Accio-Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurgu: Loinkaos - Yıl: 1971 - Hava: Yağmurlu - Tema: Gündüz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hüzün Çökertisi

YazarMesaj
Aldora Méll Black
Slytherin 2. Sınıf
Slytherin 2. Sınıf
Aldora Méll Black

Galleon : 57420

Bilgilerim
Sağlık:
Hüzün Çökertisi Img_left100/100Hüzün Çökertisi Empty_bar_bleue  (100/100)
Güç:
Hüzün Çökertisi Img_left10/100Hüzün Çökertisi Empty_bar_bleue  (10/100)
Seviye:

Hüzün Çökertisi Empty
MesajKonu: Hüzün Çökertisi   Hüzün Çökertisi Icon_minitimeCuma Ocak 30 2009, 17:36

-Ev-

Mor perdelerin yere kadar döküldüğü , tütsü kokan , karanlık odanın içinden bir tutumda olsa sabah güneş ışığı ile , güneşin gözüne gelmesi ile Aldora uyandı.Büyük saatte çalıyordu.Kafasındaki yastığı fırlattı.Bir , iki dakika sonra güneş iyice çıkmaya başlamıştı ve Aldora oflanarak kalktı.

''Lanet olası sabahlar ı-hh''

dedi.

Büyük dolaba doğru ilerledi ve üzerine siyah elbisesini giydi.Biraz makyaj yaptı ve saçlarını düzeltti.Kapısını açması ile hafif açık olan cam kapandı ve camın kapanışı boş koridorda yankılandı.Kedisi Léo'yu karşısında gördü ve kucağına aldı.Siyah tüylü buz mavisi gözleri ile çok asil bir kediydi.Biraz sevdikten sonra eline bir kahve aldı ve kahvesini yudumladıktan sonra evden ayrıldı.Boş sokaklarda turlarken karşısında Üç Süpürge tabelası dikkatini çekti ve oraya girmeye karar verdi.Kapının açılması ile çalan zil herkezin Aldora'ya bakmasını sağları.Aldora kimseyi takmadan kafasını çevirdi ve karanlıkta ki en sessiz masaya oturdu.Garson'a seslendi.

''Bir kaymak birası''

dedi.

Birası geldikten sonra yudumlayarak pencereden etrafı izlemeye başladı.Uzun siyah saçlı bir kadın geçti.Olgun ve uzun boylu.Birden elinde ki bardağı bıraktı ve pencereden baka kaldı.Ölen annesine benzetmişti.Tabiki o ölmüştü , onun yerini kimse alamazdı.Unuttuğu zamanlarda her zaman Aldora'ya hatırlatan küçük ama büyük anlamlı şeyler oluyordu.Kafasını çevirdi bardağa baktı.

^Nerdesin anne , seni çok özledim^

dedi içinden ve eline bardağı alarak içmeye devan etti.

Misafir
Misafir

Hüzün Çökertisi Empty
MesajKonu: Geri: Hüzün Çökertisi   Hüzün Çökertisi Icon_minitimeCuma Ocak 30 2009, 17:40

Jenny biraz kafa dağıtmak için Üç Süpürgeye gelmişti.Olanları unutmak istiyordu.Ama nefreti ona engel oluyordu.İçeri girdiğinde en sessiz ve karanlık masada oturan bir kız gördü.Onun yanına gitmeye karar verdi.

"Merhaba.Oturabilir miyim?"
Aldora Méll Black
Slytherin 2. Sınıf
Slytherin 2. Sınıf
Aldora Méll Black

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

Hüzün Çökertisi Empty
MesajKonu: Geri: Hüzün Çökertisi   Hüzün Çökertisi Icon_minitimeCuma Ocak 30 2009, 17:43

"Merhaba.Oturabilir miyim?"

Aldora uzun bir sessizliğin ardından ince bir ses ile irkildi.Aldora kızı baştan aşağı süzdü.Ravenclaw binasındandı.Anlaşamayacakları için bir neden yoktu.İlk bakışta kanı ısınmıştı.Ardından kızın cevap beklediğini fark etti ve kafasını kaldırdı.

''Tabi neden olmasın ben Aldora''

dedi.

Elini uzattı ve birasından yudum aldı...
Misafir
Misafir

Hüzün Çökertisi Empty
MesajKonu: Geri: Hüzün Çökertisi   Hüzün Çökertisi Icon_minitimeCuma Ocak 30 2009, 17:49

"Tabi ki neden olmasın ben Aldora"

dedi bu kız.Jenny kızın elini uzattığını görünce:

"Memnun oldum ben de Jenny"

dedi ve kızın elini sıkarak onun yanına oturdu.

"Sen Slytherin'lisin değil mi?Seni bir kaç kere görmüştüm"
Aldora Méll Black
Slytherin 2. Sınıf
Slytherin 2. Sınıf
Aldora Méll Black

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

Hüzün Çökertisi Empty
MesajKonu: Geri: Hüzün Çökertisi   Hüzün Çökertisi Icon_minitimeCuma Ocak 30 2009, 17:53

"Memnun oldum ben de Jenny ,Sen Slytherin'lisin değil mi?Seni bir kaç kere görmüştüm"

Jenny oturana kadar bakışları ile onu takib etti.Oturduntan sonra Aldora hafif tebessüm ederek başını salladı.

''Evet Slytherin'liyim , bende seni görmüş gibiyim sende Ravenclaw'lı olmalısın.''

dedi.

Ardından bardağı dudaklarına götürdü ve bir yudum daha aldı.Konuşmak için konu arıyordu .Sıkılmaya başlamak istemiyordu.

''Hayat nasıl Jenny''

dedi ve cevabını beklemeye başladı..
Misafir
Misafir

Hüzün Çökertisi Empty
MesajKonu: Geri: Hüzün Çökertisi   Hüzün Çökertisi Icon_minitimeCuma Ocak 30 2009, 19:01

"Sıkıcı ve basit"

diye cevap verdi.O sırada anlarından geçmekte olan bir garsona seslendi

"Bir kaymakbirası lütfen"

dedi ve Aldora'ya döndü.

"Sende nasıl geçiyor günler?"

Hüzün Çökertisi
1 sayfadaki 1 sayfası