Accio-Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurgu: Loinkaos - Yıl: 1971 - Hava: Yağmurlu - Tema: Gündüz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Can Alıcı Mektup..

YazarMesaj
Jessie Tamara Andié
Gryffindor 2. Sınıf
Gryffindor 2. Sınıf
Jessie Tamara Andié

Tarafı : Tarafsızım şu sıralar ^^
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 14
RP Sevgilisi : Yok Canm Daa küçüüm ben ^^
Asa : Cesur Cadı
Galleon : 55440

Bilgilerim
Sağlık:
Can Alıcı Mektup.. Img_left100/100Can Alıcı Mektup.. Empty_bar_bleue  (100/100)
Güç:
Seviye:

Can Alıcı Mektup.. Empty
MesajKonu: Can Alıcı Mektup..   Can Alıcı Mektup.. Icon_minitimePaz Şub. 22 2009, 16:02

Jessie artık annesine bir mektup yazmanın oldukça yararlı olabileceği kanısına varmıştı.Çünkü burada henüz kimseyi tanımıyordu.Zor bir gündü.Hava yağmurluydu ve yağmur damlalarının sesi Jessienin ders çalışmasına engel oluyordu.Artık oldukça sıkıldı.Biraz macera istiyordu aslında.Ama kimsesi olmadığı için şimdilik bu fikri kenara itti ve annesine mektup yazmayı düşündü.Yavaş adımlarla yatakhaneden çıktı ve baykuşhaneye doğru ilerlemeye başladı.Kapıyı yavaşça açtı ve o anda okulun baykuşlarından biri dikkatini çekti.Mektubu bununla göndermeliydi.Ama doğru...Önce yazacak bir mektubu olmalıydı..Hemen parşömenini ve yeni aldığı tüy kalemini çıkarıp yazmaya başladı.
''Anne..Burda herşey harika.Çok fazla öğrenci yok.Benim için endişelenme.En yakın zamanda kendime yeni bir arkadaş hatta birçok arkadaş bulacağım.Ancak şuan beni ders çalışmaktan başka birşey oyalamıyor.Hogwarts söylediğinden daha müthiş bir yer.Bizim ortak salonumuz sanırım en güzeli.Burayı görmelisin anne..Tam bana göre biryer.Okulun açılmasına az kaldı.Sanırım o zaman herşey çok daha iyi olur.Kendime bir cüppe aldım.Söylediğin gibi gerçektende oldukça kalabalıktı.Asamıda aldım.Adı Cesur Cadı.Biliyorum tam bana göre...En iyi büyüsü ise Cisimlenmeymiş.Bunu çok beğendim.En kısa zamanda bir baykuş edineceğim.Sizi çok seviyorum.Kendinize iyi bakın...

Jessie Tamara Andié''

İşte bitmişti.Jessie yavaşça kalktı ve parşömenin ucunu baykuşun ayağına bağladı.Baykuşa iyi yolculuklar diledi ve eşyalarını toplamaya başladı.Tam kapıyı açmış,çıkacakken....

Can Alıcı Mektup..
1 sayfadaki 1 sayfası