Accio-Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurgu: Loinkaos - Yıl: 1971 - Hava: Yağmurlu - Tema: Gündüz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz?

+15
Allen Darknight
Jessie Tamara Andié
Dinah Bones
Bellatrix S. Andié
Aphrodisia Dorés Nydeln
Stesha Irina Alston
Julliétté Sasha Grând
Tatîanus Xénia McLine
NemesiS
Okyanus
Sabrina Cecilia Black
James Tommy Parker
Elijah James Christensen
Anakin J'ames Láerod
Chris Alexander Andié
19 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

Adminlerimiz Sizce Nasıllar?
Süperler!
Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? I_vote_lcap53%Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? I_vote_rcap
 53% [ 27 ]
İyiler
Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? I_vote_lcap22%Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? I_vote_rcap
 22% [ 11 ]
Eh İşte/İdare Eder
Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? I_vote_lcap14%Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? I_vote_rcap
 14% [ 7 ]
Kötüler/Çok Daha İyi Olabilirdi
Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? I_vote_lcap8%Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? I_vote_rcap
 8% [ 4 ]
Vasatlar!
Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? I_vote_lcap3%Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? I_vote_rcap
 3% [ 2 ]
Toplam Oylar : 51

YazarMesaj
Chris Alexander Andié
Slytherin 4. Sınıf & Admin
Chris Alexander Andié

Tarafı : Death Eater!
Kan Durumu : ~Safkan~
RP Yaşı : 13 ^^
RP Sevgilisi : Yok henüz ^^ Olmayacakta/çapkınım ben xD
Asa : ^^Huysuz Yürek^^ [İnsan huysuz olunca tabii... xD]
Galleon : 55747

Bilgilerim
Sağlık:
Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? Img_left100/100Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? Empty_bar_bleue  (100/100)
Güç:
Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? Img_left100/100Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? Empty_bar_bleue  (100/100)
Seviye:

Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? Empty
MesajKonu: Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz?   Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? Icon_minitimeÇarş. Şub. 18 2009, 20:23

Oyunu veren arkadaşlar, adminler hakkında ayrı ayrı görüşlerini buraya bildirirlerse seviniriz Wink

~~~~~~

Aaron West Allison:

Ansem Uriel Felagund:

Arathorn:

Feanor Tasartir:

Phoebe Loisa Cest'ev/Chris Alexander Evans:

Stam Cest'ev (Admin):

Andrei Cest'ev:

Sirius Antonius Black:

Eric Karl Cest'ev:

En son Chris Alexander Evans tarafından Çarş. Şub. 18 2009, 20:34 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Chris Alexander Andié
Chris Alexander Andié

Tarafı : Death Eater!
Kan Durumu : ~Safkan~
RP Yaşı : 13 ^^
RP Sevgilisi : Yok henüz ^^ Olmayacakta/çapkınım ben xD
Asa : ^^Huysuz Yürek^^ [İnsan huysuz olunca tabii... xD]
Galleon : 55747

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz?   Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? Icon_minitimeÇarş. Şub. 18 2009, 20:34

Aaron West Allison: Burakk... Site de n'aptığını pek bilmiyorum. Ama çok uğraştığını biliyorum. En yakın dostumdun bir aralar ^^ BüyülüBoyut'un da eskilerindensin. Ve inan bana adminliğe çok yakışıyorsun.

Ansem Uriel Felagund/Unknown: Emre... Seninle çok muhabbetim olmadı hiç bir zaman ^^ Ama site için epey emeğin dokundu. Unknown çok iyi adminlik yaptı özellikle. Adminlik konusunda gayet başarılısın.

