Kurgu: Loinkaos - Yıl: 1971 - Hava: Yağmurlu - Tema: Gündüz

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Craig Justin Archman

YazarMesaj
Misafir
Misafir

MesajKonu: Craig Justin Archman   Paz Şub. 15 2009, 16:48

Ad: Craig Justin

Soyad: Archman

Bina ve Okul: Hogwarts // Gryffindor

En İlgi Duyduğu Ders: Karanlık Sanatlara Karşı Savunma Dersi

Kişisel Özellikler:

Bu çocuk tam bir manyak !. Aslında , onu anlatmak , görünmeyen bir cismi anlatmaya benzer. Fırlamalıkta bir numara da olsa , onu genellikle bulutları izlerken görürsünüz. Onun en büyük hayali , " Bulutlar Kadar Özgür Olmak ..! ". Onun için herşey , olabildiğince sıkıcı ve yorucudur. Kalem tutmak , en yorucu , bir işle uğraşmak çok sıkıcıdır. Onun en büyük özelliği strateji geliştirebilmesidir. O bir japon oyunu olan Shougi'nin , strateji taşına benzetilir. Aklı yapılan bir IQ testinde , 200 çıkmıştır. Bu onu her zaman aklını kullamaya da , Slytherin ve Ravenclaw binalarına düşman etmiştir. Her zaman , soğukkanlı olmuştur. Takım arkadaşları veya kendi arkadaşları için , kendi canını feda bile edebilir. Dostluk , hayatının sonuna kadar , taşıyacağın bir ikizindir Craig için. Onun , bunlar dışında ki bir diğer görevi , ikizi olan Walter'ı tutmak ve sakinleştirmektir. Her zaman agresif hareketlerini durdurabilen tek kişidir. Soğukkanlıdır. Dünya yansa , her zaman soğukkanlı olup bir çıkış yolu arar. Önceden gireceği işe , her zaman A ve B planları ile başlar. Kendini kontrol edebilmesi , onun en büyük özelliğidir. Yaşına göre her zaman daha olgun ve farklı açılardan bakan biri olmuştur. İnsanların baktığı açı , Craig için , sadece ilk acıdır. Craig ise , daha çok işe 4-5 yönden bakmayı çok sever.

Bunun dışında , gerçekten fırlama bir tarafıda vardır.. Bazen kardeşinin gazına gelip , oda agresif ve biraz da şaka meraklısı olabilir. Araştırma manyağıdır. Çoğu konu da bilgi sahibi olmak ister. Büyü onun için , sadece kendini ve ikizini korumak için öğreneceği bir çeşit koruma aracıdır. Kendine güveni tamdır. Hiç bir zaman , kendin de olan + yönleri , sırf mütevâzilik olsun diye hayır dememiştir. Bu onun kibirli olduğunu göstermez , onun aksine ; Kibirlilerden nefret eder. O neredeyse hiç konuşmaz , sadece kendisine soru sorulduğunda konuşmayı sever. Soru sormak , Craig için oldukça yorucudur..Adalet kavramı , Craig için sadece , gerektiği yerde Craig'e göre değişebilir bir , felsefedir..

Aile Geçmişi:

13 Sene önce , Amerika'nın Boston semtinde doğdum. Kim derdi ki , bu kadar aksiyonlu ve saçma bir hayatım geçicek. Daha 3 yaşında , en sevdiğim kişi olan , Amcamı kaybettim. Çocuktum , anlamamıştım. Bana denilen " Amcanın bir işi çıktı , gelicek " . Çocukluğma verin bu kadar saçma birşeye o zaman inanmıştım. 5 yaşıma geldiğimde , Babam ve Annem'in ölümünü duydum. O zaman çocuk değildim , gerçeği anlatmak zorunda kaldılar. Anlatılırken de bazı yalanlar vardı.
Bunu çözmesi hiçte zor olmamıştı. 7 yaşında , küçük bir gezi yaptıktan sonra , öğrendikleri 7 yaşında ki biri için oldukça fazlaydı. Ailesi , Lord tarafından öldürülmüştü. Annesi ve babası Ölüm yiyen di. Craig , hiç bir zaman şüphelenmemişti. Ama onu en çok şoke eden ise , Seherbaz Amcasını , babasının öldürmüş olması idi. Craig , 7 yaşından 10 yaşına kadar , dayısı ile yaşamıştır.10 yaşından 13 yaşına kadar ise , amcasın da kalmıştır. Herkes gibi yaşamak isterken , farklı bir yaşama sürüklenmişti. Ama o artık , amcasının intikamını alıcaktı. Bu yüzden kendine Avenger dedi. O bundan sonra , intikamcı idi. Her zaman sıkılgan bir tavrı olsada , konu amcasına geldiğinde , çoğu kişiden daha da atak olabilir.Ailesi için her zaman söylediği söz. " Benim ailem , sizin ailenizden çok farklı. Bir tarafta , birileri savaşırken , diğer fert birileri ile savaşanı öldürür. Benim ailem , asla birbirine yakın olamadılar. Her zaman büyük küçüğü ezmiştir. " ...

Aileden Mini Notlar ;

* Safkandır
* Ailenin yarısından fazlası Karanlık Taraftır.
* Aile 200 yıllık bir geçmişe sahip olup. Hepsi Amerika'lıdır.

Sevdiği Hayvan: Köpek / Akamaru
Anakin J'ames Láerod
Ölü&Admin
Ölü&Admin

Tarafı : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Kan Durumu : Bilinmiyor.
RP Yaşı : 34
Patronus : Ejderha
RP Sevgilisi : Yok , İstemez Wink
Asa : Kan Pıhtısı !
Evcil Hayvan : Yok
Özel Yetenek : Kurtadam , Zihinbend & Zihinfendar