Accio-Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurgu: Loinkaos - Yıl: 1971 - Hava: Yağmurlu - Tema: Gündüz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Metro İstasyonu

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Metro İstasyonu Empty
MesajKonu: Metro İstasyonu   Metro İstasyonu Icon_minitimeCuma Şub. 13 2009, 16:10

Charles de Gaulle - Etoile Metrosu
Olesya Maria Andié
Mezun
Olesya Maria Andié

Tarafı : aydınlık
Kan Durumu : safkan
RP Yaşı : 21
RP Sevgilisi : wanted
Asa : yokkk
Evcil Hayvan : yokkk
Galleon : 55446

Bilgilerim
Sağlık:
Metro İstasyonu Img_left100/100Metro İstasyonu Empty_bar_bleue  (100/100)
Güç:
Seviye:

Metro İstasyonu Empty
MesajKonu: Geri: Metro İstasyonu   Metro İstasyonu Icon_minitimeCuma Nis. 17 2009, 09:34

Yine bir sabah günüydü.Ama Olesya için başka bir sabahtı.Çünkü artık o burnunda tüttüğü Parise gelmişti.Buraya en son 10 sene önce bir toplantıya gelmişti.İlk önce bir lokantada kahvaltısını etmeye gitti.Garson kız menüyü getirirken patenleriylen yere düştü.Olesya hemen koşup yardım etti."bir şey oldumu yardım edeceğim bir şey varmı?"Garson kız üstünü sikeleyerek "yok iyim ben yardımız için saolun.buraya gelenler genelikle böyle takıldığımız düştüğümüz zaman bize kızarlar azarlar ve yarım para verirler.Sizi bir değişik gördüm hiç öyle bir tavranız yok.Ah ah keşke herkes böyle olsa"Garson kız ile Olesya baya bir sohpete dalmıştı.Olesya ile garson kız çok yakın arkadaş olmuşlardı.Garson kızın mesaisi bitince alış-verişe çıktılar.İlk önce bir butiğe gittiler.Olesya oradan 8 parça eşya almıştı.Oradan çıktılar ve bir ayakkabıcı dükyanına gittiler.Olesya 2 çift ayakkabı almıştı.Garson kız ise 4 tane ayakkabı almışlardı.Oradan oraya orandan oraya alış-verişlerini tamamladılar.Hava kararmıştı.Olesya bir otel bulup yerleşmişti.Olesya bu gün çok güzel vakit geçirmişti yeni arkadaşlar edinmişti ve bir sürü kıyafetler almııştı.Bakalım yarın ne yapacaktı

Metro İstasyonu
1 sayfadaki 1 sayfası