David: Eray ^^ Kankam... Site için en çok uğraş verenlerden biri. Asalarla ne kadar uğraştığını çok iyi bilirim. Tipten çalışkan gibi durmasanda bu site için çok çalıştın. İyi ki başımızda böyle bir admin var ^^

Feanor Tasartir: Aytaç... Şuan bu mesajı göremiyeceğinin farkındayım. Hatta bu mesajı okuyanların çoğu seni bile tanımıyorlar ama neyse. Büyülüboyutun kurucususun. Yani bu sitenin geçmişi sensin. O kadar harika bir site yapmasaydın şimdi böyle bir site de olmayacaktı. Büyülüboyut'u en iyilere getirmek için çok uğraşmıştın. Eyer ÖSS'n olmasa daha da çalışırdın eminim. Şimdi Öss sebebiyle siteye giremiyorsun. Ama telefon aracılığıyla bize yol gösteriyorsun. Bizi en çok seven kişi sensin sanırım. Sitede benim en çok sevdiğim kişi ve admin de sensin ^^

Phoebe Loisa Cest'ev/Chris Alexander Evans: Çisem yani ben xD öhöm pas Very Happy

Andrei Cest'ev: Aaa Ömer... Pas geçicektim ama senden azar yeme korkusuyla seni de dolduruyorum xD İlk başlarda pek sevmiyordum seni. Yani site ikiye bölünmeden önce. Çok kendini beğenmiş görüyordum. Ama şimdi yanıldığımın farkındayım. Çalışkan ve komik birisin[Komik bölümüne girmiyorum xD]. Site için çok uğraşıyorsun. Zaten ben ne zaman zora düşsem sana iletiyorum olayı ^^ İyi ki varsın...

Sirius Antonius Black: Mehmet... Sitenin ilk adminlerinden. Taa ßß zamanındansın. Çok iyi bir arkadaş olduğun gibi çok iyi bir adminsin de. Yeni üyeler pek adminliğini görmemiş olabilir ama eskiler iyi bilirler. Site için çok uğraştın, daha iyilere gelmemizde epey yardımın dokundu. Site toparlanırken de yardımcı oldun. Sende harika bir adminsin.

Stam Cest'ev: Furkan'm. Sitedeki en yakın arkadaşlarımdan birisin. Sende ilk adminlerdensin. Büyülüboyut zamanından beri siteyle en çok uğraşan sensin denilebilir. Kimin yardıma ihtiyacı olsa sen koşuyorsun yardıma. Adminlik Aytaç'tan sonra en çok sana yakışıyor sitede. Benim admin olarak kalmam için de en çok ısrar edenlerdendin. Süper bir arkadaş ve süper bir adminsin.

Eric Karl Cest'ev:
Yorum yok xD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz?   Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? Icon_minitimeÇarş. Şub. 18 2009, 20:45

Aaron West Allison:Burak'ım rp'yi öğrenmemde etki sağlayan şahsiyet...Arada küfür etsede seferim onu xd

Ansem Uriel Felagund:Kankam Razz sitedeki ilk kankam xD arada bir birimize kayarız ama ebesini bana verir hep..Çok sevdiğim eleman

David:Eray'ımla çok küfürleşiriz Razz ama severim onu..

Feanor Tasartir:Aytaç Razz kadir abi xD fıkralarınıda kendisinide rplerinide çok severim tabiki kitabınıda çok severim okey rakibim xD biricik Kadir Abi...

Phoebe Loisa Cest'ev/Chris Alexander Evans:Çisem aşkım,hayatım,bitanem xD[Gerçek değildir xD Edit by Çisem xD][Noliyi ... xD/Edit by Emre][Mannak işte Ömer *Çisem*]

Stam Cest'ev:Kankam en çok konustuğumuz kişi xD Çalışkan admin stam..

Andrei Cest'ev:Yorum yok

Sirius Antonius Black:Memyk ilginç isimci çalışkan admin memyk xD

Eric Karl Cest'ev:Erik'ime şimdilik yorum yok xD
Anakin J'ames Láerod
Ölü&Admin
Ölü&Admin
Anakin J'ames Láerod

Tarafı : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Kan Durumu : Bilinmiyor.
RP Yaşı : 34
Patronus : Ejderha
RP Sevgilisi : Yok , İstemez Wink
Asa : Kan Pıhtısı !
