Accio-Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurgu: Loinkaos - Yıl: 1971 - Hava: Yağmurlu - Tema: Gündüz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

2.Hücre

YazarMesaj
Misafir
Misafir

2.Hücre Empty
MesajKonu: 2.Hücre   2.Hücre Icon_minitimeSalı Kas. 11 2008, 21:08

Albert Cafe'yi bırakıp hışımla buraya gelmişti.Adi bir ölüm yiyeni yakalamış,ve onu yerlerde sürükleyerek kapıya kadar getirmişti.Kulağına eğildi ve fısıldamaya başladı...

"Umarım aklın başına gelmiştir...Bizimle uğraşmamalısın.Aslında İyi taraftakiler demeliyim.Çünkü ben onlardan biri değilim.Sakın şunu düşünme,Sizden biri de değilim.Ben Tanr'nın askeriyim.Karanlıklar Lejyonunun Başıyım.Ve umarım korkak Lord'un seni tekrar görünce de ona bunu söylersin..."

Albert adamı hızlıca asası ile içeriye savurdu.Kafasını zemine çarpan adamınbaşından yavaşca kan damlaları sızıyordu...

Hızlıca Hücrenin kapısına kırılamaz iki kilit taktı,Anahtarları Nöbetteki Ruh Emici'ye bıraktı ve topuklarının üzarinde dönerek hiçliğe karıştı...
Misafir
Misafir

2.Hücre Empty
MesajKonu: Geri: 2.Hücre   2.Hücre Icon_minitimeSalı Kas. 11 2008, 21:38

Kafası kanlar içinde uyanmıştı Grenouille..Bakınıyordu etrafa..Sadece yediği kafayı hatırlıyordu.Birde şimdi burada oluşunu..Susamıştı,hemde çok susamıştı.Boğazı yıllardır yağmur yüzü görmeyen çöller gibiydi.Mırıldanmaya başlamıştı birşeyler.Bu mıırldanmalar hafif seslere,sonra yüksek seslere dönüşmüştü.

''Su,su.. Su..! ''

diye inliyordu.Susamıştı gerçekten,gözleri bir kapanıyor,bir açılıyordu.Geçen ruh emiciler onun sesini duymuyordu sanki.Her yer,her şey soyutlanmıştı ona sanki.Beynindeki düşünceler,hayaller,dışarıya aksada doldursa burayı,parçalasa da çıksa buradan.Dört duvar dar geliyordu ona,biraz rahat istiyordu.Bu rutubet kokan yerde,burnu cehennemde gibiydi.Burası ne olursa olsun,biraz güzel kokması gerekti.Devam etti inlemeye düşüncelerinin arasından atlayıp gerçeğe:

''Su,su.. Su! Biraz su! Beni duyan yokmu?..''

Sesler yankılanıyordu hücrenin dışındaki koridordan,duvarlara çarpa çarpa,yok oluyordu sonra..

Misafir
Misafir

2.Hücre Empty
MesajKonu: Geri: 2.Hücre   2.Hücre Icon_minitimeSalı Kas. 11 2008, 21:49

Albert'in Görevlendirdiği Ruh Emicilerden biri Ölüm Yiyen'e yemeğini getirmişti.Aslında tam Getirmek sayılamazdı.Önüne fırlatmıştı..

Ruh Emici yavaşca taş zeminin üzerinde kayarak kayboluyor,etraf yine karanlığa gömülüyordu...

Misafir
Misafir

2.Hücre Empty
MesajKonu: Geri: 2.Hücre   2.Hücre Icon_minitimeSalı Kas. 11 2008, 22:18

Tim içeriye girerken hayalbozan büyüsü yapmıştı.Dört-beş Ruh Emici Onu farketselerse iyiliği hissedememişlerdi,çünkü öyle birşey yoktu içinde.Hızlıca merdivenleri çıktı...

Kapıya vardığında asasıyla iki kilide birden dokundu.Takırdayarak açılan kilitlerin sesi tüyler ürpertici olsa bile Tim içkillenmemişti bile.Kapıdan içeriye girdi...

"Ayağa kalk! Seni bunun için tarikata kabul etmedim."

Asasıyla adamın üzerine doğru yarım bir daire çizdi.Adama ayılmıştı artık.Tim elindeki ufak kutuyu ona uzatı...

"Bunun içinde asan ve ilk görevin var! Başarmadan geleyim deme sakın.Korkma da seni kimse buraya geri kapatamaz...Şimdi Gözükmden Ayrıl buradan..."

