Accio-Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurgu: Loinkaos - Yıl: 1971 - Hava: Yağmurlu - Tema: Gündüz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yıllar sonraki görüşme

2 posters
YazarMesaj
George Curtis
Öldü
George Curtis

Tarafı : aydınlık
Kan Durumu : safkan
RP Yaşı : 30
RP Sevgilisi : Anne Curtis yaşama sebebim
Asa : doğru inanç
Evcil Hayvan : baykuş
Galleon : 56280

Bilgilerim
Sağlık:
Yıllar sonraki görüşme Img_left0/100Yıllar sonraki görüşme Empty_bar_bleue  (0/100)
Güç:
Yıllar sonraki görüşme Img_left100/100Yıllar sonraki görüşme Empty_bar_bleue  (100/100)
Seviye:
Yıllar sonraki görüşme Img_left100/100Yıllar sonraki görüşme Empty_bar_bleue  (100/100)

Yıllar sonraki görüşme Empty
MesajKonu: Yıllar sonraki görüşme   Yıllar sonraki görüşme Icon_minitimeC.tesi Ocak 03 2009, 15:05

.......................
George Curtis
Öldü
George Curtis

Bilgilerim
Sağlık:
Yıllar sonraki görüşme Img_left0/100Yıllar sonraki görüşme Empty_bar_bleue  (0/100)
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Yıllar sonraki görüşme   Yıllar sonraki görüşme Icon_minitimeC.tesi Ocak 03 2009, 15:13

George iki gündür hiç uyuyamamıştı ve çok ta açtı.Biraz dolaştıktan sonra üç süpürgeye girdi artık ayakta kalamayacak kadar yorgundu.Bir masaya oturdu ve garsona

''bana bir bezelye çorbası ve kahve lütfen''

dedi.Başını masaya dayayarak düşünmeye başladı karısını gömeye gidecekti.Onada hiç haber vermemişti ancak şimdi çok yorgundu biraz bir şeyler yiyecek ondan sonra gidecekti.O sırada garson geldi ve yemeğini getirdi.George hemen yemeye başladı çok açtı bir kaç gündür yoldaşlıktaydı uyuyamamıştı.Buradan karısının yanına gidecekti yemeğini bitirdi ,gaztesini çıkardı ve kahvesini içmeye başladı.Gelecek postasında medusayla kendisinin resmi vardı.başlıkta

''buluşmamı karşılaşmamı''

yazıyordu.George buna sinirlenmişti tabiki buluşmaydı hem George evliydi karısıda medusayla arkadaş olduklarını biliyordu ama genede insan sinirleniyordu.Bunları düşünmemeye karar verdi ve gaztenin geri kalanını okumaya başladı.Kahvesi bitmişti garsona

''bana bir kahve daha verirmisiniz''

dedi.Kahve geldiğinde uykusu biraz daha azalmıştı kahveye iki tane şeker attı ve gazteyi okumaya devam etti.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yıllar sonraki görüşme   Yıllar sonraki görüşme Icon_minitimeC.tesi Ocak 03 2009, 15:25

Anne uzun zamandır kocasını görmüyordu. Görmek çok istiyordu ama cesaretini toplayamıyordu. Uzun zaman sonra gitseydi acaba George ne derdi? Uzun yıllar boyunca kendiyle bunun için savaşmıştı...

Bir gün cesaretini topladı ve onu bulmak için yollara düştü. Bir duvar yazısında k,kocasının Hogwartsa seherbaz olarak atandığını gördü ve hemen Hogwarts'a doğru yol aldı.

Çok yorulmuştu. Kolaymı. 1 gün boyunca durmadan Georgeyi arıyordu. En rahat dinlebileceği yer olarak 3 Süpürgeyi düşündü ve oraya gitti. Bir masaya oturdu ve garsondan bir " Ateş Viskisi " istedi. Ateş Viskisi gelene kadar erafı gözlemliyordu...

Oda ne !!!... Orda bir adam oturuyordu. Nedense o Georgeye çok benziyordu. Belkide o olabilirdi. Bakışlarını ara ara o adama çeviriyor, düşünmeye ve Georgenin yüzünü hatırlamaya çalışıyordu.

Evet. O Georgeydi. Hemen onun yanına giderek, " George. Hayatım. Biliyorum bana belki çok sinirlisin, belkide kızgın. Dur bir dakika. Beni dinle. Konuşmama izin ver. Uzun zaman geçti aradan biliyorum. Senin ve çocukların adresini hep kaybettim. Sürekli aradım ama bulamadım. Çok pişmanım. Beni tekrar karın olarak kabul edebilecek misin? " dedi Georgeye...

Bunları söylerken bir yandan da göz yaşlarına hakim olamıyor, yanaklarından süzülüyordu. Biraz eyecanlı, biraz da korkuluydu. Ya kabul etmezseydi? Bunun cevabını bulmak için Georgenin sözlerinin gelmesini bekledi...
George Curtis
Öldü
George Curtis

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Yıllar sonraki görüşme   Yıllar sonraki görüşme Icon_minitimeC.tesi Ocak 03 2009, 15:33

''hey hey ssakin ol tamam ben seni zaten uzun zaman önce affettim ve seni çok özledim ve meraketme seni hala seviyorum.''