Evcil Hayvan : Yok
Özel Yetenek : Kurtadam , Zihinbend & Zihinfendar
Galleon : 56478

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz?   Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? Icon_minitimeÇarş. Şub. 18 2009, 21:08

Aaron West Allison: Burak Wink Beni Diss sayfasına çağıran , düelloda beni sitede durdurabilecek yegane kişilik. Ama yinede iddalıyım (: Beraber diss attığım ve çok sevdiğim biridir. AccioH'a da onun sayesinde katıldım (:

Ansem Uriel Felagund: Lanet olası pislik ! Very Happy ( Amerikan filmine döndü Very Happy ) Bu sitede beni yenebilen tek kişi Sad Olsun yenmekte var yenilmekte. Son bir hareketi canımı sıksada , arasıra kavga etsekte dost işte Wink

David:
Ya hem tipsiz , hem düello bilmez , hemde Admin ne bok aramaya aldınız bunu ? Very Happy

Feanor Tasartir:
Aytaç abim , anlatılmaz yaşanır. Rplerini okurken onları yaşıyormuş gibi hissettiğim. Yazın hikayesini dört gözle beklediğim , ÖSS mağduru , beni tek hamlede yenebilecek yegane kişilik. O Aytaç Abi anlatılmaz yaşanır (:

Böhööhöhöhöym (: Kanky nabusun bea ? Razz Very Happy Biricik kankam , Ben siteye kaç kere dön dedim dönmedi başkası söyleyince döndüğü için hala kırgınım ona Sad Razz Very Happy

Stam Cest'ev:
Ya Rp yapmayı bilmez , bi panelden anlıyor. Razz Furkan , Accioh'un doğusunun ve Batısının en çalışkan admini ! ßß'nin kurucularından benden büyük olsada kardeşim gibi sevdiğim biri Very Happy

Andrei Cest'ev:
Ya bu gene tek büyüde aldım aklını verdim eline akılsız kaldı orda Very Happy Ömer , ne sövüyoz amma Very Happy

Sirius Antonius Black:
MéMyk ! ya bu adam harbi harbi anlatılmaz yaşanır Very Happy Kara gözlü , kara kaşlı , kara saçlı komedi çocuk msnde koptuğum sayılı insanların arasındadır MéMyk !

Eric Karl Cest'ev:
Tanımıyom Very Happy

Anakin J'ames Láerod
Ölü&Admin
Ölü&Admin
Anakin J'ames Láerod

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz?   Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? Icon_minitimePerş. Şub. 19 2009, 16:51

Bu ne kardeşim ? Sırf adminler yorum yapmış burası üyeler için açıldı Wink
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz?   Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? Icon_minitimePerş. Şub. 19 2009, 18:48

Aaron West Allison:

Kardeşim Sırdaşım Hemşom Birlikte Parfüm denenmememesi gereken biri Aytaç Kızmaz Fan Club'un 2.i üyesi Very Happy

Ansem Uriel Felagund:

İt herif.Maked it Hilkat Bear xD. sana karşı anandan doğdundan beri nefret besliyorum.Sana ben baktım ... sümüklünün tekiydin Very Happy.

David:

Sert adam.Burağın deyimle Duygusal..Bu direk hödük ... xP.Ara sıra değpişsekte Erayı Kardeşim gibi severim

Feanor Tasartir:

Uy uy Abim.17 yaşındaki halim.Erkek güzeli xP.Merlin Nişanı.Galatasarayfanı.Böle bir hoş bir insan.Özletio kendini

Çisem.Sadık Kafa ve komiği gelik bir insan seviorm onu da

Stam Cest'ev:

Uyh Tıkandım..Yahşuhlu...Dipçik kimin..En aktif admin.

Andrei Cest'ev:

Kardeşim...Şabıldağıı yicem..Eben sana kurban olsun Very Happy.

Siryus:

Herşey bi yana o bi yana...Benden yakışıklı olduğu için ondan nefret ediyorum ama rp'm onunkinnden iyi...desem beni teper Very Happy

Eric Karl Cest'ev:

Batuhan Severiz Batuhanı...En hoş sohbet insanlardandır ama Çok bi konuşmadık daha XD
Elijah James Christensen
BANLANDI
Elijah James Christensen

Tarafı : кαяαηℓιк
Kan Durumu : ѕαƒкαη
RP Yaşı : 13
RP Sevgilisi : ѕωιєтα мιяαη∂α αη∂ιé
Asa : ѕαƒ кöтüℓüк
Evcil Hayvan : уσк
Galleon : 55750

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz?   Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? Icon_minitimeCuma Şub. 20 2009, 13:12

Aaron West Allison: Az Çok tanıyorum.Yorum Yok!!!