Tim hızlı bir biçimde hayalbozan büyüsünü tekrarladı ve Ruh Emicilerin yola girmesini engelledi.Büyük kara kapıdan çıktı ve karanlığın içinde hızlıca yok oldu...
Misafir
Misafir

2.Hücre Empty
MesajKonu: Geri: 2.Hücre   2.Hücre Icon_minitimePerş. Kas. 13 2008, 16:31

"Expecto Patronum"

Çıkan Bengal kaplanı Ansem'in geldiğini Belletmeye yetmişti Ruh emicilere.Alan her zamanki soğukluğundan biraz olsun kurtulmuşken Ansem Kapısı Açık odayı ve Yerde yatan adamı görerek Hızlıca Kapıyı Adamın üzerine Kapadı Ve asasını Adama yönelterek Sözsüz bir şekilde Zihnfendetme büyüsü göndermişti.
Misafir
Misafir

2.Hücre Empty
MesajKonu: Geri: 2.Hücre   2.Hücre Icon_minitimePerş. Kas. 13 2008, 16:38

Out:Etkiye göre devam ediyorum
Misafir
Misafir

2.Hücre Empty
MesajKonu: Geri: 2.Hücre   2.Hücre Icon_minitimePerş. Kas. 13 2008, 16:41

Zihinfendetme büyüsü Grenuille'e çarptığında Ansem Herşeyi görmüştü teker teker Tarikat görev ve kutu hepsini....Ani bir hareketle:

"Accio Kutu"

demişti.ve çıkan büyü Kutuyu Yakalayarak Ansemin eline getirmişti. ve Ansem Hızlıca Odanın dışına güvenlikle sorgu sandalyesine oturarak devam etti:

"Tarikatın ne olduğunu söyle ve serbest kal"

Kısa ve öz konuşmuştu ve devriye görevlisine dönerek Tim A. Georgianın görüldüğü yerde Ölü ya da diri getirilmesi gerektiğini söylemişti.ve ardından Görevli koşarak uzaklaşırken Hayal bozan büyüsünü aktif etmesini söylemişti
Misafir
Misafir

2.Hücre Empty
MesajKonu: Geri: 2.Hücre   2.Hücre Icon_minitimePerş. Kas. 13 2008, 16:46

Seninle sonrta ilgileneceğim gerekeni öğrendim son ayrıntışlardan sonra serbestsin Diyerek OrADAN uZAKLAŞTI
Misafir
Misafir

2.Hücre Empty
MesajKonu: Geri: 2.Hücre   2.Hücre Icon_minitimePerş. Kas. 13 2008, 16:58

Beynindeki paradokslar çözülmüş,suyunu içmiş,biraz iyi bir haldeydi.Bundan hemen sonra bir bakanlık çalışanı geldi .Zihinfendarlık büyüsü yapmış,Grenouille'nin yanına gelmişti.Ve Tim.A Georgean'ın ona tarikata katıldığı için verdiği kutuyu almıştı

"Accio Kutu"

diyerek.Aslında geri dönecekti karrından Grenouille,tarikata katılmak istemediğini söyleyecekti ama Tim çoktan gitmişti.Grenouille K.Lord dan yanaydı,Lejyondan yana değil.Bildiği herşeyi açıklamaya karar verdi .Bakanlık çalışanı da böyle istiyordu zaten.Konuşmasındanda belli ediyordu bunu:

"Tarikatın ne olduğunu söyle ve serbest kal"

Kısa ve öz konuşmuştu adam.Grenouiile cevaplamaya başladı.

'' Tarikatı zaten sevmediğim için,herşeyi açıklayacağım.Tarikatın adı Karanlığın Lejyonu.Başı Tim A.Georgean.Kırık Asa'nın sahibi ve seherbaz.Yani bir tarafı karanlık olan bir ajan diyebiliriz.Kısa bir süre öncesine kadar Lord ile ilişkileri gayet iyiydi,şimdi bozuldu bir nedenden dolayı,neden diye sorma,bilmiyorum,zihnimi okusanda bulamazsın zaten.O kutunun içindeki ise görevim.Görevim,Dırdırcı yazarı Sharpella Eshlie 'yi öldürmekmiş.O salağı öldürüp bir rütbeye yükseleceğimi zannetmiyorum.Ama Lord böyle değildir.Neyse,bununla ilgili başka ne diyebilirim?Amaçları,sözde karanlıkla aydınlık arasındaki dengeyi sağlamakmış.Evet,başka diyebileceğim birşey yok.Beni çıkarın artık bu rutubet kokulu lanet yerden.!!''

Bunları derken Lord ile ilgili aklındaki herşeyi saklıyordu,düşünmüyordu Lord'u.Lord'un yalakası değildi,ama onun tarafını tutuyordu.Adamın cevabını bekliyordu,acaba bir aydınlık taraf ihanetinemi uğrayacaktı?