Dedi ve Anne nin kolundan tuttu yanına çekti ve dudaklarına aşk dolu bir öpücük kondurdu.etraftakilereden hiç utanmıyarak bir kez daha öptü.Onu okadar çok özlemiştiki üç sene çok uzun bir zamandı ama artık bunu düşünmüyordu.Anne yi tuttu ve yanındaki sandalyeye oturtu ve ellerinden tuttu.

''Açmısın bir şeyler yiyecekmisin.''

Diye sordu.Sonunda aşkını bulmuştu birdaha asla onu bırakıp gitmeyecekti asla.

''Bundan sonra seni bir daha hiç ama hiç bırakmayacam hiç ne olursa olsun.''

Dedi ve Anne ye sarıldı.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yıllar sonraki görüşme   Yıllar sonraki görüşme Icon_minitimeC.tesi Ocak 03 2009, 15:40

Anne bu cümleler sonucunda sakin ve mutlu olmuştu. Georgenin dudaklarından öpmesi sonucunda eski zamanlarına dönmüş gibi olan Anne, bu annın tadını çıkarmak istiyordu.

" Teşekkür ederim canım. Aç değilim. Sen ye..." dedi. Garson Anneye Ateş Viskisi getirmişti. Ateş Viskisinden bir yudum aldı ve tekar konuşmaya başladı.

" Beni tekrar kabul etmeyeceksi diye çok korktum aşkım. Uzun zaman yüzünüze çıkmaya çok korktum. Emin ol çok denedim. Zaten adresinizi kaybetmiştim. Ama şimdi sizi buldum ve bir daha asla sizi bırakmiyacağım. Buna emin olabilirsin. Herkes duysun. SENİ HALA ÇOK SEVİYORUM GEORGE. " dedi.

Etrafındaki herkes şaşkınlıkla bu çifte bakıyordu. Bazıları kendi aralarında olumlu bir şekilde konuşuyor, bazıları lanetliyor ve bazıları ise şaşkınlıkla izliyorlardı...

" Sana aşkım işte bu kadar büyük... " dedi ve tekrar ağlamaya başladı...
George Curtis
Öldü
George Curtis

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Seviye:

MesajKonu: Geri: Yıllar sonraki görüşme   Yıllar sonraki görüşme Icon_minitimeC.tesi Ocak 03 2009, 15:48

''Bende seni seviyorum evimize gidelim.''

Dedi.Artık çok mutluydu en kısa zamanda kızlarınada bu güzel haberi verecekti.Anneye dönerek

''hadi malikaneye gidelim ne dersin.''

dedi ve garsona

''bizim borcumuz ne kadar.''

Garson

''On galleon efendim.''

George parayı masaya bıraktı ve Anne nin içkisini içmesini bekledi.Artık ona kavuşmuştu biraz daha burada bekleye bilirdi.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yıllar sonraki görüşme   Yıllar sonraki görüşme Icon_minitimeC.tesi Ocak 03 2009, 15:51

" Tamam hayatım. Malikaneye gidelim. Kısa bir süre malikanede kalalım ve artık kendi evimize yerleşelim. Çocuklarımızla birlikte mutlu mesut yaşayalım. " dedi ve gülümsedi. İçkisinde bir yudum aldı...

Baktı içkisi bitecek gibi değil ve içkiyi kafasına fondip yaparak bitirdi. Elele kalktılar ve malikaneye doğru yol aldılar...
Swieta Miranda Andié
Hufflepuff 1. Sınıf
Hufflepuff 1. Sınıf
Swieta Miranda Andié

Tarafı : кαяαηℓıк тαяαƒ {Ölüm Yiyen}Annemde Aydınlık Olsa Ben Kötüyüm.
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 13
RP Sevgilisi : Andy Chandler Bones
Asa : Masum Ruh
Evcil Hayvan : Yavru Ve Şirin Köpeğim (Puffy Pofidik De Lakabı)
Galleon : 56571

Bilgilerim
Sağlık:
Güç:
Yıllar sonraki görüşme Img_left5/100Yıllar sonraki görüşme Empty_bar_bleue  (5/100)
Seviye:
Yıllar sonraki görüşme Img_left5/100Yıllar sonraki görüşme Empty_bar_bleue  (5/100)

MesajKonu: Geri: Yıllar sonraki görüşme   Yıllar sonraki görüşme Icon_minitimePaz Ocak 04 2009, 18:17

Tam babası çıkarken Swieta içeri arkadaşlarıyla giriyordur.Babasına merhaba baba der.Babası merhaba çok geç gelme eve der.Anne bu kız sana neden baba diyor?Babası sana söylemeyi unuttum o bizim kızımız kaybolmuştu hatırlıyormusun?Anne hatırlıyorum sen alışveriş merkezinde kaybetmiştin der.Ve Swietaya sarılır ben senin annenim der.Swieta inanmıyorum annem sen misin?Evet bende şaşırdım ama sen benim kızımsın.Annesine bende sizinle gelebilir miyim?Babası evet tabiki.Swieta arkadaşlarına olayı anlatır arkadaşlarıda git der.Malikanelerine doğru yol alırlar.

Yıllar sonraki görüşme
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-