Ansem Uriel Felagund: Üstteki ile aynı cevabı paylaşabilir xD
Arathorn: Adını nie böyle yaptıki.Ünlüsünü nie değiştirdiki.Niye admin olduki xD. Şaka şaka admin olman  siteyi çok ilerletmiş olabilir ben yoktum çünkü.Yeni tanımaya başlıyorum. Resimide karizmatik xD
Feanor Tasartir:  Her kez tanısada o kadarda çok tanımıyorum. İyi biri gibi gözüküyor. Çünkü hiç onunla birlikte online olmuyoruz. xD
Phoebe Loisa Cest'ev/Chris Alexander Evans: Admin oldu bir hal geldi ona. İyi biriydi ama artık sanki biraz ne desem ııııı şımarmılş gibi. Sinirlenme ha çisem xD
Stam Cest'ev: O da diğerleri gibi iyi.
Andrei Cest'ev: Hıh sevmiyorum işte. Niye beni banladın.
Sirius Antonius Black: Oooo bunuda severim ama tanımam xD
Eric Karl Cest'ev: Hayatımda hiç duymadım xD
http://expectopatronum.turkforumpro.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz?   Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? Icon_minitimeCuma Şub. 20 2009, 14:42

Elijah James Dymeas demiş ki:
Aaron West Allison: Az Çok tanıyorum.Yorum Yok!!!
Ansem Uriel Felagund: Üstteki ile aynı cevabı paylaşabilir xD
Arathorn: Adını nie böyle yaptıki.Ünlüsünü nie değiştirdiki.Niye admin olduki xD. Şaka şaka admin olman siteyi çok ilerletmiş olabilir ben yoktum çünkü.Yeni tanımaya başlıyorum. Resimide karizmatik xD
Feanor Tasartir: Her kez tanısada o kadarda çok tanımıyorum. İyi biri gibi gözüküyor. Çünkü hiç onunla birlikte online olmuyoruz. xD
Phoebe Loisa Cest'ev/Chris Alexander Evans: Admin oldu bir hal geldi ona. İyi biriydi ama artık sanki biraz ne desem ııııı şımarmılş gibi. Sinirlenme ha çisem xD
Stam Cest'ev: O da diğerleri gibi iyi.
Andrei Cest'ev: Hıh sevmiyorum işte. Niye beni banladın.
Sirius Antonius Black: Oooo bunuda severim ama tanımam xD
Eric Karl Cest'ev: Hayatımda hiç duymadım xD

Evlat david zaten admindi diğer üyeliği var bu 1 ...Seni banladığım için beni sevmiyorsun ama banlanmaya hak ediyorsun bu 2.Buda 3 Unkown'la Ansem aynı kişiye sahip...
James Tommy Parker
Sadık Role Player
James Tommy Parker

Tarafı : Zümrüdü Anka Yoldaşlığı
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 26
Patronus : Çöl Tilkisi
RP Sevgilisi : Sylvia Eleanor Parker
Asa : Kurnazlık Ateşi
Evcil Hayvan : Rubeus(Baykuş)
Özel Yetenek : Zihinfendar & Zihinbendar
Galleon : 57804

Bilgilerim
Sağlık:
Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? Img_left117/100Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? Empty_bar_bleue  (117/100)
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz?   Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? Icon_minitimeCuma Şub. 20 2009, 18:04

Aaron West Allison: Burak,en eski RP arkadaşlarımdan. Neredeyse bir yıldır-çok uzunmuş gerçekten-. Bu sürede* çok güzel şeyler paylaştık. Harika muhabbetler yaşadık.

Ansem Uriel Felagund: Emre'yle fazla konuşmuşluğumuz yok ama severim kendisini.

Arathorn: Eray'la bu üyeliğini ilk açtığı zamanlarda tanıştık. Ama kısa sürede sevdim kendisini. Umarım aynı duyguları paylaşıyordur =)

Feanor Tasartir: Aytaç abim,ßß'ta da,bu sitede de çok kahrımı çekti. Çok severim onu da.

Phoebe Loisa Cest'ev/Chris Alexander Evans: Çisem'im,en eski iki RP arkadaşımdan biridir. Arkadaşlığımız bir seneyi geçti. Kendisi hakkında bir çok şey anlatmak isterim ama aklıma pek bir şey gelmiyor. Velhasıl kelam;siteye yakışan bir admin.

Stam Cest'ev: Furkan kardeşim;yüzyüze görüşme şansı bulabilrdiğim tek admin. Kendisini pek sevdim. Bu yaz da beraber dolaşmak isteğiyle alttakine geçiyorum.