Misafir
Misafir

2.Hücre Empty
MesajKonu: Geri: 2.Hücre   2.Hücre Icon_minitimePerş. Kas. 13 2008, 20:14

"Serbestsin dostum ama Azkabandan çıktığın anda Seni tanımam Karşıma çıkma ya da Bize Katıl Düşün taşın karar ver Baskıcı bir özgürlük mü güvenli bir rahatlık mı Bir özel hayatın Olmasını istemezmiydin? Karar ver dostum ve Evime Uğra"

Ardından Koşarak pencerelerden birinden aşşağı atlamıştı ve Uçan süpürgesi altına bir kurtarıcı gibi Geçerken Hızlca Gökyüzünde kaybolmuştu
Misafir
Misafir

2.Hücre Empty
MesajKonu: Geri: 2.Hücre   2.Hücre Icon_minitimePerş. Kas. 13 2008, 20:42

OUT: Kurgusal Rp'mize (belliki) Tek kişiden izinalarak karışmış.Rplerin geçersiz sayılmasını istiyorum...Ayrıca Arkadaşın uyarıalmasını talep ediyorum...
Misafir
Misafir

2.Hücre Empty
MesajKonu: Geri: 2.Hücre   2.Hücre Icon_minitimePerş. Kas. 13 2008, 23:13

Rp out:Mesajım sana geldimi bilmiyorum,sanırım gelmedi!Tarikatı kurgu devamında
sattığımı söylemiştim.Zaten sen tarikata aldıktan sonra msn'de mesajda
atamadım,internet kesildi.Tarikata katılmak istemediğimi söyleyecektim.Ama rp
konusunda sabırsız olduğum için senden izin alınmadı,evet.Bu konuda
haklısın.Ancak sana cumartesi bir teklif sunacağım.Yeni bir kurgu
oluşacak,birşey karşılığında seni bakanlıktan hertürlü saklayacağız
vs.(Konuşmamı uzattıkça daha fazla saçmalıyorum xP)Daha fazla rp out yapmak
istemiyorum,benim söyleyeceklerim bu kadar.Birde uyarı almamı,yada Ansem'in
uyarı almasını istemen.. |Surprised
Misafir
Misafir

2.Hücre Empty
MesajKonu: Geri: 2.Hücre   2.Hücre Icon_minitimePerş. Kas. 13 2008, 23:14

Daha fazla durması gerekmezdi.Asasını aldı,oradan hızlıca kayboldu...

Misafir
Misafir

2.Hücre Empty
MesajKonu: Geri: 2.Hücre   2.Hücre Icon_minitimeC.tesi Ocak 03 2009, 21:27

Gene tıkılmıştı bu lanet hücreye.Ama sadistik bir duyu içerisindeydi,hemde buraya tıkılmak istiyordu.Ama James'ta buraya gelecekti,kanıtlar bırakmıştı bazı olaylara onunla ilgili.Oda suçlu bulunacaktı suçlu olmadığı halde.James'ın suratına bakıyordu şimdi ifadesizce..
James Tommy Parker
Sadık Role Player
James Tommy Parker

Tarafı : Zümrüdü Anka Yoldaşlığı
Kan Durumu : Safkan
RP Yaşı : 26
Patronus : Çöl Tilkisi
RP Sevgilisi : Sylvia Eleanor Parker
Asa : Kurnazlık Ateşi
Evcil Hayvan : Rubeus(Baykuş)
Özel Yetenek : Zihinfendar & Zihinbendar
Galleon : 57284

Bilgilerim
Sağlık:
2.Hücre Img_left117/1002.Hücre Empty_bar_bleue  (117/100)
Güç:
2.Hücre Img_left100/1002.Hücre Empty_bar_bleue  (100/100)
Seviye:
2.Hücre Img_left100/1002.Hücre Empty_bar_bleue  (100/100)

2.Hücre Empty
MesajKonu: Geri: 2.Hücre   2.Hücre Icon_minitimeC.tesi Ocak 03 2009, 22:04

"Seni kim çıkardı buradan bilmiyorum ama,bir daha buna kalkışırsa onu da buraya tıkacağım,aklında bulunsun.Ayrıca o mektuplarda yazdıklarının hepsini açıklayacaksın.Mahkemede görüşünceye kadar hoşçakal!" dedikten sonra,çöl tilkisi önde Tom arkada Azkaban'dan çıktılar.
https://acciohogwarts.yetkin-forum.com/lejant-f15/james-tommy-par

2.Hücre
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-