinden biri olsa da bu özelliği ailesinin zoruyla bastırılmıştır.

Zayıf Yönleri: Aşırı derecede özgürlük yanlısıdır. Bu başta iyi bir özellik olarak görünse de o özgürlüğü uğruna bazen olmayacak işler yapıp başını beladan kurtaramamaktadır. Bazen de özgürlüğü elinden gidecek korkusuyla karşısındaki insanları ezmeye çalışmakta ve onları çok kolayca küçük görebilmektedir. Bu yüzden elinden geldiğince yanındakiler o sinirli ve bu tutum içine girdiğinde ondan uzak durmalılardır. İnatçılığı ise onun bir başka baş belası yönüdür. Bildiği şeyin kesinlikle bildiği tarzda yapılmasını istemektedir.


--Dış Görünüşü--

* * * * *

* * * *


--Aile Geçmişi--

Ailenin geçmişine dair en eski bilgiler 19. yy’dan gelmektedir. İyi-kötü çatışması ailenin kaderini belirlemiştir. Kötülüğe eğilim olmasına karşın ailenin ölümyiyen olmaya karşı sert tepkileri vardır. Bu tepki beraberinde sıkı kuralları ve yaptırımları getirmiştir. Aile özellikle safkan bir aile olma özelliğini korumuştur ve safkanlığı bozacak hiçbir davranışa tahammül yoktur.

Bina konusunda oldukça hassas olan bu aile Hufflepuf’a seçilen bir aile üyesini büyük bir tehdit olarak görmektedir. Kimi aile üyesine göre Hufflepuf safkanlığı bozma eğilimi olan bir binadır ve yine aynı aile üyeleri bu binanın öğrencileri doğuştan damarlarında melezlikle yaşayan büyücülerdir. Böyle bir düşünceye karşın bazı aile üyeleri bu konuda çok da seçici değildir.

Ailenin her yaz kimisi tarafından ‘sıkıcı’ olarak tabir edilen geleneksel aile toplantıları olur. Konuların ilk başında hep kurallardan bahsedilir; ancak daha sonra bu kurallar yerini tatlı sohbetlere bırakır. Aile üyeleri birbirlerine karşı ne kadar sert görünseler de dışarıya karşı büyük bir iş birliği içindedir. Bir tehlike karşısında birlikte çözüm ararlar. Ailenin korumacılığı en büyük özelliklerinden biridir. Bu yüzden olsa gerek aileye bu güne kadar dışarıdan hiçbir tehdit gelmemiştir. Aile bu zamana kadar bir çok koldan neslini devam ettirmektedir.


İlişkiler

Yetişkinler için:

Dostlarım
*Yakın
*Her zaman her şeyi paylaşabileceğim
*Ayrılmaz ikili
*Suç ortakları
*En iyi dostum
*En çok vakit geçirdiğim
*Güvendiğim

Arkadaşlarım
*Sadece arkadaşız
*Selamdan biraz fazlası
*Zaman zaman görüştüklerim
*Birlikte eğlendiklerim
*Yeni yeni tanıdıklarım
*Eğlenceli
*İçten gelenler


Aramızda Sadece Selam Olanlar
*Gördüğümde konuştuklarım
*En fazla birkaç kez konuştuklarım
*Sıradan
*Tanıdık
*Görmezden geldiklerim
*Nötr
*Arkadaş olmak istediklerim


Sevmediklerim
*Önyargılı olduklarım
*Olmasa da olur
*Hoşlanmadıklarım
*Sıkıcı bulduklarım
*Kanımın ısınmadıkları
*O tam bir budala!
*Rakip
*Sıradan
*Nefret ettiklerim
*Ölümüne düşman
*İçten pazarlıklı bulduklarımAile Üyeleri


Aşk
*Hoş dediklerim
*Hoşlanmaktan öte
*Sevgili
*Eski SevgiliÖğrenciler için:
*Yaşına göre olgun bulduklarım
*Konuşabileceklerim
*Önyargılı olduklarım
*Sıradan
*Sevmediklerim
*Aile düşmanları
*Gözüme takılanlar


<<Bunlar sadece fikir vermek içindir. Nasıl tanıştığımıza dair kısaca birşeyler yazarsanız daha iyi olur aslında (: >>

_________________


En son Alexis Ciera Majere tarafından Perş. Mart 12 2009, 13:41 tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
NemesiS
Lanetli Role Player
avatar