Andrei Cest'ev: (Bknz:Ansem Uriel Felagund)

Sirius Antonius Black: (Bknz:Ansem Uriel Felagund)

Eric Karl Cest'ev: Ne diyeyim ben şimdi Batu'ya =). 10 yıllık bir arkadaşlığımız söz konusu. Yıllardır kahrını çekerim. O da benimkini,sağolsun. Umarım arkadaşlığımz ömür boyu sürer. Batu yarın size geliyim mi xD

Diyeceğim şu ki;admin kadromuz bir harika. Kıymetini bilelim.

Edit: Eray kardeşimle ßß'tan tanışıklığımız varmış da haberim yokmuş =). Belki kendisi hatırlamaz ama aramızda bi'husumet bile vardı. Mehmet arkadaşımızın da sayesinde beraber tabak çanak yıkamıştık =)-hatırlattığın için sağol Çisem'cim =)-

Edit2-yoğun istek/baskı üzerine =)-: Çisem'ime biraz daha yorum yapasım var. RP'ye ilk başladığm zamanlardaki saçma RP'lerime maruz kalan kişilerden biridir. Eskiden muhabbetimiz gırlaydı ama ßß'un son zamanlarında bir kopukluk yaşadık. Ama yine de kendisi en sevdiğim RP dostlarımdandır. Umarım bu sonsuza dek sürer.
https://acciohogwarts.yetkin-forum.com/lejant-f15/james-tommy-par
Sabrina Cecilia Black
Daima Cadı Role Player
Sabrina Cecilia Black

Tarafı : Tarafsız..
RP Sevgilisi : Yok ..
Asa : Tarafsızlık Güneşi
Evcil Hayvan : Baykuş
Galleon : 57581

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? Img_left10/100Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? Empty_bar_bleue  (10/100)
Seviye:
Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? Img_left10/100Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? Empty_bar_bleue  (10/100)

MesajKonu: Geri: Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz?   Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? Icon_minitimeC.tesi Şub. 21 2009, 16:23

Aaron West Allison: Burak, gerçekten çok çok sevdiğim biri. Dostum, sırdaşım, arkadaşım.. =)

Ansem Uriel Felagund: Emre xD ßß'deyken yaptığımız rpleri unutmam. Orda admin miydi bilmiyorum ama, neyse. xD

Arathorn: --

Feanor Tasartir: Abim, bana abilik yapan tek insan. Muhabbetlerimizi özleyeceğimizi düşünüyorum.

Phoebe Loisa Cest'ev/Chris Alexander Evans: Çis xD Pis uyuz xD Admin olduğu günü hala hatırlıyorum xD

Stam Cest'ev: Furkan, şu an benimle konuşuyor mu konuşmuyor mu bilmiyorum ama hem adminliği hem de insanlığı müthiş biri...

Andrei Cest'ev: --

Sirius Antonius Black: Mehmet, her zaman yanımda olan/yanınında olacağımı bilen ve bildiğim biri. ßß'deyken daha iyi admindi sanki ama xD Olsun yine de seviyorum ... x)

Eric Karl Cest'ev: --

Okyanus
Dengesiz Admin
Dengesiz Admin
Okyanus

Galleon : 64552

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz?   Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? Icon_minitimeC.tesi Şub. 21 2009, 19:52

Aaron West Allison: Geçen gün gerçekten psikolojik olarak bunalıma girdiğim anda beni rahatlatan kişidir.Adminliğine gelince.Objektif olarak konuşursam benden kat kat daha iyi olduğu kesin.Ama artık kesin tarafını belirlemeli.Anladı bunu o Wink

Ansem Uriel Felagund: Bu kişinin kişiliği hakkında sahip olduğum düşünceler adminliği hakkında yorum yapmamı engelliyor.

Arathorn: Nan Very Happy Harbi kanka. Objektif. İnsanları dinlemeden yargılamayan.Kendi deyimiyle olayları ***lemeyen.Biricik.

Feanor Tasartir: O bir usta. Ondan öğrenecek çok şeyim var.

Phoebe Loisa Cest'ev/Chris Alexander Evans: Dinimizde dedikodu günahtır.Bende yüzüne söylüyorum.Arada kaprislerini çekemesemde "acaba bu kadar işi bu kadar çabuk nasıl yapabiliyor" dediğim kişilik.

