Accio-Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurgu: Loinkaos - Yıl: 1971 - Hava: Yağmurlu - Tema: Gündüz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Eğitim Kararnamesi(Tevhid-i Tedrisat xP)

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Eğitim Kararnamesi(Tevhid-i Tedrisat xP) Empty
MesajKonu: Eğitim Kararnamesi(Tevhid-i Tedrisat xP)   Eğitim Kararnamesi(Tevhid-i Tedrisat xP) Icon_minitimePerş. Ocak 22 2009, 11:47

Eğitim Kararnamesi(Tevhid-i Tedrisat xP) Star3 Reşit olmayan bir büyücü Sihirli ulaşım araçları dışında hiçbir Cisimlenme ve Buharlaşma mekanizmasını kullanamaz.Kullanması durumunda Ciddi hasarlar ortaya çıkabilir

Eğitim Kararnamesi(Tevhid-i Tedrisat xP) Star3 Muggle Coğrafyasında ikamet ededn bir büyücünün Meşru Mûdafa dışına Büyü kullanması yasaktır.Kullanması durumunda ilk uyarısını ikinci kullanımında ise okuldan süresiz uzaklaştırmasını bbakanlık tarafından alır

Eğitim Kararnamesi(Tevhid-i Tedrisat xP) Star3Okul içerisinde Kurallara Uymayan Büyücülerin ve cadıların Cezalandırılması Anlık gözetmenlerin ve yöneticilerin insiyatifindedir.

Eğitim Kararnamesi(Tevhid-i Tedrisat xP) Star3Her eğtim gören büyücü ve cadı Okul içerisindeki kurallara uymak zorundadır ve kurallar Ayrıntısıyla şu şekildedir;

-Büyücü/Cadı Yaptığı tüm davranışlardan kendi sorumludur.ve kurallara karşı gelmesi ddurumunda verilecek cezaya karşı gelmesi olası değildir.Böyle bir durumda Büyücü/Cadı Kurulca okuldan Fesh edilebilir.Yönetim bu hakka sahiptir

-Sabah Saat 7 Ortak salonda yenilen kahvaltıdan sonra Derslere girilir Her öğrencinin derse girmeyişinde belirli bir miktar puan kırılır

-2.Kat koridorunu kullanmak yasaktır Demiyorum çünkü o olaya daha 32 yılımız var tutupda bana sırlar odasını buldum diye bağırmayın xP(sadece gırgır)

-Yasak Ormana girilmesi tehlikeli ve yasaktır yakalanan öğrenci binasından 20 puan ve üzeri kırılır

-Saat 9:30 olduğunda herkesin yatakhanede olması gerekmektedir.Başkanların 11:30 kadar devriye gezme hakları vardır sonrasında Yatılmalıdır.Okul hademesi Tüm gece gözünü dört açmalı ve uyanık Kalmalıdır

Eğitim Kararnamesi(Tevhid-i Tedrisat xP) Star3Okula yapılan her türlü saldırı Bakanlığa bir baş kaldırı olarak nitelendirilir

Eğitim Kararnamesi(Tevhid-i Tedrisat xP)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-