Mesaj Sayısı : 2097
Yaş : 23
Tarafı : L'azienda
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 23
Patronus : Su Samuru
RP Sevgilisi : Beyza'm var, Naz'm var.. Sayılırlar mı? xD
Asa : Gizli Seçim
Evcil Hayvan : Bella adlı sümüklü böcüğüm var xD
Özel Yetenek : Metamorfmagus ^^
Galleon : 37147
Kayıt tarihi : 22/12/08

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Alexis Ciera Majere   Cuma Şub. 27 2009, 14:26

Ekler misin? İyi bir yer olursa güzel olur ^^

_________________


~ Çapkın kız çapkın kız benim adım çapkın kız
Aşk yalan inanmam benim adım çapkın kız. xD xD ~


xx
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Alexis Ciera Majere
Bakan Yardımcısı
Bakan Yardımcısı
avatar

Mesaj Sayısı : 249
Yaş : 26
Tarafı : L'z
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 22
Patronus : Timsah
RP Sevgilisi : O artık yaşamıyor Very Happy
Asa : Hızlılığın Zevki
Evcil Hayvan : Kendime zor bakıyorum bir de hayvan mı? o.O
Özel Yetenek : Metamorfmogus
Galleon : 35914
Kayıt tarihi : 25/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Alexis Ciera Majere   Cuma Şub. 27 2009, 17:28

İlişkiler


Phoebe Loisa Cest'ev

&

>>Kendisinden 1 yaş büyük olan Loisa'yı okul sırasında tanıma fırsatı olmadı. L'azienda toplantılarından sonra gerçekten arkadaş olmaya başladılar. Loisa'nın fikirlerini ve davranışlarını sıcak buluyor. Alexis'e göre daha çok görüşme fırsatları olsa en yakın arkadaşlarından biri olabilecek biri...
*Güvendiğim
*Eğlenceli
*İçten gelenler

Trinette M. Majere


>>Trinette ile arasında diğer üvey kardeşlerinden farklı bir ilişki var. Anlaşabiliyorsunuz, birlikte eğlenebiliyorsunuz. Seninle birlikteyken öz kardeşiymişsin gibi düşünmesine sebep oluyorsun. Daha olgun ve ailede rahatça konuşabileceği nadir insanlardan birisin..
*Aile Üyesi
*Birlikte eğlendiğim
*Sevdiklerim


Kitiara Psyche Majere


>>Baş rakibi ve itiraf edemese de -belki çok vakit geçirdiklerinden kaynaklanan- en güvendiği insanlardan birisisin.. Seninle iyi geçinmek zorunda olsa da elinden gelse seni bir kaşık suda boğabilir. Araştırmacı ruhun çoğu zaman Alexis'i deli ediyor. Başladığın işi bitirme çaban da aynı şekilde... Alexis'ten çok farklısın aslında içten içe kabul etmek istemese de ona göre asıl aile lideri sensin. Alexis sadece liderlik sıfatıyla ilgileniyor. Bu da ayrı düştüğünüz konulardan sadece birisi. Ama yine de bir aileye böyle bir 'üvey kardeş' lazım...
*Bir çok farklıyız
*Rakip
*En iyi dostum

Miselya Hotaru T. Takai


>>Seninle daha önce hiç konuşmadı Alexis. Hakkında pek bir fikri yok. Ama ilginç bir şekilde yüzünü hatırlıyor. Demek ki bir şekilde gözüne takılmışsın. Konuşmamasından dolayı olacak ki sana karşı önyargısı büyük. Belki tanışsaydınız böyle olmazdı.
*Gözüme takılanlar
*Önyargılı olduğum

Stesha Irina Alston>>Alexis senin hakkında tanımadan önce oldukça kötü düşünüyordu. Aklı sadece güzellikte olan boş bir insan olarak tanımlasa da bir gün tanışacaklarına emindi ve tanıştılar. Başlarda beraber çok vakit geçirselerde son zamanlarda araları bozulmaya başladı. Görüşlerinin zıtlaşması arkadaşlıklarını bitiren nokta oldu. Şimdilerde zaman zaman eski arkadaşını özlese de Alexis seni hiç tanımaması gerektiğini düşünüyor.
*Eski arkadaş
*Arkadaşken eğlenceliydi
*Tanıdık


Coop Cooplowski


>>Senin hakkında da hiçbir fikrim yok. Eğer tanısaydı bile pek uyumlu birisi olmamasından kaynaklanacak ki seni sevmezdi.
*Tanımıyorum
*Önyargılı Olduklarım