Stam Cest'ev: Yaşıtım olmasına rağmen ustamdır.Bu kişidende RP hayatım boyunca çok şey öğrendim.Öğrenmeye de devam ediyorum.

Andrei Cest'ev: İlk sevmezdim keratayı.Durduk yerde laf sokardı.Ama Accio'ya gösterdiği bağlılık o karşı tarif edilemez bi saygının oluşmasına yol açtı bende.

Sirius Antonius Black: Ben mi..Sorumsuz, ukala, aptal.Asla bir işi zamanında yapamayan.Çok çabuk bıkan. "Ya x..Şu şeyi yapıversene.." cümlesini en çok kullanan belalı kişilik.Ama dostlar arasında sevilirim Razz

Eric Karl Cest'ev:
Saygı duyduğum insan.Nasıl onca şeyi görmezden gelerek herkese gülümsüyor bir türlü anlamıyorum.Hayranlarından birinim Eric Smile
https://acciohogwarts.yetkin-forum.com
NemesiS
Lanetli Role Player
NemesiS

Tarafı : L'azienda
RP Yaşı : 23
Patronus : Su Samuru
RP Sevgilisi : Beyza'm var, Naz'm var.. Sayılırlar mı? xD
Asa : Gizli Seçim
Evcil Hayvan : Bella adlı sümüklü böcüğüm var xD
Özel Yetenek : Metamorfmagus ^^
Galleon : 56977

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz?   Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? Icon_minitimeC.tesi Şub. 21 2009, 19:55

Mehmet xD O kapris dediklerin genelde sinir anıma denk gelen şeyler xD öhöm neyse, bir daha yapmamaya dikkat edicem =) "acaba bu kadar işi bu kadar çabuk nasıl yapabiliyor" derken neyi kasteddin? Ben hangi işi çabucak yapmışım xD
Anakin J'ames Láerod
Ölü&Admin
Ölü&Admin
Anakin J'ames Láerod

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz?   Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? Icon_minitimeC.tesi Şub. 21 2009, 20:47

Mehmet son üç kelime süper olmuş usta Very Happy
NemesiS
Lanetli Role Player
NemesiS

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz?   Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? Icon_minitimeCuma Şub. 27 2009, 19:52

Birileri yazsa artık şuraya Suspect
Tatîanus Xénia McLine
Hufflepuff 4. Sınıf
Hufflepuff 4. Sınıf
Tatîanus Xénia McLine

Tarafı : Tarafsızlık *-*
RP Yaşı : 16
RP Sevgilisi : Nazlı bebekim ben ^^
Galleon : 55770

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz?   Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? Icon_minitimeCuma Şub. 27 2009, 23:14

Aaron West Allison: Burak değil mi? Tanışmıyoruz ama tanışırız ^^ İyi bir admin ama biraz tırsıyorum.

Ansem Uriel Felagund: Tanımıyorum, görmüşlüğüm bile az vardır. ^^

Arathorn: Deyvid? Seda'mı bıraktığı için affetmiyorum. Ama bir yandan da seviniyorum, lezo karakter alacağım diye nihahayt xP Yine sitenin direklerinden bence. Onu çalışırken çok gördüm.

Feanor Tasartir: İsmi Aytaç mı? Birkaç sitede öyle hatırlıyorum. Tanışmışlığımız yoktur ^^

Phoebe Loisa Cest'ev/Chris Alexander Evans: Mitiş insan. Kelimeler kifayetsiz kalıyor xP Biricik Admine'miz xP Tap tap tap, öl öl öl xP En süper admin-e xP

Stam Cest'ev:
Ünlüsüne bitiyorum. Maşşallah, Allah sahibine bağışlasın xP Adminliğine de bitiyorum ^^

Andrei Cest'ev: Örümböcek adamı kullanan admin. Eski ünlüsünü epey tuhaf buluyordum. Çalışıyor canım, çok çalışıyor xP

Sirius Antonius Black:
Dede, dedecik. Seviyorum onu yahu, mitiş adminlerden biri. x)

Eric Karl Cest'ev: Tanışmadık henüz ^^ Yorum da yapmayayım xP

Buyrun Kıwıl'dan inciler xP
Julliétté Sasha Grând
Yüksek Eğitim Müsteşarı
Yüksek Eğitim Müsteşarı
Julliétté Sasha Grând

Kan Durumu : Melez
RP Sevgilisi : Luis Glorfindel Phelps ( My vampire-man x.x )
Asa : Ateşin Gerçeği
Galleon : 55979

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz?   Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? Icon_minitimeCuma Şub. 27 2009, 23:23

Aaron West Allison: Buraak,Robeert. Robbeerrtt,Buraak. xP Tamam saçmalamayım,aynı şehirde olmamıza rağmen görüşmediğim sayılı kişilerden. Muhabbetimiz baya koyuydu geçen gün,hatta o kadar koyuydu ki... xP Adını resim kartonuna (Robert'le birlikte) yazdığım insandır.^^

Ansem Uriel Felagund: Cıkıs,hatırlamıyorum tanışmışlığımız var mıdır? ^^

Arathorn: Herkes çok korkiyi ya ondan. xP Terör estirici. xD Forum Oyunları'nda bi kız tırsmıştı kopmuştuk falan. xD Öyle işte RP Out'u iyi x)

Feanor Tasartir: Aytaç abey biziğ diskoyağ götüğr.^^ Mesaj alındığğ. o.O

Phoebe Loisa Cest'ev/Chris Alexander Evans: Ne diyim ki sana ben? Kuş,bal,petek,öküz,fındık,fıstık falan falan. xP Heryerde ikizim artık rekor kırcaz len . Seni seviyorum kuzumm (L. En özelsin böhhühüeyt.

Stam Cest'ev: Msnde 1-2 kere konuştuk heralde (: Bir ara nicki hoştu sonra sansürledi heralde XD

Andrei Cest'ev: Ömeğrrr,sitede benden sonraki deli sapık mix. xP Onun dışında;tatlım diyişi içimi ürpertir. XD Nickime zorla kendisini yazdıran şahıs,ayrıca Rp konusunda da yavaş. 'hıh!' Olsun ben yine de çoook seviyorum seniiğ o.O

Sirius Antonius Black:
Adminleri baştan çıkardığımı iddia ediyor. -yanılıyor demedim. xD- Dede,amca,dayı,büyük baba. xP Üç Süpürge'de sarhoş ettim kendilerini xP Böhhühüeytey o.O

Eric Karl Cest'ev: Cıkıss,tanımıyorum yineeğ. o.O
NemesiS
Lanetli Role Player
NemesiS

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz?   Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? Icon_minitimeC.tesi Şub. 28 2009, 14:10

Kıwıl'ım ve Öküs'üm... Yorumlarınız için çok sağolun o.O
Anakin J'ames Láerod
Ölü&Admin
Ölü&Admin
Anakin J'ames Láerod

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz?   Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? Icon_minitimePtsi Mart 02 2009, 15:54

Seda'mı bıraktığı için affetmiyorum :S
Stesha Irina Alston
Öldü
Stesha Irina Alston

Tarafı : Zay
RP Yaşı : 24
RP Sevgilisi : Robert West Phelps
Asa : Aksi Kalp
Evcil Hayvan : Yarasa .. Amma evcil xD
Galleon : 55955

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz?   Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? Icon_minitimePtsi Mart 02 2009, 15:59

Burdaki seda ben miyim ? :S
Aphrodisia Dorés Nydeln
Şifacı
Şifacı
Aphrodisia Dorés Nydeln

Tarafı : Tarafsızlık *-*
Kan Durumu : Melez *
Patronus : Tavşan
RP Sevgilisi : Ali Ali Ali sadece Ali'yi seviyor!
Asa : Sahte Tehlike * En iyi Büyü de Avada Kedavra o.O
Galleon : 55868

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz?   Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? Icon_minitimePtsi Mart 02 2009, 16:01

Rp sevgililiği -.-
Huh -.-
Kaç Seda var burda x)
Belki de Seda seni bırakmıştır bak o da olabilir x)
Bellatrix S. Andié
Slytherin 1. Sınıf
Slytherin 1. Sınıf
Bellatrix S. Andié

Tarafı : Aydınlık
RP Sevgilisi : Andy Chandler Bones
Asa : Asiliğin Vefası
Galleon : 55660

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz?   Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? Icon_minitimePtsi Mart 02 2009, 16:02

Aaron West Allison:Tanımıyorum.Ama adminlerin hepsi süper.

Ansem Uriel Felagund:Tanımıyorum.

Arathorn:Az buçuk tanıyorum ama iyi bir admin olduğunu düşünüyorum.

Feanor Tasartir:Tanımıyorum.

Phoebe Loisa Cest'ev/Chris Alexander Evans:Süperrrrrrrrrrrrrrrrrr

Stam Cest'ev:Tanımıyorum.

Andrei Cest'ev:Tanımıyorum.

Sirius Antonius Black:İyi.

Eric Karl Cest'ev:Tanımıyorum.
Anakin J'ames Láerod
Ölü&Admin
Ölü&Admin
Anakin J'ames Láerod

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz?   Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? Icon_minitimePtsi Mart 02 2009, 16:04

Aphrodisia Dorés Taro demiş ki:
Rp sevgililiği -.-
Huh -.-
Kaç Seda var burda x)
Belki de Seda seni bırakmıştır bak o da olabilir x)

Buda Huh çu Very Happy
Dinah Bones
Daima Hazır Role Player
Dinah Bones

RP Yaşı : 15
RP Sevgilisi : ... (Yok)
Asa : Adil Asalet
Evcil Hayvan : Euryale - Kar Baykuşu
Galleon : 56732

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? Img_left15/100Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? Empty_bar_bleue  (15/100)
Seviye:
Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? Img_left15/100Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? Empty_bar_bleue  (15/100)

MesajKonu: Geri: Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz?   Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? Icon_minitimePtsi Mart 02 2009, 20:49

Baştan söyliyim, sonra iki saat her birine yazmak zor geliyo... Hiç birini tanımıyorum.

Aaron West Allison: Çok iyi bir admin bence ama dediğim gibi hiçbir bilgim yok Very Happy Yine de harika bir admin

Ansem Uriel Felagund: Valla tanımıyorumdan başka birşey yazamaycağım. Ama iyi bir admin olduğuna eminim Very Happy

Arathorn: Hiç bir bilgim yok (her zamanki gibi)... Kesinlikle harika bir admin. Zaten sitede kötü bir admin yok ki geek

Feanor Tasartir: Valla eski bir üye değilim. Ama diğer üyelerin yazılarından da okuduklarıma göre... Söze gerek kalmıyor. Mükemmel bir adminnnn demek bile az kalır

Phoebe Loisa Cest'ev/Chris Alexander Evans: Onun da mükemmel olduğunu düşünüyorum son zamanlarda siteyle çok ilgileniyor. Adminliğini en beğendiğim kişilerden.

Stam Cest'ev: Tanımıyorum. Hakkında bilgim yok. Ancak... Üye olduğumdan beri durmaksızın siteyle uğraştığını fark ettim. Doğrusu yorucu iş olmalı.Tebrikler ve o da mükemmel bir admin.

Andrei Cest'ev: Hakkında hiç bilgim yok. İyi bir admine benziyor. Fazla birşey yazamicam.

Sirius Antonius Black: Yine eski bir admin sanırım (eski olmayan bir admin de yok gibi). Hiçbir bilgim pek sık siteye girdiğini de görmedim (en azından üye olduğumdan beri). O da çok iyi bir admindir eminim.

Eric Karl Cest'ev: Adını bile ilk defa duyuyorum sanırım. Hiç bilmiyorum. Büyük ihtimalle iyi bir admin. Belki adını duymuşumdur ama, %100 iyi bir admindir.

Benim düşüncem bunlaaar. Tanısam daha çok yazardım ama neyse, benden bu kadar Very Happy
NemesiS
Lanetli Role Player
NemesiS

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz?   Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? Icon_minitimePtsi Mart 02 2009, 20:55

Dinah'cım ben eski üyeyimm, ama eski bir admin değilim mesela ^^ Ama sağol yorumun için =)

Bellatrix; Teşekkür ederim ^^ Ay sevindirik oldum ya bu yorumları görünce ^^
Bellatrix S. Andié
Slytherin 1. Sınıf
Slytherin 1. Sınıf
Bellatrix S. Andié

RP Sevgilisi : Andy Chandler Bones
Asa : Asiliğin Vefası
Galleon : 55660

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz?   Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz? Icon_minitimePaz Mart 08 2009, 20:26

ya senin gibi bir admin süperden de öte.

Adminlerimizi Nasıl Buluyorsunuz?
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki