Accio-Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurgu: Loinkaos - Yıl: 1971 - Hava: Yağmurlu - Tema: Gündüz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Chris Alexander Andié'nin Odası

YazarMesaj
Chris Alexander Andié
Slytherin 4. Sınıf & Admin
Chris Alexander Andié

Tarafı : Death Eater!
Kan Durumu : ~Safkan~
RP Yaşı : 13 ^^
RP Sevgilisi : Yok henüz ^^ Olmayacakta/çapkınım ben xD
Asa : ^^Huysuz Yürek^^ [İnsan huysuz olunca tabii... xD]
Galleon : 55737

Bilgilerim
Sağlık:
Chris Alexander Andié'nin Odası Img_left100/100Chris Alexander Andié'nin Odası Empty_bar_bleue  (100/100)
Güç:
Chris Alexander Andié'nin Odası Img_left100/100Chris Alexander Andié'nin Odası Empty_bar_bleue  (100/100)
Seviye:

Chris Alexander Andié'nin Odası Empty
MesajKonu: Chris Alexander Andié'nin Odası   Chris Alexander Andié'nin Odası Icon_minitimeSalı Şub. 24 2009, 15:39

Odam çok lüks bir odadır. Muggle takıntım olmasına rağmen son teknolojiyle donatmışımdır odamı -yani muggle işi...- Odam pek de yaşıma uygun değidlir, ne yazık ki zevkli bir insanım ve büyüklere göre dizayn ettim. Bu odayı gören benim değilde 20-25 yaşlarında, evli bir çiftin odası sanar. Aman, sanarsa sansınlar, memnunum ben halimden.

Özellikle yatağım harikadır. Beyaz çarşaf ve onun üstüne bordomsu -tam olarak ne olduğunu bilmiyorum, hiç de merak etmedim- bir renkte yastıklar bulunur. Yatağımın kenarındaki dolaplarda aynı renklerdedir. Bu odaya mükemmel bir hava katar.

Bilgisayar masamsa kendi yaratımımla oluşmuştur. Yani bizzat benim çizimime göre yaptılar bilgisayar masamı. Çok da hoş bir görüntüsü oldu. Zevkime ve kendime hayranıyım ya. Öhöm neyse. Bilgisayarım kırmızı ve siyah renklerden oluşmuştur. Yani bir uyum içerisindeler. İnsan gözünü klavyeden ve kasadan alamıyor canım -egoistimsi bir ruh hali.-

Gelelim müziksetime... Böyle harika bir odada müzikseti de var elbette. Hem de ne müzikseti; teknoloji harikası bir şey. Gri, dev gibi. Gördükçe müzik dinleyesim geliyor valla. Kaset, plak, cd... Ne isterseniz çalabiliyor. Neyse, tanımalamalar yeter... Bir de görüntülerine bakalım isterseniz?

~~Biricik Yatağım!~~

Chris Alexander Andié'nin Odası Hulsta-bedroom-01

~~Kendi Ürünüm, Bilgisayar Masam... Ve Bilgisayarım~~

Chris Alexander Andié'nin Odası 2

~~Teknoloji Harikası Müziksetim~~

Chris Alexander Andié'nin Odası Pagani-stereo
Chris Alexander Andié
Chris Alexander Andié

Tarafı : Death Eater!
Kan Durumu : ~Safkan~
RP Yaşı : 13 ^^
RP Sevgilisi : Yok henüz ^^ Olmayacakta/çapkınım ben xD
Asa : ^^Huysuz Yürek^^ [İnsan huysuz olunca tabii... xD]
Galleon : 55737

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

Chris Alexander Andié'nin Odası Empty
MesajKonu: Geri: Chris Alexander Andié'nin Odası   Chris Alexander Andié'nin Odası Icon_minitimeSalı Şub. 24 2009, 16:12

Ehem... Odamın bazı kuralları var. Öyle elini kolunu sallaya sallaya giremezsin içeri. Hee... Bayansan ve yaşıtımsan o ayrı tabi Cool [Bu yaşta ne bu sapıklık demeyin... Profesorum ve ikizi öğretti bana bunları=> Bknz: Cest'ev ler xD] Neyse konudan sapmayalım. Kurallar aşağıda yazıyor. Uymayanı yakalamıyım Suspect

Arrow Ben izin vermeden odama öyle herkes giremez. Şuaralar bu izni sadece Swieta Miranda'ya veriyorum... O benim iznim olmadan da odama girebilir.

Arrow Odadaysam, kesinlikle girmeden önce kapıyı tıklatın. Gir dersem girin, yoksa aynen arkanızı dönüp defolun Suspect

Arrow Eyer odamdan bögürmeler ve yüksek dozda müzik sesi geliyorsa kapıma gelmeyin. O seste sizi duymayabilirim(!). Boşu boşuna yorulmanıza deymez!

Arrow Bilgisayarım benden izinsiz açılamaz, şifrelidir. Boşuna bilgisayarımı açmaya çalışmayın yani. Hani belki(!) odamda kamera denetimi vardır da yakalanabilirsiniz...

~~Odamın Kapısındaki İşaretler~~

Chris Alexander Andié'nin Odası D1a0ae2a-7e9d-4a26-8911-5f8c0fa76762~~Chris Alexander Andié'nin Odası Dur
Chris Alexander Andié'nin Odası 11949849061349451324high_tension_danger_yve_r.svg.hi~~Chris Alexander Andié'nin Odası Skullrockt

Veee....

Chris Alexander Andié'nin Odası Elyospngmedglowze3

Chris Alexander Andié'nin Odası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Chris Alexander Evans
» Chris Ian Allison