Darcelle Nyla Majere

>>Akrabayız sonuçta... Ve seninle babasını paylaşmak zorunda da değil. Bu seni sevmesi için yeterince iyi bir sebep zaten. Adını annenden almış olması Alexis'in halasını dolayısıyla seni sevmesini sağlayan bir başka neden. Birlikte vakit geçirirken zamanın nasıl geçtiğini anlamıyor bile.
*Yaşına göre olgun bulduklarım
*Aile üyesi
*Güvendiğim


Crysania J. F. Majere


>>Alexis kısmen kendisine yakın bulsa da Crysania ile arası pek iyi değildir. Her ne kadar babaları ortak olsa da üvey kardeş üvey kardeştir diyerek arayı soğuk tutmaya çalışır.
*Aile Üyesi
*Uzak durmaya çalıştığım
*İçten içe sevdiğim
*İkizine kıyasla daha iyi anlaştığım (en azından öyle sandığım)


Marlyssa L. F. Majere


>>Aleden en sevmediği insan Marlyssa'dır. Anlaşamazlar. İkizine kıyasla o daha da dik kafalıdır Alexis'e göre.İyi ki ondan küçüksün yoksa her dakika tartışabileceği biri olurdun. Senin Hogwarts'a gitmeni ve geri gelmemei diliyor. Ama bunun gerçekleşemeyeceğini bildiği için seninle konuşmamak şimdilik bir çözüm...
*Aile üyesi
*Uzak durmaya çalıştığım
*İçten içe sevdiğim mi? Saçma sevmiyorum işte...


Teasel Hérion Majere

>>Ailedensin. 4 yıl önce Sam'i ve ailesini ararken seni bulduk. Başlarda sana içten ve sıcak davranmaya çalışıyordu Alexis. Fakat zamanla Kitiara ile aranı daha sıcak tutmaya başladın ve senin dik kafalı tavırların Alexis'in sinirini bozmaya yetti.Şimdilerde seni çok sevmediğini bilse de kardeşiyle yaşıt olman dolayısıyla seni anlamaya çalışıyor. Yine de aranızda hep bir soğukluk olacak...
*Aile üyesi
*Soğuk olmaya çalıştıkları
*Pek de sevmem


Gabriel Diego Sylar>>Aile düşmanı da denebilir. Kendisi hakkında pek bir fikri olmasa da onun ailesine olan tutumundan dolayıdır ki ondan nefret eder.
*Nefret ettiklerim
*Aile düşmanıWolf Arsenic

>>Kardeşi ve sen...Anlaşabildiği fikirlerini rahatça paylaşabildiği sınırlı kişilerdensin. Alexis sana güven duyuyor ve bu yüzden seni kendisine yakın görüyor. Kitiara'ya karşı onun yanında olman da aranızdaki bağları güçlendiren en önemli nedenlerden. Kısacası keşke kuzen değil de kardeş olsaydık diyebileceği birisisin.
*Dostum
*Aile Üyesi
*Fikirlerini beğendiklerim

Brett Callie Majere


>>Kitiara'nın dostu benim düşmanımdır...En azından Alexis için sen öylesin. Seni sevmemesinin en büyük sebeplerinden biri de sana olan önyargısı. Akrabası olman seninle konuşması için tek neden. Yine de arada kısa sohbetlerle birbirinizi tanıyorsunuz.

*Aile Üyesi
*Tanıdık
*Önyargılı oldukalrım


_________________


En son Alexis Ciera Majere tarafından Cuma Mart 27 2009, 12:56 tarihinde değiştirildi, toplamda 20 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Alexis Ciera Majere
Bakan Yardımcısı
Bakan Yardımcısı
avatar

Mesaj Sayısı : 249
Yaş : 26
Tarafı : L'z
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 22
Patronus : Timsah
RP Sevgilisi : O artık yaşamıyor Very Happy
Asa : Hızlılığın Zevki
Evcil Hayvan : Kendime zor bakıyorum bir de hayvan mı? o.O
Özel Yetenek : Metamorfmogus
Galleon : 35914
Kayıt tarihi : 25/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Alexis Ciera Majere   Cuma Şub. 27 2009, 17:28

Ekledim Smile

_________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Kitiara Psyche Majere
Sihirli Kazalar ve Felaketler Dairesi Başkanı
Sihirli Kazalar ve Felaketler Dairesi Başkanı
avatar

Mesaj Sayısı : 298
Yaş : 26
Tarafı : L'azienda
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 23
Patronus : Griffin
RP Sevgilisi : yok
Asa : Sıcak Merhamet
Özel Yetenek : Zihnefendar ~ Zihnebendar
Galleon : 35993
Kayıt tarihi : 26/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Alexis Ciera Majere   C.tesi Şub. 28 2009, 19:09

heyt üvey kardeş, ekle beni de:D nereye ekliceini benden iyi biliosundur(: Ee yalnız icon için biraz beklemen gerekecek(:

_________________


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Trinette M. Majere
Ravenclaw 4. Sınıf
Ravenclaw 4. Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 159
Tarafı : Tarafsız
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 16
RP Sevgilisi : Aramıyor!
Asa : İlişkili Davranış
Galleon : 35790
Kayıt tarihi : 26/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Alexis Ciera Majere   C.tesi Şub. 28 2009, 19:12

Kitiara'nın üvey kardeşi olunca... *Öyle bi'şey xD* beni sen bulmuşsun sanırım Rolling Eyes
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Kitiara Psyche Majere
Sihirli Kazalar ve Felaketler Dairesi Başkanı
Sihirli Kazalar ve Felaketler Dairesi Başkanı
avatar

Mesaj Sayısı : 298
Yaş : 26
Tarafı : L'azienda
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 23
Patronus : Griffin
RP Sevgilisi : yok
Asa : Sıcak Merhamet
Özel Yetenek : Zihnefendar ~ Zihnebendar
Galleon : 35993
Kayıt tarihi : 26/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Alexis Ciera Majere   C.tesi Şub. 28 2009, 19:15

Trinette M. Majere demiş ki:
Kitiara'nın üvey kardeşi olunca... *Öyle bi'şey xD* beni sen bulmuşsun sanırım Rolling Eyes

yok seni o bulmadıVery Happy benim babam -aynı zamanda Alexis'in babası oluyo tabi- Richard buldu(:

_________________


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Trinette M. Majere
Ravenclaw 4. Sınıf
Ravenclaw 4. Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 159
Tarafı : Tarafsız
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 16
RP Sevgilisi : Aramıyor!
Asa : İlişkili Davranış
Galleon : 35790
Kayıt tarihi : 26/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Alexis Ciera Majere   C.tesi Şub. 28 2009, 19:17

Öyle mi?... *Öyleymiş* xD xD
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Kitiara Psyche Majere
Sihirli Kazalar ve Felaketler Dairesi Başkanı
Sihirli Kazalar ve Felaketler Dairesi Başkanı
avatar

Mesaj Sayısı : 298
Yaş : 26
Tarafı : L'azienda
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 23
Patronus : Griffin
RP Sevgilisi : yok
Asa : Sıcak Merhamet
Özel Yetenek : Zihnefendar ~ Zihnebendar
Galleon : 35993
Kayıt tarihi : 26/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Alexis Ciera Majere   C.tesi Şub. 28 2009, 19:22

artık gerçeği öğrendin... bunu söyleyebilmek için tam 16 yıl bekledik... xD
öhöm.. neyse sohbet olmasın(:

_________________


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Alexis Ciera Majere
Bakan Yardımcısı
Bakan Yardımcısı
avatar

Mesaj Sayısı : 249
Yaş : 26
Tarafı : L'z
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 22
Patronus : Timsah
RP Sevgilisi : O artık yaşamıyor Very Happy
Asa : Hızlılığın Zevki
Evcil Hayvan : Kendime zor bakıyorum bir de hayvan mı? o.O
Özel Yetenek : Metamorfmogus
Galleon : 35914
Kayıt tarihi : 25/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Alexis Ciera Majere   Salı Mart 03 2009, 18:14

Kiti eklcm seni en kötü düşman yere ama aynı zamanda en sevdiğim yere ama ama icon yok.Edit:saçmaladım Smile

_________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Evangeline L.R. Bennet
Slytherin 4. Sınıf
Slytherin 4. Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 895
Yaş : 26
Nerden : Finlandiya
Tarafı : Yok*Sistemden hoşnut değil...
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 16
RP Sevgilisi : Tyson (:
Asa : Kararlı Yürek
Evcil Hayvan : Greenwick (kurbağa)
Galleon : 36254
Kayıt tarihi : 03/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Alexis Ciera Majere   Salı Mart 03 2009, 18:46Seç beğen al. Bi de öyle çok da kötü bi yere koyma yani, azıcık ucundan anlaşalım xD

_________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Miselya Hotaru T. Takai
Parıldayan Role Player
avatar

Mesaj Sayısı : 472
Yaş : 22
Nerden : Zor bir soru değil...
Tarafı : Aydınlık
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 14
RP Sevgilisi : ***Lucas Tom Evans***
Asa : ***Uysal Benlik***
Evcil Hayvan : Güzeller güzeli kedim Kaysa
Galleon : 36479
Kayıt tarihi : 06/01/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
5/100  (5/100)
Seviye:
5/100  (5/100)

MesajKonu: Geri: Alexis Ciera Majere   Salı Mart 03 2009, 18:49

iyi bir yere ekler misin?


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://cruciohogwarts.turkforumpro.com/
Stesha Irina Alston
Öldü
avatar

Mesaj Sayısı : 1372
Yaş : 28
Nerden : Monté Carlo
Tarafı : Zay
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 24
RP Sevgilisi : Robert West Phelps
Asa : Aksi Kalp
Evcil Hayvan : Yarasa .. Amma evcil xD
Galleon : 36125
Kayıt tarihi : 01/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Alexis Ciera Majere   Salı Mart 03 2009, 21:17


_________________


* Kar yağarken mor dağların ucundan
Sol yerinde sessiz bir inilti ile
Yastığın yüzüne yaşlar dökerek
Ve akşamdan gizlice bir ah çekerek
Beni düşün, beni düşün, unutma
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Alexis Ciera Majere
Bakan Yardımcısı
Bakan Yardımcısı
avatar

Mesaj Sayısı : 249
Yaş : 26
Tarafı : L'z
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 22
Patronus : Timsah
RP Sevgilisi : O artık yaşamıyor Very Happy
Asa : Hızlılığın Zevki
Evcil Hayvan : Kendime zor bakıyorum bir de hayvan mı? o.O
Özel Yetenek : Metamorfmogus
Galleon : 35914
Kayıt tarihi : 25/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Alexis Ciera Majere   Çarş. Mart 04 2009, 22:28

Herkesi ekledim Smile

_________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Coop Cooplowski
Ravenclaw 3. Sınıf
Ravenclaw 3. Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 174
Tarafı : İyi Taraf
Kan Durumu : Melez
RP Yaşı : 15
RP Sevgilisi : A. Kyndra Bianchett
Asa : *Amaçsız İstekler*
Galleon : 35960
Kayıt tarihi : 09/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Alexis Ciera Majere   Çarş. Mart 04 2009, 22:34Küçüklere atıver...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://hogwarstakademisi.forumotion.com/
Alexis Ciera Majere
Bakan Yardımcısı
Bakan Yardımcısı
avatar

Mesaj Sayısı : 249
Yaş : 26
Tarafı : L'z
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 22
Patronus : Timsah
RP Sevgilisi : O artık yaşamıyor Very Happy
Asa : Hızlılığın Zevki
Evcil Hayvan : Kendime zor bakıyorum bir de hayvan mı? o.O
Özel Yetenek : Metamorfmogus
Galleon : 35914
Kayıt tarihi : 25/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Alexis Ciera Majere   Çarş. Mart 04 2009, 22:38

ekledim..çok iyi bir yere değil ama herkesi sevmemem lazım Smile

_________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Coop Cooplowski
Ravenclaw 3. Sınıf
Ravenclaw 3. Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 174
Tarafı : İyi Taraf
Kan Durumu : Melez
RP Yaşı : 15
RP Sevgilisi : A. Kyndra Bianchett
Asa : *Amaçsız İstekler*
Galleon : 35960
Kayıt tarihi : 09/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Alexis Ciera Majere   Çarş. Mart 04 2009, 22:53

Sorun değil yerim bence gayet iyi ...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://hogwarstakademisi.forumotion.com/
Darcelle Nyla Majere
Ravenclaw 4. Sınıf
Ravenclaw 4. Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 73
Tarafı : Tarafsız
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 16
RP Sevgilisi : İsteyen pm atsın.
Asa : Delice Güç * Sectumsempra
Galleon : 35928
Kayıt tarihi : 22/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Alexis Ciera Majere   Perş. Mart 05 2009, 15:49

Beni de ekler misin? Kuzen oluyoruz sanırım. İconu lejantımdan alabilirsin.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Alexis Ciera Majere
Bakan Yardımcısı
Bakan Yardımcısı
avatar

Mesaj Sayısı : 249
Yaş : 26
Tarafı : L'z
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 22
Patronus : Timsah
RP Sevgilisi : O artık yaşamıyor Very Happy
Asa : Hızlılığın Zevki
Evcil Hayvan : Kendime zor bakıyorum bir de hayvan mı? o.O
Özel Yetenek : Metamorfmogus
Galleon : 35914
Kayıt tarihi : 25/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Alexis Ciera Majere   Cuma Mart 06 2009, 10:52

Ekledim kuzen Smile ailemiz de günden güne büyüyor oley Very Happy

_________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Teasel Hérion Majere
Gryffindor 3. Sınıf
Gryffindor 3. Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 526
Yaş : 23
Nerden : Hogwarts
Tarafı : Tarafsız(Öğrencilik bitsin KARANLIK)
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 15
RP Sevgilisi : (L) Miesha Anya E. Freaky (L)
Asa : *-*Agresif Cesaret*-*
Galleon : 36060
Kayıt tarihi : 02/03/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Alexis Ciera Majere   Perş. Mart 12 2009, 13:11Eklermisin?..
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://www.royalecs.com
Alexis Ciera Majere
Bakan Yardımcısı
Bakan Yardımcısı
avatar

Mesaj Sayısı : 249
Yaş : 26
Tarafı : L'z
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 22
Patronus : Timsah
RP Sevgilisi : O artık yaşamıyor Very Happy
Asa : Hızlılığın Zevki
Evcil Hayvan : Kendime zor bakıyorum bir de hayvan mı? o.O
Özel Yetenek : Metamorfmogus
Galleon : 35914
Kayıt tarihi : 25/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Alexis Ciera Majere   Perş. Mart 12 2009, 13:14

Lejantım değiştirilmiş genişletilmiştir.. (:

_________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Alexis Ciera Majere
Bakan Yardımcısı
Bakan Yardımcısı
avatar

Mesaj Sayısı : 249
Yaş : 26
Tarafı : L'z
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 22
Patronus : Timsah
RP Sevgilisi : O artık yaşamıyor Very Happy
Asa : Hızlılığın Zevki
Evcil Hayvan : Kendime zor bakıyorum bir de hayvan mı? o.O
Özel Yetenek : Metamorfmogus
Galleon : 35914
Kayıt tarihi : 25/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Alexis Ciera Majere   Perş. Mart 12 2009, 13:24

Teasel Hérion Majere demiş ki:


Eklermisin?..

eklendin..Kurguyu umarım beğenmişsindir. Gerçi pek de iyi değil ama olsun böylesi daha iyi (:

_________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Teasel Hérion Majere
Gryffindor 3. Sınıf
Gryffindor 3. Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 526
Yaş : 23
Nerden : Hogwarts
Tarafı : Tarafsız(Öğrencilik bitsin KARANLIK)
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 15
RP Sevgilisi : (L) Miesha Anya E. Freaky (L)
Asa : *-*Agresif Cesaret*-*
Galleon : 36060
Kayıt tarihi : 02/03/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Alexis Ciera Majere   Perş. Mart 12 2009, 13:36

=) Güzel olmuş kurgu
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://www.royalecs.com
Gabriel Diego Sylar
Borgins&Burkes Sahibi
Borgins&Burkes Sahibi
avatar

Mesaj Sayısı : 162
Yaş : 26
Nerden : CehenneM'den
Tarafı : L'azeinda^^
Kan Durumu : asiL ve TeMiz safkaN
RP Yaşı : 21
RP Sevgilisi : Yok öLe bishi xD
Asa : SaF üsTünLük^^En ii büyü AvadA KedavrA*
Evcil Hayvan : Yılan'M SiqNa
Galleon : 35769
Kayıt tarihi : 07/03/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Alexis Ciera Majere   Perş. Mart 12 2009, 20:34

Majere deiL mi? Hepsine gıcıım..

Düşman..!!
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://www.harrypottervemelezprensfilm.com
Alexis Ciera Majere
Bakan Yardımcısı
Bakan Yardımcısı
avatar

Mesaj Sayısı : 249
Yaş : 26
Tarafı : L'z
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 22
Patronus : Timsah
RP Sevgilisi : O artık yaşamıyor Very Happy
Asa : Hızlılığın Zevki
Evcil Hayvan : Kendime zor bakıyorum bir de hayvan mı? o.O
Özel Yetenek : Metamorfmogus
Galleon : 35914
Kayıt tarihi : 25/02/09

Bilgilerim
Sağlık:
100/100  (100/100)
Güç:
100/100  (100/100)
Seviye:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Alexis Ciera Majere   Perş. Mart 12 2009, 21:06

ekledim...

_________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
 
Alexis Ciera Majere
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Accio-Hogwarts :: - Karakter Kimliği - :: Lejant-
Buraya geçin: